מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : iOS 5.1 נמצאת בשלבי בדיקה סופיים

natish
06/03/12, 22:41
על פי דיווחים גרסה 5.1 עברה את שלבי הבדיקות הסופיים והיא מוכנה להגיח לאוויר העולם.

http://img41.imageshack.us/img41/488/ios51beta.jpg

האתר Chronic Wire מדווח שגרסה 5.1 של iOS עברה את שלבי הבדיקות של אפל והיא צפויה להגיע לציבור הרחב ממש בקרוב, כאשר על פי השמועות הגרסה תושק ביחד עם מכשיר האייפד 3. הדיווח מציין כי 5.1 נמצאת עכשיו בגרסת ה- GM תחת המספור 9B176, וגרסה זו צפויה להיות הגרסה הסופית, אלא אם כן יתגלו בעיות קריטיות ברגע האחרון.

על פי הנראה אפל עבדה ב- 3 השבועות האחרונים על בדיקת הגרסה באופן עצמאי וכן עם שותפותיה בתחום הסלולר, כדי לוודא שהגרסה מתקנת את רוב הבאגים והבעיות של iOS 5. נכון לעכשיו הדיווחים ציינו כי אפל תציג בגרסה החדשה תמיכה יפנית לסירי וכן ממשק שונה מעט לפתיחת המצלמה ישירות ממסך הנעילה, זאת על ידי ביצוע מחוות Swipe שתחליף את הלחיצה הכפולה על לחצן הבית במסך הנעילה, המגלה את הלחצן הייעודי.

הדיווח של Chronic Wire גם מציין כי 5.1 צפויה להכיל עוד 2 פיצ'רים מהותיים שעדיין לא התגלו, אבל השאלה המעניינת ביותר היא האם הגרסה החדשה תפתור באופן סופי את נושא הסוללה של iOS 5.

SASY
06/03/12, 22:47
תודה על העדכון..
שאלה שעולה לי ישר בראש..
ומה אם כן אפל תיקנה לחלוטין את בעיית הסוללה ב4s/ios5 ...
נשארים עם הפריצה במחיר של סוללה?
או... משדרגים ונשארים ללא פריצה?!
להיות או לא להיות?!?!

12jonathan12
06/03/12, 22:47
אני חושב שלאפל הייתה הפסקה מספיק גדולה בשחרור עדכוני התוכנה ואני בטוח שיהיה שיפור ניכר ב ios 5.1 מבחינת הסוללה ומבחינת הפיצ'רים החדשים!!!

פונצ'ו
06/03/12, 23:51
אני כלכך מאוכזב מהסוללה.. מרגיש צעצוע בידיים. געגועי לבלקברי. מצטער... שעתיים בטוויטר ואני על 50 אחוז. מזעזע.

ipxp
07/03/12, 00:33
ברצינות, חוץ מכמה תלונות של משתמשים באתר, אני כבר לא שומע יותר על שום בעיות בטרייה. לא מאתרים אחרים, ולא מאנשים שאני פוגש. אולי כמה אנשים כאן הם המיעוט שאולי צריך להחליף את המכשיר שלהם, אבל הבטרייה בios 5.0.1 היא כבר בסדר גמור.

שעתיים בטוויטר

אז לא רק לפייסבוק מתמכרים....

SASY
07/03/12, 07:17
ברצינות, חוץ מכמה תלונות של משתמשים באתר, אני כבר לא שומע יותר על שום בעיות בטרייה. לא מאתרים אחרים, ולא מאנשים שאני פוגש. אולי כמה אנשים כאן הם המיעוט שאולי צריך להחליף את המכשיר שלהם, אבל הבטרייה בios 5.0.1 היא כבר בסדר גמור.

ברצינות...
או שאתה לא פוגש מספיק אנשים או שאתה לא קורא מספיק ברשת!!
https://discussions.apple.com/thread/3391947?start=11280&tstart=0
753 עמודי תלונה על הבטריה באתר אפל!! כמו מה זה נראה לך?!
ואני לא מדבר על הפרטיות שיש לי פה ממשתמשים .
בכל מקרה הבעיה עדיין קיימת אך יש כאלה ,כמו לכל דבר, שהתרגלו כבר..

idanogen
07/03/12, 11:03
יצאתי מהבית בשעה 7 בבוקר עכשיו 11
ובאמת בלי שימוש רציני מיד עם היאפון 4S ואני עומד כבר על 60 אחוז סוללה אין מצב שאני עובר את שעה 6 בערב בלי להתחבר למטען
פשוט סיוט

פונטיוס
07/03/12, 11:09

נו באמת, אתה לא שומע כי לאנשים כבר נמאס להתלונן, כי רואים שזה ממילא לא עוזר בכלום.
הבעיה קיימת, ובכל המכשירים.
מתרגלים לחיות עם זה (פשוט תוקעים את המטען בכל הזדמנות...).

TomerSabo
07/03/12, 12:52
אני אהיה הכי כנה איתכם...לי ולאחי יש 4S ושנינו יעני קורעים המכשיר..דואר אינטרנט משחקים. והמהכשיר שלי מחזיק יותר משלו עם אותו שימוש...אז יש ויש כנראה.... אני אתן דוגמה....מהבוקר אני עם מייליים, פורום, שיחות טלפון (אני מתווך) ואני על 80 אחוז....השעה היא 1 בצהריים... ואני ער מ7

nissim22
07/03/12, 18:37
תשימו בהגדרות --> usage כמה מתוך זמן ההמתנה האייפון עובד. לאחר עצבים שהסוללה מתרוקנת במהירות מטורפת שמתי לב שזמן הusage זהה לזמן הסטנד ביי- משמע האייפון עובד כל הזמן , גם שהוא בסליפ מוד. מה עושים? רסטור מבק אפ ( הכי עדכני) , על הדרך העפתי כמה אפליקציות לא הכרחיות וזה עבד!! הסוללה מספיקה לי ליומיים

asss
07/03/12, 21:52
מה עם אייפד 3 ששון ???

Yuvalofir1998
07/03/12, 22:46
אני לא בטוחה אם הסוללה שלי עם בעיה או לא..

בשימוש שעה ו27 דקות,
ובהמתנה 3 שעות ו18 דקות,
עם 71% , מוגדר כנורמלי לגמרי נכון?

tomerad
07/03/12, 23:06
אני לא בטוחה אם הסוללה שלי עם בעיה או לא..

בשימוש שעה ו27 דקות,
ובהמתנה 3 שעות ו18 דקות,
עם 71% , מוגדר כנורמלי לגמרי נכון?

ממש לא , אני בערך עם אותם הנתונים אבל עם אייפון 4 פרוץ ואני עם 90%