מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : רויטרס מאשרים| קונקטור חדש באייפון הבא

natish
26/07/12, 19:39
סוכנות הידיעות רויטרס מדווחת אף היא כי האייפון הבא יגיע עם קונקטור קטן יותר.

https://img.skitch.com/20120726-c6yjfdxndid74dnymcqj2eye5r.jpg

קונקטור ה- 30 פינים הוצג על ידי לראשונה ב- 2003 עם הצגת הדור השלישי של האייפוד. מאז הפך הקונקטור למחבר המזוהה עם כל המוצרים הניידים של אפל בין אם אייפודים, אייפונים ואייפדים. לאחרונה אנחנו שומעים עוד ועוד דיווחים על כך שהאייפון הבא יגיע עם קונקטור חדש וקטן יותר ובכך יהפוך את קונקטור ה- 30 פינים המוכר של אפל למושא היסטורי. הדיווח הראשון בנושא התקבל על ידי Rene Ritchie מהבלוג iMore, וכעת הוא מקבל חיזוק מכיוון סוכנות הידיעות רויטרס:

האייפון 5, הדגם הבא של האייפון של אפל שצפוי להמכר באזור אוקטובר, יגיע עם קונקטור של 19 פינים קטן ומעוגל יותר שיחליף את קונקטור ה- 30 פינים, זאת במטרה ליצור יותר מקום עבור מחבר האוזניות שיעבור לחלק התחתון של המכשיר.

מלבד לעובדה שסביר להניח והאייפון הבא לא יקרא האייפון 5, נראה שהדיווח של רויטרס יהפוך למציאות. לאחרונה אנחנו מגלים עוד ועוד הוכחות לגבי העיצוב הבא של האייפון, כאשר חלקי פאנל של כביכול האייפון הבא הוצגו כבר ברשת. פאנלים אלו מגלים לא רק את מחבר ה- 19 פינים הקטן והמעוצב יותר אלא גם כי מחבר אוזניות של של המכשיר יעבור לחלק התחתון של האייפון, בדומה למיקום שלו במכשירי האייפוד טאץ'.

שינוי המחבר של האייפון צפוי לתת ליצרניות האבזרים הפריפריאליים דחיפה מהותית, כאשר משתמשים רבים שישדרגו את מכשירי האייפון שלהם למכשירים החדשים צפויים גם לרכוש אבזרים פריפריאליים חדשים. נכון להיום יש אקוסיסטם רחב של מוצרים פריפריאליים עבור מכשירי iOS ביניהם: מטעני צד ג' ומטענים לרכבים, מכשירי מדיה ועוד.

טל שנהר
26/07/12, 19:57
ממש מעולה שמעבירים את החיבור של האוזניות לחלק התחתון של המכשיר כי אני תמיד מסתבך עם האוזניות של האייפון.עכשיו יהיה לי יותר נוח לשמוע מוזיקה!

guy.m
26/07/12, 20:38
להפך ממש רעיון גרוע רוב האנשים הולכים עם האייפון במצב אנכי או בכיס או בנרתיק

משה1001
26/07/12, 22:07
נכון אני מעדין למלה..

Td2
28/07/12, 19:38
חבל. אבל לא ביג דיל...

Raz1
28/07/12, 21:32
אותי מעניין מה אמור לעשות בן אדם שקנה מערכת מולטימדיה
לבית בשווי 1,700 ש"ח - שמתבססת על הקונקטור הנוכחי של האייפון...?

Bar
28/07/12, 21:58
להפך ממש רעיון גרוע רוב האנשים הולכים עם האייפון במצב אנכי או בכיס או בנרתיק

תחשוב שכשאתה עם האייפון במצב אנכי, החוט של האוזניות לא מסתיר לך את המסך או מפריע לך כאשר אתה עם האייפון...הוא פשוט משתלשל מלמטה כך שזה נוח הרבה יותר.