מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הפאנל הקדמי הלבן של האייפון הבא נחשף?

natish
17/07/12, 03:43
לראשונה מגיעות תמונות של הפאנל הקדמי הלבן של לכאורה מכשיר האייפון הבא.

https://img.skitch.com/20120717-m332fhmbwrt43ks8wd5fgjcs77.jpg

עד כה התמונות היחידות של הפאנל הקדמי של מה שצפוי להיות האייפון הבא שסופקו, היו תמונות של פאנל בצבע שחור. היום האתר Apple.pro הציג לראשונה תמונות של הפאנל הקדמי של המכשיר העתידי, בצבע לבן.

התמונות מראות את אותו הפאנל רק בצבע הלבן והחלבי של האייפון 4/ 4s, כפי שראינו עד כה בגרסה השחורה, כפי שהוצגה בתמונות בסרטונים שונים שהועלו ברשת. הפאנל אכן מגלה שינוי ביחס התצוגה, יחס הקרוב ל- 16:9 השונה מהיחס הקיים כיום במכשירי האייפון שהוא יחס של 4:3.

מה שכן נראה כי אפל החליפה בין המיקום של המצלמה הקדמית לבין חיישן הקרבה, כאשר נראה כי המצלמה הקדמית נמצאת כעת במרכז הפאנל, מעל לאוזניה ואילו חיישן הקרבה ממוקם בסמוך לאוזניה, זאת כאשר נכון להיות הסדר שונה ואילו המצלמה הקדמית ממוקמת בסמוך לאוזניה ואילו החיישן נמצא במרכז, מעל לאוזניה. האם מדובר בפאנל אבטיפוס או שמא אפל שינתה את הסדר? ככל הנראה נגלה את זה בהמשך.

Netaneluzan
17/07/12, 11:32
וואי נראים ממש יפה הפאנלים אבל אני זוכר שעשיתם כתבה בנוגע לבעיות שיכולות לצוץ כששמים מסך של 16/9 בעיקר במצלמת המכשיר שתראה תמונה מאוד רחבה שלא ממש תומכת במכשירי טלפון ואני גם זוכר שכתבתם שגם במצלמות מקצועיות יכולות להיות בעיות בצילום

פונצ'ו
17/07/12, 19:26
הפעם אני מביא שחור