מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : האייפוד טאץ' תקוע על "כבל אייטונס"

orikob
21/05/12, 06:05
יש לי אייפוד טאץ' כמעט בן שנתיים בגרסה 4.3.5 שהייתה לו פריצה קשורה ויום אחד רציתי לעדכן ל 5.0.1 בשביל הפריצה המלאה (אחרי שיצא 5.1.1) והשתמשתי בטייני אמברלה ולקחתי חתימות מהסידיה (הייתה לי חתימה של 5.0.1) ואז השתמשתי ב redsn0w כדי לתפור לזה את הקושחה ואז באייטונס עשיתי shift+ריסטור ובחרתי את הקוחשה החתומה והמחשב נתן לי שגיאה וזה נתקע לי על המצב הזה והריסטור הרגיל גם לא עובד לי (במחשב אחד זה אומר שיש שגיאה לא ידוע ובמחשב אחר זה נותר לי שגיאה אם מספר כלשהו ופעם בלפטופ (המחשב הראשן) זה גם נתן לי שגיאה אם איזשהוא מספר אבל זה הפסיק)
אז בקיצור האייפוד שלי תקוע על המצב "כבל אייטונס" ושום דבר לא עוזר, לא הריבוט של רדסנו לא ריסטור ולא טייני אמברלה ואני כבר לא יודע מה לעשות:confused:

YaronIphone
21/05/12, 07:31
תכניס ל DFU PWNER עם רדסנו - אתה חייב לעשות את הריסטור ממצב DFU PWNER !!!
ותנסה שוב ריסטור עם הקובץ שתפרת עליו את ההחתימה .
אם תהיה לך שגיאה תרשום איזה שגיאה
וככה נוכל לעזור לך ...

orikob
21/05/12, 14:10
טוב אני מנסה ועד עכשיו זה לא נותן לי שגיאה (אבל זה רק התחיל) ולדעתי עדיין לא כדי לפתח ציפיות כי פעם אחת זה גם נתקע באותה נקודה במשך שעתיים

Berny
21/05/12, 14:38
יש לי אייפוד טאץ' כמעט בן שנתיים בגרסה 4.3.5 שהייתה לו פריצה קשורה ויום אחד רציתי לעדכן ל 5.0.1 בשביל הפריצה המלאה (אחרי שיצא 5.1.1) והשתמשתי בטייני אמברלה ולקחתי חתימות מהסידיה (הייתה לי חתימה של 5.0.1) ואז השתמשתי ב redsn0w כדי לתפור לזה את הקושחה ואז באייטונס עשיתי shift+ריסטור ובחרתי את הקוחשה החתומה והמחשב נתן לי שגיאה וזה נתקע לי על המצב הזה והריסטור הרגיל גם לא עובד לי (במחשב אחד זה אומר שיש שגיאה לא ידוע ובמחשב אחר זה נותר לי שגיאה אם מספר כלשהו ופעם בלפטופ (המחשב הראשן) זה גם נתן לי שגיאה אם איזשהוא מספר אבל זה הפסיק)
אז בקיצור האייפוד שלי תקוע על המצב "כבל אייטונס" ושום דבר לא עוזר, לא הריבוט של רדסנו לא ריסטור ולא טייני אמברלה ואני כבר לא יודע מה לעשות:confused:

כדי שנוכל לעזור לך, תן לנו את מספר השגיאה ומשם כבר נדע מה לעשות

orikob
21/05/12, 15:10
כרגע זה לא נותן לי שגיאה אבל זה תקוע באמצע, עשיתי shift+ריסטור בחרתי את הקושחה החתומה של 5.0.1 וזה נתקע ממש בהתחלה או במילים אחרות זה מתחיל קצת ואז זה לא זז משלוש ורבע

orikob
21/05/12, 15:16
בגלל שזה ניתקע אז עצרתי את הריסטור נכנסתי שוב לdfu דרך רדסנו ואני עושה מחדש את הריסטור

orikob
21/05/12, 15:30
וזה שוב נתקע

Berny
21/05/12, 15:32
אני ממליץ שתוריד קושחה חדשה מכאן www.getios.com ותתחיל מהתחלה, משהו השתבש שם

orikob
21/05/12, 15:44
להוריד קושחה חדשה או שאולי רק לתפור לה חתימה מחדש

orikob
21/05/12, 15:51
אני פשוט ישה את שניהם

Berny
21/05/12, 15:55
תוריד מחדש קושחה ותתפור חתימות

דרך אגב אל תקפיץ פוסט אחרי כמה דקות, בשביל זה יש כפתור ? ערוך?

orikob
23/05/12, 14:53
עבד לי ולמי שמשהו כזה קרה ומגיע לכאן אז לעשות את מה ש berny כתב

alonfvi
23/05/12, 15:09
לאלאלאלאללאלא אל תעשה ריסטור תכנס לטיני אמברלה ותעשה EXIT RECOVERY וזה יחזור למה שהיה
במידה ואתה רוצה לשדרג תנסה תשיטות שנותנים ועם אתה רוצה לחזור לגרסה של 4.3.5 תעשה מה שאמרתי

Berny
23/05/12, 16:48
אלון, תקרא בהתחלה של הפוסט, הבחור רוצה לעדכן גרסה, ז?תומרת לעשות ריסטור.
בכל מקרה תודה על העזרה ושבוע טוב :)