מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : האם אפל תשיק את אריה הרים מוקדם מהמצופה?

natish
17/05/12, 02:03
היום אפל שיחררה עדכון נוסף ל- Preview 3 של אריה הרים ושמועות מציינות כי מערכת ההפעלה עשויה להגיע מוקדם מהמצופה.

https://img.skitch.com/20120517-53fmt9kcw1qc81a676k9euasj.jpg

שבועיים אחרי שיחרור הגרסה האחרונה של אריה הרים לקהילת המפתחים תחת המספור 12A193i, אפל משחררת גרסה חדשה ל- Preview 3 של אריה הרים תחת המספור: 12A206j, כאשר מדובר בעדכון השני ל- Preview 3. על פי הנראה הגרסה החדשה לא מכילה שום דבר חדש או מעניין כשגם נראה שבעיות שהיו עם הגרסה הקודמת, כמו למשל צילום וידאו דרך QT ועוד, נשארו. בנוסף עולה כי העדכון לא יותקן כראוי עם מחשבי MacBook Pro 3,1, דבר שיתוקן בעדכון הבא.

לאחרונה עלו דיווחים לפיהם אפל תשיק את אריה הרים מוקדם מהמצופה, כאשר האתר AppleInsider מדווח שהחטיבת ה- EMEA (קיצור ל- Europe, Middle East ו- Africa) של AppleCare החלה לגייס ולהכשיר עובדים להסברה על מערכת ההפעלה החדשה. לפי הדיווח מערכת ההפעלה צפויה להגיע תוך מספר שבועות, כשיתכן מאוד ואפל תשיק את מערכת ההפעלה באירוע ה- WWDC השנתי שיפתח ב- 11 ליוני 2012.

https://img.skitch.com/20120517-ke4g4bprtsna4y5idfquay5bmp.jpg

בדרך כלל אפל מציגה את הגרסאות החדשות של מערכות ההפעלה שלה ב- WWDC, אולם השנה נראה שהחברה שינתה קצת את צורת הפעולה שלה, כאשר טיזרים והדגמות של אריה הרים, הוצגו באופן פרטי לקבוצת עיתונאים שסיקרה את השינויים הצפויים. שינויים אלו שצוינו על ידינו באתר לא מכילים שינוי מהותי במערכת ההפעלה, אלא הוספות של פיצ'רים הלקוחים בעיקר מ- iOS כמו: אינטגרציה עם טוויטר, מרכז הודעות, אפליקציית iMessage ואפליקציית התזכורות שתקושר ככל הנראה לשירות הענן של אפל.

emofunster
17/05/12, 07:04
זה הכל טוב ויפה אבל זה לא אריה ים

זה פומה, או "אריה הרים". :p

neriaco
17/05/12, 12:42
לדעתי אפל הולכת לשחרר אותה בחינם כעדכון לליון..

natish
17/05/12, 14:24
לדעתי אפל הולכת לשחרר אותה בחינם כעדכון לליון..

יש מצב טוב, במיוחד לאור העובדה שמיקרוסופט פרסמה ששדרוג לחלונות 8 מחלונות 7 יהיה מאוד זול (15$ אם אני לא טועה).

tomer1749
17/05/12, 15:26
מכיוון שמדובר ב''רק'' 100 פיצ'רים חדשים לדעתי אפל צריכה לקחת 15 $ מקסימום בהשוואה לlion שעל 250 פיצ'רים חדשים נלקחו 29.99 $

gil097
17/05/12, 15:56
יש מצב טוב, במיוחד לאור העובדה שמיקרוסופט פרסמה ששדרוג לחלונות 8 מחלונות 7 יהיה מאוד זול (15$ אם אני לא טועה).

יש משהו בדבריך, אך אל תשכח שזאת אפל שבוא נגיד המחירים שלה לא הכי זולים...

natish
17/05/12, 19:01
יש משהו בדבריך, אך אל תשכח שזאת אפל שבוא נגיד המחירים שלה לא הכי זולים...

ואל תשכח שאפל הציגה את מערכות ההפעלה האחרונות במחירי רצפה בעוד ויסטה וחלונות 7 עלו ועולות הון תועפות באופן יחסי.

niran0205
18/05/12, 10:27
מיייקרופסוט תציע שידרוג ב 15 דולר למי שקונה את המערכת חלונות 7 מ 5 ליוני והלאה.
שאפל פעם עשתה צעד כזה , היא נתנה לשדרג בחינם בין טווח הזמנים האלה
או לשללם 29 דולר.
פשוט לא יאמן.

iEran
19/05/12, 21:13
מעניין אותי לדעת אם אפל מסתירים משהו לגבי המערכת החדשה. היה מוזר שכבר בפברואר (אם אני לא טועה) הראו לנו את כל הדברים החדשים במערכת כאילו האירוע ביוני כבר לא חשוב.
משהו היה מוזר בדרך שלהם השנה ואני מקווה לצפות להרבה יותר ביוני. משהו אומר לי שאני גם לא טועה :D
30$ שווה את המחיר בדיוק במחיר ששדרגתי ל Lion.

natish
20/05/12, 03:11
מעניין אותי לדעת אם אפל מסתירים משהו לגבי המערכת החדשה. היה מוזר שכבר בפברואר (אם אני לא טועה) הראו לנו את כל הדברים החדשים במערכת כאילו האירוע ביוני כבר לא חשוב.
משהו היה מוזר בדרך שלהם השנה ואני מקווה לצפות להרבה יותר ביוני. משהו אומר לי שאני גם לא טועה :D
30$ שווה את המחיר בדיוק במחיר ששדרגתי ל Lion.

למה לא חשוב? להשיק מערכת הפעלה חדשה + להציג את iOS 6 זה לא עניין של מה בכך.
WWDC היא אירוע הסובב סביב פיתוח ואני חשוב שאפל צריכה לשמור על האופי הזה כמה שיותר.