מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : האייפד מיני יקרא האייפד מיני

natish
26/08/12, 20:05
הבלוג היפני Macotakara מדווח שאפל אכן תשתמש בשם "אייפד מיני" עבור הטבלט הקטן.

http://www.iphones.co.il/forum/attachment.php?attachmentid=22514&stc=1&d=1346000733

הבלוג היפני Macotakara מדווח שלפי מקורותיו בשרשרת האספקה של אפל, ענקית הטכנולוגיה מקופרטינו מתכוונת להשתמש בשם "אייפד מיני" עבור דגם הטבלט הקטן יותר שצפוי לפי השמועות להתגלות במהלך החודשים הקרובים, באחד מ- 2 האירועים שאפל מתכננת.

עד כה התקשורת השתמשה בשם אייפד מיני ללא כל מידע מוקדם, כאשר הסיבה לשימוש בשם היא ככל הנראה היסטורית. כשאפל הציגה את הדגם הקטן יותר של מכשירי האייפוד, היא בחרה קודם בשם אייפוד מיני. רק לאחר מכן החברה הציגה שינוי מהותי יותר בעיצוב של הנגן הנייד שהתבסס על זכרונות פלאש במקום בכונן הקשיח של ה- 1 אינץ', ולאור עובדה זו אימצה את השם "נאנו".

MAZDA3
26/08/12, 21:42
דווקא משום שה?אייפד מיני? יוכרז כך לפי השמועות באירוע המוזיקה הוא פשוט יקרא כך. אייפוד.
לא מאמין שיהיה אייפד מיני, אלא אייפוד.

ימים ידברו.

iidoido
26/08/12, 23:45
אני דווקא הייתי רוצה יותר "אייפד נאנו"

11gal
27/08/12, 13:27
דווקא משום שה?אייפד מיני? יוכרז כך לפי השמועות באירוע המוזיקה הוא פשוט יקרא כך. אייפוד.
לא מאמין שיהיה אייפד מיני, אלא אייפוד.

ימים ידברו.

רוב הסיכויים שיקראו לזה אייפד כי הרעיון של אייפוד איך שאני יודע זה שהוא יהיה קטן אבל יכול להכיל הרבה מוזיקה,כל השאר זה כבר תוספות(בייחוד הטאצ במכשירים החדשים),ובגלל שהמסך יהיה גדול מאוד במכשיר החדש(כ7 אינץ לפי ההשערות אים אני זוכר )זה סוטר את כל הרעיון של האייפוד.
;)

ipxp
27/08/12, 19:49
אם כבר ייקרא הדבר שאני לא מאמין שהוא יהיה - אני מעדיף כמו גרובר, שייקראו לו האייפד אייר.

nofiro
29/08/12, 14:49
אייפד נאנו = אייפון