מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : להריח כמו מק

natish
14/06/12, 02:45
הייתם רוצים להריח כמו מקבוק או אייפון חדש? עכשיו אפשר עם Air Aroma.

http://www.iphones.co.il/forum/attachment.php?attachmentid=21746&stc=1&d=1339634720

פתיחת אריזה של אחד המוצרים של אפל היא בהחלט חוויה מספקת ומעניינת, במיוחד לאור הדגש העצום של אפל בנושא חווית המשתמש גם בפרטים הקטנים כמו פתיחת אריזה של אחד מהמוצרים שלה... מי שחווה זאת יוכל גם לתאר ריח די דיסטינקטיבי המייחד את פתיחת המוצרים של אפל, דבר שהדומה מאוד ריח המאפיין את נעלי קרוקס וכו'.

Gavin Bell, Jarrah de Kuijer, ו- Simon McGlinn האוסטרליים החליטו לקחת את הריח המאפיין את הפתיחה של מוצרי אפל בצורה מעניינת למדי ולהציג בושם בעל אותו הניחוח, בשם Air Arome:

כדי לחקות את הריח של מוצר חדש של אפל שלחנו מוצר חדש של אפל שלא נפתח למעבדת ריח בצרפת, שם יצרני בשמים מקצועיים השתמשו בניחוחות שהם זיהו כדי לספק דוגמאות של ניחוח המדמה את המוצרים החדשים של אפל.

על פי הנראה הניחוחות שזוהו הם: דבק, פלסטיק, גומי ונייר שהם בהחלט לא סקסיים או מושכים אולם אם ניחוח המוצר המוגמר אכן דומה לניחוח אותו הוא אמור לחקות, מדובר בריח מעניין למדי, אם כי לא כזה שהייתם מצפים להריח מבני אדם.

נימרוד .
14/06/12, 08:51
חחחחחחח זה נשמע לי כמו בדיחה,עם כל הכבוד אני מעדיף לשים על עצמי בושם נורמלי ולא בושם שמריח כמו מוצרי אפל.

משה1001
14/06/12, 09:52
אני רוצההה...

johnny_t
14/06/12, 10:45
באמת יש ריח מוזר של פלסטיק מתקתק..

mmoti6
14/06/12, 10:48
והשאלה היא איפה קונים את זה?
והמסקנה שיש אנשים שרוטים בעולם (כולל אותי...)
והמסקנה השנייה אני מעדיף שלא לדעת...
אבל אחלה כתבה/סקירה...

tshompy
14/06/12, 16:42
לא האמנתי לכתבה המטופשת הזאת ובאמת הלכתי להריח את קרטון הIMAC שלי.

ואני יצאתי מטופש, באמת יש ריח מתקתק כזה שאין באביזרים של חברות אחרות.

ויפה שהריח נשמר גם שנה אחרי .

gavda
14/06/12, 22:16
היה לי לכמה חודשים הראשונים ריח חזק מהמקבוקפרו של מתכת או משהו כזה..כשהיה התבאסתי ועכשיו אני מתגעגע

OriAmir
15/06/12, 13:25
חחחחח גדול!
איך אנשים מגיעים לדברים האלה..מעניין להריח את זה.

DVR
15/06/12, 13:54
לא האמנתי לכתבה המטופשת הזאת ובאמת הלכתי להריח את קרטון הIMAC שלי.

ואני יצאתי מטופש, באמת יש ריח מתקתק כזה שאין באביזרים של חברות אחרות.

ויפה שהריח נשמר גם שנה אחרי .

האמת שגרמת לי גם להריח את האריזה של האייפון שלי..וגם שם עוד יש את הריח הזה....:cool: