מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : סקירת תוכנה SiManager

Berny
29/03/12, 22:03
אין לכם זמן או סבלנות לגשת לתוכנת האייטיונס או לחפש בכל פעם דרכים לגבות את האנשי קשר שלכם? ,ובכן אני גאה להציג בפניכם תוסף שיקל עליכם לגבות ולנהל את אנשי קשר שלכם ישירות לכרטיס הסים וממנו, ושמו SIManager

http://up353.siz.co.il/up3/5elnhzjdij3m.jpg (http://www.siz.co.il/)

http://puu.sh/mG5I http://puu.sh/mG9q

זמין ב-http://puu.sh/brhJ מחיר- http://puu.sh/brhH חינם! http://puu.sh/brt4 סורס: BigBoss
מכשירים נתמכים http://puu.sh/bsUJ בגירסא 5,4 ומעלה:

http://puu.sh/bro6 (, 4, 3GS)
תוסף הSIManager שפותח על ידי Giovanni Chiappini, הוא ישום המאפשר לנו ניהול אנשי קשר מהמכשיר אל תוך כרטיס הסים. כידוע לכם מכשירכם אין ביכולתו להעביר, להעתיק או למחוק את אנשי הקשר שלכם מתוך הכרטיס הסים,הודות ל SIManager תוכלו לבצע פעולות כאלה ויתרה מכך ניתן לבצע את פעולות אלו ולו על איש קשר בודד .

ממשק משתמש ותפעול:לאחר התקנת התוסף יופיע לנו איקון במסך הבית.בכניסה אל הישום ניראה גלגלת אשר דרכה נוכל לבצע את רוב הפעלות לניהול האנשי קשר בתוך הכרטיס סים , כמו למשל העתקת האנשי קשר לסים (copy iphone to sim) וכך כאמור מקל עלינו וחוסך את השימוש בתוכנות או אפליקציות שונות לגיבוי אנשי קשר

מה הן אפשרויות SIManager:

כפתור read from sim- מאפשר לנו לראות את האנשי קשר שבתוך כרטיס הסים.
בכפתור עם ציור של גלגלת - דרך אפשרות זאת נוכל לרוקן את הסים מאנשי קשר , להעתיק מהאייפון לתוך הכרטיס סים, נוכל למיין את האנשי קשר על פי מיקום או שם, נוכל לגבות ולשחזר אנשי קשר.
בכפתור ה "+" נוכל לבחור ידנית אנשי קשר ספציפיים.
כפתור write to sim - כפתור זה הוא סוג של "שמירה" לאחר כל פעולה.
*חשוב לדעת: כשאתם רואים את האנשי קשר בצבע ירוק משמע הם בתוך או בתהליך קליטת האנשי הקשר לתוך כרטיס הסים וכשאנשי הקשר בצבע אדום משמע אנשי קשר נמחקים מתוך כרטיס הסים

דעה אישית: אין ספק שתוסף זה מאוד פונקציונלי והכרחי עבור משתמשים.בניגוד לאפליקציות אחרות שמגבות את הנתונים על שרת חיצוני ואנו כמשתמשים יכולים רק לקוות ששרת זה או אחר לא יפול,SiManager מגבה לנו את אנשי הקשר ישירות לכרטיס הסים הפיזי שלנו במכשיר
it dosnt get any safer then this

1WtOi2DEeyw

Aarón
29/03/12, 22:20
תודה ברני.
:)

MaTaN
29/03/12, 22:28
תוכנה מצויינת
תודה ברני =)

shahar26
30/03/12, 12:10
ברני תודה על הסיקור
תוכנה מעולהה אני משתמש בה תקופה לגיבוי הכי נכון, אפילו שיש תענן
אבל שאלה לי אלייך
אחרי שאני לוחץ על copy iphone to sim הם כמובן ירוקים
אבל אחרי שאני לוחץ על wite to sim הם הופכים לאפור
זה אומר שזה שמור לי בסימ נכון?

