מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שמועה| המכירות המוקדמות של האייפון 5 יחלו ב- 14.9

natish
11/09/12, 21:23
האתר MacRumors מדווח שלפי מקורותיו אפל תתחיל את המכירות המוקדמות של האייפון 5 ב-14 לספטמבר.

http://www.iphones.co.il/forum/attachment.php?attachmentid=22659&stc=1&d=1347387832

הפוליסה של אפל בנושא מכירות מוקדמות של מכשירי ה- iDevice לא היו עקביים בשנים האחרונות, כאשר האייפון 4s החל להמכר בצהרי היום של יום שישי שהיה לאחר אירוע הצגת המכשיר, למרות שאפל עכבה את התחלת המכירות בכמעט שעה שלמה. בחודש שעבר האתר iMore דיווח שהמכירות המוקדמות של האייפון 5 יחלו באותו היום של אירוע המדיה בו המכשיר יוצג, אם כי המכשיר יגיע למדפים רק 9 ימים לאחר מכן.

כעת האתר MacRumors מדווח שהמכירות המוקדמות של המכשיר יתחילו רק ביום שישי הקרוב, כיום וחצי אחרי אירוע המדיה שיתקיים מחר, יום רביעי ה- 12 לספטמבר. זאת אחרי שהאתר קיבל מידע לא רק על התאריך אלא גם על כך כי אפל תתגבר את מערך התמיכה המקוון שלה בנושא, זאת לאור הביקוש הגדול שהחברה צופה.

מה שכן הדיווח לא מציין האם המכירות המוקדמות יחלו בשעה 06:00 בבוקר לפי שעון מערב ארה"ב, או בצהריים. בכל מקרה מי שרוצה להזמין את האייפון 5 ולקבל אותו בין הראשונים צריך להיות עם יד על המקלדת ולא מעט מזל, זאת אחרי שסביר להניח שהאתר של אפל יקרוס זמן קצר אחרי התחלת המכירות המוקדמות.

משה1001
11/09/12, 21:39
למה יקרוסס..?!?!

said-g
11/09/12, 21:59
כי יהיו מיליונים שינסו להיכנס לקנות את האייפון באותו יום השקה.. זה למה...

OriAmir
11/09/12, 22:30
חיכינו שנה לא נחכה עוד טיפה ;)

galslook
11/09/12, 22:45
אוף לא באלי שזה יהיה העיצוב הפשוט הזה! שנתיים שאנחנו מחכים ומקבלים אייפון 4 ארוך.

bhecht
11/09/12, 23:35
האם צריך כרטיס אשראי אמריקאי בשביל ההזמנה דרך האתר של אפל?

yakirmanz
11/09/12, 23:45
צריך כתובת חיוב וכתובת למשלוח בארה"ב.

gilavr
12/09/12, 00:02
הבעיה היחידה תהיה אם ניתן יהיה לקנות מכשיר סים פרי. שנה שעברה אני זוכר האופציה של מכשירי אנלוק הייתה רק כחודש לאחר ההשקה והיה ניתן לקנות רק עם חוזה לשנתיים באחת הספקיות.

yakirmanz
12/09/12, 00:08
הבעיה היחידה תהיה אם ניתן יהיה לקנות מכשיר סים פרי. שנה שעברה אני זוכר האופציה של מכשירי אנלוק הייתה רק כחודש לאחר ההשקה והיה ניתן לקנות רק עם חוזה לשנתיים באחת הספקיות.

נקווה שאנשים למדו משהו ב5 שנים באחרונות, בעיקר כל החברים ש"ננעל לי הטלפון!!!" או "מתי תצא פריצה?!? אני רוצה לשדרג" והם יודעים לקנות מכשיר סימפרי....

למרות שאני בטוח ש10000% שיהיו פה "אחד או שניים" שיחכו ל"טורבו נאנו סים" לאייפון הבא :)

בכל אופן אני נגד קניית מכשיר שהוא לא סימפרי, גם אם זה אומר שתקבל אותו אחרי 3-4 חודשים.

MAZDA3
12/09/12, 00:21
מסכים איתך, מה שזול בסוף עולה ביוקר.
הכי טוב לקנות אייפון סימפרי ולא להסתמך
על פריצה כזו או אחרת...

yosydvdvch
12/09/12, 00:30
באמת רציתי להגיד שמי שקונה את האייפון 5 יכול לתת לי את ה4s שלו. כבר יהיה לי מה לעשות איתו..

gilavr
12/09/12, 00:56
נקווה שאנשים למדו משהו ב5 שנים באחרונות, בעיקר כל החברים ש"ננעל לי הטלפון!!!" או "מתי תצא פריצה?!? אני רוצה לשדרג" והם יודעים לקנות מכשיר סימפרי....

