מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : סקירה+וידאו| Xtand Go -המעמד לרכב האחרון שתצטרכו

ItaiHay
21/04/12, 14:38
Xtand Go- המעמד האחרון שתצטרכו לרכב שלכם. עיצוב ייחודי ושיטה חדשה להחזקת האייפון שלכם באוטו. סקירה מלאה.

אז אני קיבלתי את רשיון הנהיגה שלי בסוף מרץ ומיד רציתי מעמד לאוטו.
מעמד לאוטו הינו דבר שכל אייפונר צריך לטעמי, אך הבעיה מתחילה מכמות גדולה של מעמדים לא איכותיים שיש בשוק.
מיד עם קבלת הרשיון התחלתי לחפש מעמד שיתאים לצרכים שלי ומיד כשראיתי את הXtand Go חשבתי שהחיפוש הסתיים. היום אני אנסה להסביר למה לדעתי הXtand Go צריך להיות המעמד הראשון והאחרון של כל נהג.

https://img.skitch.com/20120421-rcdsryjckytg27rryyjh5g1f89.jpg

סקירת וידאו

LbOxS_sILJY

הXtand Go הוא לא סתם עוד מעמד לרכב. המוצר הנהדר הזה של חברת Just Mobile מציג עיצוב שונה משאר המתחרים, אך גם גמישות מבחינת הפונקציונליות שלו.
המעמד הייחודי הזה בנויי משלושה חלקים שמתחברים יחדיו בסופו של דבר כדי להחזיק את האייפון שלכם:

חלק א: החלק שמתחבר למשטח. זה הוואקום על זכוכית או מדבקה מיוחדת שנדבקת לכל משטח.
חלק ב: שרוול מיוחד שאיתו תכווננו את המעמד לזווית הרצוייה.
חלק ג: מעמד לאייפון, או לחילופין, שימוש במדבקות המיוחדות כדי לחבר כל מכשיר למעמד.

https://img.skitch.com/20120421-tr64cn37gbqphuagdbp1nb2jis.jpg

איפה מניחים?
נתחיל בלפרט את היכולות של הXtand Go על משטחים שונים.
המעמד מגיע עם ווקום להדבקה על זכוכית. עיגול הוואקום מכיל אפשרות לסובב סביבו מעין חישוק שיוצר לחץ ומוציא את האוויר ובעצם יוצר וואקום שמחזיק את המכשיר לשמשה.
הדבקה עם וואקום הייתה קלה בשבילי ולא נתקלתי בבעיות. למעשה, היה לי קשה להוציא את עיגול הוואקום לאחר שניסיתי את ה Xtand Go.

https://img.skitch.com/20120421-ngfwtj9ppn1f99ip73i36ibd39.jpg

כמו כן, הXtand Go מאפשר להציב את המעמד בכל מקום בעזרת מדבקות ייחודיות.
למעשה, כל מדבקה כזאת מכילה את אותו ריבוע שמתחבר אח"כ לשרוול, ולכן ניתן להדביקו בכל מקום ואח"כ לחבר אליו את השרוול ואז את האייפון. כמו כן, ניתן לעשות את ההפך ולחבר את המדבקות למכשיר מסויים ואז את המכשיר לשרוול.
אני אישית לא מצאתי את המדבקות כדרך טובה לשמוע על המכשיר שלי מליפול במהלך נסיעה. הוואקום יותר חזק ממנו, ולכן אני ממליץ מאוד לא להשתמש במדבקות לצורך העמדת המכשיר, אלא אם זה הכרחי. המכשיר מגיע עם חוברת הדרכה קצרה לגבי איך לשים את המדבקות.

https://img.skitch.com/20120421-nqqquwptbp4rwaer5au5r38sd7.jpg

השרוול, הדבר הייחודי במעמד
אז איך אפשר להניח את המכשיר בזווית שנוחה לכם? בחברות מסויימות חשבו על שרוול שנעשה מעמוד ארוך גמיש שניתן לכוונן אותו. זה כמובן יוצר בעיה שאותו עמוד לא יוכל להחזיק את המכשיר שלכם.
בחברת Just Mobile רצו פתרון יעיל יותר. מצד אחד שרוול שיוכל להתכוונן, אך מצד שני גם להחזיק את המכשיר שלכם.
הפתרון: שרוול מיוחד עם שלושה עיגולים.

