מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : סרטון השוואה בין iOS לבין חלונות 8

natish
02/03/12, 19:44
ג'ושוע טופולסקי מהאתר The Verge ביצע השוואה קצרה בין האייפד ומערכת ההפעלה iOS לבין חלונות 8 ששוחררה בבטא למשתמשים.

היום מיקרוסופט הודיעה שתוך 24 שעות בלבד הורדו למעלה ממליון עותקים של גרסת הבטא למשתמשים, של מערכת ההפעלה החדשה של החברה - חלונות 8. מערכת ההפעלה החדשה של רדמונד שצפויה להגיע בהמשך השנה, אמורה להיות מערכת הפעלה אחידה ויחידה הן עבור מחשבי PC נייחים וניידים והן עבור טבלטים (ובהמשך גם עבור סמארטפונים בצורה כזו או אחרת).

האתר The Verge העלה סרטון השוואה קצר בין טבלט המריץ את חלונות 8 לבין האייפד 2:

JHcxMKDKCiU

Deantweety
02/03/12, 20:25
עשיתי dual boot של ה7 ultimate 64 bit שהיה לי ביחד עם הconsumer של 8 ואני חייב להגיד שאחרי בערך שעה זה נהיה כיף ונורמלי חבל רק שיש קצת אפליקציות בחנות:( ועדיין לפי דעתי על טאבלט ios היא המערכת הכי טובה.

Netaneluzan
03/03/12, 00:13
וואוו תאמת מייקרוסופט עשו מערכת הפעלה מלוטשת ויפה ממש האבתי את המהירות שבה המערכת פועלת אני מאמין שהם ייתנו פייט רציני לאפל וזה ממש טוב ככה שניהיה בטוחים שאפל לא תישאר אדישה ותחזיר בפייט משלה

neonux
03/03/12, 01:03
תודה על הפרסום.
עשה לי חשק לווינדוס 8.

mti111
03/03/12, 01:16
אני מקווה שזה יגרום לאפל להתחיל לעשות שינויים גדולים יותר מגרסה לגרסה לדעתי גרסה 5 היא לא שיפור רציני בשום אופן מגרסה 4 כול גרסה בדרך כלל הביאה מלא דברים חדשים אבל חמש רק עשתה סדר בהתראות ועוד כמה דברים שלדעתי הם יותר בשביל השוק העיסקי

muli.d
03/03/12, 11:22
דווקא לפי הסרטון זה נראה כאילו הוא התלהב יותר מהטאבלט שמריץ את Windows מאשר מהאייפד.

koral11
03/03/12, 12:07
צריך לחכות לאייפד 3 כדי לערוך השוואה, לאחר שנראה את כל השינויים שהוכנסו שם, ואולי גם בגירסה 5.1 שתשוחרר אחרי ההשקה.

איתי אליעזר
03/03/12, 13:11
ללא ספק הווינדוס 8 נראה הרבה יותר טוב... עושה לי גם חשק לטאבלט עם ווינדוס 8. אני חושב שמיקרוסופט התעלו על עצמם הפעם :)

Deantweety
03/03/12, 13:18
אני עכשיו באקספלורר של המטרו אחרי לחיצה על הקישור דרך אפליקציית האימייל:)(סוף סןף אפשר לשים gmail) וזה הדפדפן הכי מהיר ויעיל שהשתמשתי בו והמערכת נקייה ואיכותית ממליץ על משחק בשם flow(למתנסים) וחוץ מקריסה אחת בלבד של cut the rope אי אפשר להבחין שזאת בטא.

chen.s
03/03/12, 14:05
מיקרוסופט ללא ספק הולכים לשלוט בשוק..

שנתיים מקסימום והם יחזירו את גוגל ואפל למציאות היום יומית שבה מיקרוסופט היא השליטה הבלתי מעורערת של מערכות הפעלה..
אני משוכנע שיש להם עוד כמה שפנים בשרוול שהם עדיין לא חשפו (משהו בסגנון iCloud) שיגרום לאנשים לחשוב כמה וכמה פעמים לפני שקונים טאבלט ולא ישר לקנות אייפד..

סנכרון אלחוטי עם מקלדת ועכשר חיצוניים יפתרו גם את בעיית השולחן עבודה המסורבל ויהפכו את win8 למחשב נייד הטוב והנח ביותר שיש היום.. כשאתה רוצה טאבלט פשוט תשלוף מהמעמד ותתעסק איתו וכשאתה במשרד עובד על השולחן תניח אותו במעמד שלו והוא יהפוך למסך רגיל או לצורך העיניין כונן המחשב שיתחבר גם למסך גדול יותר..

