מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : קייס ה-LifeProof הוא הביטוח האולטימיטיבי

RAiNZ
11/03/12, 18:30
סקירה לקייס ה-LifeProof המפורסם, אשר מהווה פוליסת ביטוח בפני עצמו למכשיר האייפון שלכם, מפגעים כגון: נפילות, נזקי מזג האוויר, אבק, חול, והאויב הכי גדול של מכשירי האייפון: נוזלים.

המשמעות של השם LifeProof היא "חסין לחיים". והקייס הזה אכן מספק את הסחורה. בפעם הראשונה ששמעתי על הקייס הזה, היה עוד כשהאייפון 4 שלי (דאז) נח לו בשקט בתוך קייס האוטרבוקס דיפנדר הישן שלי. ישבתי עם אחי וחברים, וירדתי על אחי על כך שהמוכשר (סיפור אמיתי) הצליח להרוס לעצמו 3 מכשירי אייפון בפחות מחצי שנה. סיימתי את ההתרסה שלי באחי, ואחד החברים אמר באנגלית, שאחי צריך קייס "Adam-Proof" (אדם זהו שמו של אחי, למקרה שלא הבנתם). התגובה שלי הייתה (גם באנגלית) "שיט, הוא צריך קייס LifeProof!".

עכשיו, על מנת להבהיר - לא היה לי מושג עד לאותו הרגע, שאכן קיים כזה קייס שנקרא LifeProof. היה זה ברגע לאחר מכן שאחד מהאנשים שעברו במקום אשר שמע את השיחה שלנו והחליט להגיב, שלמדתי על קיומו: "אגב, מצטער להפריע, סתם שתדעו - יש אשכרה קייס כזה שנקרא LifeProof". עוד באותו הערב, חיפשתי את האתר שלהם (http://www.lifeproof.com/) באינטרנט (הבחור אמר "חפש LifeProof בגוגל, ותמצא..."), ראיתי את מגוון הסרטונים וקראתי את כל אשר היה לקרוא על הקייס, ונדהמתי.

http://www.gadgetmac.com/storage/product-images/Lifeproof%20iPhone%204%20case.jpg?__SQUARESPACE_CA CHEVERSION=1298717727956

היה לי קצת קשה, בתור אדם סקפטי מטבעי, להאמין לכל הטענות המופלאות לכאורה שהחברה שמייצרת את הקייס הזה העלתה לגביו. במיוחד כאשר עלות הקייס מגיעה בקרוב למאה דולר - סכום לא מבוטל של כסף. אך כאשר ההזדמנות עמדה בפני להביא אותו מחו"ל, החלטתי ללכת על זה. עכשיו אספר לכם משהו: אני מתייחס למכשיר האייפון שלי ביראת כבוד. בגלל שהוא עולה כמה לירות טובות, מכיוון שהוא משרת אותי נאמנה, מכיוון שלא מתחשק לי להוציא עליו יותר כסף ממה שכבר הוצאתי, ומכיוון שאני רוצה להרוויח עליו את הסכום המירבי שניתן להרוויח עליו בעת מכירתו.

כמובן, שלא ציינתי את מה שהיה מפריע גם לכל אחד - מכשיר מושבת עקב תקלה או תיקון זה לא דבר סימפטי בכלל - ומשהו שהייתי מעדיף להימנע ממנו.

הקייס הגיע ארוז בצורה יפה, עם הקייס המורכב מ-2 חלקים, פקק הברגה (מקבלים 2) לכניסת האוזניות, וכבל מתאם מאריך ואוטם המתברג לתוך כניסת האוזניות ומאפשר חיבור לאוזניות מבלי שהמכשיר יהיה חשוף לנוזלים (הוא מגיע בצבעים: שחור, לבן, סגול או ורוד).

http://img846.imageshack.us/img846/7825/lifeproof.jpg

יצרני הקייס טוענים שהקייס תוכנן על פי סטנדרטיים צבאיים, משמע הוא עשוי מחומרים עמידים ביותר, והוא תוכנן מראש לספוג רובד רחב של נזקים ומפגעים - כמו 26 מבחני נפילה שונים שעבר, שקבעו כי ניתן להפיל אותו מגובה של 2 מטר ללא דאגה. עם זאת, מימדי הקייס הם 66 מילימטר רוחב על 129 מילימטר אורך, עם עובי של 10.8 מילימטר (13.3 אם מחשיבים את השפה העליונה)- וכל זאת במשקל הזעום של 28 גרם. אך גם התיאורים האלו לא עושים צדק עם הקייס היפה והאלגנטי הזה. כאשר משווים אותו לעומת האוטרבוקס דיפנדר (קייס מצויין ששירת אותי נאמנה שנים), מבינים עד כמה הוא דק ואלגנטי יחסית לקייס שמבטיח הגנה מהמדרגה הראשונה.

כמה מהדברים הבאמת מרשימים בקייס, אם לא התרשמתם מספיק עד כה:

אפילו שהקייס מגיע עם מעין מגן מסך קדמי מובנה - אין שום בועות אוויר בקייס, לא משנה כמה פעמים תנסו להכניס ולהוציא את המכשיר מהקייס.
אפילו שהקייס אטום לחלוטין, הוא עדיין מספק צלילי חיווי חזקים לשלל ההתארות של האייפון, בזכות טכנולוגיית רזונציה אשר מעצימה את צלילי הבס והמיד ריינג' דרך גב הקייס.
אטום למים, כבר אמרנו?
אבל ברור לי שאתם צריכים יותר מסתם מילים על הבלוג, אז בבקשה:

<iframe src="http://www.youtube.com/embed/PiGRWOPS2Tw" allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" width="450"></iframe>

סיכום:

ניתן להשיג את הקייס בחול (דרך האתר של LifeProof (http://www.lifeproof.com/), משלוח לישראל) בעלויות גבוהות, או שניתן להשיגו דרך iTel.co.il (http://www.itel.co.il/shop/product_info.php?products_id=440) בעלות של 399 ש"ח. אני נותן לקייס הזה 5 כוכבים. זהו ללא ספק הקייס הכי טוב מבחינת הגנה לאייפון 4 או 4S, ולא רק שהוא מספק את ההגנה הטובה ביותר - הוא גם דק, אלגנטי וקליל. אני עברתי ל-LifeProof, ואין לי יותר דאגות.

איתי אליעזר
11/03/12, 18:58
אפשר גם לרכוש אותו בחנות הזאת ב450 שקל ואולי למצוא באי ביי עם משלוח חינם
אם מישהו ממש רוצה את המגן...
אני הייתי מחכה שירד קצת המחיר כי רק עכשיו זה יצא לשוק.

רציתי לתת כתובת שאפשר לקנות משם ב450 אבל זה חוסם לי את זה... אז פשוט תחפשו בגוגל

yuval987
11/03/12, 19:01
תודה רבה!
אני כבר הזמנתי את המגן ב4.3 עדיין לא הגיע לצערי.
רק דבר אחד שמאוד עניין אותי ולא ציינת זה האם הטאץ נשאר חלק גם עם המגן מסך המובנה..

RAiNZ
11/03/12, 19:14
תודה רבה!
אני כבר הזמנתי את המגן ב4.3 עדיין לא הגיע לצערי.
רק דבר אחד שמאוד עניין אותי ולא ציינת זה האם הטאץ נשאר חלק גם עם המגן מסך המובנה..

חלק לחלוטין.

HighDeath
11/03/12, 19:23
יש לי את הקייס הזה קרוב לחצי שנה והוא באמת חסין כל. אבל יש לו 2 חסרונות עיקריים שמאוד אכזבו אותי.
1. בקושי שומעים אותי בשיחות כי קייס ממש אוטם הכל, המיקרופון נחלש מאוד
2. מוזר מה שאתה אומר Rainz כי לי הטאץ? לא מדוייק בקצבות של המסך זה מציק מאוד..

