מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : AllThingsD| האייפד מיני יוצג באוקטובר

natish
25/08/12, 19:25
גם AllThingsD מדווח כי לפי מקורותיו אפל תקיים 2 אירועים נפרדים: האחד לאייפון והשני לאייפודים ולאייפד מיני.

http://www.iphones.co.il/forum/attachment.php?attachmentid=22489&stc=1&d=1345915507

השמועות על האירוע שאפל תקיים ב- 12 לספטמבר הפכו כבר כמעט לעובדה מוגמרת. כמעט, כי אחרי הכל השחקנית הראשית בעניין - אפל, עדיין לא הגיבה, אישרה שלא לדבר על שלחה הזמנות לאירוע השמועתי. אבל זה לא מפריע לתקשורת להתייחס לאירוע של ה- 12 כעובדה מוגמרת. לאחרונה עלו שמועות חדשות (http://www.iphones.co.il/forum/thread235491.html) לפיהן אפל תקיים בספטמבר ובאוקטובר 2 אירועים נפרדים: הראשון עבור האייפון והשני עבור האייפודים והאייפד מיני.

מי שהעלה את הרעיון של 2 האירועים הוא הבלוגר המקורב לאפל - ג'ון גרובר, אולם הרעיון שלו גובה באופן מאוד מחשיד על ידי Jim Darlymple, בלוגר המקורב אפילו עוד יותר לאפל. כעת האתר AllThingsD מגבה אף הוא את העניין כאשר לפיו המקורות שלו אפל מתכננת להציג את האייפד מיני במהלך חודש אוקטובר.

נראה שצריך להתרגל לרעיון של 2 אירועים נפרדים.

Shai Mizrachi
25/08/12, 20:51
יסססס....!!!! :) אין לי בעיה להתרגל לזה, כל עוד האייפון יוצג באירוע הראשון :-)

said-g
25/08/12, 22:20
ויכול להיות שזה יהיה הפוך גם :) שהאייפד יוצג ראשון...

galslook
26/08/12, 00:49
מישהו זוכר שטים סיים את אירוע ההשקה של האייפד החדש במילים- מחכה לנו שנה מלאת הפתעות...
איפה הם?

Shai Mizrachi
26/08/12, 02:05
מישהו זוכר שטים סיים את אירוע ההשקה של האייפד החדש במילים- מחכה לנו שנה מלאת הפתעות...
איפה הם?

סתיו ארוך ומפתיע מחכה לנו :-)

gilavr
26/08/12, 10:33
לא מבין למה אפל רוצה להוציא אייפד מיני. אפל תמיד הייתה חברה מובילה ולא נגררת. אין מקום לטבלט בגודל של 7 אינץ בטח לא שסמסונג מייצרת כבר טלפונים בגודל 5.5 אינץ. 7 אינץ זה לא לכאן ולא לכאן קטן מדי בשביל טבלט וגדול מבשביל טלפון ולמעשה לא רואה שימוש בו. גם סטיב גובס בזמנו אמר לא אחת ש7 אינץ הוא לא גודל מתאים לטבלט . מכל המוצרים של אפל שאני מצפה לראותם זה המוצר שממש אבל ממש לא מעניין

ipxp
26/08/12, 13:23
לא מבין למה אפל רוצה להוציא אייפד מיני. אפל תמיד הייתה חברה מובילה ולא נגררת. אין מקום לטבלט בגודל של 7 אינץ בטח לא שסמסונג מייצרת כבר טלפונים בגודל 5.5 אינץ. 7 אינץ זה לא לכאן ולא לכאן קטן מדי בשביל טבלט וגדול מבשביל טלפון ולמעשה לא רואה שימוש בו. גם סטיב גובס בזמנו אמר לא אחת ש7 אינץ הוא לא גודל מתאים לטבלט . מכל המוצרים של אפל שאני מצפה לראותם זה המוצר שממש אבל ממש לא מעניין

ששש! תהיה בשקט. אל תיתן לאשלייה שלהם להתנפץ. אחרי הכל אפל מצליחה לגרום ללא מעט אנשים לחכות חודשים ובסוף לוותר את הנקסוס 7 בגלל השמועות האלה.

וברצינות, טוב שלא התלהבתם יותר מדי מהשמועה של המיני אייפד.
מזכירים שמועה שכוללת ארוע שבו יוצאים המון מוצרים חדשים של אפל -> theard שלם שמדבר רק על המוצר שעוד מעולם לא יוצר והוא רק שמועה. כל שאר המכשירים? אייפודים חדשים? מקים חדשים? נאדה.

cluber77
26/08/12, 16:43
באוקטובר או יותר נכון בחול המועד סוכות הולכת להיות הפצצה באירן וזה מה שמעניין אתכם?

ipxp
26/08/12, 17:23
באוקטובר או יותר נכון בחול המועד סוכות הולכת להיות הפצצה באירן וזה מה שמעניין אתכם?

אתה בטוח שזה לא היום בשמונה בערב? איך אתה מרשה לעצמך לבזבז באתר כזה את השעות האחרונות שלך?

פעם הבאה, אדוני הרמטכ"ל, כשיש לך תאריך וודאי, שתף את התקשורת. אני בטוח שהם ישמחו לעשות מזה מטעמים.

תהיה מלחמה, לא תהיה מלחמה - אתה צריך לחיות בזמן הזה, לא חושב? שים לב טרול: בגלל "חשש" לסוף ישראל, בוא לא נסגור את הבאסטה כבר עכשיו. מאותה סיבה לא בוכים על אייפד מיני, כשהוא עוד לא הוכרז ;)

Shai Mizrachi
26/08/12, 20:50

נראה לי התבלבלת באתר האינטרנט.
חפש בגוגל אתרי חדשות ופוליטיקה והשאר לנו להמשיך ולדון במה שבאמת מעניין.

yakirmanz
26/08/12, 20:53

מקווה שאני אספיק לקבל את האייפון החדש לפני שאני אצטרך לשבת בחדר האטום :)

א י י פ ו ן ! ! ! ;)

Shai Mizrachi
26/08/12, 21:07
יאללה עוד מעט זה קורה.
אני שוב מאחל ומקווה שהאייפד מיני מתוכנן לאוקטובר :-)