מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אפל משחררת את 10.8 GM

natish
10/07/12, 01:31
כהכנה לשיחרורה ההולך וקרב של אריה הרים, אפל משחררת את גרסת ה- GM של 10.8 לקהילת המפתחים וכן בטא נוספת של 10.7.5.

http://www.iphones.co.il/forum/attachment.php?attachmentid=21971&stc=1&d=1341876676

בעלי המק, תכינו את הכוננים שלכם בין אם קשיחים או SSD, לקראת הגעתו של החתול הגדול הבא, הלוא הוא אריה הרים. היום אפל שיחררה את גרסת ה- Gold Master (בקיצור GM) של מערכת ההפעלה 10.8 לקהילת המפתחים שלה, מה שמרמז על ההשקה ההולכת והקרבה של הגרסה הגדולה הבאה של מערכת ההפעלה השולחנית של אפל. גרסת ה- GM ששוחררה עם המספור 12A269, מגיעה מספר שבועות קצרים אחרי השקתה של Preview 4 של אריה הרים, כאשר הצפי הוא שאריה הרים תשוחרר לקראת סוף חודש יולי, או לפני כן.

מערכת ההפעלה החדשה הוצגה על ידי אפל באופן רשמי באירוע ה- WWDC האחרון, עם ההבטחה לכך שהמערכת תשוחרר במהלך חודש יולי דרך האפסטור למק, במחיר של 19.99$ בלבד. האתר Ars, טוען כי לדעתו אפל הולכת להשיק את מערכת ההפעלה החדשה באזור ה- 24 או ה- 25 ליולי, בסמיכות קרובה לדו"ח ההכנסות הרבעוני שלה שיערך ב- 24.7. Ars מסתמך על כך שהשקתה של ליון, נערכה יום אחרי דו"ח ההכנסות הרבעוני של אפל. בעיקרון בין אם הטענה נכונה או לא, הדבר מסתדר די טוב לפי הלו"ז, כאשר ה- 25 הוא בעוד 15 יום, מספיק זמן עבור קהילת המפתחים למצוא ולהציף בעיות שנמצאו בגרסת ה- GM של אריה הרים, כדי שאפל תתקן אותם, אם כי הגרסה שוחררה ללא כל בעיות ידועות.

https://img.skitch.com/20120710-m2k13wa3tqprntpa7twjyhj6q7.jpg

ביחד עם ה- GM של אריה הרים, אפל גם שיחררה את גרס ה- GM של Xcode 4.4, פלטפורמת הפיתוח של החברה וכן גרסת בטא נוספת של 10.7.5, שככל הנראה תשוחרר זמן קצר מאוד לפני השקת אריה הרים, ותהיה גרסת מעבר שתכיל את ההתאמות הדרושות במערכת ההפעלה לפני השדרוג.

yakirmanz
10/07/12, 10:08
יאללה אני צריך עכשיו למצוא דרך לקנות אייטונס giftcard או משהו כזה :)

ipxp
10/07/12, 12:21
יאללה אני צריך עכשיו למצוא דרך לקנות אייטונס giftcard או משהו כזה

אתה יודע שזה גם יוצא בישראל באותו היום, ותוכל לקנות את זה באותו מחיר בחנות הישראלית?
תצטרך giftcard רק אם אין לך בכלל כרטיס אשראי...

yakirmanz
10/07/12, 13:00
אתה יודע שזה גם יוצא בישראל באותו היום, ותוכל לקנות את זה באותו מחיר בחנות הישראלית?
תצטרך giftcard רק אם אין לך בכלל כרטיס אשראי...

יש לי חשבון בחנות האמריקאית ....
יש לי גם בישראלית אבל אני לא רוצה שהתוכנה תהיה על הapple id הישראלי.

gil097
10/07/12, 14:12
איך אפשר לדעת אם אני זכאי לשדרוג בחינם?

yakirmanz
10/07/12, 14:29
איך אפשר לדעת אם אני זכאי לשדרוג בחינם?

אם קנית את המק שלך לאחר האירוע האחרון של אפל (לפני חודש) אז אתה זכאי.
אם לא אז תאלץ לשלם 19 דולר.

shayO
10/07/12, 16:24
יאללה אני צריך עכשיו למצוא דרך לקנות אייטונס giftcard או משהו כזה :)

במקום גיפטקארד תקנה כרטיס ויזה נטען $ :p

yakirmanz
10/07/12, 16:26
במקום גיפטקארד תקנה כרטיס ויזה נטען $ :p

אין קשר...
אין לי חשש מנתוני כרטיס האשראי שלי בשרתים של אפל.
הבעיה היא שהבנתי שיש בעיתיות להכניס כרטיס אשראי ישראלי (גם אם הוא בינלאומי) לחנות האמריקאית. אולי בגלל הפרטים האישיים (כתובת) של הכרטיס (שהם אמיתיים) לעומת הכתובת שהכנסתי בחנות האמריקאית ע"מ לאפשר את apple id שלי.

shayO
10/07/12, 16:51
בדקתי זאת ומתברר שאתה צודק - יש לי כרטיס ויזה נטען [שהכתובת לחיוב שמקושרת אליו היא ישראלית] ופשוט לא ניתן להכניס אותו לאפסטור - מה גם שלא ניתן לשנות את כתובת חיוב הכרטיס :o

King
10/07/12, 18:10
עם ההבטחה לכך שהמערכת תשוחרר במהלך חודש יולי דרך האפסטור למק, במחיר של 19.99$ בלבד. אגב, זה בפועל 21 וחצי דולר.. אנחנו לא רגילים למחירים בלי מס.

sackura
10/07/12, 21:42
Amex עובד מעולה בחנות האמריקאית.

gil097
10/07/12, 23:53
אם קנית את המק שלך לאחר האירוע האחרון של אפל (לפני חודש) אז אתה זכאי.
אם לא אז תאלץ לשלם 19 דולר.

כאן הסיבוך, המחשב נקנה שבוע לפני האירוע ונפתח בפעם הראשונה ב14/6 שזה יומייים אחרי האירוע, אז השאלה היא האם אני זכאי לקבל את העדכון בחינם, כי טכנית התחלתי להשתמש בו רק אחרי האירוע.

ipxp
11/07/12, 00:17
כאן הסיבוך, המחשב נקנה שבוע לפני האירוע ונפתח בפעם הראשונה ב14/6 שזה יומייים אחרי האירוע, אז השאלה היא האם אני זכאי לקבל את העדכון בחינם, כי טכנית התחלתי להשתמש בו רק אחרי האירוע.

התשובה: לא, אתה לא זכאי.
מה אכפת להם מתי השתמשת בו לראשונה? הקבלה על המכשיר היא מלפני הארוע. אם תשמור אותו עוד שנה ללא שימוש, זה לא יביא לך עדכון חינם ל10.9.

gil097
11/07/12, 00:39
התשובה: לא, אתה לא זכאי.
מה אכפת להם מתי השתמשת בו לראשונה? הקבלה על המכשיר היא מלפני הארוע. אם תשמור אותו עוד שנה ללא שימוש, זה לא יביא לך עדכון חינם ל10.9.

אוקיי תודה. יש אפשרות אולי בכל זאת לשלוח להם מייל לנסות להסביר להם את המצב, ואולי הם יסכימו להביא לי שדרוג חינם, אם למישהו יש את המייל שאני יוכל ליצור איתם קשר זה יעזור לי, תודה מראש.

omer811
13/07/12, 01:59
יקיר יש המון אתרים שמוכרים כרטיסי גיפט קארד לאייטיונס אונליין אתה נותן להם ויזה וטלפון הם מאשרים שזה אתה דרך הטלפון ואז מחייבים ואתה מקבל את הקוד דקה אחרי למייל, עשיתי את זה פעם ללא תקלות.
אבל עם לוקחים על זה מחיר טיפה מוגזם אז החלטה שלך (5$ בנוסף לעלות הכרטיס)

נימרוד .
14/07/12, 14:08
בדקתי זאת ומתברר שאתה צודק - יש לי כרטיס ויזה נטען [שהכתובת לחיוב שמקושרת אליו היא ישראלית] ופשוט לא ניתן להכניס אותו לאפסטור - מה גם שלא ניתן לשנות את כתובת חיוב הכרטיס :o
אני לא יודע מה איתך אבל אני משתמש בחשבון האייטונס שלי עם כרטיס ויזה נטען ואני יכול לקנות איתו אפליקציות בין אם זה לאייפון או למק.

eden
14/07/12, 14:16
אני לא יודע מה איתך אבל אני משתמש בחשבון האייטונס שלי עם כרטיס ויזה נטען ואני יכול לקנות איתו אפליקציות בין אם זה לאייפון או למק.

רק בחנות הישראלית, לא באמריקאית.