מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : דיווח| כרטיסי הנאנו סים כבר בישראל

natish
10/09/12, 20:50
מפעילות הסלולר הישראליות צפויות לקבל בימים הקרובים משלוח מסחרי של כרטיסי נאנו סים שיופצו לצרכנים עוד בטרם ינחת האייפון החדש בישראל.

מאת רועי לטקה, ניוזגיק

http://www.iphones.co.il/forum/attachment.php?attachmentid=22653&stc=1&d=1347303028

במהלך השבועות האחרונים הגיעו למפעילות הסלולר בישראל מספר כרטיסי נאנו סים לצורך בדיקה, אך מחר צפוי כבר לנחות המשלוח הראשון והמשמעותי ביותר של מלאי הכרטיסים לשימוש מסחרי בכרטיס הסים החדש. הפצת כרטיסי הנאנו סים תתקיים בסמוך להשקת מכשיר האייפון בעולם ועוד בטרם ינחת מכשיר הדגל הבא של אפל בישראל.

נערכות לאייפון הבא
הצהרה רשמית מקופרטינו עדיין אין, אך מפעילות הסלולר כבר נערכות לקראת השקת דגם האייפון הבא שיכלול ככל הנראה את כרטיסי הנאנו סים, תקן שאפל נלחמה למענו במהלך החודשים האחרונים ועתיד להחליף, לפחות במכשיריה, את המיקרו סים הצעיר שנולד רק לפני שנים אחדות.

בבדיקה מול מספר גורמים בכירים בקרב מפעילות הסלולר הגדולות בישראל נמסר לניוזגיק כי בשבועות האחרונים קיבלו החברות כרטיסי נאנו סים לצורכי בדיקה וכי משלוח מסחרי של הכרטיסים יתקיים בימים הקרובים. אחת ממפעילות הסלולר בישראל כבר אוחזת במלאי מסחרי של כרטיסי הסים החדשים, אם כי נכון לשלב זה עדיין לא עברו התאמה ולא הודפס עליהם הלוגו ושאר הפרטים הרלוונטים של החברה. הפצת הכרטיסים צפויה להתקיים בסמוך להשקת האייפון החדש בעולם ועוד בטרם יושק המכשיר בישראל. היתרון הצרכני במקרה שכזה, קשור לעובדה שאלו שיחליטו לרכוש גרסת Sim Free של מכשיר האייפון החדש מעבר לים יוכלו להפעילו בארץ עוד בטרם יושק המכשיר באופן רשמי בישראל.

יתרון נוסף עשויות לגזור מפעילות הסלולר הוירטואליות בישראל, שיציעו כרטיסי נאנו סים לבעלי מכשיר האייפון החדשים, עוד לפני שהמכשיר ינחת באופן רשמי בארץ ויוצע על ידי מתחרותיהן הגדולות. גולן טלקום והוט מובייל למשל יחלו לשווק את כרטיסי הנאנו סים ללקוחותיהם כבר בעוד שבועיים ולפני שהמכשיר צפוי לנחות באופן רשמי בישראל.

https://img.skitch.com/20120910-pfc9x435g6exr7wn1qntxcuac5.jpg

דגם האייפון הבא, אותו צפויה אפל לחשוף במהלך אירוע שתקיים ביום רביעי הקרוב בסן פרנסיסקו, יהיה הראשון שיתמוך בתקן הנאנו סים החדש, כשההנחה הרווחת היא כי רענון המכשירים הבא של החברה יוביל ליישור קו ולהטמעה של כרטיס הסים החדש גם בקרב ליין מכשירי האייפד הצפויים לראות אור מאוחר יותר.

תגובות מפעילות הסלולר בישראל:

מהוט מובייל נמסר בתגובה כי החברה צפוייה להתחיל למכור את הנאנו סים בשבועיים הקרובים, עוד בטרם הגעת האייפון 5 לארץ.

מגולן טלקום נמסר בתגובה כי החל מסוף חודש ספטמבר, תחילת אוקטובר יהיו ברשות החברה כרטיסי נאנו סים למכירה עבור האייפון 5.

מסלקום נמסר בתגובה כי החברה לא מתכוונת לפרסם בשלב זה את תוכניותיה העתידיות.

מאורנג' נמסר בתגובה כי החברה כהרגלה, מציעה ללקוחותיה את השירותים והמוצרים המתקדמים ביותר, בהתאם למגמות העולמיות ותשווק, לפי הצורך, ללקחותיה את כרטיסי הנאנו סים.

מפלאפון נמסר בתגובה כי יעדכנו לכשהנושא יהיה רלוונטי.

מקור: ניוזגיק (http://www.newsgeek.co.il/nano-sim-cards-coming-soon/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+newsgeekfeed+%28%E2%80%ABNews geek%E2%80%AC%29)

bhecht
10/09/12, 21:07
לזה קיוויתי, סחטיין על גולן תקשורת

shail
10/09/12, 21:38
השמועות אומרות שחיתוך כרטיסי סים ו/או מיקרו סים לגודל של הנאנו סים לא יהיה פתרון כי הנאנו סים יותר דק מהסים הרגיל ולכן לא יתאים למגירת הנאנו סים...
:-(

frank053
10/09/12, 22:21
טוב, קיבלתי עוד חיזוק לעבור לגולן. תודה.

e5r5
11/09/12, 00:03
תודה
פלאפון האלה כאלה אפסים! גם אותי זה מדרבן לעבור לגולן..

נימרוד .
11/09/12, 05:59
אני שמח שחברות הסלולר בארץ התחילו להתעסק בזה.

תומר צייטלין
11/09/12, 06:06
אכן נהדר שחברות הסלולר קיבלו כבר כרטיסי נאנו סים ועוד יותר נהדר, שזה קורה יום לפני חשיפת האייפון 5 לעולם (ובכלל חודש-חודש וחצי לפני השקת אייפון 5 בישראל...)

מתרגש לקראת מחר...!:)

תומר

עדן
11/09/12, 09:30
כמה לדעתם יעלה האייפון 5 אצל המפעילות? יותר מ4 אלף? אני מדבר על תשלום אחד במזומן.
תודה.

gilavr
11/09/12, 12:50
אם הייתי יודע הייתי מחכה עם ההזמנה של הסים החדש מגולן טלקום. הזמנתי לפני שבוע ועדיין לא הגיע ולחשוב שעוד חודש אני ייאלץ לקנות שוב סים חדש. מקווה שהמחיר של הסים לא יהיה יקר יותר מהמחיר של הסים היום כמו שהיה בהתחלה עם האייפון 4 שהשתמש לראשונה בכרטיסי מיקרו סים

PHOENIX18
11/09/12, 18:23
איזה יופי הוט מובייל
באמת אני מבסוט עליהם
אייפון 5 הנה אני בא

rafizil
11/09/12, 22:55
נצטרך לשלם על כרטיס נאנו סים מהחברה שלי? למשל אני בפלאפון