מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : לקראת שיחרור של 10.7.4

natish
24/04/12, 19:44
מספר ימים אחרי שיחרור הבטא האחרונה של 10.7.4 אפל משחררת בטא נוספת ללא בעיות ועם מסמכי שיחרור. הגרסה קרבה מתמיד.

http://www.iphones.co.il/forum/attachment.php?attachmentid=21113&stc=1&d=1335285849

בשבוע שעבר (http://www.iphones.co.il/forum/thread225602.html)אפל שיחררה גרסת בטא רביעית של 10.7.4 לקהילת המפתחים שלה, שיהיה העדכון הרביעי למערכת ההפעלה ליון. הגרסה מגיעה פחות משבועיים אחרי שיחרור הבטא השלישית של 10.7.4, אולם הפעם בגרסה לא רק שאין בעיות ידועות, אלא אפל גם שיחררה את מסמכי השיחרור של הגרסה ומציינת מה השיפורים, נושאים שהיא צפויה לתקן ולשפר.

הגרסה האחרונה שוחררה עם המספור 11E52 והיא שוקלת כ-700MB כעדכון דלתא, כאשר הקומבו שוקל כ- 1.5GB. כאמור הגרסה לא כוללת בעיות ידועות והמפתחים התבקשו למקד את הבדיקות שלהם על נושאי גרפיקה, הדפסה וכן עם התוכנות: iCal, Mail ו- Time Machine.

לאור העובדה שאפל שיחררה את מסמכי הרישום הפעם, סביר להניח שגרסה 10.7.4 צפויה להגיע בשבועות הקרובים לידי המשתמשים. כמו תמיד אנחנו ממליצים לעדכן דרך עדכון הקומבו.

פאלינדרום
25/04/12, 09:14
מדוע אתם ממליצים לעדכן דרך עדכון הקומבו?

ItaiHay
25/04/12, 11:27
מדוע אתם ממליצים לעדכן דרך עדכון הקומבו?

יש מחשבה שהקומבו יכול לפתור בעיות עם המערכת. זה הכי טוב לשדרג דרכו..
אני אישית שידרגתי עד היום בדלתא, אבל הפעם אנסה קומבו.

פאלינדרום
25/04/12, 18:43
וואלה. אני אנסה גם, תודה.

yakirmanz
25/04/12, 18:49
אלא אפל גם שיחררה את מסמכי השיחרור של הגרסה ומציינת מה השיפורים, נושאים שהיא צפויה לתקן ולשפר.

יש אפשרות לקרוא על השיפורים והנושאים שהיא צפויה לתקן ולשפר? איפה מסמכי השחרור הללו?

רונן חיים
26/04/12, 08:16
לי יש iMac , הגדרתי בו עדכונים אוטומטיים ,

אשמח לקבל הסבר קצר מה זה " עדכון קומבו" ?
אולי אני מפספס משהו ?

תודה

natish
27/04/12, 03:43
יש אפשרות לקרוא על השיפורים והנושאים שהיא צפויה לתקן ולשפר? איפה מסמכי השחרור הללו?

מסמכי השיחרור נמצאים או באתר המפתחים של אפל באזור של המק, או כשאתה מתקין את גרסת הבטא על המחשב (לפני שאתה מאשר את השימוש בגרסה).

לי יש iMac , הגדרתי בו עדכונים אוטומטיים ,

אשמח לקבל הסבר קצר מה זה " עדכון קומבו" ?
אולי אני מפספס משהו ?

תודה

עדכון קומבו הוא עדכון שמכיל את כל התיקונים, שיפורים ושאר הירקות שאפל הוסיפה מאז שיחרור 10.7, זאת בניגוד לעדכון דלתא שמעדכן במערכת ההפעלה רק את הדברים החדשים שהתווספו מאז הגרסה המותקנת על המחשב שלך.

בעקרון בעדכון של גרסאות גדולות (10.7.1, 10.7.2 וכו') רצוי לעדכן דרך הקומבו מאחר וזה חוסך בעיות שיכולות לנבוע בגלל העדכון.