מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : צריכה עזרה בשדרוג גרסה לאייפוד טאץ' 3GS

sivi.ipod
02/04/12, 23:14
היי,
יש לי אייפוד טאץ' 3GS עם גרסה 4.2.1.

למרות שאני יודעת שכיום קיימות גרסאות חדשות יותר, כל פעם שאני מנסה לשדרג גרסה דרך האייטונס, אני מקבלת הודעה:
your update software is up to date.

אודה לעזרתכם במדריך לשדרוג הגרסה, וגם - איזו גרסה תהיה הכי מתאימה לו?
הוא יעמוד מבחינת החומרה שלו בגרסה 5.1?

וכמובן - עד לאיזו גרסה קיימת פריצה?

תודה רבה לכולם,
סיון

Noam
02/04/12, 23:17
אין חיה כזו אייפוד טאץ' 3GS, זה רק 3G
מהי גרסת האייטיונס המותקנת?
את בטוחה שזה אייפוד דור3 ולא דור2 בלבד שגרסת 4.2.1 היא האחרונה שנתמכת בעצם?

תומר צייטלין
02/04/12, 23:24
מה נפח הזיכרון של המכשיר?
מה הדגם של המכשיר? (הגדרות->כללי->אודות)

sivi.ipod
02/04/12, 23:35
נפח זכרון - 8 ג'יגה.

גרסה - 4.2.1 (8C148 - אם זה אומר למישהו משהו)

גב המכשיר כסוף

** עריכה - גרסת האייטונס המותקנת היא 10.6.1.7

תומר צייטלין
03/04/12, 00:50
אין לך אפשרות לשדרג למערכת ההפעלה iOS 5 ומעלה, כי אייפוד טאצ' 2, נתמך רק עד מערכת ההפעלה iOS 4.2.1...

תשמעי, אני בדיוק באותה בעיה, שעכשיו יש לאייפוד שלך!:)
כלומר, גם לי יש אייפוד טאצ' 2, 8gb, iOS 4.2.1 וגם אני "תקוע"...

מכיוון שאנחנו לא יכולים לשדרג לiOS 5 ומעלה, אז אני ממליץ לך לפרוץ את המכשיר:
http://www.iphones.co.il/forum/thread173075.html
(כאשר יש בתוכנת הסנובריז את האפשרות של בחירת דברים שיהיו בפריצה בנוסף לסידיה, אני ממליץ לך לבחור באחוזי סוללה-Percentage of battery, זה מקל בשימוש במכשיר...)

אחרי שפרצת את המכשיר בהצלחה, אני ממליץ לך להוריד תוספים מהסידיה, שהם למעשה פיצ'רים שיש בiOS 5, אבל לא מקוריים מאפל.

סתם לידע כללי, אני רוצה לידע אותך, שרוב הפיצ'רים שיש בiOS 5 אפל לקחה אותם מפיתוחים שיש במכשירים הפרוצים והסידיה.
זאת אומרת שמרכז העידכונים, הסינכרון האלחוטי ועוד... אפל למעשה השתמשה בפיצ'רים האלו שקיימים כבר ממזמן בסידיה.

המלצה אישית:
לאחר, שבאייפוד טאצ' 2, הרקע הוא שחור, אם בא לך, אני ממליץ לך להוריד מהסידיה ערכת נושא שאת אוהבת (יש המון!).

הפיצ'רים שיש בiOS 5, שאת יכולה להתקין מהסידיה:
lockinfo-7.99$ או Mobilenotifier-חינם (בשביל ההתראות שיש בiOS 5)
wifi sync (לסינכרון אלחוטי-כמו שיש בiOS 5)
iOS 5 Toggles-ערכת נושא שמשנה את הטוגלים לעגולים כמו בממשק ה iOS 5
*(אחרי שאת מתקינה את iOS 5 Toggles מהסידיה, את צריכה להיכנס לאפשרות WinterBoard שבהגדרות ואז בערכות הנושא לחפש את iOS 5 Toggles-ללחוץ עליה->לחזור אחורה וללחוץ על ריספרינג).

דרך אגב, האם המכשיר הוא *****MC, או *****MB? (הגדרות->כללי->אודות-את הדגם המלא).

זהו, אלו הטוויקים שיכולים "לחפות" על כך, שאת לא יכולה לשדרג לiOS 5.
את כולם את יכולה לחפש באפשרות חיפוש שבסידיה.

בהצלחה ושמחתי לעזור!!!