yakirmanz
30/03/12, 12:22
השתמשתי בתוכנה הזו (או דומה לה) בשנת 2007 וטוב להיזכר בה ולהשתמש בה מחדש :)
תודה

זה היה יכול להיות טוב בעיקר על מנת להעתיק מספרי טלפון מהמכשיר הקיים כגון אייפון למכשיר קבוע ברכב. רק חבל שבאייפון 4 ומעלה יש מיקרו סים ובמכשירי הרכב יש סים רגיל :(

Berny
30/03/12, 12:24
ברני תודה על הסיקור
תוכנה מעולהה אני משתמש בה תקופה לגיבוי הכי נכון, אפילו שיש תענן
אבל שאלה לי אלייך
אחרי שאני לוחץ על copy iphone to sim הם כמובן ירוקים
אבל אחרי שאני לוחץ על wite to sim הם הופכים לאפור
זה אומר שזה שמור לי בסימ נכון?

אכן כן, מה שאתה רואה בצבע אפור , אלה האנשי קשר שנמצאים בתוך הסים
כדי שתוכל לבדוק אם באמת האנשי קשר נשמרו לך, תלחץ על read from sim וברשימה יוצג לך כל האנשי קשר שבתוך הסים

השתמשתי בתוכנה הזו (או דומה לה) בשנת 2007 וטוב להיזכר בה ולהשתמש בה מחדש :)
תודה

זה היה יכול להיות טוב בעיקר על מנת להעתיק מספרי טלפון מהמכשיר הקיים כגון אייפון למכשיר קבוע ברכב. רק חבל שבאייפון 4 ומעלה יש מיקרו סים ובמכשירי הרכב יש סים רגיל :(

זה באמת היה יכול להיות טוב, אבל אל דאגה, זה רק עיניין של זמן עד שיוציאו למכשירי הרכב מיקרו סים

ronnu
30/03/12, 12:53
תודה אל הסיקור תונה מאוד שימושית

שאלה יש אפשרות בתוכנה להיסתכל על הזיכרונות בסים?
אם לא יש תוכנה אחרת שאפשר לראות?

yakirmanz
30/03/12, 13:06
כנס לתוכנה ותלחץ על read from sim ושם תראה את כל הזכרונות שקיימים על הסים עצמו.

latty
30/03/12, 13:08
התוכנה רושמת לי sim is full...

ronnu
30/03/12, 13:12
כנס לתוכנה ותלחץ על read from sim ושם תראה את כל הזכרונות שקיימים על הסים עצמו.

זה מראה לי ריק

Berny
30/03/12, 13:39
התוכנה רושמת לי sim is full...

מה ניסית לעשות? להוסיף עוד אנשי קשר?
אם כן, לסים יש מגבלה אם אני לא טועה של עד 250 אנשי קשר וכנראה הסים שלך מלא בגלל זה כותב לך את ההודעה הזאת

זה מראה לי ריק

אז זה אומר שהכרטיס סים ריק מאנשי קשר

latty
30/03/12, 13:44
אם כן, לסים יש מגבלה אם אני לא טועה של עד 250 אנשי קשר וכנראה הסים שלך מלא בגלל זה כותב לך את ההודעה הזאת

הצלחתי .. תודה .. תוכנה מצויינת!

yakirmanz
30/03/12, 13:55
קראתם את ההוראות של ברני או שישר התקנתם וזהו?
1)קודם כל אפשר לקרוא מהסים אם קיים שם משהו (בדרך כלל זה יהיה ריק , חוץ מאשר התא קולי)

2)לאחר מכן מעתיקים לסים דרך לחיצה על כפתור ההגדרות (גלגל שיניים) ואז copy iphone to sim

3)אם השמות מופיעים לכם באפור זה אומר שזה כבר על הסים (הועתק) לבדיקה פשוט תלחצו וזה יקרא לכם שוב את הסים (כפי שעשינו בשלב 1) ותראו אם אנשי הקשר שלכם שם.

