מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מסתמן, אריה הרים ב- 25 ליולי

natish
17/07/12, 03:54
לפי דיווח של האתר 9to5mac עולה כי עובדי אפל יעבדו בלילה שלפני ה- 25.7 לקראת ההשקה של אריה הרים.

http://www.iphones.co.il/forum/attachment.php?attachmentid=22032&stc=1&d=1342486441

האתר 9to5mac מדווח שאפל הודיעה לעובדים בחנויות האפלסטור שהם יעבדו בלילה לבן במהלך ה- 24 ליולי. לילות לבנים בחנויות האפלסטור הפכו להיות אינדיקציה לכך שמשהו חדש מגיע לרשת החנויות של אפל. בדרך כלל לילה לבן שכזה כולל עבודה בשטח החנות ומחוצה לו, במטרה להכין את החנות למכירות של יום המחרת. בדרך כלל אותן מכירות/מוצרים חדשים כוללים דגמים חדשים של מקים, אייפונים או אייפדים אבל 9to5 מאמין כי הפעם מדובר בגרסה החדשה של OS X.

באירוע WWDC האחרון, אפל ציינה באופן פומבי כי היא תשיק את הגרסה הבאה של מערכת ההפעלה השולחנית שלה במהלך חודש יולי. לאור העובדה שלאחרונה אפל השיקה את גרסת ה- GM של אריה הרים, נראה כי מערכת ההפעלה מוכנה לקראת השקה פומבית. סביר להניח שהלילה הלבן של עובדי חנויות האפלסטור יצריך רק מספר מצומצם של עובדים שיתקינו את אריה הרים, על כל דגמי המק שנמצאים בחנות, זאת מאחר ואריה הרים תושק באופן דיגיטלי דרך האפסטור למק במחיר של 19.99$. כמובן שיתכן מאוד ואפל תשיק דגמים חדשים של מחשבי מק עם אריה הרים, אך נראה כי הסבירות לכך היא די נמוכה.

עוד נציין כי ב- 24 ליולי אפל תקיים את דו"ח ההכנסות הרבעוני שלה, והדו"ח יספק פלטפורמה נהדרת להשקה של מערכת ההפעלה השולחנית הבאה של אפל שתכלול למעלה מ- 200 פיצ'רים חדשים ביניהם מרכז הודעות, ספארי משופר, אינטגרציה מלאה עם טוויטר ופייסבוק, אפליקציות מובנות חדשות ועוד.

Bar
18/07/12, 01:31
מתאים לי :)

lirn8
18/07/12, 10:19
אפל סטור למטה

shaytzuk
18/07/12, 10:21
אתה בטוח ?
אצלי היא פועלת כמו שצריך.
(או שלא הבנתי אותך נכון ?)

lirn8
18/07/12, 10:29
http://store.apple.com
מצד שני לא מוכרים OSX באפל סטור אלא בmac app store

ipxp
18/07/12, 15:22
כן, זה נמכר בmac app store בדיוק כמו ליון.

איזה יופי אם זה ייצא ב25, ביום שבו נגמרת לי תקופת מבחנים :)

niran0205
18/07/12, 23:53
לדעתי היא הולכת להיות מערכת הפעלה מעולה !
כל האינטגרציה של הפייסבוק הטוויטר , המרכז התראות , ממש סוג של iOS ..

joninow
19/07/12, 01:44
אני מקווה שהבאג הידוע שיש גם לי באיימק עם הוויפיי שנופל יתוקן בעידכון הזה למה זה מטריף לפעמים