מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : ה-Mophie Juicepack Air עולה על הציפיות

RAiNZ
26/02/12, 16:59
חברת Mophie מציגה לנו את קייס ה-Juice Pack Air למכשירי האייפון 4 וה-4S. הקייס אשר מבטיח חיי סוללה כפולים למכשיר שלכם, נראה טוב, ואף מגן עליו בצורה טובה. אחד מהקייסים הטובים בשוק, לעיונכם:

?

ה-Juice Pack Air של חברת Mophie הוא החידוש האחרון מהליין המוכר של מוצרי ה-Juice Pack אשר היו זמינים למכשיר האייפון מאז האייפון 3G. הפעם, Mophie לקחה את כל הלקחים והניסיון שלה מהמוצרים הקודמים, ופיתחה מוצר נהדר אשר אני ממליץ עליו בחום לכל המשתמשים אשר מעוניינים בשילוב של סוללה נוספת+הגנה על המכשיר. אני אישית משתמש ב-Juice Pack Air במהלך טיולי שטח (קמפינג) ובמהלך טיסות ארוכות.

בדומה לגירסתו הקודמת במכשירי האייפון הקודמים, ה-Juice Pack Air עבור האייפון 4 מגיע עם כבל USB-למיקרו USB המשמש לסנכרון וטעינה של הקייס. כן, שמעתם נכון: אתם יכולים לסנכרן את האייפון עם המחשב גם כשהקייס נמצא עליו, דרך מחבר המיקרו USB. בתחתית המכשיר, 4 נורות LED משמשות כדי לציין את כמות הסוללה שנשארה במארז.

אני חייב לציין כי הקייסים הקודמים של Mophie, כולל ה- Juice Pack Air הקודם נראו לי כבדים ומצועצעים למדי, אבל מהדורת האייפון 4S/4 נראית כאילו תוכננה בקפידה, הן מבחינת העיצוב והן מבחינת הביצוע. לקייס העשוי מפלסטיק יש מסגרת בצבע כסוף מסביב אשר מחקה את האנטנה העשוייה מפלדת אל חלד של האייפון 4, והוא מגיע בצבעים: שחור, אדום או לבן. התקנת הקייס היא פשוטה: מחליקים את החלק העליון של הקייס, מחליקים פנימה את האייפון 4 - צד הטעינה קודם, ולאחר מכן מחליקים את החלק העליון של הקייס על גבי החלק העליון של האייפון. המשקל של האייפון 4S שלי "עירום" הוא 139 גרם. עם ה-Juice Pack Air המשקל הכולל של המכשיר מגיע ל-207 גרם. בלי ה-Juice Pack Air, מידות האייפון 4S/4 ​​הן 115.2 על 58.6 על 9.3 מ"מ. עם הקייס, הממדים עולים מעט ל- 128.8 על 63.8 על 17.3 מ"מ.

http://www.blogcdn.com/www.tuaw.com/media/2011/01/img1969mophietuaw.jpg

כמובן, ה-Juice Pack Air מוסיף קצת נפח כמו גם משקל לאייפון 4S/4. הטלפון מרגיש קצת יותר כמו האייפון מהדור הראשון עם הקייס, שכן יש לו גב מעוגל וחלק.

המטרה העיקרית של ה-Juice Pack Air היא לאפשר לכם לטעון את האייפון כאשר אתם נמצאים רחוק משקע טעינה, וכאן הקייס הזה פשוט מנצח. Mophie טוענת כי סוללת ה- 1500 מיליאמפר "כמעט תכפיל" את חיי השימוש של האייפון 4, או תוסיף עד 6 שעות נוספות של זמן דיבור על 3G. אם אתם מסוג האנשים (כמוני...) שגולשים יותר מאשר מדברים על האייפון, אתם יכולים לצפות לתוספת של 9 שעות של זמן גלישה ב- Wi-Fi.