למרות שאני בטוח ש10000% שיהיו פה "אחד או שניים" שיחכו ל"טורבו נאנו סים" לאייפון הבא :)

בכל אופן אני נגד קניית מכשיר שהוא לא סימפרי, גם אם זה אומר שתקבל אותו אחרי 3-4 חודשים.

ברור שלקנות סים פרי התכוונתי שאני מקווה שאני יוכל לקנות בכלל כי אחותי תהיה בארה?ב עד תחילת אוקטובר להביא לי אחר כך כבר לא יהיה מי שיביא וכבר מכרתי את האייפון שלי לצורך קניית החדש. אנשים חושבים שאנשים קנו טלפונים נעולים רק כדי לחסוך כסף וזה ממש לא נכון. פשוט אתה אולי שוכח שעד לפני שנה וחצי לא ניתן היה לקנות בארה?ב מכשירים שהם סים פרי ולמעשה אנשים שילמו מחיר מלא על מכשיר נעול. לא לכולם יש אפשרות להביא באירופה ובארץ המחיר הוא כמעט כפול. דבר נוסף בזמנו הפריצה של המודמים הייתה פשוטה והיה ידוע שזה רק עניין של זמן כידוע הזמנים השתנו ופריצת אנלוק למכשיר הפך לעניין מסובך ובלתי אפשרי כמעט במרבית מהמקרים לכן שהיום ממש אסור לקנות מכשירים נעולים. בכל מקרה אני מקווה שניתן יהיה לקנות מכשירים סים פרי ישר בהזמנה המוקדמת או שאני ייאלץ להישאר הרבה זמן עם הנוקיה הישן שלי עד שמישהו אחר יביא לי מארה?ב.

Soak
12/09/12, 01:04
אני נוסע לברלין בתאריכים 14.9 עד 21.9
הסיכויים שלי להשיג שם אייפון 5 סימפרי הם 0% ?

yakirmanz
12/09/12, 01:21
ברור שלקנות סים פרי התכוונתי שאני מקווה שאני יוכל לקנות בכלל כי אחותי תהיה בארה?ב עד תחילת אוקטובר להביא לי אחר כך כבר לא יהיה מי שיביא וכבר מכרתי את האייפון שלי לצורך קניית החדש. אנשים חושבים שאנשים קנו טלפונים נעולים רק כדי לחסוך כסף וזה ממש לא נכון. פשוט אתה אולי שוכח שעד לפני שנה וחצי לא ניתן היה לקנות בארה?ב מכשירים שהם סים פרי ולמעשה אנשים שילמו מחיר מלא על מכשיר נעול. לא לכולם יש אפשרות להביא באירופה ובארץ המחיר הוא כמעט כפול. דבר נוסף בזמנו הפריצה של המודמים הייתה פשוטה והיה ידוע שזה רק עניין של זמן כידוע הזמנים השתנו ופריצת אנלוק למכשיר הפך לעניין מסובך ובלתי אפשרי כמעט במרבית מהמקרים לכן שהיום ממש אסור לקנות מכשירים נעולים. בכל מקרה אני מקווה שניתן יהיה לקנות מכשירים סים פרי ישר בהזמנה המוקדמת או שאני ייאלץ להישאר הרבה זמן עם הנוקיה הישן שלי עד שמישהו אחר יביא לי מארה?ב.

אנשים קנו מכשיר בארה"ב כי זה היה שם הכי זול...
אתה בעצמך אמרת שבארץ לא יקנו כי זה יקר, אז איך בדיוק זה לא "בשביל לחסוך כסף"?
חוץ מזה יותר קל להביא מכשירים מאירופה מאשר מארה"ב מכמה סיבות:
1) יש יותר היצע
2) אפל פחות פופולרית ברחבי אירופה מאשר בארה"ב
3) באופן כללי מספר האנשים בארץ שמדי יום טסים לאירופה הוא גבוה יותר מאשר אנשים שטסים לארה"ב. לפיכך, רוב הסיכויים שמישהו שאתה מכיר טס לאנשהו, זה בד"כ יהיה לאנשהו באירופה. (משתנה כמובן מאדם לאדם אבל אני מדבר באופן כללי)

שלא נדבר על כך שאפשר (וגם היה אפשר פעם) לקנות מכשיר סימפרי גם במדינות אחרות חוץ מאירופה וארה"ב אבל אני לא נכנס לזה.