תומר

MaTaN
03/04/12, 06:58
אין לך אפשרות לשדרג למערכת ההפעלה iOS 5 ומעלה, כי אייפוד טאצ' 2, נתמך רק עד מערכת ההפעלה iOS 4.2.1...

תשמעי, אני בדיוק באותה בעיה, שעכשיו יש לאייפוד שלך!:)
כלומר, גם לי יש אייפוד טאצ' 2, 8gb, iOS 4.2.1 וגם אני "תקוע"...

מכיוון שאנחנו לא יכולים לשדרג לiOS 5 ומעלה, אז אני ממליץ לך לפרוץ את המכשיר:
http://www.iphones.co.il/forum/thread173075.html
(כאשר יש בתוכנת הסנובריז את האפשרות של בחירת דברים שיהיו בפריצה בנוסף לסידיה, אני ממליץ לך לבחור באחוזי סוללה-Percentage of battery, זה מקל בשימוש במכשיר...)

אחרי שפרצת את המכשיר בהצלחה, אני ממליץ לך להוריד תוספים מהסידיה, שהם למעשה פיצ'רים שיש בiOS 5, אבל לא מקוריים מאפל.

סתם לידע כללי, אני רוצה לידע אותך, שרוב הפיצ'רים שיש בiOS 5 אפל לקחה אותם מפיתוחים שיש במכשירים הפרוצים והסידיה.
זאת אומרת שמרכז העידכונים, הסינכרון האלחוטי ועוד... אפל למעשה השתמשה בפיצ'רים האלו שקיימים כבר ממזמן בסידיה.

המלצה אישית:
לאחר, שבאייפוד טאצ' 2, הרקע הוא שחור, אם בא לך, אני ממליץ לך להוריד מהסידיה ערכת נושא שאת אוהבת (יש המון!).

הפיצ'רים שיש בiOS 5, שאת יכולה להתקין מהסידיה:
lockinfo-7.99$ או Mobilenotifier-חינם (בשביל ההתראות שיש בiOS 5)
wifi sync (לסינכרון אלחוטי-כמו שיש בiOS 5)
iOS 5 Toggles-ערכת נושא שמשנה את הטוגלים לעגולים כמו בממשק ה iOS 5
*(אחרי שאת מתקינה את iOS 5 Toggles מהסידיה, את צריכה להיכנס לאפשרות WinterBoard שבהגדרות ואז בערכות הנושא לחפש את iOS 5 Toggles-ללחוץ עליה->לחזור אחורה וללחוץ על ריספרינג).

דרך אגב, האם המכשיר הוא *****MC, או *****MB? (הגדרות->כללי->אודות-את הדגם המלא).

זהו, אלו הטוויקים שיכולים "לחפות" על כך, שאת לא יכולה לשדרג לiOS 5.
את כולם את יכולה לחפש באפשרות חיפוש שבסידיה.

בהצלחה ושמחתי לעזור!!!

תומר
כל הכבוד על התשובה המנומקת והעינינית תומר:)

sivi.ipod
03/04/12, 12:23
כל הכבוד על התשובה המנומקת והעינינית תומר:)

בהחלט!!!
פשוט תענוג לקבל כזאת תשובה..
לא ידעתי שהאייפוד טאץ' שלי נקרא 2, הייתי בטוחה שהוא 3.

לשאלתך, המכשיר הוא MC****...

אבצע לו פריצה ואחפש את הפיצ'רים שדיברת עליהם.

מה שבאמת חשוב לי זה הדברים שהופכים את המכשיר לשימושי יותר, כמו:
*בר עליון שמאפשר הדלקה וכיבוי מהיר של יישומים (WIFI, בלוטות', וכו') כמו באנדרואיד.
*קבלת פידים שוטפים מפייסבוק / מייל בצורה פשוטה, (גם זה יכול להיות באמצעות הבר העליון).
*תוכנת מולטי טאסקינג - איזו הכי מומלצת וקלה לשימוש? (גם לא כזו שמכבידה על המכשיר).
* ושאלת השאלות.. אם כבר העלת את העניין של ערכות נושא: אני כבר המון זמן רוצה לדעת, אם יש איזו שהיא ערכת נושא שמשנה לגמרי את מראה הממשק של האייפוד. כלומר, במקום המראה המוכר של הריבועים הקטנים , משהו שיאפשר לי לשחק עם המראה ולשנות אותו לצורת הממשק של אנדרואיד, למשל. קיים דבר כזה? או שערכות הנושא מתייחסות רק לצבעי רקע וכד'?

