מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : סקירה| ZAGG Sparq

Amit.S
05/04/12, 13:37
העובדה שהסמארטפונים כיום לא מחזיקים זמן רב היא לא סוד. בשוק מוצעים כבר מספר פתרונות, אך לדעתי אף אחד מהם לא משתווה ל-2.0 ZAGG Sparq.

http://puu.sh/o0Yj

האם משגעת אתכם העובדה שהמכשיר הקטן והיקר שלכם לא באמת יכול להחזיק בחיים יותר מכמה שעות ספורות, כאשר אתם זקוקים לו במשך ימים שלמים? יש מספר פיתרונות בשוק, כמו נרתיקים יקרים למכשירכם, שייתנו לכם חיי סוללה כפולים ללא בעיה, אך דבר זה הופך אותם לחיות קטנות, עם משקל גדול וקרס עבה. במידה ואתם לא מעוניינים להגיע למצב הזה, ובכל זאת לתת מענה לבעיה חשוכת המרפה הזו, אתם תמיד יכולים לרכוש את מכשיר ה-Sparq של החברה הידועה, ZAGG.

ה-Sparq בעל קיבולת של 6000 mAh, מה שאומר שהוא יכול להטעין iPhone 4S 3 פעמים ברצף, מ-0 ל-100%, ללא צורך בחיבור לחשמל. המוצר יכול להטעין בעצם כל מכשיר, כל עוד יש לכם מתאם בין שקע הטעינה של המכשיר ל-USB, שבא בדרך כלל עם רוב הסמארטפונים לשם סינכרון עם המחשב. כדי שנוכל לדעת כמה סוללה נותרה ב-Sparq, קיימות ארבע נורות led בצד המכשיר. כל אחת מהן מייצגת רבע מן הסוללה של המכשיר.

המכשיר אומנם יכול להיראות גדול במיוחד בתמונה, אך הוא קומפקטי למדי במציאות. מידותיו של המכשיר הן 8.5 x 8.5 x 2.5 סנטימטרים. לפיכך, המכשיר נוח מאוד, מכיוון שהוא מאוד נייד וקל לנסיעה. אם משקלו של המכשיר הוא זה שמרתיע אתכם, המשיכו לקרוא מעט. ה-Sparq שוקל כ-240 גרם, מה שהופך אותו לעוד יותר נייד ביחס לגודלו.

מטרתו העיקרית של ה-Sparq היא פשוט לספק שקע חשמל למכשירכם, במקום בו לא קיים אחד כזה, בחינניות רבה. הוא יכול לשמש לפי דעתי כל אחד, בכל מקום. אני תמיד הייתי למשל נתקל בבעיה שבאמצע יום הלימודים, בדיוק בזמן שאני ממש חייב את המכשיר שלי עובד כמו שצריך, הוא מודיע ל בפעם הרביעית שהוא על 20% סוללה, ומשם מופיע המסך השחור והעיגול שמסתובב. היום לעומת זאת, אני פשוט לוקח עימי את ה-Sparq, ונמנע מכל הבעיות הללו ואף פותר אותן גם לחבריי.

אותי אישית ה-Sparq קנה. אני בהחלט חושב שהמחיר ששילמתי עליו, 330 שקלים, הוא ממש סכום זעום לעומת מה שהוא באמת נותן לי בחיי היום יום. אני אישית קניתי את ה-Sparq שלי אצל המשתמש דנדן, שעשה עבודה מצוינת בדק את המוצר אף לפני השליחה. אני בטוח שכל אחד ואחד מכם יאהב את המוצר הזה וכאשר יתנסה איתו במשך כמספר שעות, יבין שגם הוא צריך אחד כזה.

אם המחיר הכבד של המוצר באתר של ZAGG, שעולה שם 100 יורו, קצת גבוה מדי בשבילכם תמיד תוכלו למצוא קודי הנחה בדף של החברה בטוויטר (http://twitter.com/? fromsite=#!/ZAGGdaily) או בדף של ZAGG בפייסבוק (http://www.facebook.com/zagg?fromsite). אני אישית קניתי את המוצר ממוכר בפורום כאמור אבל אם קצת רוצים אפשר להשיג קוד הנחה של לפחות 50% אם לא יותר.

jmFwMUn4e4g

ItaiHay
05/04/12, 15:02
גם לי יש את המכשיר. ממליץ בחום.
סקירה מעולה עמית.

natish
05/04/12, 23:33
אחלה של סקירה.
נראה לי אידיאלי לטיולים ולמילואים.

