מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלות | השלכות הפריצה

Cainbot
18/03/08, 18:01
שלום לכולם, כמו שאתם רואים אני חדש בעולם האייטאצ'
קיבלתי את המכשיר שלי אתמול ואני ממש מרוצה.

רציתי לשאול פה מה ההשלכות של הפריצה על המכשיר. האם אני אאבד אחריות? יש אפשרות למחוק את הפריצה (הבנתי שזה אפשרי דרך Restore, אבל עדיף להיות בטוח), ואם יש עוד דברים שאני צריך לדעת על הפריצה, תגידו בבקשה.

icaneat2
18/03/08, 18:17
לפני שאתה שואל ופותח נושא חדש אנא בבקשה ממך קרא פוסטים שיש בפורום כי יש מליון ושתיים לערך תשובות לשאלה שלך.

DJBH
18/03/08, 19:41
שלום לכולם, כמו שאתם רואים אני חדש בעולם האייטאצ'
קיבלתי את המכשיר שלי אתמול ואני ממש מרוצה.

רציתי לשאול פה מה ההשלכות של הפריצה על המכשיר. האם אני אאבד אחריות? יש אפשרות למחוק את הפריצה (הבנתי שזה אפשרי דרך Restore, אבל עדיף להיות בטוח), ואם יש עוד דברים שאני צריך לדעת על הפריצה, תגידו בבקשה.

למרות שיכלת לחפש בפורום לפני שפירסמת את האשכול הזה, אני יענה לך.

ההשלכות? תוכל להתקין מה שתרצה בחינם, אפליקציות האייפון, תוכנות, משחקים וכו'...
את האחריות תאבד, אך אם יש בעייה עם מכשירך, תוכל לבצע את תהליך הריסטור דרך תוכנת ה-iTunes שבעצם הוא מחזיר את המכשיר למצבו הראשון והרגיל ללא פריצה, כך בעצם האחריות חוזרת והחברה לא יכולה לדעת שפרצת את המכשיר.
כן, ישנה אפשרות לבצע Restore וכך לבטל את הפריצה ולגרום למכשיר לחזור למצבו הרגיל והראשוני, כמו שהסברתי מקודם גם ככה חוזרת בעצם האחריות.
עוד דברים על הפריצה? - בעייני במילה אחת על תהליך הפריצה - שווה.
שווה לעשות את זה, תמיד תוכל לעשות Restore אם משהו לא טוב, דרך הפריצה בעצם אתה הופך את המכשיר שלך ל"קונסולת משחקים קטנה", תוכל להעביר דרכו דברים ממחשב למחשב בעזרת תוכנת WinSCP (http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=9530&highlight=%EE%E3%F8%E9%EA+winscp) ולהתקין עליו תוכנות כגון האפליקציות של האייפון, תכנות לעריכות תמונות ודברים מדליקים כדומה...

אם יש לך עוד שאלות, פנה אלי בפרטי.
אני נועל את הנושא, להבא קרא חוקים ובצע סעיף מס' 4 (אני עורך את הכותרת).
נעול וערוך.