מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : רשת הום-סלולר הושקה היום לציבור הישראלי

RAiNZ
22/04/12, 16:53
מתחרה סלולרית חדשה נכנסת לשוק הסלולר הישראלי, ושמה "הום-סלולר". הרשת, מבית "הום-סנטר", מתכוונת להציע שירותי סלולר נגישים לכל, וחורטת על דגלה את נושא שירות הלקוחות ושקיפות מול הלקוח.

תחת הסלוגן "בעצם, למה לשלם יותר?" משיקה היום (א') חברת "הום סלולר" מבית "הום סנטר", את הרשת הסלולרית החדשה, מצהירה: נציע את המחיר הנמוך בישראל ונהיה נגישים לכלל הלקוחות שלא ידרשו לרכישת מכשיר חדש, כל בעל טלפון מכל סוג שהוא יקבל פתרון כולל ב-17 סניפי הום סנטר בפריסה ארצית.

הום סלולר מבית הום סנטר חתמה לפני 6 חודשים על הסכם מפעיל וירטואלי MVNO מול חברת "סלקום, ויוצאת לדרך עצמאית בשוק המפעילים הוירטואליים. עם זכייתה ברישיון למפעיל וירטואלי, הפכה הום סנטר, אותה פוקדים מאות אלפי מבקרים וחברי מועדון, לגוף שמחזיק שתי חברות בתחום הסלולר, הן את hMobile והן את המפעיל הווירטואלי "הום סלולר", שיחדיו יהפכו את השירות הסלולרי הוירטואלי של הום סלולר למוביל בתחומו.
.
הום סלולר מוסרת כי תשכיל להשתמש ביתרון היחסי שיש לה מבית הום סנטר; בידע ובניסיון רב השנים בתחום מכירות טלפונים סלולריים, אשר נרכשו ב- 44 סניפים של המותג המוכר hMobile, חברת הבת שמוכרת את כמות הטלפונים הגדולה ביותר בשוק הפרטי.

המפעיל הסלולרי הווירטואלי (MVNO) "הום סלולר" החל לפעול היום בקידומת 055-22 ,
אך כל לקוח בעל מספר קיים יוכל להישאר עם מספר הסלולרי שברשותו. הום סלולר מציעה את תעריפי השיחה הנמוכים ביותר בשוק, העומדים על 19 אגורות בלבד לדקת שיחה , 15 אג' להודעת טקסט,ו- 12 אג' בלבד לגלישה של 1 מגה לצד תשלום קבוע של 17.90 ¤ עבור דמי שימוש.

http://img38.imageshack.us/img38/5881/78095699.jpg

הרשת של "הום סלולר" תפעל על גבי תשתית התקשורת של רשת סלקום, תוך קבלת שירותי MVNE מחברת "פורום", ותציע תעריפים מוזלים ואחידים לכל הרשתות לצד איכות ושירות מקצועיים הנשענים על 7 שנות ניסיון בתחום הסלולר. 
בשלב הראשון, נקודות המכירה והשירות של הרשת תמוקמנה בפריסה ארצית רחבה בכ – 17 סניפים של רשת הום סנטר ולאחר מכן יוקמו נקודות בכ-8 נקודות נוספות בסניפי הרשת ומחוצה לה ,במרכזי קניות מרכזיים. קידומת מספרי הטלפון של מנויי החברה שמעוניינים במספר טלפון חדש הינו 055-22. מוקד שירות הלקוחות יינתן בשני מספרים האחד 0552* והשני - 1800-055-222.

בנוסף, החברה מציגה מבצע ענק וחסר תקדים לרגל ההשקה: 3000 המצטרפים הראשונים יקבלו טלפון סלולארי מסוג NOKIA 100 בשקל בלבד.

ללקוחות קיימים תוצע תמיכה בכל סוגי הטלפונים הקיימים בשוק: דור 2 ודור 3 באמצעות החלפת כרטיס הסים בלבד, וללא צורך ברכישה של טלפון סלולרי.

ללקוחות חדשים שיהיו מעוניינים לרכוש גם טלפון סלולרי, תציע "הום סלולר" מגוון ענק של 40 מכשירים שונים לרכישה לצד אביזרים מגוונים וחדשנים, כל זאת בנקודות המכירה והשירות. מחיר המכשירים ינוע בין 200 שח למכשירים הפשוטים ועד 3999 ¤ למכשיר אייפון 4S המתקדם בשוק כיום.

בשל העובדה שהום סלולר מציעה שירותים לכל סוגי הטלפונים הכוללים דור 2 ו-3, יוכלו הלקוחות המצטרפים להישאר עם המכשירים הקיימים ובהחלפת כרטיס הנסים בלבד להצטרף לחברה ולזכות לתמיכה מלאה לכל מכשירי דור 2 ולראשונה גם לדור 3.

החברה מוסרת כי בקרוב תתאפשר גם נדידה למדינות רבות בעולם במחיר משתלם ותמחור פשוט וקל להבנה.

אהרון מידן, יו"ר הום סנטר:

"הכניסה שלנו לשוק ה-MVNO היא פועל יוצא מהרשת המצליחה שהקמנו בסניפי הום סנטר- hmobile. במהלך השנים האחרונות, צברנו ניסיון רב בתחום הסלולר, למדנו לעומק את השוק ואת הצרכים האמיתיים של הצרכנים והבנו כי את המהלך האמיתי והנכון ביותר לצרכנים רק אנחנו יכולים לספק. בעזרת צוות מומחה בתחומו שעבד ימים כלילות במשך תקופה ארוכה של למידה והתמקצעות בתחום הצלחנו להביא מוצר מנצח באופן בו ההצעה שלנו תשנה את הדרך שבה אנו צורכים סלולר. אנו מציעים לצרכן אלטרנטיבה זולה יותר בצורה משמעותית וזאת ללא צורך להתפשר על איכות השירות ופשטות השימוש עם גב איתן של חברת הום סנטר. בכך אנו מביאים בשורה של ממש לתחום הסלולר".

אודי מארצי, מנכ"ל הום סלולר:

"הצרכן הישראלי המתין זמן רב לקבל מוצר פשוט וקל לשימוש, לצד עלויות נמוכות, שירות מקצועי עם ניסיון רב שנים וזה בדיוק מה ש"הום סלולר" מתחייבת לתת. אנו נציע מסלול פשוט, קל ונוח, שיתאים לכלל הלקוחות. אנו לא מציעים חבילות שהצרכן בפועל לא ממש זקוק להן.וניתן לו לשלם בדיוק את מה שהוא צורך בפועל, על פי צרכיו ורצונו וזאת במחיר הנמוך ביותר בישראל לדקת שיחה. במהלך 7 שנות ניסיון, שבהם הובלנו את מהפכת הטלפונים ללא התחייבות ובמחירים נמוכים, הבנו מה הצרכים של הלקוח
הממוצע ובזכות הצעה זו אנו ניתן מענה לקהל יעד רחב."

http://img442.imageshack.us/img442/9536/16666997.jpg

לפרטים נוספים על רשת הום סלולר ניתן לגשת לאתר החברה (www.homecellular.co.il), וליצור קשר עם נציגי התמיכה. לעניות דעתנו - כל המרבה להצטרף לתחרות ספקי הסלולר בישראל - הרי זה משובח, מכיוון שהמרוויחים העיקריים מכך הם הצרכנים.

AssafMoraz
22/04/12, 17:30
תודה רבה על הכתבה. את תגובתי המלאה קיבלת בפרטי אבל בכל זאת ובשביל שכולם יראו ויקראו, אני רוצה להביע את דעתי על גבי במה זו. אז נתחיל? בבקשה:

קודם כל אני חושב שמדובר בהחלט בצעד מבורך, צעד שיגדיל את התחרות ויגרום אולי להוזלה של מחירים מצד שאר החברות. תחרות זה תמיד טוב בעיקר לצרכן, ולעיתים גם למספקי השירותים עצמם אשר מנסים להתחרות על כל דבר אפשרי כמו גם על שירותים כאלו ואחרים ועל שירות הלקוחות הכולל זמינות ומענה מהיר, שירות לקוחות אדיב ושאר ירקות...

לדעתי האישית החבילה המשתלמת ביותר נכון להיום היא דווקא זו של רמי לוי! מחוץ לעובדה שהוא יושב על התשתית של רשת פלאפון ומן הסתם כל המכשירים היום הם ברשת הדור השלישי כמובן, הרי אנחנו נמצאים כבר עשור עם המכשירים האלו כך שקשה לי מאוד להאמין שמישהו עדיין מסתובב עם מכשיר המשתייך לרשת הדור השני בלבד, אז בנוסף גם דמי המנוי שלו זולים יותר משל החברה הזו, ולגבי חבילות הגלישה (שברשת סלקום שוות לתחת מבחינת האיכות סליחה באמת) אז הם (החברה החדשה) גם לא ציינו עדיין את החבילות שהם מציעים כשהם דיברו על כמה אגורות למגה אם אני לא טועה, דבר מגוחך כשלעצמו.

הדבר היחיד שאני מוצא יותר יקר ברמי לוי זה אגורה אחת יותר לדקת שיחה, אבל בהתחשב בכך שעלות דמי המנוי שם היא כ- 4 שקלים פחות, זה אומר שצריך לדבר 240 דקות כל חודש ברשת החדשה על מנת להשתוות למחיר של רמי לוי בהפרש האגורה המגוחך הזה...

בסופו של דבר, ישנם כמה אופציות כלכליות:

1. למי שלא מדבר הרבה לעבור לרמי לוי ולקבל את האיכות המלאה של רשת פלאפון על כל המשתמע מכך.
2. למי שמדבר הרבה (מעל 500 דקות כל חודש) לקחת מכשיר חדש עם זיכוי מלא באחת מהרשתות כשעדיף שוב פעם דווקא בפלאפון בגלל האיכות של הרשת ומהירות הגלישה הסלולרית.
3. להתחבר לרשת זו שעליה אנו מדברים בכתבה, ולהתחיל להנות ממחירים הדומים לאלו שברשת של רמי לוי אך עם איכות נמוכה יותר בגלל התשתית (סלכלום).

eliran2313
22/04/12, 17:30
לא רואה אותם מצליחים.
חברה לא יכולה להיבנות בתוך חברה.
אני לא הייתי קונה שירותים דרך ספק ועוד דרך סלקום ועוד בחנות שקונים בה דבק.

cluber77
22/04/12, 17:32
אני עדיין מחכה לגולן טלקום שאמורה להביא את המהפיכה האמיתית בתחום הסלולאר עם חבילות ללא הגבלה במחירים שפויים.

יונתן123
22/04/12, 17:37
יש לכל החברות האלה שמות נוראים תנו שם יפה!

crunch
22/04/12, 17:38
שיהיה להם בהצלחה, אבל בתכלס אלו שמדברים מעט - עדיף כבר לרמי לוי,
הרי התשתית של ''סלקום'' נוראית לחלוטין!

ידוע למישהו מה עם ''הלו'' 015?

AssafMoraz
22/04/12, 17:39
לא רואה אותם מצליחים.
חברה לא יכולה להיבנות בתוך חברה.
אני לא הייתי קונה שירותים דרך ספק ועוד דרך סלקום ועוד בחנות שקונים בה דבק.

אתה טועה טעות מרה ידידי, זה שהחברה משתמשת בתשתית של חברה אחרת לא אומר שום דבר, את שירות הלקוחות, החשבונית ושאר הדברים תקבל ישירות ממנה בלי קשר לחברה שממנה היא לוקחת ומספקת לך את השירות.

לגבי דבק אז מה הקשר? כמו שהם מוכרים דבק וכלי עבודה, הם גם יכולים למכור לך מכשירים וחבילות, בעבר הייתי קונה במגה מוצרי חשמל והייתה שם ממש מחלקה שלמה לכל מה שהייתי צריך ועם מחירים ומבצעים לא רעים בכלל (לפחות בערד) כך שאין לשלול את הנושא.

אגב, הטענה שלך מבוטלת לגמרי מבחינתי היות ורמי לוי כבר הוכיח שאפשר גם ככה.

שיהיה להם בהצלחה, אבל בתכלס אלו שמדברים מעט - עדיף כבר לרמי לוי,
הרי התשתית של ''סלקום'' נוראית לחלוטין!

כל מילע בסלע :)

kobic
22/04/12, 18:07
תהיה אפשרות לרכוש גם חבילת גלישה כמו אצל רמי לוי?

markroze
22/04/12, 18:23
למה אבל לא מציעים חבילות גלישה ללא הגבלה או לחלופין 2gb ומעלה? הרי כולם כבר מבינים ששם טמון העתיד אז לתת לי חבילה של 12אג? למגה יוצא שאם גלשתי גיגה בייט אחד זה כבר מעל ה120 ש?ח+17.90 שזה מלא כסף בשביל לגלוש במהירות לא ידועה תחת רשת סלקום שהיא גם ככה קלוקלת.
זה רק אני או שנכנס עוד שחקן פיקטיבי למערכה? הרי אם הם ?למדו? את השוק ולא הגיעו למסקנה שחבילת גלישה היא בראש סדר העדיפויות אז כנראה שהם ממש חסכו בסוקר שוק שלהם...

eliran2313
22/04/12, 19:36
אתה טועה טעות מרה ידידי, זה שהחברה משתמשת בתשתית של חברה אחרת לא אומר שום דבר, את שירות הלקוחות, החשבונית ושאר הדברים תקבל ישירות ממנה בלי קשר לחברה שממנה היא לוקחת ומספקת לך את השירות.

לגבי דבק אז מה הקשר? כמו שהם מוכרים דבק וכלי עבודה, הם גם יכולים למכור לך מכשירים וחבילות, בעבר הייתי קונה במגה מוצרי חשמל והייתה שם ממש מחלקה שלמה לכל מה שהייתי צריך ועם מחירים ומבצעים לא רעים בכלל (לפחות בערד) כך שאין לשלול את הנושא.

אגב, הטענה שלך מבוטלת לגמרי מבחינתי היות ורמי לוי כבר הוכיח שאפשר גם ככה.

כל מילע בסלע :)

בתור אדם שהיה בסלקום שנים אני יודע כמה התשתית שלהם זוועה.
לא הייתי מתעסק עם זה.
ואני רוצה לומר לך שאני לא רואה לא אותי ולא אותך ולא אף אחד אחר נכנס להום סנטר כדי להחליף חבילה בסלולר. זה פשוט לא אותו הדבר כמו להיכנס לפלאפון / אורנג' / אפילו סלקום (למרות שזה גם נראה כמו אתר בניה)

AssafMoraz
22/04/12, 19:43
בתור אדם שהיה בסלקום שנים אני יודע כמה התשתית שלהם זוועה.
לא הייתי מתעסק עם זה.
ואני רוצה לומר לך שאני לא רואה לא אותי ולא אותך ולא אף אחד אחר נכנס להום סנטר כדי להחליף חבילה בסלולר. זה פשוט לא אותו הדבר כמו להיכנס לפלאפון / אורנג' / אפילו סלקום (למרות שזה גם נראה כמו אתר בניה)

תראה, אני מסכים איתך בפה מלא שהתשתית שלהם זוועתית, הרי הייתי לקוח שלהם מן הסתם במשך כ- 10 שנים כך שידוע לי היטב מה טיבה של התשתית שלהם. יחד עם זאת, אני חושב שבסניפים שהם יקימו אתה לא תאלץ לטייל בכל ההום סנטר על מנת להחליף חבילה, אני די משוכנע שהם יקימו משרדים בתוך הסניפים כך שההרגשה תהיה קצת יותר מכובדת מאיך שזה מצטייר לנו כרגע בראש.

eliran2313
22/04/12, 19:52
תראה, אני מסכים איתך בפה מלא שהתשתית שלהם זוועתית, הרי הייתי לקוח שלהם מן הסתם במשך כ- 10 שנים כך שידוע לי היטב מה טיבה של התשתית שלהם. יחד עם זאת, אני חושב שבסניפים שהם יקימו אתה לא תאלץ לטייל בכל ההום סנטר על מנת להחליף חבילה, אני די משוכנע שהם יקימו משרדים בתוך הסניפים כך שההרגשה תהיה קצת יותר מכובדת מאיך שזה מצטייר לנו כרגע בראש.

אני לא רואה את זה עובד, אם הם ירצו לקבל את הכבוד הראוי לחברת סלולר הם יצטרכו להשקיע, להפריד אותה מרשת הציוד הביתי, הם צריכים לפתוח חנויות ייעודיות, בלי קשר להום סנטר.
בלי זה, לדעתי המאבק שלהם אבוד.

AssafMoraz
22/04/12, 20:00
אני לא רואה את זה עובד, אם הם ירצו לקבל את הכבוד הראוי לחברת סלולר הם יצטרכו להשקיע, להפריד אותה מרשת הציוד הביתי, הם צריכים לפתוח חנויות ייעודיות, בלי קשר להום סנטר.
בלי זה, לדעתי המאבק שלהם אבוד.

לא אני ולא אתה יודעים זאת בוודאות, השוק כבר יגיד את דברו בהמשך הדרך, כל שנשאר לנו לעשות כרגע הוא פשוט להמתין, אנשים מחפשים את הזול ואם זה זול משמעותית אז הם ילכו על זה בכל מצב ולא משנה היכן זה ימוקם.

eliran2313
22/04/12, 20:31
לא אני ולא אתה יודעים זאת בוודאות, השוק כבר יגיד את דברו בהמשך הדרך, כל שנשאר לנו לעשות כרגע הוא פשוט להמתין, אנשים מחפשים את הזול ואם זה זול משמעותית אז הם ילכו על זה בכל מצב ולא משנה היכן זה ימוקם.

זה תלוי מאוד אבל, כי זה לא מתאים לכולם...
לי למשל זה ממש לא מתאים.
לשימושים שלי החבילה תצא פי 4 יותר יקרה גם אצל מפעיל זול שכזה.
זה לאנשים שלא מדברים הרבה.... סבא וסבתא שלי בעיקר.

AssafMoraz
22/04/12, 20:37
אני לא מדבר הרבה, לי זה עשוי להתאים אבל אני גם צרכן כבד מאוד של גלישה סלולרית.

eliran2313
22/04/12, 21:58
אני לא מדבר הרבה, לי זה עשוי להתאים אבל אני גם צרכן כבד מאוד של גלישה סלולרית.

אז לך לרמי לוי, תעשה חבילה גלישה 5GB ואתה מסודר.

RAiNZ
22/04/12, 22:14
אני לא מדבר הרבה.

פחחחחחח מה אתה אומר... תחזור רגע אחורה ותבדוק את כל האשכול הזה שניה ;) :D

vtil100
23/04/12, 09:32
מה עדיף מבחינת תשתית פלאפון או סלקום ?

AssafMoraz
23/04/12, 09:34
פחחחחחח מה אתה אומר... תחזור רגע אחורה ותבדוק את כל האשכול הזה שניה ;) :D

שמעת את קולי בתגובות!? ;) :)

מה עדיף מבחינת תשתית פלאפון או סלקום ?

בוודאי שפלאפון!

crunch
23/04/12, 09:43
אגב, מישהו יכול להסביר לי בבקשה למה התשתית של סלקום כ''כ גרועה ? אפילו יותר משל אורנג' ?

אני חושבת לעבור מהם בגלל זה. בעיות קליטה לעיתים, והגלישה פשוט נוראית להפליא

sabag123
23/04/12, 11:06
אני לא מבין את זה..
12 אג' לכל 1MB
12 אג'*2000MB =
240 ש"ח
מה הקטע??

AssafMoraz
23/04/12, 11:11
אני לא מבין את זה..
12 אג' לכל 1MB
12 אג'*2000MB =
240 ש"ח
מה הקטע??

לא משתלם בכלל! אולי לכאלו שרוצים גלישה מזדמנת אבל במחשבה שנייה גם לא.

ronnu
23/04/12, 12:33
כמה עולה אצל רמי לוי חבילת גלישה 5 ג?יגה?

AssafMoraz
23/04/12, 13:22
55 שקל!

Or
23/04/12, 16:42
די מדהים איך כולם פה פיספסו את הנקודה, אני אחדד (נלקח מגלובוס):

אודי מארצי, מנכ"ל החברה, הכריז על תחילת הפעילות שתבוצע בכל סניפי רשת הום סנטר החל מהיום.

לדברי מארצי, "לקוח ממוצע גולש בין 200 ל-300 מגה והחבילת שנמכרות הן הרבה יותר גדולות כאשר הלקוח משלם מחירים גבוהים. החלטנו שאצלנו זה לא יהיה ושאין צורך להכביד על הלקוחות, וכך כל אחד ישלם בדיוק על כמות הדאטה שהוא צורך".

מידן הוסיף כי "אנחנו לא מחפשים לקחת את כל השוק. אנחנו פונים ללקוחות מסוימים ומי שרוצה לגלוש בהיקפים אדירים יכול להיות שלא יהיה לו כדאי להצטרף אלינו. לכן התאמנו את ההצעה שלנו למשתמשים שרוצים לשלם בדיוק על מה שהם צורכים עמ חשבונית פשוטה ובסיסית". המשמעות היא שהום סלולר היא בעצם המפעיל היחידי שהוא mvno אמיתי.

