מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : iLounge| בלוטות' 4.0 יגיע לאייפוד נאנו

natish
03/08/12, 01:14
האתר iLounge מדווח שאפל צפויה להביא לדגם הבא של הנאנו תמיכה בבלוטות' 4.0. בנוסף הקונקטור החדש.

http://www.iphones.co.il/forum/attachment.php?attachmentid=22270&stc=1&d=1343945623

לא אחת חשבתי שאם האייפוד נאנו היה תומך בבלוטות', הייתי קונה את הנגן הקטן בשמחה והופך אותו לשעון/נגן נייד ובכך משחרר באייפון מקום וחוסך קצת בסוללה שלו. למה דווקא בלוטות'? כי עם תמיכה בבלוטות' קל יותר ונוח יותר לחבר אוזניות אלחוטיות, במקום ללכת עם אוזניות חוטיות שמחוברות לשעון (מה שנראה גם קצת טפשי). לאחרונה האתר iLounge דיווח שאפל צפויה להציג תמיכה בבלוטות' 4.0 בדגם הבא של הנאנו. למעשה האתר מציין כי אפל תציג קישוריות בלוטות' שתאפשר תמיכה לפיצ'רים במכשירי iOS. למשל קיבלתם הודעה באייפון? היא תוצג על הנאנו שלכם, כנ"ל לגבי מיילים וכו'.

פיצ'ר זה יאפשר למעשה להפוך את הנאנו לשעון חכם דה פאקטו (כמו ה- SmartWatch של סוני). בנוסף עצם העובדה שמדובר בבלוטות' 4.0 שהוא חסכוני ומאפשר קישוריות מהירה יותר מהסטנדרטים הקודמים, הדבר לא יפגע בחיי הסוללה ונאנו שכזה צפוי לאפשר שבוע של עבודה בין טעינה לטעינה. עוד עולה שהנאנו החדש יקבל אף הוא את הקונקטור הקטן והמעוצב יותר של אפל, מה שיאפשר להציג דגם אפילו קטן יותר (תיאורטית) ודק יותר של נאנו.

https://img.skitch.com/20120803-xs4d35fmxycaf487ee42t3g96p.jpg

הדבר היחיד שלא מסתדר עם הדיווח הזה הוא העובדה שהשמועות מדברות על כך שאפל רוצה להחזיר את הנאנו לעיצוב הקודם והמאורך שלו, מה שלא כל כך יסתדר כשעון. כמובן שתמיד יש את האופציה שמדובר בדגם נוסף או שהנאנו הקטנטן יחליף פשוט את ה- Shuffle ובכך אפל תעביר גם את כל ליין האייפודים שלה לממשק מגע.

Netaneluzan
03/08/12, 15:11
חבל שהוא לא נגד מים כל פעם להוריד את השעון בכניסה למקלחת זה באסה

natish
03/08/12, 16:07
חבל שהוא לא נגד מים כל פעם להוריד את השעון בכניסה למקלחת זה באסה

לך תדע...
בכל אופן להכנס עם השעון לאמבטיה לאורך זמן רב (שנים) מזיק גם לשעונים שהם עמידים למים.

moshikohadad
03/08/12, 16:15
השעון מעולה! באמת מחזיק לי בין שבוע ל10 ימים של עבודה מטעינה לטעינה העוצמה של המוזיקה מעולה!!! הקליטה של הרדיו פשוט פרפקט ואני מאוד מאוד מאוד מרוצה מהמכשיר שלי פשוט אלופים!

-APPLE-
03/08/12, 19:02
או שיעשו שני דגמים, והאייפוד מיני יחזור לצד הנאנו?