השרוול המיוחד של הXtand Go עובד בשיטה הבאה:
שלושה עיגולים, לשניים חיבור לריבועים שיש על הוואקום, המדבקות והמעמד לאייפון והאמצעי פשוט מחבר את שני העיגולים האחרים יחדיו. ניתן לכוונן אותם בצורה שתרצו ואח"כ פשוט לחזק את הברגים שבין העיגולים כדי למנוע מהאייפון לזוז במהלך נסיעה.
לא כולם רוצים לסחוב מברג קטן בנסיעה באוטו, אז בחברת Just Mobile חשבו על פתרון יעיל: מברג שנכנס לתוך המעמד. זה הופך את המברג לזמין בכל זמן אפשרי.

https://img.skitch.com/20120421-qq6b2iq6ydarp2prb4rpgsbw1.jpg

מבחן הנסיעה: יזוז או לא יזוז?
טוב אז כדי להמשיך את הנימה החיובית שלי לגבי המעמד אני אגיד שהאייפון שלא כלל לא זז במהלך נסיעה של שעתיים. הXtand Go עמד במשימה והחזיק בצורה מרשימה את האייפון שלי.

נוח להשתמש במעמד כשהוא כבר דבוק לשמשה באוטו. כמו כן, מאחר ולכל עיגול יש ציר של 360 מעלות ניתן לסובב את האייפון ללא בעיה כשהוא כבר מונח בתוך המעמד.
הבעיה היחידה שנתקלתי בה היא בעצם בהתקנה. ההתקנה פשוטה, אבל לוקח 5 דקות לסדר ולהבריג את העיגולים. אני ממליץ לכם להוריד את העיגולים מהמעמד לפני שאתם מנסים להבריג אותם סופית.

צבעים והאריזה
הXtand Go מגיע בשני צבעים: לבן ושחור.

https://img.skitch.com/20120421-fc6rg4d8dtr8tnysp6kgjbgpp7.jpg

בקופסא של הXtand Go אתם תמצאו:
- וואקום להצמדת המעמד לזכוכית.
- מחזיק לאייפון.
- השרוול הייחודי בעל שלושת העיגולים.
- מדבקות להעמדת המעמד על כל משטח, או לחילופין, כדי לחבר למעמד כל סוג של מכשיר.
- חוברת הדרכה על המעמד בכללי
- חוברת הדרכה על העמדת מכשיר עם המדבקות המיוחדות לכל משטח.

https://img.skitch.com/20120421-rc716g9b5ayqs348p3wa7yede6.jpg

איפה ובכמה קונים
את הXtand Go תוכלו לקנות מהחברה ישירות באתר Http://www.xtand.net.
המעמד עולה 39.95 דולר, והמשלוח לארץ עולה 30 דולרים נוספים. המשלוח מתבצע באמצעות DHL ומגיע עד לדלת ביתכם עם שליח.

הטוב
- עיצוב חדשני
- עובד ללא בעיה
- נוח לסובב את האייפון ממצב Portrait לLandscape

הרע
- קצת קשה להבריג את העיגולים אם הם כבר נמצאים על השמשה. יש צורך להוריד את העיגולים מהוואקום ורק אז לכוונן.

