מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : Brydge - כשאייפד ומקלדת נפגשים

natish
10/05/12, 06:51
Brydge הוא קייס לאייפד המשלב בתוכו מקלדת אלחוטית והופך את האייפד למעין מיני נייד בעובי של אייר ובמשקל של האייר.

https://img.skitch.com/20120510-js44n7qtmh8e99uadgs9krkxm1.jpg

בתקופה האחרונה נראה שאחד הטרנדים החמים בתחום האביזרים הפריפריאליים לאייפד הם קייסים של מקלדות חיצוניות, שנועדו להפוך את האייפד ליותר דמוי מחשב ולאפשר למשתמש לבצע עליו הקלדה מלאה, ונוחה יותר עם מקלדת פיזית, במקום המקלדת הוירטואלית שעל גבי מסך המולטי טאץ'. אחד המוצרים המעניינים ביותר בנושא הוא ה- Brydge שפותח על ידי 2 מעצבים והוא מוצע כעת למימון תחת מטריית kickstarter הידועה.

מה שהופך את ה- Brydge למעניין יותר משאר הקייסים המוצעים בשוק שמציעים חיבור של מקלדת לאייפד, הן 2 נתונים: הראשון הוא חיבור ייחודי לאייפד שמאפשר חיבור מהיר ושליפה מהירה, אך עם זאת הוא תופס את האייפד באופן חזק מאוד לקייס עצמו. בדף ה- Brydge באתר kickstarter יש סרטון המציג את מבחן הניעור באופן טוב יותר (גם בסרטון המוצג פה). בנוסף החיבור נרשם כפטנט על ידי צמד המעצבים כך שסביר להניח שלא נראה את הרעיון נודד למוצרים נוספים.

https://img.skitch.com/20120510-thaqu14s4hbunxeyc3dmwf6ahy.jpg

https://img.skitch.com/20120510-kc7hkxxb137eedup8makdhc7tq.jpg

הנתון השני שהופך את הקייס למעניין הוא העובדה שהקייס לא מכיל רק מקלדת אלחוטית מלאה שמתחברת באמצעות בלוטות' לאייפד ומזכירה מאוד את המקלדת האלחוטית של אפל אך מכילה לחצנים ייעודיים לשימוש עם האייפד, אלא גם שהקייס מכיל רמקול חיצוני שמעביר את כל הסאונד של האייפד בצורה אופטימלית, במיוחד לאור העובדה שהרמקול של האייפד נמצא בחלקו האחורי. בנוסף הקייס מגיע עם ציר שמאפשר תנועה של 180 מעלות כך שניתן להשתמש בקייס עם האייפד בכל זווית שנוחה לכם.

RxGY12d84K0

Brydge הופך את האייפד למעין אייפד פרו כאשר הקייס בצירוף האייפד יוצר מקשה בעובי של המקבוק אייר ובמשקל של האייר, עם כל הנוחות וקלות השימוש של האייפד. נכון להיום הפרויקט כבר זכה לגיבוי של כ- 2400 אנשים ברחבי העולם שהכניסו יותר מחצי מיליון דולר לפרויקט, כאשר המטרה הראשונית הייתה 90,000$. עם עוד 25 ימים לפרויקט נראה שה- Brydge הוא בהחלט מוצר מעניין.

לדף ה- kickstarter של הפרויקט: http://www.kickstarter.com/projects/552506690/brydge-ipad-do-more

smrtbuy76
10/05/12, 10:20
יש כזה לאייפון?

natish
10/05/12, 20:18
יש כזה לאייפון?

הלוואי...

meir_225
10/05/12, 20:44
הלוואי...
המוצר נחמד אבל ממש לא לאייפון לפי דעתי.

yakirmanz
10/05/12, 20:54
ישנן מקלדות פחות בומבסטיות שתופסות פחות נפח וגם מגנות על האייפד עצמו, סוג של קייס מקלדת, גם נראה יותר טוב. ובטח פחות יקר. משהו בסגנון של המוצר הזה שעולה 30 דולר:
http://store.micgadget.com/292-2054-thickbox/aluminium-keyboard-buddy-case-for-ipad-2.jpg

חוץ מזה מישהו יכול להסביר את שיטת המכירה החדשה הזו שמציגים את המוצר ומחפשים "תומכים" או "ספונסרים" או משהו כזה לפני שהמוצר בכלל יוצא... הבנתי שזה על מנת לראות אם יש עניין אבל צריך לקחת בחשבון שאנשים כבר משלמים על המוצר עוד לפני שהוא ביצור המוני.
איך זה בדיוק עובד?

