מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : יודעת שזאת לא פעם ראשונה ובכל זאת...גם לנו ננעל..

אמאCOOL
22/07/12, 00:36
אנא עזרו לנו. אני אמא לילד בן 10. הכניס סיסמא לאייפוד וקיבל תגובה שהסיסמא שגויה. כמה פעמים וכמובן ש האייפוד ננעל. הסיסמא לדעתנו לא הייתה שגויה ובכל זאת. ניסיתי דרך האינטרנט לשחזר או לקבל סיסמא חדשה,נדרשנו לשאלת SECURITY Q.שאלה 1 תאריך לידה, וקבלנו שגם תאריך הלידה שגוי,וזה לא ברור ומוזר:confused:. בקיצור לא הצלחנו. הבן שלי ממש ב דאון. איך אוכל לעזור לו ? האייפוד לא פרוץ,לא מוכן לפרוץ, אייפוד טאצ'4 , 32ג', גירסא 5.0.1 . קראתי פה על מצב DFU, הבנתי איך עושים,אך לא הבנתי מה זה עושה. האם בסוף התהליך נמחקות האפליקציות ? למעשה הוא שומר המון המון משחקים (32ג') וממש לא יהיה כיף אם הכל ימחק. יש מה לעשות ?? אנא עיזרו לי, קשה לי לראות שהוא כל כך עצוב ולוקח את זה כל כך קשה:cry:. עבד על האפליקציות המון זמן.אנא אנא אנא עזרו . תודה רבה!

Bar
22/07/12, 00:56
לחבר למחשב ולעשות ריסטור (מחיקת כל תוכן המכשיר).
בסיומו המכשיר יהיה כמו חדש.

בכל אופן אם הוא לא גיבה אף פעם את האפליקציות באייטונס אז תצטרכו לצערי להתקין מחדש.

ולהבא מציע לכם לא לעשות סיסמא למכשיר אם זה לא הכרחי.

אמאCOOL
22/07/12, 08:19
הי וקודם כל תודה רבה שענית!!
הוא כן גיבה ליוטיונז, אז זה ישמר למרות ה RESTORE ?
האם תוכל להסביר איך לעשות את ה RESTORE ואיך ממשיכים אחרי פעולה זאת, או להפנות אותי ללינק מתאים, במידה וכבר היה דיון בנושא ?
שוב מלא תודה על זמנך !!!:-)

Lior.B
22/07/12, 08:50
הי וקודם כל תודה רבה שענית!!
הוא כן גיבה ליוטיונז, אז זה ישמר למרות ה RESTORE ?
האם תוכל להסביר איך לעשות את ה RESTORE ואיך ממשיכים אחרי פעולה זאת, או להפנות אותי ללינק מתאים, במידה וכבר היה דיון בנושא ?
שוב מלא תודה על זמנך !!!:-)

אם הוא גיבה באייטונס אז כל התוכן שנשמר בגיבוי יועבר למכשיר אחרי הריסטור.

בכדי לבצע ריסטור חברי את המכשיר למחשב,פתחי את האייטונס והכניסי את המכשיר למצב DFU : http://www.iphones.co.il/forum/thread102169.html אחרי שהכנסת את המכשיר למצב DFU תבצעי ריסטור באייטונס (לחצי על כפתור הריסטור).

אמאCOOL
22/07/12, 14:35
לא נראה לי שהצלחתי.
1. לחצתי על כפתור הבית+ כיבוי. חיכיתי עד שנכבה. בטעות עזבתי את שניהם.
2. ניסיון נוסף. החזקתי את שניהם. נכבה.עזבתי כפתור כיבוי.השארתי כ. בית לחוץ.
כיצד יודעים אם זיהה ?
כרגע במחשב הכל השתנה :
NAME:IPOD
CAPACITY:NOT AVAILABL
SOFTWARE VERTION ; N/A
SERIAL NO: N/Q
באייפוד : תמונה שמסמנת לי להתחבר ל ITUNE ,וזה כן מחובר פיזית.
האם אני במצב DFU?
ה אייטיונז אמר משהו על RECOVERY MODE,
ITUNES HAS DETECTCTED AN IPOD IN RECOVERY MODE. YOU MUST RESTORE THIS IPOD BEFORE IT CAN BE USED WITH ITUNES.
מה עושים עכשיו ? מחכה שתדריכו אותי..מקווה שלא עשיתי נזק. תודה

אמאCOOL
22/07/12, 14:38
ושאלה מתי לצאת ממצב DFU?

yakirmanz
22/07/12, 14:56
ושאלה מתי לצאת ממצב DFU?

היי אמא מקסימה..
בגדול כשאת במצב dfu את לא תראי כלום במסך.... תחברי את האייפוד למחשב, ותעשי שוב את הכניסה, את תדעי שהוא נכנס למצב הזה ברגע שהמחשב יזהה את האייפוד אבל לא יופיע כלום על המסך (מסך שחור לגמרי, כמו כבוי)
לאחר מכן תבצעי את הריסטור (אם זה מה שרצית לעשות מלכתחילה)

ד"א את לא חייבת להיכנס למצב הזה. תנסי לבצע ריסטור גם ממצב ריקוברי (שחזור) שזה המצב שאת רואה עם הציור של הכבל על המסך.

