מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אפליקציית Whatsapp זמינה כעת בחינם!

Bar
25/07/12, 17:06
למשך זמן מוגבל, Whatsapp (וואטסאפ) זמינה להורדת בחינם!. האם Mountain Lion הלחיצה אותם?

האם חברת WhatsApp Inc בלחץ?
ככל הנראה שכן, בעקבות שחרורה היום של מערכת ההפעלה החדשה של אפל - Mountain Lion, המאפשרת לראשונה לקבל סמסים למחשב כאילו היה זה אייפון דרך שירות ההודעות של אפל - imassage.

כידוע לכולם, אפליקציית וואטסאפ היא אחת האפליקציות הכי שימושיות שיש לאייפון, והיא כיום מדורגת גבוה מאוד בדירוג האפליקציות באפסטור. להרבה מאוד משתמשים גם בישראל יש את אפליקציית הוואטסאפ.

היתרון הברור באפליקצייה, הוא האפשרות לשלוח הודעות בחינם מכל מכשיר אייפון לכל מכשיר התומך באפליקציה כגון:
1. מכשירי סימביאן למניהם - מכשירי הנוקיה וכו'.
2. מכשירי אנדרואיד - HTC, סמסונג ועוד
3. בלקברי
4. LG
5. סוני אריקסון

ועוד דגמים נוספים..

מהרו להוריד כי לא ניתן לדעת מתי החברה תסיים את המבצע ותחזיר את מחיר האפליקציה ל 0.99$ שגם זה מחיר שווה לאפליקציה הנהדרת הזאת.

להורדה לחצו על האייקון למטה:

http://a4.mzstatic.com/us/r1000/052/Purple/61/9b/f2/mzl.qqocdtte.175x175-75.jpg
(http://itunes.apple.com/us/app/whatsapp-messenger/id310633997?mt=8)
(http://itunes.apple.com/us/app/whatsapp-messenger/id310633997?mt=8)

לינק ישיר להורדה -
http://itunes.apple.com/app/whatsapp-messenger/id310633997?mt=8#

lior797
25/07/12, 17:18
סוף סוף חיכיתי לזה הרבה זמן! :)

Lior.B
25/07/12, 17:32
שמעתי לפני שעה,תודה על העדכון :)

תומר צייטלין
25/07/12, 17:35
התכנתי כבר על האייפון שלי ועל האייפון של אמא שלי...
בלילה אני אתקין גם באייפון של אבא שלי (כאשר הוא יחזור מהעבודה) וכולנו נהנה מהאפליקציה הזאת!

תודה על העדכון!

JonDror
25/07/12, 17:37
לא בסדר...
עכשיו כל הקמצנים שהורידו פרוץ וצחקו עלי ששילמתי 3.5 שקל (אוי ויי.) על אפליקציה, יצחקו פעמיים :)

Helym
25/07/12, 18:34
לא נעים לי להגיד, אבל בסוף אני פשוט אפסיק לקנות אפליקציות, אני מרגישה שאני מבזבזת את הכסף שלי, כי כבר 4 אפליקציות שאני קניתי, הפכו לאחרונה לחינמיות, זה די מתסכל...

Oddedi
25/07/12, 18:34
איני יודע איך המשפחה שלי היתה מסתדרת בלי ווטסאפ. יש לנו שפ מספר קבוצות וכך אנו מבצעים ץאומים שונים בין בני המדפחה וחבריפ. אפליקציה גדולה!!

Oddedi
25/07/12, 18:41
איני יודע איך המשפחה שלי היתה מסתדרת בלי ווטסאפ. יש לנו שפ מספר קבוצות וכך אנו מבצעים ץאומים שונים בין בני המדפחה וחבריפ. אפליקציה גדולה!!

Restricted
25/07/12, 18:51
כבר פירסמתי את הידיעה לפני מספר שעות..

Bar
25/07/12, 19:05
כבר פירסמתי את הידיעה לפני מספר שעות..

מעולה, וזה לא סותר את הצורך להעלות את זה לראשי, או את העניין שגם אנו משייטים באינטרנט ובאפ סטור מדי פעם.

barduck
25/07/12, 19:05
כבר שנה וחצי אני רוצה לקנות את האפליקציה הנהדרת הזאת אבל התאפקתי כל הזמן הזה כי ידעתי שבסוף יהיה מבצע ויציעו אותה בחינם אז לא התאכזבתי והרגע הזה סוף סוף הגיע! מיד עזבתי הכל ורצתי הביתה להתחבר ל itunes כדי שחלילה לא יגמר המבצע והמחיר שוב יעלה ל $0.99 ושוב אצטרך לחכות ומי יודע כמה זמן זה יקח עד המיבצע הבא?