תודה :)

saniel
05/04/12, 23:36
איתי, בזמנו גם הייתי חרמן עליו, אבל קראתי ביקורות מהעולם שאומרות שאחרי פחות משנה הסוללה שלו מתה לגמרי,
האם יצא לך להיתקל בהתנהגות כזאת של המכשיר?

אגב אחי שתדע שהרגתם אותי עכשיו! אתם מודעים לזה שהמחיר המקורי שלו היה 99$ נכון?
משום מה כללללל הדברים באתר של זאג נשארו בדיווווק באותו מחיר רק מדולר הפך ליורו
חיים בסרט אה?? אומנם המגן מסך שלהם אחד הטובים בשוק (אם לא ההההה) אבל 25 יורו??? זה 140 שקל ככה...עפו על עצמם!!

Amit.S
06/04/12, 01:07
לכן יש הנחות. בנוסף לכך יש עליו אחריות לכל להחיים אז יחליפו לך אותו בקלות אם משהו קורה.

ItaiHay
06/04/12, 04:06
איתי, בזמנו גם הייתי חרמן עליו, אבל קראתי ביקורות מהעולם שאומרות שאחרי פחות משנה הסוללה שלו מתה לגמרי,
האם יצא לך להיתקל בהתנהגות כזאת של המכשיר?

אגב אחי שתדע שהרגתם אותי עכשיו! אתם מודעים לזה שהמחיר המקורי שלו היה 99$ נכון?
משום מה כללללל הדברים באתר של זאג נשארו בדיווווק באותו מחיר רק מדולר הפך ליורו
חיים בסרט אה?? אומנם המגן מסך שלהם אחד הטובים בשוק (אם לא ההההה) אבל 25 יורו??? זה 140 שקל ככה...עפו על עצמם!!

אם אתה חרמן עליו אז אני חושב שיש לך דאגות אחרות מאשר המחיר :D

הסוללה שלו מחזיקה לי טוב מאוד אחרי ארבעה חודשים של שימוש.

Bar
06/04/12, 13:03
שימושי בעיקר לטיולים וצבא...לא חושב שצריך את זה למשהו אחר...

saniel
06/04/12, 14:23
לכן יש הנחות. בנוסף לכך יש עליו אחריות לכל להחיים אז יחליפו לך אותו בקלות אם משהו קורה.

שמע, המוצרים של זאג מעולים, אני רכשתי 3 אינויסבול שילד לאייפון ואני משתמש במטען הכפול שלהם לרכב מעל שנה, ללא ספק, כמום שיש גם חסרונות עצומים במחינתי אבל כל אחד והעדפה שלו, לגבי האחריות ךכל החיים יש את זה גם במגיני מסך, אבל במגינים זה לא משתלם כל כך כי המשלוח לארהב והסיכון שזה לא יגיע הם יותר גדולים מהמחיר עצמו, אני מניח שפספארק זה כן שוןה בגלל הפרשי המלירים....

Amit.S
06/04/12, 22:58
קודם כל המוכר שממנו קניתי אמר לי שהוא מתכוון לשלוח את המוצר בעצמו ולשל םעל המשלוח אם משהו יקרה ואדרוש להחליפו. אותו דבר על המוכר שממנו החלפתי את האינויסיבל שילד שלי.

sabag123
08/04/12, 19:34
ממ.. WTF?
מצאתי את זה ב40$ בEBAY כולל משלוח לארץ
http://www.ebay.com/itm/New-6000mAH-ZAGG-ZAGGsparq-2-0-Battery-Backup-USB-Charger-iPhone-iPad-/170788084701?pt=US_Tablet_Accessories&hash=item27c3c35bdd
מה הקאץ'?
רשום שזה חדש לגמרי

mmoti6
09/04/12, 08:53
לזה שמעליי אני הזמנתי ממנו מחכה שזה יגיע ואני יעדכן...

גיאפון-גיבוי
17/04/12, 00:25
מבצע החודש בגיאפון: כל מוצרי ZAGG בהנחות ענק!

לדוגמה, ה SPARQ 2.0 רק ב 299 ש"ח במקום 390!
פרטים נוספים כאן (http://www.iphones.co.il/forum/thread225832.html#post1219567)