מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : פפארצי אפל| אשטון קוטצ'ר לבוש כסטיב ג'ובס

ItaiHay
12/05/12, 23:36
אתר אייפונס נהפך לאתר פפראצי: תמונות של אשטון קוטצ'ר כסטיב ג'ובס בזמן צילומי הסרט על פי הביוגרפיה הרשמית על סטיב ג'ובס.

http://cdn.redmondpie.com/wp-content/uploads/2012/05/77638pcn-kutcher10-480w.jpg

מאז שהידיעה על כיכובו של אשטון קוטצ'ר כסטיב ג'ובס הרשת סערה בדיון אם הוא מתאים לתפקיד. כמו כן, ובהמשך ישיר למסורת, צלמי הפפראצי חיפשו כבר את הרגע שקוטצ'ר ילך ברחוב כשהוא לבוש כמו המנכ"ל המנוח.

בד"כ אתר אייפונס לא מסתכל באתרי רכילות בשביל לקבל מידע על חדשות אפל, אבל סטיב ג'ובס תמיד שינה את הנורמות שלנו.
אתר הרכילות TMZ פרסם תמונות של קוטצ'ר הולך ברחוב עם חולצה שחורה עם שרוולים ארוכים וג'ינס: הבגדים שהפכו למעין אייקון של ג'ובס בשנות התשעים.

בנוסף לסרט הנ"ל ישנו עוד סרט שמכינה חברת ההפקות של סוני.
הסרטים הללו מבוססים על הביוגרפיה שכתב וולטר איזקסון, שחשף פרטים רבים על החיים של הגאון הטכנולוגי ומהווה חומר מושלם לסרטים.

בוא נקווה שהסרטים יהיו מעניינים כמו הספר המצויין!

http://cdn.redmondpie.com/wp-content/uploads/2012/05/77638pcn-kutcher01-480w.jpg

פונצ'ו
13/05/12, 09:54
אולי כשהספר לא יהיה במחיר של אייפוד אני אקנה אותו. כל הסרט תלוי מבחינתי באשטון קוצ'ר, עד כמה אפשר לקחת את השחקן הזה ברצינות? אני מקווה שזה יהיה אמין וטוב.

נימרוד .
13/05/12, 11:11
הספר עולה חמישים שקלים ונמצא במבצע של 3 במאה.
איזה אייפוד עולה ככה? אולי אייפוד נאנו דור ראשון..

OriAmir
13/05/12, 14:35
מחכה לסרט..מאמין שיהיה מעניין :)
וד"א הספר כרגע בבאג ב59שח..לא כזה יקר

natish
13/05/12, 14:42
אגב, הסרט בכיכובו של קוצ'ר הוא לא מבוסס על הספר, זכויות שרכשה חברת סוני.
מדובר בסרט אינדי (עצמאי) בתקציב קטן שהבמאי שלו הוא די כושל, והתסריט מתמקד בחייו של ג'ובס מ השנים שקדמו להקמת אפל עד לחזרתו לחברה ב-96'-97'.

OriAmir
13/05/12, 14:51
אגב, הסרט בכיכובו של קוצ'ר הוא לא מבוסס על הספר, זכויות שרכשה חברת סוני.
מדובר בסרט אינדי (עצמאי) בתקציב קטן שהבמאי שלו הוא די כושל, והתסריט מתמקד בחייו של ג'ובס מ השנים שקדמו להקמת אפל עד לחזרתו לחברה ב-96'-97'.

בקיצור נשמע לא להיט בכלל.
אני מאוד מקווה שיהיה סרט בעתיד על כל חייו של גוב'ס מתחילת דרכו עד סוף דרכו..