מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : פיתוח תוכנה לגלות סיסמאות wifi

shaharb21
23/03/08, 00:57
פיתוח תוכנה לגלות סיסמאות wifi

seank
23/03/08, 01:04
קשה להאמין
לפי סי יש משהו מסורבל שלוקח המון זבל בעזרת זה שהוא שולח פאקטים הלוך ושוב
וזה גם רק לwep ולא Wpa
לא יהיה כזה דבר

weekend_iphoner
23/03/08, 01:52
שמע, זה בסך הכל לעשות Port ל-aircrack. אני לא רואה סיבה שלא יהיה כזה דבר.

tmadman
23/03/08, 02:58
מישהו בפורום כבר עשה את זה בהצלחה.

houta1181
23/03/08, 03:02
אף אחד לא עשה את זה בהצלחה כי זה לא אפשרי,כל הפרסומים שנראו פה היו לא בדיוק נכונים, מי שמבין בזה קצת יבין שזה מאוד קשה לפרוץ Wep עם Aircarck עם מעבד 412 Hz .....
הסרטונים שיש ב Youtube וכד' אינם מדויקים הם מציגים קבצי Test
הכוונה צריך את לפרוץ עם המחשב נייד את הwep אז לשתול את ה Key במכשיר,זה מסובך ועושה את העסק ללא יעיל כי אז למה להעביר אם פתחת אותו עם הנייד כבר.
בכל מקרה אין מה לדון בנושא,כי זה נגד חוקי הפורום,וטרמי כבר חטף חום מהאשכול הקודם

tmadman
23/03/08, 03:07
אף אחד לא עשה את זה בהצלחה כי זה לא אפשרי,כל הפרסומים שנראו פה היו לא בדיוק נכונים, מי שמבין בזה קצת יבין שזה מאוד קשה לפרוץ Wep עם Aircarck עם מעבד 412 Hz .....
הסרטונים שיש ב Youtube וכד' אינם מדויקים הם מציגים קבצי Test
הכוונה צריך את לפרוץ עם המחשב נייד את הwep אז לשתול את ה Key במכשיר,זה מסובך ועושה את העסק ללא יעיל כי אז למה להעביר אם פתחת אותו עם הנייד כבר.
בכל מקרה אין מה לדון בנושא,כי זה נגד חוקי הפורום,וטרמי כבר חטף חום מהאשכול הקודם

אני מסכים איתך, גם אני הרמתי גבה, זה אמור לקחת המון זמן על מעבד כזה למצוא את הסיסמא, אבל מישהו טען פעם שהוא הצליח. הוא אפילו הראה כמה תמונות.

http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=18143&highlight=aircrack

houta1181
23/03/08, 03:11
אני מסכים איתך, גם אני הרמתי גבה, זה אמור לקחת המון זמן על מעבד כזה למצוא את הסיסמא, אבל מישהו טען פעם שהוא הצליח. הוא אפילו הראה כמה תמונות. זה היה קצת חשוד לדעתי אבל אכן יכול מאד להיות שהוא קצת "הגזים".

כן פעם דיברו על זה MUH ו PLAN B שניהם חברה מאוד רציני ומביני עניין,
MUH פרסם את התמונות וזה נראה לי תמוהה אז חקרתי את הענין לעומק,אחרי שבוע של נסיונות הבנתי את הטריק,בוא נגיד ככה לפרוץ WEP ישירות מהאייפון דרך AIR זה לא אפשרי,לא כמעט לא בערך לא אולי,זה פשוט לא אפשרי זה יקח לך שבוע,אם המכשיר לא יתחמם ויקרוס...:)
הסרטים והתמונות שמראים כוללים בתוכם את קובץ ה KEY שפעונח ע"י המחשב/לפטופ ונשתל באייפון,זה נחמד אבל זה מחטיא את המטרה/ הכוונה שהציגו...
גם ככה עם המחשב זו לוקח כמה שעות טובות אם לא יום תלוי על מה אתה יוזם...

houta1181
23/03/08, 03:12
עכשיו התסכלתי על התמונות ,שים לב איזה קובץ הוא מציג בתמונה...:)

Test.ivs
כמו שטענתי..:)

tmadman
23/03/08, 03:20
כן פעם דיברו על זה MUH ו PLAN B שניהם חברה מאוד רציני ומביני עניין,
MUH פרסם את התמונות וזה נראה לי תמוהה אז חקרתי את הענין לעומק,אחרי שבוע של נסיונות הבנתי את הטריק,בוא נגיד ככה לפרוץ WEP ישירות מהאייפון דרך AIR זה לא אפשרי,לא כמעט לא בערך לא אולי,זה פשוט לא אפשרי זה יקח לך שבוע,אם המכשיר לא יתחמם ויקרוס...:)
הסרטים והתמונות שמראים כוללים בתוכם את קובץ ה KEY שפעונח ע"י המחשב/לפטופ ונשתל באייפון,זה נחמד אבל זה מחטיא את המטרה/ הכוונה שהציגו...
גם ככה עם המחשב זו לוקח כמה שעות טובות אם לא יום תלוי על מה אתה יוזם...

טוב, נו.
ודרך אגב לפרוץ WEP במחשב זה 5 דקות בערך.
בכל מקרה אני שמח לראות שלא רק אני היחיד שער בשעות כאלו (מה לעשות צריך להכין שעורים בגלים :cry: )

houta1181
23/03/08, 03:21
טוב, נו.
ודרך אגב לפרוץ WEP במחשב זה 5 דקות בערך.
בכל מקרה אני שמח לראות שלא רק אני היחיד שער בשעות כאלו (מה לעשות צריך להכין שעורים בגלים :cry: )

סורי התכוונתי WAP2

tmadman
23/03/08, 03:24
Wpa2 עם סיסמא חזקה אתה יכול לפרוץ תוך כמה שנים לא ימים :D