ולכל אלה שצחקו עלי שאין לי whatsup כל הזמן הזה, מי חסך 3.5 שקלים וצוחק עכשיו, אה?

Bar
25/07/12, 19:07
כבר שנה וחצי אני רוצה לקנות את האפליקציה הנהדרת הזאת אבל התאפקתי כל הזמן הזה כי ידעתי שבסוף יהיה מבצע ויציעו אותה בחינם אז לא התאכזבתי והרגע הזה סוף סוף הגיע! מיד עזבתי הכל ורצתי הביתה להתחבר ל itunes כדי שחלילה לא יגמר המבצע והמחיר שוב יעלה ל $0.99 ושוב אצטרך לחכות ומי יודע כמה זמן זה יקח עד המיבצע הבא?

ולכל אלה שצחקו עלי שאין לי whatsup כל הזמן הזה, מי חסך 3.5 שקלים וצוחק עכשיו, אה?

חסכת לעצמך שלושתרבע חבילת מסטיקי אורביט, כל הכבוד.

Helym
25/07/12, 21:17
מאז שקניתי את האפליקציה חסכתי הרבה יותר מ-3.5 שקל...

תומר צייטלין
26/07/12, 02:25
מאז שקניתי את האפליקציה חסכתי הרבה יותר מ-3.5 שקל...
ראשית, צודק ובאמת, /שווה להשקיע את ה-0.99$ המסכנים האלו!
ובכלל, חברים, עדיף להשקיע 4 שקלים על אפליקציה מאשר לשלם הרבה על הודעות לחברות הסלולר!

שנית, אחרי ששמעתי על הידיעה באייפונס והתקנתי את האפליקציה באייפון שברשותי ובאייפון שברשות אמא שלי, אז היום בשעה 01:50 אני התקנתי את האפליקרציה גם באייפון שיש לאבא שלי.

בקיצור, משפחת אייפון ומשפחת WhatsApp

דרך אגב, כאשר המבצע יסתיים, אנחנו נצטרך לשלם על האפליקציה?

Bar
26/07/12, 03:16
דרך אגב, כאשר המבצע יסתיים, אנחנו נצטרך לשלם על האפליקציה?

ממש לא.

זה שהורדת אותה בחינם מהאפ סטור שווה ערך לכך שקנית אותה כך שהיא בעצם נקנתה על ידך בחינם.

תומר צייטלין
26/07/12, 10:52
ממש לא.

זה שהורדת אותה בחינם מהאפ סטור שווה ערך לכך שקנית אותה כך שהיא בעצם נקנתה על ידך בחינם.
מזל!
תשמע, זה לא שאני לא רוצה לשלם עליה, אלה אין לי בעיה לשלם את ה-0.99$ (3-4 שקלים) המסכנים האלו (הרי החיסכון הוא יותר גדול מאשר ההוצאות), פשוט אני חושש שיבקשו ממני כסף ואני לא אשים לב...

אני התחלתי לחשוש בנושא, כאשר קראתי בדה-מרקר שכאשר המבצע יסתיים נצטרך לשלם על האפליקציה ובר, אתה הרגעת אותי!

תודה רבה!

barduck
26/07/12, 11:12
חסכת לעצמך שלושתרבע חבילת מסטיקי אורביט, כל הכבוד.

כן, אני יודע שסארקאזם לא תמיד עובר במדיה כתובה כמו פורום אבל אני חשבתי שזה היה די ברור...

רמז:

מהרו להוריד כי לא ניתן לדעת מתי החברה תסיים את המבצע ותחזיר את מחיר האפליקציה ל 0.99$

אנשים מוכנים לקנות כיסוי סיני מעפן של אנגרי בירדס לאייפון ב 150 ש"ח אבל בשביל אפליקציה מושקעת ב $0.99 צריך מבצע. כל אפליקצייה שנמכרת מעל הסכום הזה, רחמנא לצלן, תזכה לביקורת בנוסח "מחיר יחסית גבוהה" ממביני הדבר.

אז 4 ש"ח, 10 ש"ח ואפילו 30 ש"ח זה לא מחיר גבוהה לאפליקציה שהושקעו בה חודשי ולפעמים שנות אדם לפיתוח אם היא עושה את מה שאתם צריכים ועושה את זה טוב. במחיר של מנת פאלאפל אתם מקבלים מוצר שפותר לכם בעיה ושאתם משתמשים בו לפעמים יום יום. אז די לזילות במחירי האפליקציות שגם ככה מגוחכים.