השורה התחתונה
כמו שאמרתי בפתיח, לטעמי הXtand Go צריך להיות המעמד הראשון והאחרון שלכם. הוא ייחודי והוא פשוט עובד. החיסרון שציינתי לא כל כך משנה אם אתם לא מתכננים להזיז אותו, דבר שלא עושים בד"כ עם מעמדים לאוטו.

mmoti6
21/04/12, 22:14
הוא יתיאים לlifeproof?
ותודה על הסקירה נהנתי לקרוא

ItaiHay
21/04/12, 22:52
הוא יתיאים לlifeproof?
ותודה על הסקירה נהנתי לקרוא

אתה יכול להשתמש בריבועים המצורפים ולהדביק אותם על הLifeproof ואז לחבר את המכשיר למעמד.
הוא מגיע עם דבר מיוחד שלא משאיר סימנים על המשתח שעליו אתה מדביק.

Aarón
21/04/12, 23:05
תודה איתי, סקירה מצויינת.
נראה טוב ה-Xtand Go, לא כמו כל אלו שנתקלתי בהם שנופלים מהחלון אחרי קפיצה אחת.

yakirmanz
21/04/12, 23:46
אהבתי את הסקירה גם איכות הוידאו מעולה
צולם באייפון? :)
לפי דעתי חיסרון נוסף הוא המחיר.
ברור שיש המון זבל בשוק שנמכרים בכמה דולרים בודדים.
אבל יש כמה בודדים שעושים את העבודה כמו שצריך ואין לי בעיה אם פעם בחודשיים אני צריך להוציא את הואקום מהזכוכית והלדביק מחדש.

ItaiHay
21/04/12, 23:51
אהבתי את הסקירה גם איכות הוידאו מעולה
צולם באייפון? :)
לפי דעתי חיסרון נוסף הוא המחיר.
ברור שיש המון זבל בשוק שנמכרים בכמה דולרים בודדים.
אבל יש כמה בודדים שעושים את העבודה כמו שצריך ואין לי בעיה אם פעם בחודשיים אני צריך להוציא את הואקום מהזכוכית והלדביק מחדש.

קרוב, צולם בCanon EOS 550D :)

המחיר כבד, אכן, אבל לדעתי הוא שווה את זה. אם יש אפשרות אז נסה לקנות את זה בחו"לץ הוא גם נמכר באפל סטור.

Or
22/04/12, 00:07
וואו איזה השקעה כמו שרק מר חי יודע :)

בכל מקרה, האם המדבקות רק פעמיות? כלומר אם יש לי קייס אני יכול להסיר ולהדביק כמה שאני רוצה ממנו עד אינסוף? אישית אני מעדיף זרועות שמותאמות כבר למכשיר עם קייס כמו ה-Morph FX, כמו שרון אמר מי שלא הולך עם קייס, טוב אתם כבר יודעים את ההמשך.

תומר צייטלין
22/04/12, 00:07
איתי, אחלה סקירה אחי!
אתה פשוט תותח!

נשמע אחלה של מוצר.
האמת, שיש שני חסרונות במוצר הזה כרגע:

1. המחיר.
2. זה שהוא לא נמכר בארץ.

דרך אגב, ברכות על קבלת רישיון הנהיגה!
שיהיה בהרבה הרבה מזל-טוב ורק נסיעות טובות, מהנות ובטוחות!!!

סע בזהירות,

תומר

eliran2313
22/04/12, 00:27
אחלה סקירה יתותח !
מאיפה מביאים בארץ?

Bar
22/04/12, 02:03
לדעתי הוא היה מושלם אם הוא לא היה מסורבל מדי להתאמה...
נראה שלוקח הרבה זמן לסדר את הזוויות.

בלי שום קשר סקירה מעולה וסקירת ווידיאו עוד יותר מעולה!

MaTaN
22/04/12, 08:48
ניראה מעמד טוב רק המברג הזה שלו בא לי לא טוב...
ניראה מעצבן ושברירי שבכל ניסיון הברגה נופל מהיד ;)
סקירה מצויינת כמו תמיד...

Kopal
22/04/12, 08:55
המעמד נראה מדהים

אני בהחלט אחפש אותו בחנות אפל בפעם הבאה שאהיה שם.

