מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : 2 מיליון אריות הרים ב- 48 שעות

natish
29/07/12, 14:58
לפי ניתוח של חברת Chitika, אריה הרים כבר מהווה כ- 3% מכלל משתמשי המק.

http://www.iphones.co.il/forum/attachment.php?attachmentid=22188&stc=1&d=1343563098

לפי דיווח של חברת Chitika, אריה הרים, מערכת ההפעלה התשיעית של אפל, נמצאת בדרכה להפוך למערכת ההפעלה שאומצה מהר יותר מכל מערכת הפעלה אחרת בהיסטוריה של החברה, זאת כאשר לפי הדיווח שפורסם ביום שישי האחרון, על ידי Chitika, חברה המנטרת ומנתחת את תנועת הרשת. נכון לעכשיו על פי הפרסום של אפל בחודש יוני האחרון, קיימים כ- 66 מיליון משתמשי מק ברחבי העולם. ולפי הדו"ח של Chitika, אריה הרים הורדה כ- 2.11 מיליון פעמים, מה שנותן למערכת ההפעלה החדשה של אפל נתח שוק של כ- 3%, ב- 48 השעות הראשונות לחייה באפסטור למק.

מה שכן באופן מעניין נראה כי אפל, שבשנה האחרונה עם השקת Lion, פרסמה תוך כ- 24 שעות את נתוני ההורדה של מערכת ההפעלה, שומרת על שקט תעשייתי. אם כי האפסטור למק מציגה את אריה הרים, כהורדה הפופולרית ביותר באפסטור עבור אפליקציות בתשלום. כאשר יש לציין את המחיר הזול של אריה הרים, שעומד על כ- 20$ בלבד.

טרם שיחרורה של אריה הרים, חברת Net Applications ציינה שמערכת ההפעלה Lion תופסת נתח שוק של כ- 46%, נמר שלג מהווה נתח של 38% ואילו שאר המשתמשים נמצאים על לאופרד או אפילו טייגר, אם כי סביר להניח שמחשבי המק שפועלים על מערכות ההפעלה הישנות יותר צפויים להעלם בקרוב.

SHaLeV
29/07/12, 19:31
מערכת מדהימה, אני אחד מאותם 3 אחוז, מבחינה ויזואלית הכל נראה יותר טוב, מבחינת ביצועים אולי אני טועה אבל מהתרשמות ראשונית שלי המערכת הרבה יותר מהירה מlion

שווה שידרוג בלי להסס בכלל.

ipxp
29/07/12, 19:58
אז 13% נמצאים על 10.5 ומטה?

לא מעט, כ8.5 מיליון מקים. לעומתם, אוכלוסיית ml היא דיי קטנה.

אבל טוב נו, הם עדיין פחות מאחוזי windows xp ;)

fishburn
30/07/12, 00:02
שמתי לב שמאז ההתקנה המחשב מתחמם הרבה יותר (עם אותן תוכנות שפועלות)

גם המאווררים עובדים הרבה יותר...

מישהו נתקל בזה?

ipxp
30/07/12, 13:43
מישהו נתקל בזה?

בimac ובmacbook air (שניהם 2010) - בכלל לא. להיפך, אולי אפילו פחות שומעים את המאווררים.

Td2
30/07/12, 19:25
הפופולריות של אריה הרים היא בעיקר בגלל שהוא נמצא ב Mac AppStore, וזה קל לרכישה. וגם 200 פיצ?רים חדשים כגון אינטגרליות של טויטר ופייסבוק, iMessage, game center, שיפור iCloud ועוד.
עוד דבר שמאוד משפיע על הפופולריות של המכשיר היא שהמחיר של אריה הרים הוא מאוד נמוך (19.99$) ביחס למתחרה הניצחי שלה (windows) שכל גרסא עולה מינימום 100$. וגם קנייה אחת מאפשרת להתקין את אריה הרים על כל מכשירי הMac בעלי apple id זהה (עד 15 מכשירים אם אני לא טועה).
אני רכשתי את אריה הרים כשעה אחרי שהושק לציבור הרחב. מרוצה? מאוד!