את הולכת ללמוד הרבה בימים הקרובים :)

בהצלחה

אמאCOOL
22/07/12, 16:35
הי יקיר המקסים !!!!
תודה רבה לך לך, אני אכן עשיתי מה שאמרת וכרגע אחרי כל העדכונים במצב SET UP YOUR IPOD
יש שתי אפשרויות. 1. SET UP AS A NEW IPOD
2:RESET FROM THE BACKUP OF : TOMER100
על מה ללחוץ? מזכירה לך שיש בעיה בשחזור הסיסמא ולכן ננעל לנו. לא זוכרים את הסיסמא...ואנחנו לא רוצים למחוק את כל המשחקים המגובים.
דרך אגב, זה ממש כיף ללמוד, כשיש ממי ללמוד, ועם תגובות של אנשים כל כך מקסימים כמוך וכמוכם. תודה !!!

Lior.B
22/07/12, 17:08
הי יקיר המקסים !!!!
תודה רבה לך לך, אני אכן עשיתי מה שאמרת וכרגע אחרי כל העדכונים במצב SET UP YOUR IPOD
יש שתי אפשרויות. 1. SET UP AS A NEW IPOD
2:RESET FROM THE BACKUP OF : TOMER100
על מה ללחוץ? מזכירה לך שיש בעיה בשחזור הסיסמא ולכן ננעל לנו. לא זוכרים את הסיסמא...ואנחנו לא רוצים למחוק את כל המשחקים המגובים.
דרך אגב, זה ממש כיף ללמוד, כשיש ממי ללמוד, ועם תגובות של אנשים כל כך מקסימים כמוך וכמוכם. תודה !!!

תלחצי Restore from backup,האפשרות השנייה.

אמאCOOL
22/07/12, 17:20
הי ליאור !
תודה רבה, אתם כל כך מקסימים ואיזה פורום נפלא !
לחצתי,מחכה...יש מעל חצי שעה לפי מה שמראה.

ואז, לא נצטרך להכניס סיסמא ?

תודה !

Lior.B
22/07/12, 17:21
הי ליאור !
תודה רבה, אתם כל כך מקסימים ואיזה פורום נפלא !
לחצתי,מחכה...יש מעל חצי שעה לפי מה שמראה.

ואז, לא נצטרך להכניס סיסמא ?

תודה !

קודם כל תודה על כל המחמאות,ועכשיו לעניין,חצי שעה ? מה רשום במכשיר ? משחזר ? את בטוחה שיש סיסמא לגיבוי כי אם הוא משחזר אין שום סיסמא ?

yakirmanz
22/07/12, 17:33
היא לא אמרה שיש סיסמא, פשוט שאלה אם תהיה סיסמא בכניסה.
אני בד"כ לא עושה שיחזור של גיבוי כי אחרי ריסטור אני אוהב להתחיל שוב "נקי"
אני לא יודע אם השחזור יחזיר לך גם האופציה של נעילת המסך עם אותה סיסמא במכשיר. נקווה שלא :)
אם כן... אפשר שוב לעשות ריסטור, לעשות ללא שיחזור או לראות אולי יש לך גיבויים יותר ישנים שהם לא כוללים את הסיסמא.

וכן זה לוקח לך כחצי שעה כי זה מוריד לך את הגירסה של מערכת ההפעלה של המכשיר מהאינטרנט וזה יכול לקחת קצת זמן, תלוי במהירות החיבור שלך לאינטרנט.

תעדכני

אמאCOOL
22/07/12, 17:44
הי.
כן הוא עדיין במצב של RESTORING IPOD FROM BACKUP
נשאר רבע שעה....אימא'לה...
נקווה שלא יבקש סיסמא כי כל הבאלגן התחיל בגלל הסיסמא האומללה הזאת, יותר לא מכניסים סיסמא, זה בטוח. הודעתי לבן שלי..;)
ואם יבקש...אז נתמודד. נכון ? אין ברירה.חוץ מלהכין אוכל ולגדל, תפקיד של אמא לפתור גם את כל הבעיות..:cool:

yakirmanz
22/07/12, 17:48
אם הסיסמאות הן נגד חברים אז אפשר להכניס סיסמא אבל לכתוב אותה איפשהו, בטלפון שלך, או על המקרר. כדי שלא נשכח אותה, נכון?

תכלס, סופר MOM

ד"א - מה אוכלים לארוחת ערב? ;):p

אמאCOOL
22/07/12, 18:10
הי
איזה כיף !!!!
הצלחנו !!
עשיתם פה ילד שמח,:D וכמובן אמא שמחה עוד יותר.:grin::grin:
כן לומדים מהניסיון וסיסמאות- תמיד יהיו מגובות אצלי ב GMAIL.. והוא ישמור על האייפוד.

ומה אוכלים לארוחת ערב ?
חביתה,ירקות,גבינות...
כרגיל..
מתאים ?
מוכנה לאמץ אותך...:grin:;)

ושוב מלאן תודה, באמת מקסימים...ו:grin: תראו בכותרת עכשיו כבר יש חיוך.:D
ועוד לייקים לשניכם !!

yakirmanz
22/07/12, 18:15
בכיף. קיבלת עוד כמה שעות של נחת ביום :)

שבוע טוב.