כי כל שקל שאתם חוסכים מהמפתחים זה שקל פחות לפיתוח אפליקציות טובות, פיצ'רים חדשים ותמיכה. אז אולי דפקתם את המערכת כשחסכתם 4 שקלים אבל שלא נגיע למצב שהאיכות של האפליקציות תהיה כמו הכיסויים הסיניים של אנגרי בירדס.

תומר צייטלין
26/07/12, 11:16
כן, אני יודע שסארקאזם לא תמיד עובר במדיה כתובה כמו פורום אבל אני חשבתי שזה היה די ברור...

רמז:

אנשים מוכנים לקנות כיסוי סיני מעפן של אנגרי בירדס לאייפון ב 150 ש"ח אבל בשביל אפליקציה מושקעת ב $0.99 צריך מבצע. כל אפליקצייה שנמכרת מעל הסכום הזה, רחמנא לצלן, תזכה לביקורת בנוסח "מחיר יחסית גבוהה" ממביני הדבר.

אז 4 ש"ח, 10 ש"ח ואפילו 30 ש"ח זה לא מחיר גבוהה לאפליקציה שהושקעו בה חודשי ולפעמים שנות אדם לפיתוח אם היא עושה את מה שאתם צריכים ועושה את זה טוב. במחיר של מנת פאלאפל אתם מקבלים מוצר שפותר לכם בעיה ושאתם משתמשים בו לפעמים יום יום. אז די לזילות במחירי האפליקציות שגם ככה מגוחכים.

כי כל שקל שאתם חוסכים מהמפתחים זה שקל פחות לפיתוח אפליקציות טובות, פיצ'רים חדשים ותמיכה. אז אולי דפקתם את המערכת כשחסכתם 4 שקלים אבל שלא נגיע למצב שהאיכות של האפליקציות תהיה כמו הכיסויים הסיניים של אנגרי בירדס.
מסכים איתך ב-100%!

תשמע, אם האנשים לא מוכנים לשלם 0.99$, בו נראה מה הם יגידו על אפליקציה שעולה 999.99$ (ויש כמה כאלו!)

crunch
26/07/12, 12:37
תכלס כיום האפליקציה די מיותרת כשיש חבילות ללא הגבלה / בנק דקות וסמס,
תודה על הידיעה :) יש לי את האפליקציה כבר הרבה זמן.

yakirmanz
26/07/12, 12:56

תנסה לסמס לחברים\מכרים\משפחה בחו"ל ונראה כמה שווה ה"בנק" שלך :)

תומר צייטלין
26/07/12, 13:01
ידידי, מה אתה מעדיף? הודעות ללא הגבלה אבל עדיין בתשלום, או הודעות ללא הגבלה וללא תשלום (בחינם?)

Bar
26/07/12, 14:55

האם בנק הסמס שלך שולח גם הודעות תמונה בחינם? קבצי סאונד בחינם?
מאפשר שיחות צ'ט ובירור מתי הצד השני צופה בשיחה?
מאפשר להפוך חדר צפציפי לשקט למשך זמן מוגדר?

לא.

Helym
27/07/12, 13:24
האפליקציה נעלמה לגמרי מהאפ סטור...

yakirmanz
27/07/12, 13:27
אצלי מופיע לחץ על הלינק הזה (http://itunes.apple.com/us/app/whatsapp-messenger/id310633997?mt=8)

Lior.B
27/07/12, 13:41
ידידי, מה אתה מעדיף? הודעות ללא הגבלה אבל עדיין בתשלום, או הודעות ללא הגבלה וללא תשלום (בחינם?)

האם בנק הסמס שלך שולח גם הודעות תמונה בחינם? קבצי סאונד בחינם?
מאפשר שיחות צ'ט ובירור מתי הצד השני צופה בשיחה?
מאפשר להפוך חדר צפציפי לשקט למשך זמן מוגדר?

לא.

ואם המכשירים של אנשי הקשר שלכם לא אייפונים וסמרטפונים שונים,אז מה תגידו ?! :grin::cool:

crunch
27/07/12, 23:18
תנסה לסמס לחברים\מכרים\משפחה בחו"ל ונראה כמה שווה ה"בנק" שלך :)

אני בגולן, כך שיש לי חינם...גם הודעות MMS
לכן אני כמעט לא משתמשת בוואטסאפ.

yakirmanz
27/07/12, 23:23
אני בגולן, כך שיש לי חינם...גם הודעות MMS
לכן אני כמעט לא משתמשת בוואטסאפ.

לא הבנתי. גם לחו"ל כל ההודעות בחינם בגולן?