מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : האייפד מיני| ברזילאי ודקיק

natish
10/07/12, 14:40
דיווחים חדשים מוסיפים מעט מידע על מפרט האייפד מיני השמועתי. בנוסף עולה כי הייצור שלו יעשה במפעלי פוקסקון בברזיל.

http://www.iphones.co.il/forum/attachment.php?attachmentid=21974&stc=1&d=1341920391

מאז הושק האייפד ב- 2010 יש לא מעט שמועות על גרסה מוקטנת יותר של הטבלט הפופולרי של אפל, בגודל של 7-8 אינץ'. לאחרונה הוול סטריט ג'ורנל ובלומברג הוסיפו שמן למדורה עם כתבות הטוענות להגעתו של הטבלט הקטן יותר לקראת חודש אוקטובר. זמן קצר אחרי הפרסום של בלומברג והג'ורנל, האתר היפני Macotakara מפרסם עוד מידע על הטבלט הקטן יותר. בין הפנינים הנוספות עולה כי האייפד הקטן יותר יגיע עם מסך של בין 7 ל- 8 אינץ' (מה שמסתדר עם הגודל השמועתי של 7.85 אינץ'), קישוריות סלולרית (3G ו/או 4G), רזולוציית מסך של 1024x768 - שהיא רזולוציית המסך של האייפד 1 ו- 2 שתתן אלמנטים של Retina למכשיר בעל המסך הקטן יותר והדבר המעניין ביותר הוא עובי דקיק מאוד, שלפי הטענות יהיה כעובי של האייפוד טאץ' דור 4.

בנוסף גם Macotakara וגם הג'ורנל מציינים כי ספקיות החומרה של אפל מתכוננים לתחילת הייצור של האייפד הקטן יותר שיתבצע במפעליה של פוקסקון בברזיל, באזור תחילת ספטמבר לקראת ההשקה האמורה בחודש אוקטובר.

אין ספק שהמהלך של אפל נועד כדי להכנס גם לשוק הטבלטים הזול יותר, בו שולטים כיום טבלטי האנדרואיד השונים והמשונים שיש, בראשם מכשירי הטבלט של סמסונג וכן ה- Fire של אמזון, שהחל את דרכו באופן מוצלח למדי אולם תוך זמן קצר מאוד, מכירותיו צנחו באופן דרסטי. בנוסף יש לציין את כניסתה של גוגל לחומרת הטבלטים עם השת"פ בינה לבין אסוס לייצור הנקסוס 7.

ipxp
10/07/12, 16:00
אין ספק שהמהלך של אפל נועד כדי להכנס גם לשוק הטבלטים הזול יותר, בו שולטים כיום טבלטי האנדרואיד השונים והמשונים שיש, בראשם מכשירי הטבלט של סמסונג וכן ה- Fire של אמזון, שהחל את דרכו באופן מוצלח למדי אולם תוך זמן קצר מאוד, מכירותיו צנחו באופן דרסטי. בנוסף יש לציין את כניסתה של גוגל לחומרת הטבלטים עם השת"פ בינה לבין אסוס לייצור הנקסוס 7.

שאפו נתי, לפחות אתה לא מזכיר ישר גם את הsurface :)

בכל מקרה, הבנתי שהדיווח הוא מסין. ואת הדברים האלה אפל מנסה לשמור כמה שיותר בסוד. אז איך הם כביכול מדליפים על משהו שקורה בברזיל? הסיפור הזה יותר מדי מסריח...
או שאפל מנסים להדליף בכוונה כדי לבלום את הnexus 7, או שזה סתם שקרים. או שטים קוק לא נעול על הdouble secure שהוא הצהיר בו.

natish
10/07/12, 16:05
שאפו נתי, לפחות אתה לא מזכיר ישר גם את הsurface :)

בכל מקרה, הבנתי שהדיווח הוא מסין. ואת הדברים האלה אפל מנסה לשמור כמה שיותר בסוד. אז איך הם כביכול מדליפים על משהו שקורה בברזיל? הסיפור הזה יותר מדי מסריח...
או שאפל מנסים להדליף בכוונה כדי לבלום את הnexus 7, או שזה סתם שקרים. או שטים קוק לא נעול על הdouble secure שהוא הצהיר בו.

תודה :) פשוט ה- Surface אמור להתחרות בשוק ה- high end של הטבלטים ולכן לא ממש קשור.

הדיווח הוא מיפן ולא מסין, אם כי שרשרת האספקה/חומרים של אפל במקרה של פוקסקון מתחילה במזרח ונגמרת בחלקה בברזיל, שם יש לפוקסקון מפעל שהיא בנתה באופן ייעודי בשביל מוצרי iOS מתוך אסטרטגיה של אפל שאם המכשיר יבנה על יבשת אמריקה יהיה זול יותר לשנע אותו לארה"ב וגם למדינות אמריקה הלטינית - שוק מתפתח אטרקטיבי ביותר.

ymeiner
10/07/12, 17:15
לא יודע למה אבל המכשיר הזה קורץ לי. אם יש שאלה שאני שואל את עצמי כל פעם היא מתי אפל תבצע קניבליזציה לאייפד 2 שלי. קניתי את האייפד באותה תקופה בה קניתי את הדסקטופ שלי כשהרעיון היה לשנות את הצורה בה אני עובד - מחשב מאד חזק לעבודה וטאבלט לנידות. עד עכשיו זה מצליח ומשחק טוב אבל מה יקרה עוד שנה שנתיים כשאפל תחליט להרוג לי את האייפד? האם אני ארצה להוציא שוב 600 דולר על מכשיר חדש?

הפיתרון של להחליף את האייפד דוקא במיני מוזל נשמעת לי משהו שאני ארצה לעשות.

אני ניגש שניה לפוטושופ להלביש את האייפד בתלבושת קרנבל :D

natish
10/07/12, 20:49
לא יודע למה אבל המכשיר הזה קורץ לי. אם יש שאלה שאני שואל את עצמי כל פעם היא מתי אפל תבצע קניבליזציה לאייפד 2 שלי. קניתי את האייפד באותה תקופה בה קניתי את הדסקטופ שלי כשהרעיון היה לשנות את הצורה בה אני עובד - מחשב מאד חזק לעבודה וטאבלט לנידות. עד עכשיו זה מצליח ומשחק טוב אבל מה יקרה עוד שנה שנתיים כשאפל תחליט להרוג לי את האייפד? האם אני ארצה להוציא שוב 600 דולר על מכשיר חדש?

הפיתרון של להחליף את האייפד דוקא במיני מוזל נשמעת לי משהו שאני ארצה לעשות.

אני ניגש שניה לפוטושופ להלביש את האייפד בתלבושת קרנבל :D

אל תמהר להרוג לעצמך את האייפד. הדגמים הראשונים של המוצרים של אפל תמיד מקבלים חיי מדף קצרים יחסית. האייפון הראשון וכך גם האייפד הראשון. אבל אם אפל מתייחסת לאייפד בתור מחשב post pc אז לדעתי היא לא תהרוג את התמיכה בדגמים השונים באופן כה תדיר. אגב האייפון 3gs עדיין נתמך ויתמך גם על ידי iOS 6.

ymeiner
11/07/12, 08:21
אבל לא ה3g

natish
12/07/12, 03:19
אבל לא ה3g

שהושק לפני 4 שנים