סהכ עושה את העבודה אבל הוא רחוק מלהיות מושלם...

Aarón
11/03/12, 19:42
תודה רון.
מחכה לשלי...
;)

RAiNZ
11/03/12, 20:35
יש לי את הקייס הזה קרוב לחצי שנה והוא באמת חסין כל. אבל יש לו 2 חסרונות עיקריים שמאוד אכזבו אותי.
1. בקושי שומעים אותי בשיחות כי קייס ממש אוטם הכל, המיקרופון נחלש מאוד
2. מוזר מה שאתה אומר Rainz כי לי הטאץ? לא מדוייק בקצבות של המסך זה מציק מאוד..

סהכ עושה את העבודה אבל הוא רחוק מלהיות מושלם...

אהלן ידידי.
מאוה מוזר לי לשמוע את אשר אתה מציין, כי לא נתקלתי בזה בעצמי.
מכיוון ש"לצערך אתה עדיין עם נוקיה", או לפחות כך משתמע מן הרשום לצד שם המשתמש שלך, אמור לי אם אתה משתמש באייפון 4 או באייפון 4s. לדעתי זה משנה, עקב המיקרופון הנוסף לביטול רעשים ב-4S. כי אצלי:

1. לא קרה לי. התקשרתי עכשיו ל-3 חברים שלי בכל הרשתות הגדולות ושאלתי אותם. המסקנה? "שומעים מצויין", ולא זו לא פרסומת לאורנג'.
2. לא נתקלתי בזה, אך אם זה ממש מפריע לך - ישנה אופציה בהגדרות שנותנת לך את האפשרות להגביר את אופן התגובה של המסך למגע. זה יפתור לך את הבעיה הזו.

צא מנקודת הנחה ששום דבר אינו מושלם, כן? לקייס הזה יש חסרונות. אחד החסרונות הוא שהקייס לא מיועד שיפתחו אותו הרבה, כי בסופו של דבר הוא יחדל להיות חסין מים. מעבר לכך, רק כבל טעינה מקורי של אפל ורק מתאם אוזניות מקורי של אפל מסוגלים להתחבר אליו.

אבל בשביל מישהו כמוני שחשוב לו לשמור על המכשיר שלו, אבל מחפש פתרון שהוא גם אלגנטי וגם אמין - ועוד מסוגל לצלם מתחת למים? אין יותר טוב, והקייס הזה יותר קרוב לשלמות מכל האחרים בשוק.

עריכה:

הסתבר לי היום ממקור שמבין בעניין, שישנם 2 דגמים של הקייס. הראשון ששוחרר הביא עמו את הבעיות שאתה מציין. השני, שאני סקרתי - חף מבעיות אלו.

kobko
11/03/12, 22:47
הוא יכול לעבוד עם הדוק האוניברסלי של אפל?
ואם תוכל לפרט איזה דגם בדיוק הוא בלי הבעיות של השמע
תודה

RAiNZ
11/03/12, 22:59
הוא יכול לעבוד עם הדוק האוניברסלי של אפל?
ואם תוכל לפרט איזה דגם בדיוק הוא בלי הבעיות של השמע
תודה

אני לא חושב שהוא יעבוד עם הדוק, אלא אם כן אתה תקנה את המחבר המאריך.
הדגם השני (היחיד שנמכר כיום באתר ובאופן מורשה) הוא הדגם המשופר ללא בעיות השמע וכדומה.

kobko
11/03/12, 23:24
תודה רבה
ראיתי את זה באתר שלהם ב 79 דולר 304 ש"ח רק שתדעו

RAiNZ
11/03/12, 23:36
תודה רבה
ראיתי את זה באתר שלהם ב 79 דולר 304 ש"ח רק שתדעו

אתה שוכח לחשב גם את המס ואת דמי המשלוח. המס עומד על ממוצע של 5% בין רוב מדינות ארה"ב (ישנן כאלו שמס המכירה בהן הוא 6 אחוז או יותר, ויש כאלו (מעטות) כמו אלאבמה עם 4%), כך שאתה מסתכל על סביבות בין 85 ל-87 דולר וקצת עודף לאחר הוספת המס. המשלוח לישראל מחו"ל יעלה לך סביבות המאה דולר, כך שהחשבון יוצא כדלקמן:

79 דולר לקייס, + 5% מס = 85$
85$ קייס לאחר מס + 100 דולר משלוח בינלאומי = 185$
185 דולר = 702 ש"ח.

או לסרוגין, בנניח וקנית באמאזון או איביי עם משלוח בחצי מחיר:
85+50=135$

135$ = 512 ש"ח.

וכן הלאה.

yuval987
11/03/12, 23:53
אתה שוכח לחשב גם את המס ואת דמי המשלוח. המס עומד על ממוצע של 5% בין רוב מדינות ארה"ב (ישנן כאלו שמס המכירה בהן הוא 6 אחוז או יותר, ויש כאלו (מעטות) כמו אלאבמה עם 4%), כך שאתה מסתכל על סביבות בין 85 ל-87 דולר וקצת עודף לאחר הוספת המס. המשלוח לישראל מחו"ל יעלה לך סביבות המאה דולר, כך שהחשבון יוצא כדלקמן:

79 דולר לקייס, + 5% מס = 85$
85$ קייס לאחר מס + 100 דולר משלוח בינלאומי = 185$
185 דולר = 702 ש"ח.

או לסרוגין, בנניח וקנית באמאזון או איביי עם משלוח בחצי מחיר:
85+50=135$

135$ = 512 ש"ח.

וכן הלאה.
תן לי רק לתקן אותך:
40 וקצת משלוח express
סה?כ יצא לי עם משלוח express נ 121 דולר-מסים אני לא יודע כי עדיין לא הגיע אליי המגן..

RAiNZ
12/03/12, 00:05
תן לי רק לתקן אותך:
40 וקצת משלוח express
סה?כ יצא לי עם משלוח express נ 121 דולר-מסים אני לא יודע כי עדיין לא הגיע אליי המגן..

אוקיי, תודה על התיקון ידידי.
זה בכל זאת יוצא סביבות ה-460 ש"ח.
כך שמי שקונה את זה בארץ ב-450 ש"ח עדיין חסך, בסופו של דבר ;)
לי אישית זה בכלל מקרה שונה: אני קונה במחיר מקורי ומחכה שמישהו יגיע מחו"ל לבקר, כך שאני משלם רק על עלות המוצר + המס. המשלוח בתוך ארה"ב חינם.

Aarón
12/03/12, 00:15
אני חייב לציין משהו.
אחרי שאתה מרגיש את המכשיר עם המגן בידיים, אין סיכוי שאתה אומר לא לדבר הזה.
גם לדעתי, הוא מספר אחת בהגנה על המכשיר.

aviergaz
12/03/12, 00:28
אוי ,אחרי שקראתי את הביקורת אני מרגיש מזה מובך עם ה otterbox defender שלי...

RAiNZ
12/03/12, 00:44
אוי ,אחרי שקראתי את הביקורת אני מרגיש מזה מובך עם ה otterbox defender שלי...

אין על מה. הדיפנדר הוא אחלה של קייס ששירת אותי נאמנה שנים. אך בסופו של דבר,
ה-Lifeproof מספק לי (אישית) את ההגנה שהדיפנדר מספק, רק שהוא יותר דק, ושומר יותר טוב על המכשיר מבחינת נוזלים וכו. מה עוד שהוא לא נותן לאבק להיכנס - כך שלא צריך לנקות אותו מבפנים פעם בחודש כמו הדיפנדר.

AssafMoraz
12/03/12, 01:22
קודם כל תודה רבה על הסקירה הנפלאה. עם כל זאת, אני חושב שישנם כמה דברים שהיית צריך לציין בכתבה:

1. אמנם ציינת בתגובות, אך הגרסה הראשונה של הקייס הזה היא זוועתית במלוא מובן המילה, הטאץ' נוראי, לא שומעים טוב על רמקול (בצד השני המדבר עם מחזיק הקייס) וכו'...
2. ישנו חסרון משמעותי והוא שאפשר לחבר מטען מקורי בלבד לקייס הזה, גם מטענים אחרים מאושרים אפל כמו Dexim לרכב למשל או אפילו לבית, לא ייכנסו אל חריץ ההטענה של הקייס.

יש לי בבית את שני הגרסאות, הראשון של בת זוגתי (הנוראי) והשני של בני (הכיסוי בגרסתו החדשה) ובהחלט ניכר שבכיסוי בגרסה החדשה יותר הבעיות נפתרו כמעט לחלוטין מבחינת דיבור על רמקול, טאץ' וכו'...

כיסוי מאוד מומלץ שבהחלט מבצע את עבודתו נאמנה, הוא דק יותר מהאוטר בוקס דפדנר אך ארוך יותר, בהחלט מגן על המכשיר מנזקי המים השונים ואף מאפשר לצלם מתחת לים בצלילה.

עכשיו לכל החוכמולוגים שביניכם:

לא, גם אם אתם לא מתכוונים להכניס את המכשיר שלכם אל המים אז עדיין הכיסוי הזה הוא כן בשבילכם! הוא יספק בעבורכם הגנה רק למקרה ש: אתם נמצאים בגשם, שפכו עליכם מים ביום המים או סתם ככה במקרה כיד הגורל, המכשיר שלכם נפל למים, ישבתם באיזה בר ושפכו על המכשיר שלכם וויסקי, בירה או כל משקה אחר, אתם במקלחת ומעוניינים לענות לשיחה חשובה או כל ווריאציה אחרת שאתם רק יכולים לחשוב עליה כרגע ועוד...

שורה תחתונה:

כיסוי מצוין שמבצע את עבודתו נאמנה (בגרסה החדשה שלו) ובאמת שווה כל שקל שהוא עולה.
לקנות בארץ בלבד, המחיר בחו"ל אולי במקרה הטוב יחסוך לכם כ- 20 עד 30 שקל ויש סיכוי לזיופים (אולי).
לוקה בחסר מבחינת המטען, ולפעמים צריך לנקות אותו ומה גם שלא מומלץ להסירו יותר מדי מהמכשיר.
חוץ מזה תענוג...

עריכה
את הכיסוי רכשתי לבני וכן, הוא מספק גם הגנה נגד נפילות, ואני חושב שלבני בן ה- 7 הכיסוי הזה הוא האידאלי ביותר כי ילדים לא זהירים ואין להם מושג איך לשמור על המכשיר. עכשיו הוא יכול לשחק בו כדורגל גם במקלחת או להשתמש במכשיר שלו עם הברווזים במקלחת חחחח

RAiNZ
12/03/12, 01:26
שורה תחתונה:

כיסוי מצוין שמבצע את עבודתו נאמנה (בגרסה החדשה שלו) ובאמת שווה כל שקל שהוא עולה.
לקנות בארץ בלבד, המחיר בחו"ל אולי במקרה הטוב יחסוך לכם כ- 20 עד 30 שקל ויש סיכוי לזיופים (אולי).
לוקה בחסר מבחינת המטען, ולפעמים צריך לנקות אותו ומה גם שלא מומלץ להסירו יותר מדי מהמכשיר.
חוץ מזה תענוג...

בשביל זה אפשר לקנות את המאריך. (http://www.lifeproof.com/shop/accessories/connectors/radtech-dock-extender) לא מה שנקרא דילברייקר.
תענוג זה לא מילה - לישון בשקט, אם כבר. וזה שווה את הכסף אח שלי :)

shlomiel11
12/03/12, 15:41
מוצר מדהים, אני רכשתי אותו ב 419 בחנות הייטק (סטור) הדבר היחיד שהתאכזבתי ממנו הוא הקושי לחבר אוזניה רגילה, מעבר לזה המוצר מדהים ומומלץ מאוד

Netaneluzan
13/03/12, 15:18
כמה שאלות על המוצר:
1.לכמה עומק אפשר להכנס איתו למים?
2.אפשר לחבר רק אוזניות וחיבורי חשמל מקוריים? כי זה בעייתי היום עם כל האוזניות והחיבורים שלהם
3.ויש איזה בדיקת אטימות שאפשר לבצע לפני שעושים איתו ניסויים?
4.אולי יש גם מגן כזה לאייפד? בקרוב אני קונה את החדש ואני צריך המלצות על תוספות בשבילו

yuval987
13/03/12, 15:27
עכשיו קיבלתי את המגן,באמת מגן קטלני.
רק שאלה לי אלייך האם אתה משתמש במגן מסך [ביחד עם המגן עצמו]?
כי יש לי מגן מסך מסלקום שיושב טוב ובלי בועות אבל כשאני שם אותו במגן הטאץ ממש גרוע.

RAiNZ
13/03/12, 15:31
כמה שאלות על המוצר:
1.לכמה עומק אפשר להכנס איתו למים?
2.אפשר לחבר רק אוזניות וחיבורי חשמל מקוריים? כי זה בעייתי היום עם כל האוזניות והחיבורים שלהם
3.ויש איזה בדיקת אטימות שאפשר לבצע לפני שעושים איתו ניסויים?
4.אולי יש גם מגן כזה לאייפד? בקרוב אני קונה את החדש ואני צריך המלצות על תוספות בשבילו

1.רשום לך בכתבה - 2 מטר.
2.תשובה מחולקת לשני סעיפים - חיבורי חשמל, אוזניות:
א.כן. אלא אם כן אתה מוסיף 20 דולר וקונה את החיבור המאריך.
ב.כן, אם ישירות למכשיר. אך הוא גם מגיע עם מתאם אליו ניתן לחבר כל סוג אוזנייה שתרצה.
3.אתה בודק שהטבעת גומי שעוטפת את המכשיר מבפנים יושבת במקומה, ואז אתה סוגר את המכשיר ומוודא שהוא אכן סגור היטב.
4.לפי מה שרואים באתר נראה שיש אחד כזה בדרך, אבל אני לא הייתי שם את האייפד החדש בקייס שכזה. זה יותר מידי לאייפד.

yuval987
13/03/12, 16:58
1.רשום לך בכתבה - 2 מטר.
2.תשובה מחולקת לשני סעיפים - חיבורי חשמל, אוזניות:
א.כן. אלא אם כן אתה מוסיף 20 דולר וקונה את החיבור המאריך.
ב.כן, אם ישירות למכשיר. אך הוא גם מגיע עם מתאם אליו ניתן לחבר כל סוג אוזנייה שתרצה.
3.אתה בודק שהטבעת גומי שעוטפת את המכשיר מבפנים יושבת במקומה, ואז אתה סוגר את המכשיר ומוודא שהוא אכן סגור היטב.
4.לפי מה שרואים באתר נראה שיש אחד כזה בדרך, אבל אני לא הייתי שם את האייפד החדש בקייס שכזה. זה יותר מידי לאייפד.

3.אם אתה רוצה לראות שבאמת המגן עמיד אני ממליץ לך לשים בפנים נייר או משהו ולסגור את המגן ואז להכניס את המגן לתוך צנצנת עם מים לחכות כמה דקות לתת לו להתייבש ולראות אם הנייר נרטב או לא ;)

AssafMoraz
13/03/12, 17:34
3.אם אתה רוצה לראות שבאמת המגן עמיד אני ממליץ לך לשים בפנים נייר או משהו ולסגור את המגן ואז להכניס את המגן לתוך צנצנת עם מים לחכות כמה דקות לתת לו להתייבש ולראות אם הנייר נרטב או לא ;)

נראה לי שזה מספיק לא?

uki_WpDLC_M

kobic
15/03/12, 17:21
עכשיו לכל החוכמולוגים שביניכם:

לא, גם אם אתם לא מתכוונים להכניס את המכשיר שלכם אל המים אז עדיין הכיסוי הזה הוא כן בשבילכם! הוא יספק בעבורכם הגנה רק למקרה ש: אתם נמצאים בגשם, שפכו עליכם מים ביום המים או סתם ככה במקרה כיד הגורל, המכשיר שלכם נפל למים, ישבתם באיזה בר ושפכו על המכשיר שלכם וויסקי, בירה או כל משקה אחר, אתם במקלחת ומעוניינים לענות לשיחה חשובה או כל ווריאציה אחרת שאתם רק יכולים לחשוב עליה כרגע ועוד...