תודה

ipxp
11/05/12, 18:45
חוץ מזה מישהו יכול להסביר את שיטת המכירה החדשה הזו שמציגים את המוצר ומחפשים "תומכים" או "ספונסרים" או משהו כזה לפני שהמוצר בכלל יוצא... הבנתי שזה על מנת לראות אם יש עניין אבל צריך לקחת בחשבון שאנשים כבר משלמים על המוצר עוד לפני שהוא ביצור המוני.
איך זה בדיוק עובד?

kickstarter.
קיים כרגע עוד רק בארה"ב. הקטע הוא שכל בנאדם יכול להמציא מוצר ולפתח אותו עד השלב של הייצור. אז הוא יכול להתחיל kickstarter, ולשכנע אנשים שכדאי להם לקנות את המוצר הזה. אם מספיק אנשים משקיעים בזה את הכסף שלהם עד התאריך המסוים שנקבע מראש, יהיה לו מספיק כסף לייצר את המוצר לקבוצה הראשונה של האנשים שמימנו את זה. ומשם, אחרי שהוא "השתחרר" אל השוק עם פס ייצור מוכן, וקיבל מודעות של קונים במידה והמוצר מוצלח, הוא אמור להמשיך לבד ולהרוויח.

אני אישית קניתי מזה את הtidy tilt שיוצר ע"י שני סטודנטים להנדסת מוכנות שעשו את זה כפרויקט סיום או משהו כזה. לקח לזה איזה חודשיים להגיע עם כל מיני עיכובים, אבל בסופו של דבר זה מגיע. אל תזמין עם זה דברים שאתה חייב דחוף.

בקשר למוצר הזה שבכתבה? לא הייתי אומר שזה אחד מהמוצלחים....

yakirmanz
11/05/12, 18:52
kickstarter.

אני אישית קניתי מזה את הtidy tilt שיוצר ע"י שני סטודנטים להנדסת מוכנות שעשו את זה כפרויקט סיום או משהו כזה. לקח לזה איזה חודשיים להגיע עם כל מיני עיכובים, אבל בסופו של דבר זה מגיע. אל תזמין אם זה דברים שאתה חייב דחוף.

בקשר למוצר הזה שבכתבה? לא הייתי אומר שזה אחד מהמוצלחים....

תודה על ההסבר.
המוצר tidy tilt נראה חמוד. לא יודע אם הייתי משקיע בו 30 דולר.
ועל איזה מוצר אמרת שהוא לא מהמוצלחים? שנתי פירסם או הדוגמא שאני נתתי?

kobic
17/05/12, 09:52
יש כזה לאייפון?

קניתי מאיביי 2 דברים:
1 - מקלדת אלחוטית לאייפון. (24$)
2 - מן תופסן קטן שמאפשר לי להעמיד את האייפון. (0.99%)

תתפלא כמה נוח להקליד באייפון עם האפליקציה Office2 (שאגב, תומכת בעברית). עזוב את זה שאנשים יסתכלו עליך ויצלמו אותך במהלך הקורס (:

ipxp
19/05/12, 18:00
תודה על ההסבר.
המוצר tidy tilt נראה חמוד. לא יודע אם הייתי משקיע בו 30 דולר.
ועל איזה מוצר אמרת שהוא לא מהמוצלחים? שנתי פירסם או הדוגמא שאני נתתי?

דווקא אני מאוד נהנה מהtidy tilt היום, מוצר מאוד יעיל :)
והשקעתי בו פחות מ30, אני לא בטוח אבל חושב שזה היה 20. זה בתור אלה שמזמינים בהתחלה בפרויקט, מקבלים על זה מחיר מיוחד.

אמרתי שמה שנתי הביא הוא לא מהמוצלחים. יש הרבה לא מוצלחים בkickstarter, טבעי שטוב יהיה נדיר. כאן יש מוצר שמתיימר לעשות מה שהרבה אחרים עושים, בצורה פחות טובה, ועולה יותר...

Netaneluzan
27/05/12, 05:15
מתי אמורים למכור את זה?
יש לזה בטריה פנימית לטעינת האייפד בנוסף?

eliranmac
08/07/12, 13:31
מוכרים את זה בbug בדיוטי פרי?