מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אפל משחררת פרסומת חדשה בשם "iCloud Harmony"

natish
27/02/12, 06:23
אפל השיקה פרסומת חדשה בשם "iCloud Harmony", המציגה את הפיצ'רים השונים של שירות הענן שלה.

http://www.iphones.co.il/forum/attachment.php?attachmentid=20298&stc=1&d=1330320176

אפל השיקה את הפרסומת הראשונה שלה המציגה אך ורק ובאופן מקיף את שירות הענן החדש שלה - iCloud, שהושק עם מערכת ההפעלה iOS 5 והוטמע גם בתוך מערכת ההפעלה OS X Lion, כאשר בגרסאה הבאה 10.8, אפל כבר מציגה אינטגרציה רחבה אף יותר.
iCloud מגיעה אחרי ההתנסות הכושלת של אפל עד כה עם שירותי ענן שהחלו עם שירותים כמו dot Mac ו- Mobile Me, שהיו בתשלום ועליהן אפל קיבלה ביקורות נרחבות (במיוחד על Mobile Me בחודשים הראשונים לחייה).

לאחרונה אפל הכריזה כי שירות הענן החדש, שהושק בחינם לגמרי ומציע אפשרויות של גיבוי תוכן וסינכרון של יומנים, אנשי קשר, מיילים, תמונות וסרטונים (שצולמו על מכשירי iOS), אפליקציות ותכני מדיה שנרכשו מאיטיונסטור, כבר עבר את 85 מיליון המשתמשים מאז שהוצג.

DD-2MQMNlMw

מניסיון אישי אני יכול להעיד ש- iCloud הוא בהחלט שירות יציב ושימושי מאוד שמאפשר למשתמש לסנכרן את התכנים הנ"ל על פני כל מכשירי iOS, המק ואפילו ה- PC בקלות ובנוחות ולבצע שיחזור ישירות משירות הענן במקרים של רסטור, אובדן או גניבה.

Netaneluzan
27/02/12, 09:21
אפל חייבים לאפשר למחוק תמונות מהאייקלוד אצלי זה תמיד מבוטל כי יש תמונות שאני לא רוצה שיעלו.
ויש עוד בעיה קטנה שהאייכלוד זה סנקרון ולא גיבוי למשל אני עושה סנקרון של אפליקציית ווידאו והיא נמחקת לי אז גם הווידאו שהיה בענן נמחק אוטומטית ככה שנאבדים דברים

natish
27/02/12, 10:07
אפל חייבים לאפשר למחוק תמונות מהאייקלוד אצלי זה תמיד מבוטל כי יש תמונות שאני לא רוצה שיעלו.
ויש עוד בעיה קטנה שהאייכלוד זה סנקרון ולא גיבוי למשל אני עושה סנקרון של אפליקציית ווידאו והיא נמחקת לי אז גם הווידאו שהיה בענן נמחק אוטומטית ככה שנאבדים דברים

בגרסה 5.1 אפל תאפשר למחוק תמונות מהפוטוסטרים.

לגבי הסינכרון שאתה מציין, זה כבר תלוי במפתח האפליקציה, לא ביכולות של iCloud שאפל מציעה לשימוש, אותם המפתחים יכולים לבחור אם לנצל או לא.

koral11
27/02/12, 21:24
כל מי שהתנסה בגיבוי וסינכרון עם iCloud מעדיף את השיטה הישנה גיבוי במחשב האישי.
תוסיף על כך שנפח האיחסון החינמי מוגבל ל-5G, וזה לא לפי מכשיר אלא לפי חשבון משתמש
ז"א אם יש לך 2 מכשירים אייפון ואייפד עם אותו חשבון ID אתה חייב לרכוש נפח איחסון נוסף, בסכום שאינו חד פעמי אלא שירות שנתי (10$ ל-10G נוספים).

ייתכן שהפירסומת באה עכשיו כי הרבה זונחים את הגיבוי בענן, שלא מגבה את כל התוכן שלך.
Apple חייבת לעשות שינוי בתוכן המגובה ולהגדיל את נפח האיחסון החינמי.

natish
27/02/12, 23:01
כל מי שהתנסה בגיבוי וסינכרון עם iCloud מעדיף את השיטה הישנה גיבוי במחשב האישי.
תוסיף על כך שנפח האיחסון החינמי מוגבל ל-5G, וזה לא לפי מכשיר אלא לפי חשבון משתמש
ז"א אם יש לך 2 מכשירים אייפון ואייפד עם אותו חשבון ID אתה חייב לרכוש נפח איחסון נוסף, בסכום שאינו חד פעמי אלא שירות שנתי (10$ ל-10G נוספים).

ייתכן שהפירסומת באה עכשיו כי הרבה זונחים את הגיבוי בענן, שלא מגבה את כל התוכן שלך.
Apple חייבת לעשות שינוי בתוכן המגובה ולהגדיל את נפח האיחסון החינמי.

אולי בשביל זה אפל בונה עוד מרכז Data... :)
בכל אופן 5GB של תמונות זה הרבה.