*ניתן להעתיק בין 200 ל250 אנשי קשר , תלוי בסים במידע של אנשי הקשר.

בהצלחה

עריכה : לא ראיתי שכתבתם כבר , שישאר בכל זאת :)

ronnu
30/03/12, 15:15
קראתם את ההוראות של ברני או שישר התקנתם וזהו?
1)קודם כל אפשר לקרוא מהסים אם קיים שם משהו (בדרך כלל זה יהיה ריק , חוץ מאשר התא קולי)

2)לאחר מכן מעתיקים לסים דרך לחיצה על כפתור ההגדרות (גלגל שיניים) ואז copy iphone to sim

3)אם השמות מופיעים לכם באפור זה אומר שזה כבר על הסים (הועתק) לבדיקה פשוט תלחצו וזה יקרא לכם שוב את הסים (כפי שעשינו בשלב 1) ותראו אם אנשי הקשר שלכם שם.

*ניתן להעתיק בין 200 ל250 אנשי קשר , תלוי בסים במידע של אנשי הקשר.

בהצלחה

עריכה : לא ראיתי שכתבתם כבר , שישאר בכל זאת :)

בצעתי לפי המדריך אבל זה עדין מראה לי ריק בזכרונות של הסים

עריכה: ביצעתי ריסטרט והבעיה היסתדרה תודה רבה

shahar26
30/03/12, 18:13
ברני אצלי יש מגבלה של עד 500
למה אצל אחרים שראיתי 250

The Fox
30/03/12, 19:18
שיחקת אותה
תודה

Berny
30/03/12, 19:29
ברני אצלי יש מגבלה של עד 500
למה אצל אחרים שראיתי 250

יש 3 סוגים של כרטיסי סים, אם יש לך אפשרות לשמור עד 500 אז אני מאמין שאתה ברשת פלאפון, להם יש סים מסוגים כאלה

AssafMoraz
31/03/12, 08:29

יש מתאם שעולה כמה שקלים ב- Ebay ואולי גם בארץ!

אם כן, לסים יש מגבלה אם אני לא טועה של עד 250 אנשי קשר

יש 3 סוגים של כרטיסי סים, אם יש לך אפשרות לשמור עד 500 אז אני מאמין שאתה ברשת פלאפון, להם יש סים מסוגים כאלה

זה בדיוק הבעיה, מחוץ למגבלה יש גם בעיה שהשמות של אנשי הקשר (אם הם ארוכים) יתקצרו על הסים. בגדול, תשמע, אפליקציה נחמדה, אבל יש לה יותר מדי חסרונות, אז מדוע לא להשתמש בתוכנה כמו iDrive My Contact? היא מגבה בשניה לשרת שלה ואז אתה יכול למשוך את אנשי הקשר גם על פלטפורמות אחרות כגון בלקברי, אנדרואיד וכו'.

תודה על הסקירה בכל אופן, אבל נראה לי שזה די מסורבל, וגם לא לכולם יש מכשירים פרוצים כך שזה הופך את זה לעוד יותר מסורבל.

MaTaN
31/03/12, 10:35
יש מתאם שעולה כמה שקלים ב- Ebay ואולי גם בארץ!

זה בדיוק הבעיה, מחוץ למגבלה יש גם בעיה שהשמות של אנשי הקשר (אם הם ארוכים) יתקצרו על הסים. בגדול, תשמע, אפליקציה נחמדה, אבל יש לה יותר מדי חסרונות, אז מדוע לא להשתמש בתוכנה כמו iDrive My Contact? היא מגבה בשניה לשרת שלה ואז אתה יכול למשוך את אנשי הקשר גם על פלטפורמות אחרות כגון בלקברי, אנדרואיד וכו'.

תודה על הסקירה בכל אופן, אבל נראה לי שזה די מסורבל, וגם לא לכולם יש מכשירים פרוצים כך שזה הופך את זה לעוד יותר מסורבל.

לא מסורבל כלל,יש לי אותה כבר כמעט שנה,תענוג של דבר
תמיד עדיף סמוך על גיבוי קרוב אלייך מאשר באיזה שרת איפשהו בטיזינבי או חלילה תשכח את היוזר שלך.
מה גם שאפשר להשתמש בשתייהן,זה בטח לא יכול להזיק.מעיין plan b

AssafMoraz
31/03/12, 14:23
אני בהחלט מסכים איתך שעדיף כמה גיבויים, זו גם הסיבה שאני מגבה ל- iCloud ולגוגל עם חשבון בתצורה של Exchange, אך תן לי פתרון מהותי שיכול לפתור את מגבלת 250 אנשי הקשר שקיימת בתוסף, תן לי פתרון לבעיית קיצור השמות ואני איתך, רץ מיד להוריד את התוסף הזה...

קח בחשבון שגיבוי על סים (פיזי כמו שאתה מכנה אותו) לא תמיד טוב כי היה ויאבד לך המכשיר גם אנשי הקשר יאבדו לך ביחד איתו, גיבוי בענן לעומת זאת מאפשר לך לשחזר אותם במקרה שכזה...

MaTaN
31/03/12, 16:50
אני בהחלט מסכים איתך שעדיף כמה גיבויים, זו גם הסיבה שאני מגבה ל- iCloud ולגוגל עם חשבון בתצורה של Exchange, אך תן לי פתרון מהותי שיכול לפתור את מגבלת 250 אנשי הקשר שקיימת בתוסף, תן לי פתרון לבעיית קיצור השמות ואני איתך, רץ מיד להוריד את התוסף הזה...

קח בחשבון שגיבוי על סים (פיזי כמו שאתה מכנה אותו) לא תמיד טוב כי היה ויאבד לך המכשיר גם אנשי הקשר יאבדו לך ביחד איתו, גיבוי בענן לעומת זאת מאפשר לך לשחזר אותם במקרה שכזה...

מס מקומות האיחסון המוגבל ובעיית השמות הן באמת בעיות משמעותיות ובגלל זה כמובן התוכנה הזו לא מתאימה לכל אחד וזאת נכון לומר על כל טוויק או תוסף
במידה ולאדם הלך לאיבוד או נגנב לא עלינו המכשיר אני חושב שיותר תעסיק אותו העבודה שמכשיר יקר כמו האיפון הלך לאיבוד מאשר אנשי קשר ( למרות שאיבוד אנשי קשר יכול להוות מכה קשה לא פחות)
שוב פעם אנו מגיעים לאותה נקודה
כל משתמש והצורך,והטעם הספציפי שלו,מה שמתאים לך לא בהכרח יתאים לי וההפך
מחובתנו להביא לידיעת המשתמשים את כל האפציות והבחירה בידם כמובן
כמו שראית בתגובות על הסקירה רובן טובות :)

AssafMoraz
31/03/12, 16:55
לא אמרתי שזו לא חובתכם, אני מכבד ומעריך את הסקירה, רק חושב שישנם פתרונות הרבה יותר יעילים בנוגע לגיבוי של אנשי הקשר, פתרונות שיש להם מגוון יתרונות הרבה יותר רחב לעומת התוסף הזה, מי כמוך וכמו משתמשים אחרים בפורום יודע עד כמה אני מוקיר תודה למפתחים מהסידיה, אך לדעתי הפעם הרעיון נחמד, אך פחות שימושי דווקא בגלל המגבלות שלו.

בסופו של דבר, תאמין לי שאם לא היו מגבלות בנושא והיה ניתן לשמור את כל אנשי הקשר על כל פרטיהם, אני הייתי הראשון להלל ולשבח את התוסף הזה ששומר לי הכל מקומית, אך עקב הבעיות, המגבלות והחסרונות שלו, ניסיתי אותו פעם אחת והעפתי אותו לקיבינימט.

MaTaN
31/03/12, 16:58
לא אמרתי שזו לא חובתכם, אני מכבד ומעריך את הסקירה, רק חושב שישנם פתרונות הרבה יותר יעילים בנוגע לגיבוי של אנשי הקשר, פתרונות שיש להם מגוון יתרונות הרבה יותר רחב לעומת התוסף הזה, מי כמוך וכמו משתמשים אחרים בפורום יודע עד כמה אני מוקיר תודה למפתחים מהסידיה, אך לדעתי הפעם הרעיון נחמד, אך פחות שימושי דווקא בגלל המגבלות שלו.

בסופו של דבר, תאמין לי שאם לא היו מגבלות בנושא והיה ניתן לשמור את כל אנשי הקשר על כל פרטיהם, אני הייתי הראשון להלל ולשבח את התוסף הזה ששומר לי הכל מקומית, אך עקב הבעיות, המגבלות והחסרונות שלו, ניסיתי אותו פעם אחת והעפתי אותו לקיבינימט.

אחד מעיף לקיבינימט ואחד מהלל ומשבח
;)

AssafMoraz
31/03/12, 17:07
נו טוב, שיהיה, על זה אני בהחלט יכול להסכים.

אבל בלי קשר לנושא, אני ממליץ לך ולכולם בחום לבדוק את האפליקציה iDrive My Contacts, היא כל כך עזרה לי במצבים שאתה פשוט לא מבין, הגעתי פעם אחת למישהי הביתה שהראתה לי את האייפון החדש, והיא טענה שאנשי הקשר שלה התערבבו עם של אחיה, מיד הבנתי שהבעיה מקורה ב- iCloud שאכן אומת כמקור הבעיה בסופו של דבר, לאחר מכן פשוט הורדתי לה בחינם מהאפסטור את התוכנה שאני כל כך מהלל ומשבח, ביצעתי לה גיבוי מלא ואז שחזור סלקטיבי לאחר מחיקה, הכל דרך האפליקציה עצמה והפלא ופלא, תוך 2 דקות של עבודה הכל תוקן :)

במקרה שני שחזרתי אנשי קשר של הבוס שלי מהבלק ברי הישן שלו למכשיר האייפון החדש שקיבל, גם שם הכל עבר בהצלחה והכל בזכות אותה האפליקציה שניתנת להרצה על האנדרואיד, בלק ברי והאייפון. הכל בחינם.

MaTaN
31/03/12, 17:13
נו טוב, שיהיה, על זה אני בהחלט יכול להסכים.

אבל בלי קשר לנושא, אני ממליץ לך ולכולם בחום לבדוק את האפליקציה iDrive My Contacts, היא כל כך עזרה לי במצבים שאתה פשוט לא מבין, הגעתי פעם אחת למישהי הביתה שהראתה לי את האייפון החדש, והיא טענה שאנשי הקשר שלה התערבבו עם של אחיה, מיד הבנתי שהבעיה מקורה ב- iCloud שאכן אומת כמקור הבעיה בסופו של דבר, לאחר מכן פשוט הורדתי לה בחינם מהאפסטור את התוכנה שאני כל כך מהלל ומשבח, ביצעתי לה גיבוי מלא ואז שחזור סלקטיבי לאחר מחיקה, הכל דרך האפליקציה עצמה והפלא ופלא, תוך 2 דקות של עבודה הכל תוקן :)

במקרה שני שחזרתי אנשי קשר של הבוס שלי מהבלק ברי הישן שלו למכשיר האייפון החדש שקיבל, גם שם הכל עבר בהצלחה והכל בזכות אותה האפליקציה שניתנת להרצה על האנדרואיד, בלק ברי והאייפון. הכל בחינם.

אסף אני משתמש בה המון זמן וגם אצל לקוחות
המלצתי עלייה ועדיין ממליץ,פשוט אחלה של ישום,אתה משכנע את המשוכנע :D