שוב המון תודה רבה!!

* עריכה - רק עכשיו אני שמה לב, האייפוד שלי נקרא דור 3! ראיתי את זה כאן, ברשימת המכשירים: http://www.iphones.co.il/forum/thread119966.html

בנוסף - במדריך פריצה שנתת לי, הלינק להורדת sn0wbreeze 2.2 לא טוב. יש לך לינק תקין?

תומר צייטלין
03/04/12, 23:47
sivi.ipod ומייק, תודה רבה על המחמאות והפירגון!

sivi.ipod, לשאלותיך:

1. לגבי הטוויק לבר עליון-חפשי בסידיה ותתקיני את SBSettings.
2. לגבי קבלת הפידים השוטפים-אני לא יודע... מצטער!
3. לגבי ערכות הנושא-אם את רוצה את אנדרואיד, תחפשי בחלון החיפוש של הסידיה android ואת בטח תמצאי משהו שאת אוהבת.:)
4. לגבי הגירסה-אין סיכוי שהוא אייפוד טאצ' 3, כי הדור השלישי לא נמכר עם 8gb (למיטב ידיעתי...)
וגם אם הוא היה דור 3, אז את היית יכולה לשדרג לiOS 5 ומעלה דרך האייטונס, אבל במציאות הגרסה האחרונה שמוצעת לך שם היא iOS 4.2.1 (זאת שיש ברשותך כרגע).
5. לגבי הלינק-מה לא טוב בו?

דרך אגב, מה שמך הפרטי?

שמחתי לעזור!:D

תומר

sivi.ipod
04/04/12, 12:42
sivi.ipod ומייק, תודה רבה על המחמאות והפירגון!

sivi.ipod, לשאלותיך:

1. לגבי הטוויק לבר עליון-חפשי בסידיה ותתקיני את SBSettings.
2. לגבי קבלת הפידים השוטפים-אני לא יודע... מצטער!
3. לגבי ערכות הנושא-אם את רוצה את אנדרואיד, תחפשי בחלון החיפוש של הסידיה android ואת בטח תמצאי משהו שאת אוהבת.:)
4. לגבי הגירסה-אין סיכוי שהוא אייפוד טאצ' 3, כי הדור השלישי לא נמכר עם 8gb (למיטב ידיעתי...)
וגם אם הוא היה דור 3, אז את היית יכולה לשדרג לiOS 5 ומעלה דרך האייטונס, אבל במציאות הגרסה האחרונה שמוצעת לך שם היא iOS 4.2.1 (זאת שיש ברשותך כרגע).
5. לגבי הלינק-מה לא טוב בו?

דרך אגב, מה שמך הפרטי?

שמחתי לעזור!:D

תומר

היי תומר,

1. מכירה, סבבה.

2. היה איזה פיצ'ר מעולה שמראה פידים בבר העליון גם של פייסבוק וגם של מייל, לדעתי הוא של
סידיה והוא בתשלום - נותנים אותו רק לתקופת התנסות. אכתוב אם אזכר בשם שלו.

3. ידוע לך אם בחירה בערכת נושא של אנדרואיד מאפשרת גם הגדרה של מסכי בית כמו
באנדרואיד? או רק מראה כללי שמזכיר אותו?

4. מעניין, אני די בטוחה שכשקיבלתי אותו נאמר לי שזה דור 3, אבל נו שוין!! :)

5. בלינק יש קובץ שנמחק, צריכה לינק שהקובץ קיים בו.

שמי סיון..
:)

תומר צייטלין
08/04/12, 00:11
תנסי לפרוץ דרך גרין פויזן:
http://www.iphones.co.il/forum/thread171729.html

בהצלחה ושיהיה חג פסח שמח!!!

תומר

yamorbach
10/04/12, 19:14
אני הורדתי תוכנה שרציתי להוריד siri שהיא באה מותקנת באייפון 4s ובטעות הורדתי תוכנה שבכאילו ?משנה? את המכשיר למכשיר אחר. כמובן שאפשר להיכנס למכשיר המקורי שוב. היא באה מותקנת עם אנדרואיד (בהמשך אחרי שאני יאמר איך מורידים את התוכנה אז יהיה בכאילו את Siri גם) אני כתבתי Siri ובאחד מהאפשרויות יש את התוכנה. אני רק אומר שהישומים שהורדת יופיעו אם תלחצי על כפתור כלשהו.

מקווה שזה יעזור לך ולהרבה אנשים.

פסח שמח!