הסיבה היחידה שאנשים קונים בארה"ב כי זה הכי זול. הסיבה שהם קונים מכשיר נעול לרשת מסויימת היא:
1.) כי נגמרו מכשירי הסימפרי בהזמנה באתר. מנסיון, ההזמנה לסימפרי מסתיימת תוך בערך 2 דקות מקסימום, ונשארים מכשירים נעולים שגם הם נגמרים אחרי רבע שעה בערך, וככה כל יום!!! לפחות בחודש הראשון ולפעמים אפילו יותר.
1,ב) בהמשך ל1, הם חושבים שהם כבר יסתדרו ויצליחו לפתוח אותו, שתצא פריצה תוך כמה ימים, אולי הם לא מבינים את ההשלכות. אולי הם פשוט רוצים למכור אותו למישהו כזה.
1,ב) כי הם חושבים שהם יוכלו לפתוח אותו לאחר מכן דרך חברות הסלולר האמריקאיות.

2) כי אין להם מושג מה הם מזמינים והם לא מבינים בזה.

בגלל זה אני אומר שלא חשוב כמה זמן תצטרך לחכות וגם אם אחותך לא תצליח להשיג (ואל תכעס עליה אם לא, זה לא כזה פשוט) אז אל תתן לה לקנות לך מכשיר שהוא לא סימפרי.

הסיכוי הכי טוב הוא שהיא תזמין הביתה (או לכתובת שהיא נמצאת בה) ותקווה שהוא יגיע עד שהיא חוזרת.

בהצלחה בכל אופן

אני נוסע לברלין בתאריכים 14.9 עד 21.9
הסיכויים שלי להשיג שם אייפון 5 סימפרי הם 0% ?

לא 0 כי אי אפשר להגיד כלום בוודאות עד שלא אפל בעצמה אומרת אותו. מה שכן בד"כ גרמניה נמצאת בראש המדינות שמקבלות את המכשירים אבל בגדול אומרים שהוא ימכר רק כשבועיים לאחר ההשקה לכן הסיכויים לא טובים.

gilavr
12/09/12, 01:34
אנשים קנו מכשיר בארה"ב כי זה היה שם הכי זול...
אתה בעצמך אמרת שבארץ לא יקנו כי זה יקר, אז איך בדיוק זה לא "בשביל לחסוך כסף"?
חוץ מזה יותר קל להביא מכשירים מאירופה מאשר מארה"ב מכמה סיבות:
1) יש יותר היצע
2) אפל פחות פופולרית ברחבי אירופה מאשר בארה"ב
3) באופן כללי מספר האנשים בארץ שמדי יום טסים לאירופה הוא גבוה יותר מאשר אנשים שטסים לארה"ב. לפיכך, רוב הסיכויים שמישהו שאתה מכיר טס לאנשהו, זה בד"כ יהיה לאנשהו באירופה. (משתנה כמובן מאדם לאדם אבל אני מדבר באופן כללי)

שלא נדבר על כך שאפשר (וגם היה אפשר פעם) לקנות מכשיר סימפרי גם במדינות אחרות חוץ מאירופה וארה"ב אבל אני לא נכנס לזה.

הסיבה היחידה שאנשים קונים בארה"ב כי זה הכי זול. הסיבה שהם קונים מכשיר נעול לרשת מסויימת היא:
1.) כי נגמרו מכשירי הסימפרי בהזמנה באתר. מנסיון, ההזמנה לסימפרי מסתיימת תוך בערך 2 דקות מקסימום, ונשארים מכשירים נעולים שגם הם נגמרים אחרי רבע שעה בערך, וככה כל יום!!! לפחות בחודש הראשון ולפעמים אפילו יותר.
1,ב) בהמשך ל1, הם חושבים שהם כבר יסתדרו ויצליחו לפתוח אותו, שתצא פריצה תוך כמה ימים, אולי הם לא מבינים את ההשלכות. אולי הם פשוט רוצים למכור אותו למישהו כזה.
1,ב) כי הם חושבים שהם יוכלו לפתוח אותו לאחר מכן דרך חברות הסלולר האמריקאיות.

2) כי אין להם מושג מה הם מזמינים והם לא מבינים בזה.

בגלל זה אני אומר שלא חשוב כמה זמן תצטרך לחכות וגם אם אחותך לא תצליח להשיג (ואל תכעס עליה אם לא, זה לא כזה פשוט) אז אל תתן לה לקנות לך מכשיר שהוא לא סימפרי.

הסיכוי הכי טוב הוא שהיא תזמין הביתה (או לכתובת שהיא נמצאת בה) ותקווה שהוא יגיע עד שהיא חוזרת.

בהצלחה בכל אופן

לא 0 כי אי אפשר להגיד כלום בוודאות עד שלא אפל בעצמה אומרת אותו. מה שכן בד"כ גרמניה נמצאת בראש המדינות שמקבלות את המכשירים אבל בגדול אומרים שהוא ימכר רק כשבועיים לאחר ההשקה לכן הסיכויים לא טובים.

