מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : האם ככה יראה האייפון הבא?

natish
10/06/12, 23:44
סרטון חדש שנבנה בהשראת התמונות והסרטונים של חלקי האייפון הבא מציג כיצד המכשיר צפוי להראות.

בשבועות האחרונים דולפים לרשת כל מיני תמונות וסרטונים המציגים את (לכאורה) חלקי האייפון הבא. לפי מה שדלף עולה כי האייפון הבא יגיע עם מסך של כ- 4 אינץ' שישאיר את האייפון בעובי הנוכחי שלו אולם יאריך את המכשיר במקצת. בנוסף המכשיר צפוי להיות דק יותר, עם קונקטור מעוצב וקטן יותר, רמקול עוצמתי/איכותי יותר ועוד.

g0yYw3y_fYE

המעצב Bryce Haymond מחברת Blackpool Creative יצר רינדור תלת ממדי באיכות גבוהה המציג את הצורה של האייפון הבא לפי אותן תמונות וסרטונים שדלפו. נכון לעכשיו עולה כי המכשיר יושק במהלך החודשים ספטמבר-אוקטובר ולא באירוע ה- WWDC הקרוב שיערך מחר.

האם ככה יראה האייפון הבא?

SHaLeV
11/06/12, 07:39
באמת שאם זה העיצוב אפל בזיוניים, זה אותו הדבר רק דק יותר

Jose.r
11/06/12, 07:52
רנדר לא משהו בכלל. בחירת חומרים גרועה ואין לו השתקפות על המסך. עדיף שיתן לאפל לעשות את העבודה.

ymeiner
11/06/12, 15:51
וואו Jose אתה חייב להיות בונה אנימציות משכמך ומעלה אם אתה מבקר בצורה כזו. אה רגע לא, מהיכרותי עם אחד כזה (אהלן ג?ונס), המקצוע כ?כ מעייף ודורש כ??כ הרבה משאבים שאין לך זמן להגיב בפורומים. כנראה שאתה לא. הסרט נראה כאילו הוא לקוח מתוך היכולות 3d של תוכנת קאד. לא נראה לי שהיתה כוונה ליצור פה סרט של פיקסר

תומר צייטלין
11/06/12, 15:57
חברים, נראה לי, שהיום אנחנו נראה את האייפון 5 האמיתי!
החנות שבאתר אפל (http://store.apple.com/) נסגרה היום ונראה לי, שזה אומר משהו לגבי האייפון 5...