הום סנטר היא לא בנק של גלישה!
תפנימו, רב האנשים, אני בינהם, לא מתאים להם מה שהMVNO מציעים, וגם לא האמיתיים. הרוב רוצים מכשירים נוצצים ולשלם בין 150-250 שח לחודש ולגלוש כמה שרוצים (פחות או יותר). השוק של רמי לוי וגם של הום סנטר מותאם לאנשים שאו לא אכפת להם כמעט בכלל מגלישה או שגולשים "בקטנה" ובאמת יכולים לסגור חשבונית של מתחת ל-100 שח. בדקתי את זה אפילו אותה חבילה עם אותו מכשיר זולה יותר מאורנג', וגם רמי לוי למיטב ידעתי לא מתעסק עם ניתוק זיקה. צריך גם לדעת עם יש את תדר דור 3 של 850 שקונים מכשיר ורוצים לעבור לרמי לוי\פלאפון כי דור 3 זה לא מספיק (האייפון והגלקסי 2 מכוסים אבל אנדרואדים אחרים ואפילו נוקיות פחות).

אגב רמי לוי לא לשכוח שיש להם האטה של עד-1.8 (גם מכובד אבל לא תקבלו 7.2 לא משנה כמה תתאמצו), ויתרון נוסף שיש להום סנטר זה שהם בתוך החנויות שבתוך הקניונים (לערים הגדולות זה ליגה), והם מוכרים אפילו את האייפון והגלקסי שזה מה שרמי לוי לא יתעסק איתו, השאלה איך הצוות הטכני שלהם אבל זה הזמן יגיד..

אני יכול להיות אקח את אמא שלי לקניון ונעיף אותה סוף סוף מהרודנים הסגולים, רמי לוי פשוט ממש רחוק מאיתנו, כאילו ממש..

AssafMoraz
23/04/12, 17:41
די מדהים איך כולם פה פיספסו את הנקודה, אני אחדד (נלקח מגלובוס):

הום סנטר היא לא בנק של גלישה!
תפנימו, רב האנשים, אני בינהם, לא מתאים להם מה שהMVNO מציעים, וגם לא האמיתיים. הרוב רוצים מכשירים נוצצים ולשלם בין 150-250 שח לחודש ולגלוש כמה שרוצים (פחות או יותר). השוק של רמי לוי וגם של הום סנטר מותאם לאנשים שאו לא אכפת להם כמעט בכלל מגלישה או שגולשים "בקטנה" ובאמת יכולים לסגור חשבונית של מתחת ל-100 שח. בדקתי את זה אפילו אותה חבילה עם אותו מכשיר זולה יותר מאורנג', וגם רמי לוי למיטב ידעתי לא מתעסק עם ניתוק זיקה. צריך גם לדעת עם יש את תדר דור 3 של 850 שקונים מכשיר ורוצים לעבור לרמי לוי\פלאפון כי דור 3 זה לא מספיק (האייפון והגלקסי 2 מכוסים אבל אנדרואדים אחרים ואפילו נוקיות פחות).

אגב רמי לוי לא לשכוח שיש להם האטה של עד-1.8 (גם מכובד אבל לא תקבלו 7.2 לא משנה כמה תתאמצו), ויתרון נוסף שיש להום סנטר זה שהם בתוך החנויות שבתוך הקניונים (לערים הגדולות זה ליגה), והם מוכרים אפילו את האייפון והגלקסי שזה מה שרמי לוי לא יתעסק איתו, השאלה איך הצוות הטכני שלהם אבל זה הזמן יגיד..

אני יכול להיות אקח את אמא שלי לקניון ונעיף אותה סוף סוף מהרודנים הסגולים, רמי לוי פשוט ממש רחוק מאיתנו, כאילו ממש..

תגיד אחי, על מה אתה מדבר? רמי לוי הוא היחיד שמציע לך חבילה של 5 ג?יגה גלישה בעלות של 55 ¤ וחבילה של 10 ג?יגה בעלות של 79 ¤ ועוד ברשת פלאפון וזה שמאיטים לך את המהירות ל- 2.5 או 2 מגה עדיין לא הופך את זה ללא שווה כשלמעשה זה עדיף על האיכויות של אורנג? וסלקום. אז אתה מנסה לומר שזה לא שווה ומיועד למי שלא רוצה לגלוש? נסה להשיג חבילת גלישה כזו במחיר כזה אם בכלל ברשת אחרת ותן לי לראות, אין מצב שתשיג כזו, מה גם שכל הללא הגבלה ברשת סלקום זה במהירות זוועתית לגמרי אז מה אתה בכלל משווה?

אני צרכן אינטרנט כבד ולדעתי רמי לוי מציע את האיכות והמחיר הכי טוב בשוק ביחס לתמורה שאתה מקבל וגם בכלל.

אגב, לא הבנתי על מה דיברת דור 3? אלא אם התכוונת לדור 2 ומי מסתובב בכלל עם מכשיר כזה בימינו?