מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עזרה | הורדת משחקים לאייפוד

jimhnrni
16/03/08, 00:34
אני לא מצליח להוריד דברים לאייפוד.לא משחקים או כלום
יש לי 1.1.4 פרוץ..והכל טוב ויפה ובעברית
אבל זה מראה לי שגיאה install.apps
או משהו כזה...יש לי מישהו מושג איך לתקן..?

עמית מנור
16/03/08, 14:12
אם אתה רוצה אז בבקשה יש באשכול מיוחד לכל מיני סורסים

http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=15430

DJBH
16/03/08, 16:13
נסה להתקין את תוכנת BossTool וכשסיימת כנס ל-Free Disc Spase ו-Move Fonts ואז על !Do It ולאחר מכן לחץ על Move Apps ו-!Do It.
אם אתה בכלל לא מצליח להתקין את BossTool, בצע ריסטור ל-1.1.4 ו-פרוץ אותו שוב עם ZiPhone 2.6b , לאחר מכן הדבר הראשון שתתקין זה ה-BossTool וכמובן לבצע את כל התהליך שלו שכתבתי לך למעלה.

אני עורך לך את הנושא, להבא קרא חוקים והבא כותרת עניניית בעצמך.

tomer4321765
16/03/08, 16:13
קודם כל,עמית-מה קשור ההודעה שלך לשאלה שלו?אתה בכך רוצה לעוף מהפורום?כבר יש לך 3 אזהרות!למה להוסיף עוד?
לגבי השאלה של jimhnrni-תנסה לעשות רסטור מחדש ולפרוץ מחדש או שיכול להיות שבכלל לא התחברת לאינטרנט.

DJBH
16/03/08, 16:15
אם אתה רוצה אז בבקשה יש באשכול מיוחד לכל מיני סורסים

http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=15430

אתה שוב מתגרה בי, זוהי הודעת ספאם ללא כל קשר לשאלה של מפרסם האשכול.
שים לב, פעם הבאה שתעבור על החוקים אתה מקבל ממני באן לשבוע, יהייה לך הרבה זמן לקרוא את החוקים כבר!.

אני שמתי לב שהתגרת והצקת למנהל הפורום הקודם שהיה פה - אני מודיע לך שאצלי זה לא יהייה, אז קח את עצמך בידיים.

jimhnrni
20/03/08, 20:50
עשיתי את זה ..התקנתי BossTool ועשיתי מה שאמרת..ויש עברית והכל..חוץ מלהוריד דברים זה כותב install.apps מזה יכול להיות? (אני כן מחובר לאינטרנט)

ימיאור
24/01/09, 18:02
לאחותי יש איפוד נאנו אמיתי של אפל.. ואני רוצה להשים לה שם קבצי וידאו.. איך אני יכולה להכניס? דרך האייטיונס?

doron500
24/01/09, 18:23
jimhnrni - בשביל להתקין משחקים ותוכנות דרך האייטיונס עלייך לשדרג את המכשיר לגרסא 2.2 חפש בפורום מדריכים מדריך לשדרוג ולפריצה לגרסא 2.2 יש בטוח!
ואחרי שאתה משדרג חפש מדריך כיצד לפרוץ את האייפוד להתקנות של משחקים דרך האייטיניוס. (שים לב שני פריצות שונות)

תהנה...