כאשר סוללת האייפון שלכם פחות או יותר גמורה, השתמשו במתג בצד של ה-Juice Pack Air כדי לאפשר טעינה. Mophie סימנה בצבעים את מתג כך שהוא מראה אדום כאשר הקייס אינו טוען, וירוק כאשר הוא טוען את המכשיר.

http://www.iphon.fr/public/Rico/juice/.3_m.jpg

היכן שאני מוצא את ה-Juice Pack Air הכי שימושי הוא כאשר אני משתמש באייפון שלי בסיטואציות מסויימות אשר מצריכות שימוש במכשיר ללא הטענה באופק. כמה דוגמאות:

במהלך טיסה
במהלך קמפינג/מחנאות/מסיבות טבע
במהלך נסיעות אוטובוס ארוכות
במהלך עמידה בתור או המתנה ארוכה
במהלך יום עבודה כאשר אין מטען רכב או קיר בשטח
וכו' וכו' וכו'...

המכשיר נמכר ברשת חנויות באג (http://www.bug.co.il/fpage.asp?c=633&t=44) בעלות של כ-299 ש"ח, עם אחריות לשנה (שזהו בדיוק המחיר בו הקייס נמכר בחנויות בחו"ל, כך שהמחיר הוא אכן שווה לכל נפש).

johnny_t
26/02/12, 18:09
לפני כשבוע קניתי את ה Juice Pack plus

אותו דבר רק עם סוללה טיפה יותר רצינית(2000ma), אמנם איכות החומרים טובה, ואכן ניכר שהמוצר מספק גם הגנה וגם טעינה מלאה ומהירה, אני מוצא את עצמי מאוכזב, למה?

פשוט כי, לפני המגן האיפון היה יצירה עיצובית ממתכת ופלדה, דק ובעל משקל מדויק ונוח, ואחרי שהחלקתי את המכשיר לתוך המגן גיליתי מפלצת שמנה, פלסטיקית ומאיימת, שגודלה גורמת לאשלייה שהמסך נראה עוד יותר קטן ממה שהוא באמת.

המוצר מצויון לטיולים ולשעות ארוכות שבהן שקע חשמלי הוא לא אפשרות קיימת, אך לחיים יום יומיים, בכנות, פשוט לא רציתי אותו על המכשיר..

AssafMoraz
26/02/12, 23:31
נשמע מעניין, אם ההגנה היא באמת טובה אולי שווה לרכוש אחד כזה לעצמי, נחשוב על זה עוד קצת. תודה רבה על הסקירה, ריינס, לא התבלבלת בתת הפורום? ;)

RAiNZ
26/02/12, 23:58
נשמע מעניין, אם ההגנה היא באמת טובה אולי שווה לרכוש אחד כזה לעצמי, נחשוב על זה עוד קצת. תודה רבה על הסקירה, ריינס, לא התבלבלת בתת הפורום? ;)

אני מלא בהפתעות. חכה חכה, אני עוד אמשיך להפתיע ;)

Or
27/02/12, 15:13
אני מלא בהפתעות. חכה חכה, אני עוד אמשיך להפתיע ;)

תיכף תגיד שאתה סוקר עוד קייסים ;)

עמית אחי, הוא סקר קייס לאייפון אתה מדבר על קופסא נפרדת שעליך לסחוב אותה בנפרד לכל מקום.
אין קשר בין הדברים והם מיועדים לשימושים שונים:
רון יכול בלחיצת כפתור להטעין את המכשיר ואתה צריך לשלוף את הקופסא מהתיק ועוד לחבר לאייפוד כבל.
יחי ההבדל האסטרונומי.:D

SloXreS
29/02/12, 22:04
קניתי לי ולחברה שלי בבאג את הPLUS. שנינו מרוצים!
אל תתפתו למחירים זולים יותר באיביי. הזמנתי משם פעמיים את המוצר והחזרתי כי הוא היה באיכות נמוכה (כנראה מזוייף). בבאג יש את המוצר המקורי והאיכותי.

