מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : [עדכון] ניסיון אחרון לפתור את הסכסוך

natish
21/08/12, 02:13
מנכ"ל אפל צפוי לדבר טלפונית עם מנכ"ל סמסונג, בניסיון להגיע לפשרה, רגע לפני ההכרעה במשפט המתנהל בין 2 החברות.

http://www.iphones.co.il/forum/attachment.php?attachmentid=22440&stc=1&d=1345507932

אפל וסמסונג סיימו להציג את טיעוניהן בפני חבר המושבעים, באחד המשפטים המעניינים ביותר של העשור האחרון, משפט שהשלכותיו ישפיעו באופן לא מבוטל על תעשיית המובייל. האתר בלומברג מדווח שלאור בקשותיה של השופטת Lucy Koh, טים קוק ומנכ"ל סמסונג Kwon Oh Hyun יפגשו/ידברו טלפונית בפעם האחרונה, טרם התכנסות המושבעים להכרעה מחר, כדי לנסות ולמצוא פשרה.

יש לציין שטרם תחילת המשפט, קוק נפגש עם בכירים בסמסונג מספר פעמים בניסיון להגיע לפשרה, אולם 2 הצדדים לא הצליחו להגיע לכדי הסכמה. אולם הפעם יתכן והדבר כן יצלח, זאת לאור העובדה ש- Hyun קיבל את מושכות הניהול בתחילת יוני, אחרי רענון בהנהלה של סמסונג.

היחסים בין קוק ל- Hyun הם יחסים קרובים למדי, כאשר בתפקידו הקודם לקח, Hyun חלק פעיל בשרשרת האספקה של ענקית הטכנולוגיה הקוריאנית, בתחום המסכים והרכיבים, תפקיד בו היה Hyun במגעים קרובים עם קוק, שטרם תפקידו כמנכ"ל שימש כסמנכ"ל התפעול של אפל.

האם המגעים יצלחו הפעם?

עדכון
האתר The Verge מדווח שניסיונות הפשרה בין אפל לסמסונג לא צלחו ונראה שהפיתרון היחיד יהיה הכרעה משפטית.

Netaneluzan
21/08/12, 06:16
קודם כל נתי אתה תותח הכתבות האחרונות ממש מעניינות.
ולגבי הכתבה לא נראה לי שיהיו איזה שהם הסכמים בין החברות לכל אחת יש את האגו שלה שאי אפשר לפתור במילים.

natish
21/08/12, 06:35
קודם כל נתי אתה תותח הכתבות האחרונות ממש מעניינות.
ולגבי הכתבה לא נראה לי שיהיו איזה שהם הסכמים בין החברות לכל אחת יש את האגו שלה שאי אפשר לפתור במילים.

תודה על המשוב, נחמד לקבל ביקורת טובה מדי פעם :)

לגבי התוכן, כנראה שאתה צודק, הבעיה היא שלדעתי פסיקה משפטית לא תועיל לאף אחת מהחברות יותר מדי ובסופו של דבר שתיהן יפגעו מהמהלכים שלהן בנושא.

ltzik
21/08/12, 08:05
אם אפל מפסידה אני מסוגל לשתות היום מרוב אושר, רק שיקרה!

iidoido
21/08/12, 09:19
אם אפל מפסידה אני מסוגל לשתות היום מרוב אושר, רק שיקרה!

מה הקטע שלך?

ltzik
21/08/12, 11:40
מה הקטע שלך?

פשוט שונא את אפל. יש כאלה אומרים שזה מקנאה - אולי זה נכון... כל אחד יקנא בחברה שמוכרת PIECES OF SHIT בכמויות ענקיות.
עכשיו תגיע השאלה:"אז מה אתה עושה כאן?". קודם כל, אני מת אוהב לדעת מה הצד השני חושב, דבר שני - אני טרול לא קטן D=.

galslook
21/08/12, 12:20
אז מחר נגמר המשפט??? או שהוא יכול להתארך?

iamisraeli3
21/08/12, 19:55
לא בטוח שלסמסונג יש בכלל סיכוי במשפט הזה...
למרות שאני כן חושב שהם העתיקו את העיצוב ואפילו עשו את זה בגסות.
אבל המשפט הוא בתוך ארה?ב ואותם חבר מושבעים הם אמריקאים מספיק שיהיו שם כמה אמריקאים אמיתיים ואין סיכוי שבמשפט בתוך ארה?ב הם יתנו לחברה אמריקאית שמעסיקה אלפים ועוד עם שכר גבוהה להפסיד כאשר השאלה אם זו העתקה או נתונה לדיון.

natish
21/08/12, 19:58
פשוט שונא את אפל. יש כאלה אומרים שזה מקנאה - אולי זה נכון... כל אחד יקנא בחברה שמוכרת PIECES OF SHIT בכמויות ענקיות.
עכשיו תגיע השאלה:"אז מה אתה עושה כאן?". קודם כל, אני מת אוהב לדעת מה הצד השני חושב, דבר שני - אני טרול לא קטן D=.

לפחות אתה טרול עם מודעות עצמית :rolleyes:

ipxp
21/08/12, 20:00
נתי, בונה גשרים, מנסה לפייס בין צדדים חסרי סיכוי, ונותן להם עוד סיכוי.
good guy natish

אני לפחות מקווה שאפילו הטרול הכי גדול יאמר שבזכות הpiece of shit ששמו האייפון הוא אחת הסיבות העיקריות שהוא מחזיק כרגע בסמארטפון שהוא מחזיק?

בכל מקרה, רק שתדע, כטרול אתה מבזבז את זמנינו ואת עצבינו. אבל אתה מבזבז לעצמך גם את זמנך. תצא החוצה, ראה את העולם הגדול, לא חסר מה לראות בזמן הזה.:idea: