מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : Wrapsol - ההגנה הטובה ביותר לסמארטפון שלך

ItaiHay
12/06/12, 21:12
Wrapsol - מעטפת של בטיחות לאייפון שלך שלא רק תגן מפני שריטות, אלא גם תגן על האייפון עצמו!

6hPIx99YD3c

ציפוי Wrapsol*לסמארטפון הוא הדרך הטובה ביותר לעזור להגן על מכשירים ניידים מפני נפילות ושריטות מבלי לפגוע בעיצוב המקורי של המכשיר, איכות התמונה והרגישות של המסך. ציפוי WRAPSOL חזק, עמיד ושקוף לחלוטין.

יכולת ריפוי

4gs0oLkome0

שמור על המכשיר שלך!

הסמאטרפון שברשותך זקוק להגנה מרבית, שתחסוך ממך ביקורים במעבדת הספק הסלולרי– כלומר תחסוך לך זמן וכסף.
התקנה עצמית פשוטה ונוחה!
ציפוי ההגנה בעל יכולת להעלמת בועות קטנות באמצעות טכנולוגית Active Air Release, המשחרר בועות אוויר קטנות בתוך 24 שעות ומותיר את המכשיר חלק, יבש וללא נזקי לחות. ההדבקה פשוטה בעזרת ידיות נתלשות המאפשרות אחיזה נוחה בעת ההדבקה ללא גרימת סימני אצבעות..

מבחן ריסוק לאייפון 4

Z4NSjHK_pbA

אז למה כדאי לבחור ב –WRAPSOL ?

ציפוי המגן *היחיד* שעוזר להגן מפני נפילות, שריטות ופגיעות בכל צידי המכשיר.
כבר לא צריך מגן מגושם כדי להגן על הסמארטפון שלך.
סופח בועות קטנות תוך 24 שעות ובעל יכולת ריפוי עצמית.
קל להתקין, קשה להבחין – הסמארטפון שלך נראה תמיד כחדש!

לפרטים נוספים ולרכישה: לחץ כאן (http://j.mp/wrapil)

nir3
12/06/12, 22:31
אותו מגן באידיגיטל זול יותר ב10 ש"ח
http://store.idigital.co.il/iphone-accessories/screenprotector/uphap004

eliran2313
13/06/12, 00:04
ניסית אותו?
אני בינתיים לא הכי מאמין.... אבל ברגע שאני אראה הדגמה חיה של מכשיר עם הדבר הזה נופל על הרצפה מגובה כזה.
אם הוא שורד: אני לוקח.

ofergpr
13/06/12, 12:30
יש לי את זה, נראה מעולה ובאמת מגן... נפל לי מספר רב של פעמים וזה באמת אחלה
כאן יש את זה במשלוח עד הבית במחיר זול יותר
http://wrap.co.il

mmoti6
13/06/12, 13:03
זה פשוט נראה לי מוזר ש Lifeproof השקיעו מליונים בפיתוח של הכיסוי שלהם שיהיה עמיד למכות ולמרות זה יהיה דק ( והוא דק יחסית למתחרים שלו...)
ופתאום מראים לי איזה מגן מסך שאמור לעשות את אותה העבודה...
פשוט לא נשמע הגיוני...

blackwarder
13/06/12, 13:30
באמת נשמע מאוד מוזר...

E-dan
14/06/12, 01:00
מוצר נהדר. עובד מעולה וגם האחריות ממש מעולה. מומלץ בחום.

Netbloe
14/06/12, 14:29
איזה מהם עם ה"יכולת ריפוי"?

Aarón
14/06/12, 22:37
זה פשוט נראה לי מוזר ש Lifeproof השקיעו מליונים בפיתוח של הכיסוי שלהם שיהיה עמיד למכות ולמרות זה יהיה דק ( והוא דק יחסית למתחרים שלו...)
ופתאום מראים לי איזה מגן מסך שאמור לעשות את אותה העבודה...
פשוט לא נשמע הגיוני...

אין קשר בין המוצר הזה ל-Lifeproof .
ל-Lifeproof יש הגנה מפני אבק, שלג, רטיבות, ונפילות.
עם המוצר הזה, לא תוכל להכנס למיים חופשי כמו עם ה-Lifeproof.

mmoti6
14/06/12, 23:10
אין קשר בין המוצר הזה ל-Lifeproof .
ל-Lifeproof יש הגנה מפני אבק, שלג, רטיבות, ונפילות.
עם המוצר הזה, לא תוכל להכנס למיים חופשי כמו עם ה-Lifeproof.

לא קשור מים
מבחינת מכות אני מדבר קח את ה OtterBox Defender המקררים האלה
ואת כל הכיסויים הענקיים האלה
ואת כל זה אמור להחליף מגן מסך?
קשה לי להאמין...

avivben87
15/06/12, 17:08
המוצר באמת מרפאה את עצמו? פתאום נעלמו הסימנים? זה לא יהיה יותר רגיש שם?

leel20
15/06/12, 22:23
קניתי את המוצר לפני מספר ימים, הוא עבה יותר ממתחריו כגון אינביזיבל שילד ואחרים, ובינתיים הוא בתקופת נסיון אצלי. העובי שלו לא עושה אותו מגושם, אלא רק מחזק את הסרטונים המוצגים כאן.
בינתיים, נהנה מהעיצוב המופלא של האייפון 4 שלי.

Lior.B
16/06/12, 10:14
אכן מגן מצויין אבל יש אנשים כאלה שלא לוקחים אמון במגנים כאלה בגלל שזה רק מדבקה והם לא מאמינים אפילו לפי הסרטונים שהמגן הזה יכול להגן על האייפון מפני פגיעות אבל דווקא המגן הזה מוצא חן בעייני,תודה על הסקירה איתי :)

mmoti6
17/06/12, 08:50
שוב אני שואל ואין מענה...
איך מגן מסך אמור להחליף כיסוי עבה רצח כמו ה OtterBox Defender או הLifeproof ?

guygeva
18/06/12, 09:50
קניתי את המגן הזה לשני מכשירים (אייפון 4) שברשותי כבר לפני די הרבה זמן לאחר נסיונות קודמים עם מגנים יקרים אחרים. זה מגן טוב אבל כל מי שמתכנן לקנות שיחק בחשבון 3 דברים:
1. הוא עבה משמעותית מכל מגן אחר שראיתי או שיצא לי להשתמש עד היום.
2. בגלל שהוא עבה הוא מפריע לרוב הקייסים שבדקתי, במיוחד אלו שעולים על קצוות המסך של האייפון.
3. העובי שלו לעיתים עלול להפריע לפעולה חלקה של הטאצ.

אני מצאתי שהמגן העדיף ביותר הוא של power support בשילוב עם קייס נורמלי. מניסיון שלי (עם case mate pop) האייפון סודר גם נפילה מקומה 2! (איזה מזל).

ofergpr
18/06/12, 22:13
שוב אני שואל ואין מענה...
איך מגן מסך אמור להחליף כיסוי עבה רצח כמו ה OtterBox Defender או הLifeproof ?

המגן עשוי מ3 שכבות מיוחדות שמאפשרות למכשיר לבלום נפילה עד כ2 מטר, מניסיון שימוש של כמה חודשים:

1.אין עליו שריטות - האייפון לא מקבל שריטות קטנות כמו כל הכיסויים האחרים, מה שהם מגדירים כ- יכולת ריפוי
2.אין צורך במגן מגושם וענק כמו OtterBox, הראפסול ממש לא מורגש בכיס, העובי שלו ממש מזערי
3.המכשיר נפל לי לא מעט והוא עדיין במצב מושלם (גם המדבקה לא חטפה נזקים)
4.היה לי בעבר כיסוי של zagg ולצערי נשבר לי המסך, ההבדל בניהם הוא שהzagg לא מגן מנפילות וwrapsol כן.

קיצר.... מומלץ

mmoti6
19/06/12, 23:08
קיצר לדעתי מוזר....

ronnu
20/06/12, 18:54
אפשר לראות שבסירון מבחן 4 אייפון חטף זעזוע מהנפילה כי בדקה 2:10 אין קליטה אחרי הנפילות
ובדקה 2:16 חוזר הקליטה

ItaiHay
21/06/12, 09:55
אני לא מאמין לתימתום הזה שהמדבקה יכולה להגן על אייפון מחבתות, ובטח שהוא זרק אייפון לא אמיתי, רואים את זה לפי הצילום כי בין הקטע שהוא מראה את האייפון האמיתי ובין הקטע שהוא משחית את האייפון הסיני(ניחוש שלי:D=43$), דקה 0:52, מראים לנו "a drop, skip and thump".

מהרגע שהוא התחיל להפיל אותו ועד לסוף הסרטון רואים את הטלפון הזה ללא הפסקה (shot אחד). בסוף הסרטון הוא מראה שהאייפון מתפקד וזה אייפון אמיתי.

ronnu
21/06/12, 20:24
מהרגע שהוא התחיל להפיל אותו ועד לסוף הסרטון רואים את הטלפון הזה ללא הפסקה (shot אחד). בסוף הסרטון הוא מראה שהאייפון מתפקד וזה אייפון אמיתי.

מאיפה אתה בטוח?

Deantweety
22/06/12, 08:42
הכל תלוי במחיר שלו נגד המתחרים הגדולים.

omriverson
11/07/12, 20:12
שאלה למי שיש את המגן.. הוא נעים למגע? כי הזאג דוגמא ממש מחוספס ולא נעים וזה אחת הסיבות שאנילא משתמש בו

hadarzi
14/04/13, 20:48
שאלה למי שיש את המגן.. הוא נעים למגע? כי הזאג דוגמא ממש מחוספס ולא נעים וזה אחת הסיבות שאנילא משתמש בו

לא מחוספס או מט.. די מרגיש, לפחות בשבילי, כמו המסך של האייפון, חלק וזורם