מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עדכונים ל- OS X + גרסה (כמעט) סופית של אריה הרים

natish
14/06/12, 03:00
בימים האחרונים אפל שיחררה מספר עדכוני למערכת ההפעלה Lion, שיהיו ככל הנראה האחרונים לקראת השקתה של אריה הרים.

http://www.iphones.co.il/forum/attachment.php?attachmentid=21747&stc=1&d=1339635615

ב- WWDC, אפל הציגה באופן פומבי את אריה הרים, זאת אחרי שההצגה הראשונית של מערכת ההפעלה החדשה נעשתה בפני קומץ עיתונאים מצומצם. באירוע אפל ציינה כי מערכת ההפעלה החדשה תושק בתחילת חודש יולי, כך שיש בפנינו עוד כשבועיים לקראת אריה הרים. מה שכן בינתיים אפל כבר שיחררה גרסה כמעט סופית של מערכת ההפעלה - Developer Preview 4 המאפשרת לקבל הצצה לגרסה הכמעט סופית של מערכת ההפעלה. מה שכן לפי אתר המפתחים של אפל עולה כי אחד הפיצ'רים החדשים של OS X 10.8 - אינטגרציה עם פייסבוק תגיע רק אחרי ההשקה של iOS 6 שצפויה להביא אינטגרציה דומה של הרשת החברתית.

בינתיים בימים האחרונים אפל שיחררה 2 עדכונים: הראשון הוא עדכון Java שאפל דחפה בעקבות עדכון אבטחה שחברת אוראקל פרסמה לפלטפורמת ה- Java אותה ירשה בעת רכישת Sun לפני מספר שנים. העדכון מכיל מספר תיקוני אבטחה והוא ניתן להתקנה דרך עדכוני מערכת ההפעלה של המק. בנוסף אפל שיחררה גם עדכון לחומרת ה- Thunderbolt לגרסה 1.2, אולם לפי מספר דיווחים העדכון יוצר מספר בעיות אצל חלק מהמשתמשים כמו למשל בעיות באתחול המק ותקיעות באתחול וכן מסכי kernel panics. למרות שבעיות אלו לא מופיעות אצל כל המשתמשים, רצוי לחכות עם העדכון ולא להתקינו, עד שאפל תשחרר עדכון הפותר את הבעיות הללו.

shaytzuk
14/06/12, 06:26
עדכנתי מק מיני דגם 2010 - אני לא יודע אם זה תקיעות או לא אבל יש איטיות בעליית המחשב ובעליית windows.
המלצה שלי - לחכות לא לעדכן

dekelm8
15/06/12, 15:43
יש לי מק-בוק פרו חדש נקנה לפני חודשיים והגיע עם מערכת lion
אני חייב להגיד שזאת נפילה רצינית ...
אני מרגיש כאילו אני משתמש ב-winshit (ווינדוס).

אחרי 7 שנים שאני משתמש רק באפל הגיע המערכת המפגרת הזאת, המחשב ממש לא סוחב פעולות בסיסיות כמו preview של קבצי wav.
המקבוק הקודם שלי עבד הרבה יותר טוב מהחדש, אבל הרבה.
אחרי שנכנעתי פשוט התקנתי עליו snow leopard ועכשיו בלי עין הרע עובד מעולה.
בקיצור אני לא יודע איך להסביר את זה כי עד היום אפל רק השתפרו ממערכת למערכת, אבל הפעם ממש לא.

Deantweety
21/06/12, 17:58
אני חושב שזה לא עובד טוב על המאבקים הישנים כי המערכת דורשת המון כוח גרפי שלא נכלל במקבוקים שקדמו לחדש.