מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : חדשות רעות? גוגל קונה את Sparrow

eden
22/07/12, 09:22
שוב, צעד ספק מפתיע ספק לא של גוגל. מנסים להתחרות במוצר קיים, וכשלא מצליחים פשוט קונים אותו, ובמקרה הזה גם את צוות הפיתוח שלו.

http://puu.sh/KEF9

ב20.7.12 גוגל קונה את קליינט המייל המפורסם למק ולiOS, הלא הוא Sparrow. עתיד התוכנה לא צפוי להיות מזהיר, ואף באופן גלוי. כשהפיתוח עובר מידי החברה הותיקה לידי גוגל, פורסם לציבור הקוראים:

While we’ll be working on new things at Google, we will continue to make Sparrow available and provide support for our users.

ומLife hacker:

Sparrow CTO Dom Leca said in the note that because the team would be moving to work on Gmail, they "do not plan to release new features for the Sparrow apps." He did, however, say that they would continue to make them available, support the apps, and provide critical updates.

בתרגום חופשי: קנינו את Sparrow, אנחנו לא מתכוונים לפתח אותה יותר, אבל נמשיך לספק לה עדכוני אבטחה ותיקוני באגים. (המחוייבות כלפי המשתמשים הוותיקים נשמרת)

הייתי אומרת שזה צעד מאכזב, שמישהו מ"שלנו" עובר לצד של האח הגדול. חלק אפילו רואים זאת כבגידה, ואני יכולה להבין אותם. אבל בסופו של יום, מפתחי התוכנה לא מגיעים מתוך כוונה ליצור עולם ורוד יותר (אולי גם?) אלא להתפרנס. וכנראה שבמקרה הזה, ההצעה היתה מפתה...

אתם משתמשים בתוכנה? מה אתם חושבים על המהלך הזה של השתלבות צוות הפיתוח של Sparrow בגוגל?

King
22/07/12, 15:21
אני משתמש של התוכנה באייפון ובמק. מאכזב שגוגל שמו יד על התוכנה הקלילה הזו.

הייתה לי ציפיה שאפל ירכשו אותם.

yakirmanz
22/07/12, 15:26
חדשות בהחלט רעות למשתמשי ספארו למינהם (אני לא חולה על תוכנות מייל בכלל)
כמו שאומרים: "if you can't beat them, join them. or in this case, make them join you"

lirn8
22/07/12, 16:57
עוד לא הצלחתי להבין מה מיוחד בספארו