מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : ה- WSJ| האייפון הבא יגיע עם מסך איכותי יותר

natish
20/07/12, 03:09
האתר וול סטריט ג'ורנל מדווח שהאייפון הבא צפוי להציג מסך דק יותר ואיכותי יותר.

http://www.iphones.co.il/forum/attachment.php?attachmentid=22074&stc=1&d=1342742982

הוול סטריט ג'ורנל מדווח שהאייפון הבא יכיל טכנולוגיית "in-cell" שתאפשר לחברה להציג מסך דק יותר, למעשה הדיווח מציין שייצור המסכים עם הטכנולוגייה המדוברת כבר החל על ידי חברת Sharp:

יצרנית מסכי ה- LCD היפנית Sharp Corp ו- חברת Japan Display Inc, חברה חדשה המאגדת 3 יצרניות מסכים/אלקטרוניה ביניהן LG הקוריאנית, מייצרות בימים אלו את פאנלי המסך של האייפון הבא תוך כדי שימוש בטכנולוגיית ה- in cell.

טכנולוגיית ה- in cell מחברת בין השכבה שמכילה את חיישני המולטי טאץ' לתוך מסך ה- LCD עצמו ולמעשה מאחדת בין 2 השכבות ומצמצת את העובי הכולל של המסך. מלבד הצרת עובי המסך, הטכנולוגיה גם מאפשרת ייצור של מסכים איכותיים יותר. למרות שייצור המסך הופך ליקר יותר, העלות הכוללת לא עולה באופן מהותי, זאת לאור העובדה שבמקום לייצר 2 חלקים באופן נפרד על ידי 2 ספקיות חומרה שונות והרכבת החלקים במפעל, יש כעת רק חלק אחד אינטגרלי.

https://img.skitch.com/20120720-qj2ybqqss3i3w56cf7qkcgui1r.jpg

השמועות מציינות כי האייפון הבא שיגיע עם מסך של כ- 4 אינץ' יהיה ארוך יותר ודק יותר מקודמיו. המכשיר צפוי להגיע ברבעון הרביעי של 2012.

moshikish
20/07/12, 13:49
זה מה שאני אוהב באפל - החדשנות. הרצון להביא אפשרות שלא קיימת בנמצא.
אני לא יודע האם מדובר בפטנט של אפל או שלא, אבל מה שסביר שיקרה הוא שהדגם הבא של הגלקסי גם יכיל את הטכנולוגיה הזו ואז הם יבכו שוב שהם לא מעתיקים וילכו שוב לשופט בריטי עם הומור מעוות.

yakirmanz
20/07/12, 14:06
נקווה רק שהמסך מגע ישאר ברגישות של מסך מגע כמו שאפל הכניסה במוצרים שלה עד עכשיו.
עם תמיכה במולטי טאץ נהדר, יכולת זיהוי בגודל הלחיצה של האצבע ובעצם כך מבחינה בלחץ שהאצבע מפעילה. בקיצר שלא יגיע למצב של מסכי "מגע" (שהם בעצם לחיצה) על המסך כמו במכשירים סלולרים אחרים (מבלי לנקוט בשמות)

orenzelig
20/07/12, 19:46
אני לא מבין בשביל מה צריך מכשיר דק יותר, הם יכולים באותה מידה להשתמש בטכנולוגיה הזו ולהוסיף עוד רכיבים שישאירו את המכשיר בעובי הקיים אבל יתנו לו עליונות חומרתית על המתחרים.

Deantweety
21/07/12, 10:52
האייפוד מספיק דק ומספיק קל.לפי דעתי

iamisraeli3
22/07/12, 18:49
לנו הצרכנים זה יעלה יותר.
המסך של האייפון ב 4 שנים האחרונות נשבר אצלי פעמיים פעם אחת נשרף ה LCD כי השתמשתי האפליקציה שגורמת למסך לעבוד כפנס ושכחתי לכבות את זה, ופעם שניה המכשיר נפל לי ונשברה הזכוכית.
עלות התיקון של הזכוכית שזה גם הטאץ עלתה לי קרוב ל 8 דולר כולל משלוח. והמסך LCD משהו כמו 20 דולר.
זאת אומרת שישבר לנו המסך נצטרף לשלם איזה 40 דולר כל פעם במקום להחליף רק את הזכוכית החיצונית ב 8 דולר.