אצלי המעמד תמיד מתנתק מהשמשה ....

תודה על סקירה מעולה

ItaiHay
22/04/12, 18:47
אני אציין שהברגים שבתוך העיגולים לא יוצאים לשום מקום. רק מחזקים ומחלישים אותם טיפה כדי לשנות זווית.

crunch
23/04/12, 10:45
יופי של סקירה, והמון מזל טוב על הרישיון! סע בזהירות :)

נראה מעט מסורבל (עם העניין של כיוון הברגים)

כמו כן, אם יש לי מגן סיליקון דק לאייפון 4 ולפעמים אני מחליפה למגן השני שיש לי, של ''speck'',
האם אוכל להשתמש בו למרות זאת או שחייבים להוריד את המגן מהאייפון ?

Cyphers
24/04/12, 11:10
סקירה מצויינת.

אני חושב שראוי לחזור ולבדוק איתך מה איכות התפיסה אחרי חצי שנה\שנה של שימוש בשמש הישראלית...
מהניסיון המר שלי בנושא חבל על הכסף במעמדים היקרים - הגומי הוא אותו גומי שלא מתאים לתנאי מזג האוויר הישראלי ואם אתה רוצה באמת להשיג עוד כמה ימי חסד איתו אל תשאיר אותו מודבק על השמשה. (וגם אז סביר להניח שאחרי שנה וחצי הוא כבר לא יהיה שמיש)

מבחינתי המעמדים האוניברסלים שניתן לקנות בכל מקום היום הכי זולים ונותנים תמורה הולמת למחיר.

ItaiHay
24/04/12, 18:41
יופי של סקירה, והמון מזל טוב על הרישיון! סע בזהירות :)

נראה מעט מסורבל (עם העניין של כיוון הברגים)

כמו כן, אם יש לי מגן סיליקון דק לאייפון 4 ולפעמים אני מחליפה למגן השני שיש לי, של ''speck'',
האם אוכל להשתמש בו למרות זאת או שחייבים להוריד את המגן מהאייפון ?

הסטנד לאייפון שמקבלים עם המכשיר מתאים לאייפון ללא כיסויי. את יכולה להדביק על הכיסויים את הריבועים שדיברתי עליהם.

סקירה מצויינת.

אני חושב שראוי לחזור ולבדוק איתך מה איכות התפיסה אחרי חצי שנה\שנה של שימוש בשמש הישראלית...
מהניסיון המר שלי בנושא חבל על הכסף במעמדים היקרים - הגומי הוא אותו גומי שלא מתאים לתנאי מזג האוויר הישראלי ואם אתה רוצה באמת להשיג עוד כמה ימי חסד איתו אל תשאיר אותו מודבק על השמשה. (וגם אז סביר להניח שאחרי שנה וחצי הוא כבר לא יהיה שמיש)

מבחינתי המעמדים האוניברסלים שניתן לקנות בכל מקום היום הכי זולים ונותנים תמורה הולמת למחיר.

ברור לי עניין השמש. אני משאיר אותו בתא הכפפות בכל יציאה מהאוטו.

Stupel
25/04/12, 13:17
אני (ובטוח עוד כמה) נשמח להמלצות לזרוע לרכב שלא כל כך יקרה ומתאימה לאייפונים עם מגן.
תודה

ItaiHay
25/04/12, 13:19
אני (ובטוח עוד כמה) נשמח להמלצות לזרוע לרכב שלא כל כך יקרה ומתאימה לאייפונים עם מגן.
תודה

המעמד לא יקר בכלל ביחס לשוק שלו: 40 דולר. העניין הוא המשלוח לארץ שמייקר אותו.
כמו כן, הוא כן עובד עם מגנים כמו שניסיתי לציין הרבה פעמים: אתה יכול לחבר את הריבוע המצורף לכל משטח או מגן.

