מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה קטנה על גירסא קרבה ועל IPOD TOUCH 3G

HappyKitten
12/05/12, 22:22
היי! יש לי כמה שאלות בכמה נושאים, וזה הפורום שנראה לי הכי מתאים לכולן.
יש לי אייפוד טאץ' דור 3 פרוץ על גירסה 4.2.1 . אני מעוניינת לשדרג לגירסה חדשה יותר, שזה דבר שכמובן דורש גיבוי נרחב וריסטור, אבל אני רוצה לוודא שאני לא אעשה את כל הפרוצדורה וישר אחרי תצא גירסה יותר חדשה.
מה שאני שואלת בסך הכל זה אם כדאי לי לשדרג עכשיו ל5.1.1 או לחכות לגירסה הבאה ולפריצה שלה? כמובן שלשדרג לא ממש דחוף לי אבל אני מרגישה קצת מיושנת עם הגירסה הנוכחית.

עוד שאלונת - ידוע על בעיות שיש לגירסא 5.1.1 עם אייפוד טאץ' דור 3? עומס על הזיכרון, תקלות וכו'?

תודה רבה!

tomerasrf10
15/05/12, 15:02
זה תלוי אני חושב שלא תצא גירסה חדשה בזמן האחרון לדעתי כדי לשרג לגירסה 5.0.1 כי יש לה פריצה לא קשורה מקווה שעזרתי

Lior.B
16/05/12, 21:52
היי! יש לי כמה שאלות בכמה נושאים, וזה הפורום שנראה לי הכי מתאים לכולן.
יש לי אייפוד טאץ' דור 3 פרוץ על גירסה 4.2.1 . אני מעוניינת לשדרג לגירסה חדשה יותר, שזה דבר שכמובן דורש גיבוי נרחב וריסטור, אבל אני רוצה לוודא שאני לא אעשה את כל הפרוצדורה וישר אחרי תצא גירסה יותר חדשה.
מה שאני שואלת בסך הכל זה אם כדאי לי לשדרג עכשיו ל5.1.1 או לחכות לגירסה הבאה ולפריצה שלה? כמובן שלשדרג לא ממש דחוף לי אבל אני מרגישה קצת מיושנת עם הגירסה הנוכחית.

עוד שאלונת - ידוע על בעיות שיש לגירסא 5.1.1 עם אייפוד טאץ' דור 3? עומס על הזיכרון, תקלות וכו'?

תודה רבה!

אם יש לך אייפוד 3G אז אם תשדרגי ל-5.1.1 עוד שבועיים כשתצא הפריצה ל-5.1.1 או 5.1 לא תוכלי לפרוץ את האייפוד כי אייפוד 3G לא נתמך בפריצה אני מציע לך כמו שאמר תומר לשדרג ל-5.0.1 ואז לפרוץ פריצה לא קשורה ולחכות עד שתצא פריצה לא קשורה ל-5.1 או 5.1.1 שתומכים באייפוד 3G. אם תרצי לשדרג ל-5.0.1 ולפרוץ, הנה פריצה לא קשורה ל-5.0.1 שמתאימה לאייפוד 3 שלךhttp://www.iphones.co.il/iphone-ipod-guides/article-thread214096.html

12jonathan12
19/05/12, 16:38
למי שלא התעדכן, הפריצה שעתידה לצאת בזמן הקרוב לגרסאות 5.1 ו-5.1.1 אכן יעבדו על האייפוד 3.
אי לכך ובהתאם לזאת אני הייתי ממליץ לך לעדכן לגירסה 5.1.1 כאשר תצא הפריצה מכיוון שאף פעם לא ניתן לדעת אם ישתבש משהו ברגע האחרון.