מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הבטא האחרונה של 10.8.1 משפרת את חיי הסוללה

natish
21/08/12, 21:15
מפתחים רבים שמתנסים בימים האחרונים עם הבטא האחרונה של 10.8.1 מדווחים על שיפור בחיי הסוללה של המקים.

http://www.iphones.co.il/forum/attachment.php?attachmentid=22449&stc=1&d=1345572881

אחת הבעיות המהותיות שדווח עליהן במערכת ההפעלה אריה הרים, 10.8.1, ששוחררה לפני כחודש היא שינוי לרעה בחיי הסוללה של המקבוקים. האתר Ars Technica דיווח כי מבדיקה שהוא ערך חיי הסוללה של המקבוק פרו retina הורעו בכ- 38% והורידו את זמן השימוש מכ- 8 שעות לכ- 5 שעות בטעינה אחת.

האתר Softpedia מדווח שמפתחים רבים שהתקינו את הבטא האחרונה של 10.8.1 ששוחררה לפני מספר ימים מועט, מדווחים על שיפור לטובה בחיי הסוללה, שיפור שמחזיר את זמן הסוללה לזמן שהובטח על ידי אפל, בהתאם לדגם:

עד שהתקנתי את 10.8.1, המקבוק שלי היה מציג 04:05 שעות פעילות אחרי הטענה מלאה, בהתייחסו לזמן שהסוללה הציגה את פעולת המחשב לפני פריקתה.

אחרי שהתקנתי את 10.8.1, הסוללה חזרה להציג 8 שעות. כעת אני יכול להשתמש במקבוק שלי לאורך כל היום, מבלי להסחב עם מטען.

באופן אישי גם אני חוויתי הרעה בחיי הסוללה של המקבוק אייר לאחר העדכון לאריה הרים, טוב לדעת שעדכון התחזוקה הראשון שצפוי להגיע לידי המשתמשים בימים הקרובים מתקן את הבעיה הדי מציקה.

yakirmanz
21/08/12, 21:17
נתי תודה על העדכון ותודה לאפל , גם על העדכון :)

ipxp
21/08/12, 21:36
נתי תודה על העדכון. אפל, נקבל את העדכון, נהיה מרוצים ממנו ואז גם אתם תקבלו תודה ;)

(זה אדיר אם פתאום מחשב שלך מגלה שהוא מצליח להחזיק יותר זמן :) )

Mr.Gute
21/08/12, 21:44
רק שייתקנו גם את הבעיות עם ה- gui של המערכת ואני אהיה מבסוט.
חווה כל מיני לאגים באנימציה בעת שימוש שוטף במחשב...