ניקח בחשבון את הדעה שלך לסקירות העתידיות.
תודה.

bad-sector
26/04/12, 10:47
לא נעים להגיד אבל רכשתי מעמד exogear מאיביי ב 28$ עד הבית כולל משלוח,
מגיע גם בלבן ושחור ויש להם פטנט שהוא נדבק לכל מקום באוטו אפילו ללוח השעונים ללא מדבקות שונות וללא בחסרון שציינת בכתבה.
לדעתי שווה יותר מזה שסיקרת... אני אישית ממליץ בחום!

talev96
02/05/12, 14:19
למי שמעונין בזרוע טובה מאוד שמחזיקה אצלי כבר שנתיים ברכב:
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=330606353398&ssPageName=ADME:X:RTQ:US:1123#ht_565wt_689

יתרונות: זרוע חזקה מאוד ואמידה גם בתנאי דרך קשים, מתאימה לכל טלפון, הזרוע עצמה ארוכה מאוד ביחס לזרועות בשוק ומאפשרת כיוונון מאוד נח ברכב.

הזרוע אמנם לא ממותגת אבל עולה בכמה מונים על הזרועות הדומות שנמכרות מסין באיביי ולא החזיקו אצלי חודש.

totti10
03/05/12, 02:14
המעמד לא יקר בכלל ביחס לשוק שלו: 40 דולר. העניין הוא המשלוח לארץ שמייקר אותו.
כמו כן, הוא כן עובד עם מגנים כמו שניסיתי לציין הרבה פעמים: אתה יכול לחבר את הריבוע המצורף לכל משטח או מגן.

ניקח בחשבון את הדעה שלך לסקירות העתידיות.
תודה.

מבדיקה מהירה באיביי מתגלה שאפשר לקנות אותו ב50 ומשהו דולר כולל משלוח לארץ,שווה לבדוק!

ItaiHay
03/05/12, 12:46
מבדיקה מהירה באיביי מתגלה שאפשר לקנות אותו ב50 ומשהו דולר כולל משלוח לארץ,שווה לבדוק!

אני מניח שאפשר למצוא אותו במחיר יותר זול. המחיר שהחברה לוקחת זה 40 דולר ו30 דולר למשלוח עם DHL. אני בטוח שתוכל למצוא משהו יותר זול, אך בגלל שאני אישית לא רוצה להתחייב שזה יעבוד אני לא כתבתי את זה בסקירה.
הסקירה היא על המוצר, לא על הקנייה מהחברה עצמה.

שמח שמצאת מקום יותר זול ממנו.

outlook
04/05/12, 21:36
סקירה מצויינת
המוצר לא נראה לי שווה את הכסף
הנושא של המברג ממש מוריד מערך המוצר
יש מספיק שיטות\דרכים לקבע את הזוית של הציר
שיטת המברג ממש לא נראת לי נוחה
בזמן הנהיגה אם אני רוצה להזיז את המוצר
אני לא צריך להוציא את המברג הקטן הזה
ולהתחיל להבריג בזווית הרצויה

שאלה כללית- הרי אסור להחזיק את האיפון בזמן הנהיגה...
את המברג אפשר? :)

ItaiHay
05/05/12, 01:08
סקירה מצויינת
המוצר לא נראה לי שווה את הכסף
הנושא של המברג ממש מוריד מערך המוצר
יש מספיק שיטות\דרכים לקבע את הזוית של הציר
שיטת המברג ממש לא נראת לי נוחה
בזמן הנהיגה אם אני רוצה להזיז את המוצר
אני לא צריך להוציא את המברג הקטן הזה
ולהתחיל להבריג בזווית הרצויה

שאלה כללית- הרי אסור להחזיק את האיפון בזמן הנהיגה...
את המברג אפשר? :)

אתה לא צריך. אתה מבריג אבל לא עושה את זה עד הסוף. אני אישית יכול לשלוט עליו בקלות בזמן נהיגה.
כמו כן, העיגולים מסתובבים ב360 מעלות (בלי קשר להברגה).