כל הכבוד למיקרוסופט.. ממש ייחודי, נוח ומהיר.. באמת שאפו!

Sulam
03/03/12, 15:53
חשבתי שאתר זה מציג רק כתבות המהללות את אפל.

שאפו צוות iphones!

koral11
03/03/12, 16:26
מה השלב הבא?- כדי למשוך קונים ל-iPad 3 שייצא עוד כמה ימים Apple תשיק את המוצר עם מערכת הפעלה של Lion 10.7 החדשה?

iEran
03/03/12, 18:34
בתור אחד שניסה את הווינדוס 8. שמתי אותו על מחשב מאד חזק. עלייה לקחה לי קרוב לדקה - כונן 7200 RPM.
פתאום נפתח המטרו שנראה יפה אבל בדסקטופ זה פשוט כשלון. איפה ה START והחיפוש הנוח ואיפה כל מה שמייקרוסופט ניסתה ללמד אותנו עד היום.
גם אחרי שעתיים של נסיונות אני עדיין לא התרגלתי למערכת, לשם השוואה למק התרגלתי פחות משעה.

לפי הסרטון הווינדוס 8 על טאבלט רץ די יפה והאופציה לשים 2 אפליקציות במקביל על מסך אחד נראה די גאוני כי בסה"כ המסך של הטאבלטים מאד גדול וזה אפשרי.
עדיין חוסר האפליקציות והדרכים המוזרות של ווינדוס כדי לחזור אחורה לתפריט עושים את זה הרבה יותר קשה ממה שיש לאפל להציע.

אפל לדעתי צריכה לשפר את מסך הבית ואת ה lock screen בצורה כזאת שנוכל להתעדכן באפליקציות מבלי לפתוח את המכשיר או מבלי להכנס לאפליקציה עצמה. מייקרוסופט עשתה את זה עכשיו עם ווינדוס 8 ולאנדרואיד יש ווידג'טים.

כבר מחכה ל iOS 6 שם הכל יתבהר.

Deantweety
03/03/12, 18:58
בתור אחד שניסה את הווינדוס 8. שמתי אותו על מחשב מאד חזק. עלייה לקחה לי קרוב לדקה - כונן 7200 RPM.
פתאום נפתח המטרו שנראה יפה אבל בדסקטופ זה פשוט כשלון. איפה ה START והחיפוש הנוח ואיפה כל מה שמייקרוסופט ניסתה ללמד אותנו עד היום.
גם אחרי שעתיים של נסיונות אני עדיין לא התרגלתי למערכת, לשם השוואה למק התרגלתי פחות משעה.

לפי הסרטון הווינדוס 8 על טאבלט רץ די יפה והאופציה לשים 2 אפליקציות במקביל על מסך אחד נראה די גאוני כי בסה"כ המסך של הטאבלטים מאד גדול וזה אפשרי.
עדיין חוסר האפליקציות והדרכים המוזרות של ווינדוס כדי לחזור אחורה לתפריט עושים את זה הרבה יותר קשה ממה שיש לאפל להציע.

אפל לדעתי צריכה לשפר את מסך הבית ואת ה lock screen בצורה כזאת שנוכל להתעדכן באפליקציות מבלי לפתוח את המכשיר או מבלי להכנס לאפליקציה עצמה. מייקרוסופט עשתה את זה עכשיו עם ווינדוס 8 ולאנדרואיד יש ווידג'טים.

מילים כדורבנות:) אבל בוא אני אצטט לך את כריס פירילו "יש כאלה שיתאהבו בזה ויש כאלה שזה יהפוך לשנאתם הגדולה"

Or
04/03/12, 07:10

מסכים עם הדיעה שלך על ה-WIN 8 נראה כאילו ג'וש שלנו ממש התעקש לצאת ממסגרת הפאנבויי של אפל, ולא ממש הצליח..

לגבי אפל, מה בדיוק עושה iOS 5 לדעתך? מראה לך את הכל על מסך הנעילה עם בר ההתראות כולל אפילו טוויטים שונים ומיילים מה עוד חסר לך אחי?
לי אישית חסר התראה שיצאה עידכון לאפליקציה ומשהו כמו ה-Call Bar ואולי קצת מ-SBS...

AssafMoraz
05/03/12, 11:30
מיקרוסופט בכיוון הנכון, תענוג ;)