שאני מתכוון לחסוך כסף זה שהיה להם אפשרות לשלם עוד 100 דולר נגיד ולבחור בסים פרי אך הם בחרו לא להוסיף את הכסף. כל אחד מביא מכשיר מאיפה שהוא יכול. לי למשל יש משפחה בארה?ב ולכן אני יכול להביא משם כאשר לאירופה גם אם מישהו נוסע לא בכל מדינה יש חנות של אפל ואני לא רוצה לטרטר אנשים אבל שוב כל אחד והמצב שלו יש הרבה שמביאים מאירופה או מהמזרח(שם סכנה גדולה עקב ריבוי חיקויים שלא תמיד יודעים שזה חיקוי). אני מודע לחשיבות של קניית סים פרי ולא יחשוב בכלל לקנות מכשיר שהוא לא כזה. אני היה ברשותי אייפון עוד מהדור הראשון ב2007 שנמכר בזמנו רק בארה?ב ולא היה ניתן להשיג מכשיר שהוא סים פרי.
התכנון שלי הוא להזמין בהזמנה המוקדמת ולשלוח את זה לבית של קרובי משפחה ששם אחותי שוהה. לקנות בחנות בתקופה של השקה זה לא אפשרי אלא אם אתה יושן מחוץ לחנות 3 ימים. זה לא עניין של זריזות וומלאי קטן כי שנה שעברה למשל שזו השנה הראשונה שאפל החלו למכור מכשירי סים פרי בארה?ב הם לא מכרו בכלל באתר מכשירי סים פרי והייתה הודעה שהמכשיר יימכר בתצורה הזו רק בנובמבר(כחודש לאחר ההשקה) .

tukal
12/09/12, 06:24
אפלמאניה

lyair1
12/09/12, 09:04
תגידו... יודעים אם תהיה אפשרות להזמין ולאסוף בחנות?

NitRos
12/09/12, 11:31
ברגע שמזמינים מהאתר של אפל אייפון ללא חוזה במחיר מלא ( בערך 650$) זה בהכרח אומר שהוא סים פרי כן?

kobic
12/09/12, 11:45
כשאתם מזמינים מהאתר של אפל, פשוט תבחרו את המכשיר שאתם רוצים ולמטה תיפתח לכם אפשרות לקניית unlocked.
קרוב שלי אמור לבוא חודש הבא לארץ, כנראה שאשדרג את האייפון 4 שלי :)

moshikish
12/09/12, 13:09
לדעתי לא כדאי לקנות בהזמנה מוקדמת.
ממליץ להמתין חודש חודשיים לראות שאין בעיות סוללה וכו' על מנת להיות חכמים יותר.
ותאמינו לי שגם אני בונה על המכשיר (המתנתי 3 דורות).

cluber77
12/09/12, 14:06
אני אחכה לאייפון 7, יש לי אייפון 4 כרגע ואני לא מוצא סיבה מספיק טוב לשדרג.
אין לי כסף מיותר לבזבז, כול?ה מכשיר סלולאר, יש אנשים שלא יהיה להם אוכל לאכול בחג הזה, יש אנשים שבוכים במחאה על יוקר המחיה אבל מסתובבים עם גלאקסי 3 או אייפון, כן...כאלו אנחנו, חג אייפון שמח לכולנו

ROMANGO
12/09/12, 17:14
מישהו יודע בקשר למיסוי בזמן שמביאים בארצות הברית ? האם יש הבדל מבחינת מיסוי בזמן שמביא תייר או אזרח ארצות הברית ?

yakirmanz
12/09/12, 17:29
אזרח ארה"ב לא צריך לשלם מיסים כי הוא לא גר בארץ. כל עוד הוא מצהיר שהמכשיר שלו לשימושו האישי.
בדיוק כפי שאתה בתור תייר לא משלם מיסים כאשר אתה טס לארה"ב עם לפטופ או אייפון.

ROMANGO
12/09/12, 17:37
בכל מקרה צריך לפתוח את החבילה ברגע שמביאים מחו? ל ?

yakirmanz
12/09/12, 17:42
יכול להיווצר מצב שבו הוא יצטרך להוכיח שהוא בשימושו האישי...
זה יהיה יותר קל אם המכשיר יהיה פתוח מאשר הוא יבוא עם מזוודה עם 10 אייפונים סגורים :) (בכוונה אני מקצין)
אין פה שחור ולבן. זה תלוי במה שהוא ישדר ובמצב רוח של מי שיבדוק אותו (אם בכלל)

~david~
13/09/12, 02:48
כן שאלה יפה:
מתי סים פרי???