חחחחח גאון אתה תאמין לי!

אחלה סיקור רון, שמעתי עליו המון.
אבל אני אישיתלא מסוגל לראות את עצמי עם קייס שהוא יותר עבה מבאמפר. פשוט לא מסוגל. האייפון 4 אצלי כבר שנה וחצי +. הוא לא נפל לי פעם אחת, לא נרטב ועדיין נראה כאילו קיבלתי אותו אתמול. אני פשוט שומר עליו טוב (אולי בגלל שאני קשור אליו יותר מידי...).

RAiNZ
15/03/12, 18:01
חחחחח גאון אתה תאמין לי!

אחלה סיקור רון, שמעתי עליו המון.
אבל אני אישיתלא מסוגל לראות את עצמי עם קייס שהוא יותר עבה מבאמפר. פשוט לא מסוגל. האייפון 4 אצלי כבר שנה וחצי +. הוא לא נפל לי פעם אחת, לא נרטב ועדיין נראה כאילו קיבלתי אותו אתמול. אני פשוט שומר עליו טוב (אולי בגלל שאני קשור אליו יותר מידי...).

בדיוק בגלל שאני כלכך קשור אליו, זה מציב פבני דילמה כאשר אני הולך לים, למשל: מה תעשה - תשאיר את האייפון ברכב הלוהט, שם עלול להיפגע מהחום או להוות פריצה לגנב - או, שתיקח אותו איתך ותשאיר בין החפצים, ושוב תסתכן בנזקי חול או בגניבה.

LifeProof = קח אותו עליך, ואין דאגות. ואתה מרוויח גם את היכולת לצלם ווידאו ותמונות מתחת למים, מה יותר טוב? חוצמזה, אתה יודע איזה צחוקים זה להפתיע אנשים ככה:

<iframe width="450" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/zzD5UJ9JAiQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

kobic
15/03/12, 18:14
בדיוק בגלל שאני כלכך קשור אליו, זה מציב פבני דילמה כאשר אני הולך לים, למשל: מה תעשה - תשאיר את האייפון ברכב הלוהט, שם עלול להיפגע מהחום או להוות פריצה לגנב - או, שתיקח אותו איתך ותשאיר בין החפצים, ושוב תסתכן בנזקי חול או בגניבה.

LifeProof = קח אותו עליך, ואין דאגות. ואתה מרוויח גם את היכולת לצלם ווידאו ותמונות מתחת למים, מה יותר טוב? חוצמזה, אתה יודע איזה צחוקים זה להפתיע אנשים ככה:

(סרטון בקרוב...)

אתה לא יכול לתת לי נקודותיים ולהשאיר במתח עם "סרטון בקרוב" !
ותראה, כמו שאמרתי - אני איתו הרבה זמן. עד היום ברוך ה', הוא עוד חיי ומתפקד ברמה מעולה. בידיעה שאני הולך להשתדרג לאייפון הבא, שלפי השמועות יהיה עם מסך 4" (בבקשה שיהיה!!!) אני לא אשים עליו קייס שיכול להיות שלא יתאים לאייפון הבא, בטח ובטח אם הוא מגדיל לי אותו בצורה כזו. הבאמפר מספק לו הגנה בסיסית, אני מספק לו הגנה מרבית (:

RAiNZ
15/03/12, 18:25
אתה לא יכול לתת לי נקודותיים ולהשאיר במתח עם "סרטון בקרוב" !
ותראה, כמו שאמרתי - אני איתו הרבה זמן. עד היום ברוך ה', הוא עוד חיי ומתפקד ברמה מעולה. בידיעה שאני הולך להשתדרג לאייפון הבא, שלפי השמועות יהיה עם מסך 4" (בבקשה שיהיה!!!) אני לא אשים עליו קייס שיכול להיות שלא יתאים לאייפון הבא, בטח ובטח אם הוא מגדיל לי אותו בצורה כזו. הבאמפר מספק לו הגנה בסיסית, אני מספק לו הגנה מרבית (:

סבלנות ידידי, והכל משתלם. ראה את תגובתי הקודמת שוב :)
אגב, אני גם מקווה למסך 4 אינץ' באייפון החדש.

AssafMoraz
16/03/12, 09:00
חחחחח הלך הטלפון מצטער להגיד לך ;)

kobic
16/03/12, 11:17
חחחחח אהבתי רון

matan_ri
17/03/12, 17:40
אבל אם אני קונה מאיביי איך אני יכול להבחין בין הגירסא הראשונה והלא טובה לבין הגירסא השניה??

AssafMoraz
17/03/12, 22:09
אבל אם אני קונה מאיביי איך אני יכול להבחין בין הגירסא הראשונה והלא טובה לבין הגירסא השניה??

בדיוק אני שולח גרסה ישנה להחלפה (רכשתי בארץ) הכיסוי הורוד המוצג בתמונה זו הגרסה הישנה, שים לב לעיגול נוסף למעלה בכיסוי הלבן, וגם לעיגול המצלמה הקדמית שגדול יותר, פשוט בכיסוי הוורוד שהוא הגרסה הישנה חסר עיגול ועיגול המצלמה קטן יותר, כך תוכל לדעת את ההבדל בין הישן (הוורוד) לבין החדש (הלבן).

http://www.up2me.co.il/images/15715896.jpg

mmoti6
18/03/12, 05:30
יש לי אותו (דור 2) כבר כמעט חצי שנה
ולדעתי שווה כל שקל (הזמנתי מהאתר הרשמי)
פשוט מפסיקים לדאוג לאייפון ומתייחסים אליו כאילו
הוא הנוקיה היישנה (מה שמאוד עוזר לי במה שאני עוסק...)
קיצר השקעה חד פעמית אבל שווה כל שקל!!!

דרך אגב מאוד נהנתי לקרוא את הסקירה!!!
אני פשוט שרוף על סגנון הכתיבה שלך!!!
וכל הזמן מחכה לקרוא משהו שאתה כתבת!!!

גיאפון-גיבוי
19/03/12, 00:54
חזר למלאי!

המחיר הזול בארץ, רק 450 ש"ח (הדגם השני כמובן, כמו שמצויין בכתבה). זמין בשחור ולבן

http://www.guyphone.co.il/?view=products&id=515383

AssafMoraz
19/03/12, 01:01
לא הייתי אומר הכי זול, אני רכשתי בארץ באותו המחיר 2 כאלו מחנות, מדובר במחיר הסטנדרטי בשוק...

avi1225
21/03/12, 22:32
אני ממש רוצה לרכוש אותו אבל 450 שקל לכיסוי נראלי המון כסף.מבין כמה הוא מעולה אך מאוד יקר.ורק שתדעו לפני כשלושה שבועות הייתי עם חברים באילת ולאחד מהם יש את הכיסוי בדור הראשון וכשהיינו בתוך הבריכה מגן הדוק נפתח בתוך המים והאייפון נרטב וקיבל נזקי קורוזיה קשים.אז צריך ממש להיזהר עם הכיסוי בתוך המים.

גיאפון-גיבוי
22/03/12, 01:29
אני ממש רוצה לרכוש אותו אבל 450 שקל לכיסוי נראלי המון כסף.מבין כמה הוא מעולה אך מאוד יקר.ורק שתדעו לפני כשלושה שבועות הייתי עם חברים באילת ולאחד מהם יש את הכיסוי בדור הראשון וכשהיינו בתוך הבריכה מגן הדוק נפתח בתוך המים והאייפון נרטב וקיבל נזקי קורוזיה קשים.אז צריך ממש להיזהר עם הכיסוי בתוך המים.

בגלל זה אני לא מוכר את הדור הראשון אלא רק את השני.

RAiNZ
22/03/12, 01:42
בגלל זה אני לא מוכר את הדור הראשון אלא רק את השני.

כלל הדור הראשון של הקייסים הללו הוא לא משהו בלשון המעטה. הפתח של הדוק היה רעוע, איכות השמע הייתה על הפנים, ועוד. בגלל זה אני החלטתי בזמנו שלא ללכת על הדור הראשון. הדור השני לעומת זאת, פתר את כל הבעיות הללו, ולכן אני ממליץ עליו בחום, ואף משתמש בו אישית על האייפון 4S שלי.

sabag123
25/03/12, 01:16
יש קישור לדור השני של הקייס?בישראל?
בזה אין בעיות?

RAiNZ
25/03/12, 01:35
בזה אין בעיות?

סיפקת את הקישור בעצמך.

גיאפון-גיבוי
25/03/12, 12:24
בזה אין בעיות?

כן לכל השאלות.
גילוי נאות, זהו האתר שלי

spikelee1970
25/03/12, 17:15
יש לי את הקייס הזה מהיום שהחברה הוציא אותו לשוק, היה איתי בבריכה בג'קוזי (; ואיפוא לא, זה הקייס הכי טוב שהיה לי עד עכשיו.

בעיה יחידה זה ההקלדה במקלדת, לפעמים נלחצים האותיות והספרות שלא רוצים מעבר לכך פצצה של מארז.

אגב הם אמורים להוציא בקרוב מארז לאייפד ואז אפשר לקרוא בשקט בים ובבריכה ולהקשיב למוזיקה מבלי לחשוש.

leor1808
25/03/12, 22:10
מה יותר משתלם לקנות מהאתר פה או להזמין מהאתר שלהם +(דמי מישלוח)
???

NavehIDL
21/05/12, 14:21
המגן שלי מאוד מאכזב אותי!! קיבלתי אותו לפני שבוע הוא נשרט בקלות הוא נקרע לי ברמקול (כשמדברים) איח גישה לכפתור מיוט בגלל משהו שנדפק שמה האייפון נפל לי מגובה של מטר וחצי וכל המסך נהייה כחול!!! סלחו לי אבל הוא מאוד לא שווה 450 שקל שהוצאתי עליו!! הוא מתפרק לי!!

AssafMoraz
21/05/12, 14:32
אחי, משהו לא מסתדר לי עם מה שאמרת עכשיו. המגן הזה נמצא ברשות בת זוגתי מזה כחצי שנה עם אפס תקלות, המגן הזה נמצא אצל בני בן ה 7 וחצי שמתעלל בו, נוגס בו, מפיל אותו ושופך עליו מיץ לעיתים קרובות ושום דבר לא קורה. אפשר תמונה של המסך הכחול??

NavehIDL
21/05/12, 14:38
אחי, משהו לא מסתדר לי עם מה שאמרת עכשיו. המגן הזה נמצא ברשות בת זוגתי מזה כחצי שנה עם אפס תקלות, המגן הזה נמצא אצל בני בן ה 7 וחצי שמתעלל בו, נוגס בו, מפיל אותו ושופך עליו מיץ לעיתים קרובות ושום דבר לא קורה. אפשר תמונה של המסך הכחול??

למען האמצ זה נפל לי פעמים (בטווח של יומיים) ובפעם הראשונה זה היה לבן והיום קרה עוד פעם וזה היה כחול.. (חבר שלי אמר לי שזה בצבעים שונים לסימני אזהרה :) חחח ) דבר שני אי אפשר כי אחרי ריבוט (עם לחיצה של כפתור בית וכוח) זה הסתדר.. וכאשר זה נפל ואני מסתכל על זה אני רואה פסים על המסך בצבעים ורודים שנהיים כחולים.. בשני הפעמים האלו האייפון נפל על הגב.. (4S חדש ויפה ופשוט כואב לי עליו!!!)

AssafMoraz
21/05/12, 16:59
שוב קשה לי להאמין שבגלל כיסוי המסך שלך יקבל צבעים שונים. לפי מה שאתה מתאר המכשיר ספג זעזוע חזק שבלי כיסוי או עם כיסוי אחר פשוט, היה מזמן שובר אותו, הצבעים שאתה מתאר שנעלמו לאחר שביצעת לו הרד ריסט (כנראה כי הוא גם נתקע) זה בגלל שהחומרה שלך חטפה זעזוע, דבר שגרם למכשיר להיתקע בדיוק כמו שאתה תשלוף פתאום איזה כרטיס זיכרון או תשחרר את הכרטיס מסך במחשב ביתי תוך כדי שהוא פועל.

תגיד תודה לכיסוי שהציל אותך כי עם כיסוי אחר מי יודע מה היה קורה...

ehudhala
21/05/12, 17:18
rainz קראתי שיש בעיה של בועה עם המגן, ואתה אמרת שאין,
זה בטוח נפתר בדור השני? (כי עד עכשיו זה מה שמנע ממני לקנות את המגן)

AssafMoraz
21/05/12, 17:20
הבועה הזו בכלל לא מורגשת והיא לא תמיד מופיעה, לדעתי זה לא נפתר אבל אבדוק זאת שוב..

RAiNZ
21/05/12, 18:10
rainz קראתי שיש בעיה של בועה עם המגן, ואתה אמרת שאין,
זה בטוח נפתר בדור השני? (כי עד עכשיו זה מה שמנע ממני לקנות את המגן)

נפתר. אין בועת אוויר על המסך - לא בשלי, לא בשל אחי, ולא בשל 2 החברים שלי שהצטרפו להזמנה.

מעבר לכך, אספר לכם סיפור:
נשברה לי הלשונית של הקייס לפני כשבוע, עקב פגם ביצור. שלחתי מייל לחברת לייף פרוף, והסברתי את הבעיה. עלתה מולי בחורה חביבה בשם סמנתה, והיא ביקשה את מספר הקבלה. לאחר שסיפקתי לה אותו, היא ביקשה שאשלח להם את החלק הפגום, וביקשה את כתובת המשלוח שלי. כאשר נתתי לה את כתובת המשלוח בישראל, היא אמרה שאין צורך שאשלח להם את החלק הפגום, וביצעה הזמנה לחלק חדש בשבילי. תוך פחות משבוע החלק הגיע ארצה, וכל זאת בלי תשלום אגורה מהצד שלי. זה שירות רבותיי, זו אמינות, ובזכות אלו יש להם לקוח מרוצה שימליץ עליהם בחום לכל מי ששואל.

AssafMoraz
21/05/12, 20:48
אז בוא ואספר למען ההגינות גם את הסיפור האישי שלי. בת זוגתי רכשה את הכיסוי לפני כחצי שנה נדמה לי, ומאז הכל היה בסדר אבל אני באופן אישי לא הסתדרתי איתו והיה נורא קשה ללחוץ, בהתחלה חשבתי שאולי זה עניין של הרגל וכנראה שבאמת היה מדובר בהרגל כי היא הצליחה להסתדר ואילו אני הייתי מפספס אותיות במקלדת ומה לא....

בסופו של דבר יום אחד אנו יושבים אצל המשפחה כשאני מזכיר שגם לבן שלי יש את אותו הכיסוי (צבע שונה) ופתאום אני מבחין שהם לא אותו הדבר. אצלו לא הייתה לי בעיה מעולם, והכל היה הרבה יותר נוח, ופתאום אני מבחין שאצלו יש חריץ נוסף ליד המצלמה, העיגול מסביב למצלמה גדול יותר והיו עוד כמה סימנים, כך שבסופו של דבר הצלחנו להבין שהיא קיבלה את הגרסה הראשונה, עזבו שגם כפתור הבית לפתע החליט שהוא לא רוצה לתפקד עם הכיסוי ואז פניתי לחברה בארץ שממנה רכשתי (2cover) והם הפנו אותי ליבואן, היבואן לא היה הכי נחמד וביקש ממני לשלוח את המוצר אליו, אך לאחר שעשיתי זאת הוא לא הזיז את עצמו לדואר לקחת את החבילה, בסופו של דבר לאחר חודש + החבילה חזרה אלי, שלחתי אותה לחנות לבחורה בשם מיטל שדאגה לטפל בי לאורך כל הדרך מהצד שלה בצורה יוצאת דופן, ותוך כמה ימים הגיע אלי כיסוי חדש באריזה, כל זאת לאחר מעל 4 חודשים של שימוש, מה תאמרו על זה? אחלה של שירות לפחות מצד החנות ועכשיו באמת שאין בעיה, הגרסה החדשה מרגישה מצוין ביד.

NavehIDL
21/05/12, 20:53
שוב קשה לי להאמין שבגלל כיסוי המסך שלך יקבל צבעים שונים. לפי מה שאתה מתאר המכשיר ספג זעזוע חזק שבלי כיסוי או עם כיסוי אחר פשוט, היה מזמן שובר אותו, הצבעים שאתה מתאר שנעלמו לאחר שביצעת לו הרד ריסט (כנראה כי הוא גם נתקע) זה בגלל שהחומרה שלך חטפה זעזוע, דבר שגרם למכשיר להיתקע בדיוק כמו שאתה תשלוף פתאום איזה כרטיס זיכרון או תשחרר את הכרטיס מסך במחשב ביתי תוך כדי שהוא פועל.

תגיד תודה לכיסוי שהציל אותך כי עם כיסוי אחר מי יודע מה היה קורה...

אני יודע שכיסוי הציל אותי והיה לי לפני זה את ה - case mate tank ששירת אותי נאמנה כמעל לחצי שנה עד שהוא גם כבר נהרס..

AssafMoraz
21/05/12, 23:07
אתה כנראה רוצח אייפונים רשמי אתה אה?! ;)

NavehIDL
22/05/12, 01:54
אתה כנראה רוצח אייפונים רשמי אתה אה?! ;)

אני עושה להם חיים קשעם בוא נגיד את זה ככה חחח... בגלל זה קניתי את הלייפרוף

AssafMoraz
22/05/12, 04:21
אני עושה להם חיים קשעם בוא נגיד את זה ככה חחח... בגלל זה קניתי את הלייפרוף

ניסית Otterbox Defender? למען האמת זה הכיסוי המועדף עלי אבל במחשב שנייה יש מצב שהוא יהיה "עדין" מידי מבחינתך.

NavehIDL
22/05/12, 10:08
ניסית Otterbox Defender? למען האמת זה הכיסוי המועדף עלי אבל במחשב שנייה יש מצב שהוא יהיה "עדין" מידי מבחינתך.

דבר ראשון הוא מזעזע דבר שני היה לי כזה והבאתי אותו לאבא שךי כי לי היא את ה tank שהוא יותר טוב.. אבל כבר קרה שהוא נפל על מקומות רגישים וזה גרם לו להיסדק (הוא עדין לא שבור אפשר להשתמש בו) ואז קרה שהיה לי מספיק כדי לקנות לייפרוף.. אז קניתי מבין? והתאכזבתי.. מה שקורה זה שמאז שהיה לי אותו הוא נפל לי בסה?כ פעמים והוא לא כל כך שמר עליו.. הוא גם נהרס בקלות נוראה! תרשום בבקשה את האימייל שלך כדי שאני אשלח לך תמונות שלו..

AssafMoraz
22/05/12, 10:14
אני מאמין לך, אין צורך באימייל ואתה גם יכול לצרף לכתבה הזו. בכל אופן, לפי מה שאני הבנתי כמעט מיד על ההתחלה ממך, השימושים שלך הם פשוט מאוד אגרסיביים בגלל מקום עבודתך\עיסוקך הפרטי\המקצועי או סתם בגלל שאתה שלמזל :)

לדעתי אתה צריך דבר כזה:

7t9vnj3xENE

maxcher
01/07/12, 12:54
אהלן חברים , אהלן RAINZ
יש ברשותי את המגן מאוקטובר 2011 , זו ההתרשמות שלי:
ראשית , שרות הלקוחות הוא מעל ומעבר (הזמנתי מהאתר הרשמי בחו"ל) וכשלא הייתי מרוצה (בהמשך) שלחו לי את החלק הקדמי של המגן חדש במתנה כדי שאנסה עוד מגן לפני שאני מתחרט, ועכשיו קראתי שיש גרסה חדשה של המגן , אני כנראה קיבלתי את הישנה , ואכן כמו שהציפו פה , המסך לא היה חד מאה אחוז , המגן מסך לא נדבק עד האייפון אלא יש רווח וכשיש לחות יש בועות , אשר אפשר לפתור ע"י לחיצה משתי צידי המכשיר (מה שגם פוגע במגן כמו שהתברר לי)
לפני שבוע הייתי בימית 2000 , אם תרצו אצרף גם סרטון , הכל היה בסדר , אני לא יודע אם זה המגן עצמו או הבלאי שעשיתי לו , אבל אשמח אם תוסיפו לעמוד הראשי אזהרה באדום
אין להכנס עם המכשיר לג'קוזי , סאונה או כל מקור חם ולח עם מים
הייתה לי קורוזיה כתוצאה מכניסה לסאונה בימית 2000 , שתיקנתי ב150 שקלים אבל עדיין יש סיכוי שיחזור אני לא יודע.
מי ששומע הרבה אוזניות צריך לדואג גם לבורג הזה שלא ייאבד , ומאוד חשוב - בקושי שומעים אותך וצריך להגביר את הקול.
אבל היתרונות עולים על החסרונות לדעתי ואפשר להתרגל , כל מה שצריך לעשות זה לא ללחוץ עליו להוצאת בועות , ולדאוג לנקיונו (הפס הצהוב שבחלק האחורי) ולההתרגל פשוט
עמיד במים ובחול , ללא טיפת אבק האייפון נראה כמו חדש!
כרגע אני קצת נח מזה ומשתמש ללא מגן אבל בקרוב אחזור אליו
כל אחד ושיקוליו.

mmoti6
01/07/12, 17:39
גם לי יש את הכיסוי הזה ויש לי תשובה לכל אחד מהדברים שאמרת
בקשר למים החמים לדעתי רשום באתר שאסור להכניס אותו למים החמים...
בקשר לבועות במסך זה גם לי היה אז יצרתי קשר עם השירות הלקוחות שלהם (מצויין דרך אגב)
והם שלחו לי מדריך מה לעשות
צריך שיהיה אוויר של הטלק (שהמסך והכיסוי לא ידבקו...)
מי שרוצה הסבר וכאלה בפרטי
אני לא יודע אם הזמנת את הגירסה הראשונה או השנייה..
אבל אני עם הגרסה השנייה ומבסוט עד הגג

ehudhala
04/08/12, 22:21
אוקי קניתי את הלייף פרוף ואני איתו כבר חודש אז הנה ההתרשמויות שלי:

א. כיסוי מעולה שמספק את כל ההגנה שהוא מבטיח (כולם התפעלו מהתמונות שצילמתי מתחת למים, וזו הפעם הראשונה שלקחתי איתי אייפון למחנה)
האייפון נפל לי אינספור פעמים איתו (גם מגבהים גבוהים) והוא עדיין עובד מעולה

ב. יש בעיה אחת והיא נקודה צבעונית במסך (rainbow effect), לאחר שראיתי סרטון ביוטיוב שאומר לנשוף אויר פנימה ניסיתי את זה, אבל הנקודה חזרה לאחר כמה שעות, ואחרי 3 ימים הפתרון עזר רק לכמה דקות בכל פעם.
ניסיתי את כל הפתרונות שהם הציעו לי באתר שלהם ואף אחד מהם לא עבד, לבסוף פניתי אל השירות לקוחות, הם היו שם ממש נחמדים ועל המקום הזמינו לי חלק קדמי חדש,
ופה אני רוצה לציין לשבח את שירות הלקוחות המעולה שלהם!! הם הזמינו לי חלק חדש בלי קבלה (מכיון שקניתי את המגן באי ביי), שלושה מיילים והזמינו לי חלק חדש!
אבל החלק החדש לא עזר והבעיה חזרה, עכשיו אין לי מה לעשות (אם יש לכם פתרון בבקשה שפו אותו עכשיו)

בקיצור המגן מעולה, שירות הלקוחות מעולה, ולכל מי שהבעיה הזו לא תפריע לו מומלץ בחום לקנות את המגן!!

mmoti6
05/08/12, 01:03
שמח שאהבת את הכיסוי כמו שאני אהבתי
קיצר אני משער שמה שקורה לך זה שהמסך של הכיסוי נדבק עם המסך של האייפון
מה שאתה צריך לעשות זה לקנות טלק
לערבב אותו טוב טוב (שהמכסה סגור...)
לתת מכה על המכסה שהטלק שיש שמה ירד
ואז לפתוח אותו והחזיק את הכיסוי שהחלק של המסך פונה כלפי הבקבוק
ואז ללחוץ קלות על הבקבוק כך שרק האוויר שיוצא מהבקבוק יהיה בין המסך של האייפון לבין המסך ששל הכיסוי
זה הפתרון שהשירות לקוחות נתנו לי והוא עובד מצויין...
הם שלחו לי סרטון אבל אני לא מוצא אותו אני יחפש אם אני ימצא אני יביא לכאן

ehudhala
07/08/12, 14:45
ניסיתי את זה כמובן, וגם את הפתרון של לשם את המגן במקום קר לשעה, שניהם לא עבדו, אבל אני לא בטוח אם עשיתי נכון את הקטע עם הטלק,
אם תוכל למצוא את הסרטון זה ממש יעזור לי!

henv
08/08/12, 15:44
היי,

רכשתי אתמול את קייס ה-LifeProof ואני לא יודעת אם זה בגלל שעדיין לא התרגלתי אבל המסך של הקייס ממש מציק לי והוא לא קולט את כל הלחיצות שלי (לפעמים אני צריכה ללחוץ מספר פעמים כדי לפתוח יישום מסויים) יש רווח דיי גדול בין המסך למכשיר והבנתי שזו בעיה של הגרסה הישנה ובחדשה זה כבר לא קיים אבל אצלי גם בגרסה החדשה הבעיה קיימת.
בנוסף, כשאני מדברת רגיל בלי רמקול, שומעים אותי בסדר גמור אבל אם אני מדברת עם רמקול זה נשמע לאנשים בצד השני שאני במרחק של קילומטר מהפלאפון.

רציתי לדעת אם הדברים שהעלתי כאן הם נורמליים גם לקייס מהגרסה החדשה יותר או שאלו בעיות ספציפיות לקייס שלי ואולי שווה לי לנסות להחליף (קניתי אותו בחנות של KSP אז אני לא יודעת כמה הם יסכימו להחליף לי אחרי שפתחתי והתקנתי על המכשיר שלי..)

אשמח לתשובה,
תודה!

ehudhala
09/08/12, 00:56
לדעתי כדאי לך לדבר עם שירות הלקוחות שלהם, יש להם שירות מצוין.
וכמו שאמרת לפי מה שאני הבנתי כל הבעיות שהעלת הן של הגרסה הישנה של המגן.

יש התקדמות עם הסרטון?

henv
16/08/12, 18:14
אכן יש להם שירות מצויין והבחורה עמה התכתבתי, ישר הציעה לשלוח לי case חלופי.
היא אמרה שתתייג את החבילה כהחלפת מוצר תחת אחריות כך שלא אצטרך לשלם מכס.
היום הגיע שליח UPS אלי הביתה ודרש 250 שקל.
כמובן ששלחתי אותו לדרכו ולא הסכמתי לשלם את הסכום הזה.
דיברתי עם שירות הלקוחות של UPS והם אמרו שאפילו שהיא שלחה את זה כהחלפת מוצר תחת אחריות עדיין זה הסכום שאני צריכה לשלם על משלוח אקספרס ועוד כל מיני סעיפים..
שלחתי שוב לLifeProof מייל, נראה לכם שיש דרך שהם יכולים לעזור?

ehudhala
16/08/12, 20:05
אני לא יודע, מה שקרה אצלי זה שהחבילה הגיעה רק אחרי בערך שבע וחצי, בדואר רשום, לא הייתי צריך לשלם שקל.
שירות הלקוחות שלהם ענה לי על כל הודעה תוך שעתיים, אז תנסי לדבר איתם ולראות מה יצא

omriverson
17/08/12, 03:15
בעקרון היו לי כמה בעיות עם הקייס הזה, יותר נכון עם 2 קייסים. באחד מהם היה שבר בחיבור, ובשני היה קרע איפה שהמיקרופון והרמקול למטה. לא היה לי כוח להתעסק עם השירות לקוחות ופשוט הבאתי לחנות שממנה קניתי והביאו לי חדש בלי בעיה גם אחרי שהמוצר היה בשימוש.
לדעתי כל חנות שמכבדת את עצמה לא תעשה בעיות עם מוצר כזה, זה לא קייס של 50 או 100 ש"ח.
בהצלחה.

mmoti6
19/08/12, 12:33
אכן יש להם שירות מצויין והבחורה עמה התכתבתי, ישר הציעה לשלוח לי case חלופי.
היא אמרה שתתייג את החבילה כהחלפת מוצר תחת אחריות כך שלא אצטרך לשלם מכס.
היום הגיע שליח UPS אלי הביתה ודרש 250 שקל.
כמובן ששלחתי אותו לדרכו ולא הסכמתי לשלם את הסכום הזה.
דיברתי עם שירות הלקוחות של UPS והם אמרו שאפילו שהיא שלחה את זה כהחלפת מוצר תחת אחריות עדיין זה הסכום שאני צריכה לשלם על משלוח אקספרס ועוד כל מיני סעיפים..
שלחתי שוב לLifeProof מייל, נראה לכם שיש דרך שהם יכולים לעזור?

אני שילמתי את הסכום (הם קראו לזה מע"מ)
סרקתי את הקבלה ושלחתי לLIFEPROOF אותה והם נתנו לי החזר דרך PAYPAL...

לדעתי כדאי לך לדבר עם שירות הלקוחות שלהם, יש להם שירות מצוין.
וכמו שאמרת לפי מה שאני הבנתי כל הבעיות שהעלת הן של הגרסה הישנה של המגן.

יש התקדמות עם הסרטון?

מצאתי
מצטער על הזמן שזה לקח הייתי בריתוק בבסיס
אני יודע שמראים כיסוי אחר בסרטון אבל הוא פועל על אותו עיקרון של הLIFEPROOF
ועובדה שLIFEPROOF שלחו לי אותו...

אז תהנה ובהצלחה
http://www.youtube.com/watch?v=Im7vvblnzoY

אוקי קניתי את הלייף פרוף ואני איתו כבר חודש אז הנה ההתרשמויות שלי:

א. כיסוי מעולה שמספק את כל ההגנה שהוא מבטיח (כולם התפעלו מהתמונות שצילמתי מתחת למים, וזו הפעם הראשונה שלקחתי איתי אייפון למחנה)
האייפון נפל לי אינספור פעמים איתו (גם מגבהים גבוהים) והוא עדיין עובד מעולה

ב. יש בעיה אחת והיא נקודה צבעונית במסך (rainbow effect), לאחר שראיתי סרטון ביוטיוב שאומר לנשוף אויר פנימה ניסיתי את זה, אבל הנקודה חזרה לאחר כמה שעות, ואחרי 3 ימים הפתרון עזר רק לכמה דקות בכל פעם.
ניסיתי את כל הפתרונות שהם הציעו לי באתר שלהם ואף אחד מהם לא עבד, לבסוף פניתי אל השירות לקוחות, הם היו שם ממש נחמדים ועל המקום הזמינו לי חלק קדמי חדש,
ופה אני רוצה לציין לשבח את שירות הלקוחות המעולה שלהם!! הם הזמינו לי חלק חדש בלי קבלה (מכיון שקניתי את המגן באי ביי), שלושה מיילים והזמינו לי חלק חדש!
אבל החלק החדש לא עזר והבעיה חזרה, עכשיו אין לי מה לעשות (אם יש לכם פתרון בבקשה שפו אותו עכשיו)

בקיצור המגן מעולה, שירות הלקוחות מעולה, ולכל מי שהבעיה הזו לא תפריע לו מומלץ בחום לקנות את המגן!!

בקשר לסעיף ב
ראה ציטוט מעליך בהצלחה...

מקווה שעזרתי לכולם
אם יש עוד משהו שאני יוכל לעזור לו אז תשאלו בכיף...

ehudhala
07/09/12, 12:31
אוקי עוד כמה פרטים:
א.הפתרון שנתת לא ממש עזר, הוא רק גרם לזה שהבועה תוכל להיות רק באמצע וקטנה,
אבל ניסיתי לשים מגן מסך וזה באמת פתר את זה, אבל הוריד משמעותית את האיכות של הטאץ' אז וויתרתי,
אני עדיין עם הבועה...

ב. האייפון נפל מכל מיני גבהים ויצא בסדר (כולל ממעל הלוקרים-2 מטר)
אבל חבר שלי אמר שהוא רוצה לבדוק אם המגן באמת טוב, והוא בגובה 2 מטר והרים את היד- כמעט 2 וחצי מטר ועזב,
האייפון נפל על הפנים, התמונה נהייתה מטושטשת ואחרי דקה הוא עשה ריבוט,
אחרי שהוא נדלק המסך הבהב לאיזה 5 דקות ואז הכל הסתדר,
לדעתכם זה גרם לאיפון בעיה כלשהי? או שזה רק הזעזוע?

RAiNZ
07/09/12, 17:46
אוקי עוד כמה פרטים:
אבל ניסיתי לשים מגן מסך וזה באמת פתר את זה, אבל הוריד משמעותית את האיכות של הטאץ' אז וויתרתי,
אני עדיין עם הבועה...

אבל חבר שלי אמר שהוא רוצה לבדוק אם המגן באמת טוב, והוא בגובה 2 מטר והרים את היד- כמעט 2 וחצי מטר ועזב,

לא מפילים מכשיר אייפון בכוונה, ולא משנה באילו נסיבות.
ברור שזה גרם למכשיר לבעיה כלשהיא, רק תקווה שלא לאחת קריטית שקשורה בלוח האם. בשורה התחתונה: הקייס יגן על המכשיר שלך מהכל, חוץ מחברים אידיוטים שרוצים לבחון את העמידות של הקייס. ראיתי את זה קורה מאה פעמים, עם אוטרבוקס, עם קראקן, עם לייף-פרוף. לא נותנים לאף אחד להפיל את הקייס בכוונה - הוא שם בשביל להגן על המכשיר שלך, נקודה.

mmoti6
08/09/12, 03:45
אוקי עוד כמה פרטים:
אני עדיין עם הבועה...

קודם כל אני לא מבין למה לעזאזל לעשות ניסויים על האייפון (בדומה לrainz...) כלומר רשום 2 מטר למה להפיל מיותר?
ואו למה להפיל בכלל זה נועד לתאונות לא לניסויים...
והשיטה שלי עבדה על 6 אייפונים שונים אין היגיון שהיא לא תעבוד על שלך תנסה שוב ותוודא שיש אבקה על הכל לפני שאתה מרכיב את החלק הקידמי...
ובקשר למסך אני בטוח שrainz ענה על זה
מקווה שתפסיק לעשות שטויות ....

ehudhala
09/09/12, 19:47
זה לא ממש היה בשליטתי, הוא שמע על המגן והפיל את האייפון...
בכל מקרה ניסיתי לפחות 10 פעמים את הפתרון עם הטלק וזה פשוט לא עובד לי...
אולי אני לא עושה את זה נכון ?
אני מנער את הטלק ולוחץ חלש קרוב למסך כמה פעמים,
אמור להיות עוד משהו ?

mmoti6
09/09/12, 21:15
רק תוודא שיש טלק על הכל...

saarf
13/09/12, 21:19
יש לי את המגן, יש רווח קטן בין המגן מסך למסך, לכן צריך ללחוץ כדי להשתמש במגע, השאלה שלי האם אני יכול לשנות את הרגישות של המסך מגע, אם כן איך? [יש לי 4S]

VVV81
24/10/12, 00:05
שלום
מה מספר הטלפון של שירות הלקוחו של LIFE PROOFE?
לפני כשבוע הגע לי מ-EBAY הבעיה היא שיוצר נטרול לחיישן הקרבה ובכך נלחצים לי לחצנים במהלך שיחה.

האם מישהו מכיר את הבעיה ויש לו מענה**********???
כבר חשבתי לקלף את הציפוי של המגן באזור החיישן כדי שיחשף ובכך לפתור את הבעייה.

אביב

saarf
24/10/12, 00:28
תנסה לנקות את הכיסוי במפנים

Bmguy1
08/01/13, 17:15
אם הזמנתי אותו מאייבי בעלות של 64$ (253 שקל):
1.הוא מקורי?
2.אני יצטרך לשלם עליו מכס? אם כן , כמה?

תומר צייטלין
09/01/13, 20:49
1.הוא מקורי?
1. לא תצטרך לשלם מכס.
2. אפשר קישור למודעה של המגן שאתה רוצה?

Bmguy1
10/01/13, 00:14
http://www.ebay.com/itm/370730073262?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2648

buli_g23
22/02/13, 07:08
הקייס הותקן בהצלחה בזה הרגע! הייתה לי מלחמה קשה עם הטבעות ניוטון האלה....אבל ניצחתי בזכות הטלק :) קייס מספר 1!
באייפון 4s התרסקתי עם האופנוע והמכשיר עף 10 מטר על הכביש ולא קרה לו כלום...הקייס נשרט אבל עדיין אטם הכל כמו גדול...מקווה שהקייס fre יחזיק מעמד (בלי תאונות) :)

roy_balas
04/06/13, 09:41
אם יש לי קייס חדש שנקנה לפני כמעט שנה (הוזמן מהאתר בחול) ולא שומש הרבה, אבל כאשר נכנסתי איתו למים גיליתי שהוא לא אטום ב100% וניכנס טיפה מים..
הקייס של אייפון 5, האם יש אחריות ?

mmoti6
04/06/13, 11:31
אם קנית מהאתר של lifeproof אז כן דבר איתם
שוב האחריות תקפה על הכיסוי בלבד ולא על האייפון...

ZolTech.co.il
09/06/13, 12:27
1.הוא מקורי?

תבדוק טוב ממני אתה קונה באייביי יש שם הרבה סוחרים סינים , בנוסף תשלח לו הודעה ותשאל את המוכר וגם אתה יכול לבדוק זאת באתר של LIFEPROOF

לגבי המכס אתה לא אמור לשלם על מוצר בודד.