Netaneluzan
01/03/12, 01:21
קניתי לי ולחברה שלי בבאג את הPLUS. שנינו מרוצים!
אל תתפתו למחירים זולים יותר באיביי. הזמנתי משם פעמיים את המוצר והחזרתי כי הוא היה באיכות נמוכה (כנראה מזוייף). בבאג יש את המוצר המקורי והאיכותי.

בבאג זה גם קייס? ומספיק גם לפי 2 בבטריה? והוא נוח על האייפון?

SloXreS
02/03/12, 08:54
בבאג זה גם קייס? ומספיק גם לפי 2 בבטריה? והוא נוח על האייפון?

כן להכל.

AssafMoraz
03/03/12, 21:04
נמחק על ידי : asafmoraz . סיבה: סתם בשביל הצחוק ;)

barak123123
04/03/12, 14:00
המכשיר נמכר ברשת חנויות באג בעלות של כ-299 ש"ח, עם אחריות לשנה (שזהו בדיוק המחיר בו הקייס נמכר בחנויות בחו"ל, כך שהמחיר הוא אכן שווה לכל נפש).

כנראה שפספסת את הפירוש של "שווה לכל נפש".
אין בו שום קשר למחיר בארצות אחרות אלא האם "כל נפש" יכולה לרכוש את המוצר.
ולא משנה אם המחיר דומה למחיר בארה"ב, 300 שח זה לא מחיר שווה לכל נפש. בהחלט בהחלט לא.
גם אם מצמצמים את הנפשות לאלו שקנו אייפון. עדיין...

RAiNZ
04/03/12, 14:36
כנראה שפספסת את הפירוש של "שווה לכל נפש".
אין בו שום קשר למחיר בארצות אחרות אלא האם "כל נפש" יכולה לרכוש את המוצר.
ולא משנה אם המחיר דומה למחיר בארה"ב, 300 שח זה לא מחיר שווה לכל נפש. בהחלט בהחלט לא.
גם אם מצמצמים את הנפשות לאלו שקנו אייפון. עדיין...

הכוונה ב"שווה לכל נפש" היא שהמוצר עולה בישראל בדיוק מה שהוא עולה בחו"ל. אתה לא משלם שקל נוסף מעבר למחיר העלות המקורי. ומה הבעיה ב-300 שקל? אם אין לך עבודה, לא שווה לך. אם יש לך עבודה - זו לא בעיה.

barak123123
04/03/12, 14:40
הכוונה ב"שווה לכל נפש" היא שהמוצר עולה בישראל בדיוק מה שהוא עולה בחו"ל. אתה לא משלם שקל נוסף מעבר למחיר העלות המקורי. ומה הבעיה ב-300 שקל? אם אין לך עבודה, לא שווה לך. אם יש לך עבודה - זו לא בעיה.

זה לא ככה.
נגיד אמא שקונה לבן שלה אייפון, לא בטוח שהיא רוצה להוציא עוד 300 שח ושזה יבוא לה בכ"כ קלות.
כשאתה צעיר ואתה ממן את עצמך ותו לא, (חי בבית של ההורים, הם גם ממלאים לך את המקרר) זה הרבה יותר קל אבל זה לא "כל הנפשות". אין מה לעשות, בישראל שלנו הכה פגומה, 300 שח הם גם כסף.
ושוב, ההגדרה שלך ל"שווה לכל נפש" היא שגויה בבסיסה, וזה אפילו לא עניין "על טעם וריח". ההגדרה פשוט שגויה.

TomerSabo
06/03/12, 10:26
חח הדיון פה על הקייס או מה כל אחד מרוויח? מי שמתאים לו שיקנה, מי שלא מתאים לו שלא יקנה...300 שקל זה מחיר זעום בשביל שיהיה לך אייפון טעון במקומות חשוכי אל בלי שקע, אני הולך לקנות...תודה על הסקירה אח שלו

zorina
10/03/12, 10:04
רכשתי בדיוטי פרי בנתב"ג ב 65$. מאוד מרוצה, מגיע Out of the box טעון במלואו כך שניתן להתחיל ולהשתמש מייד. סוללת הקייס יחד עם סוללת האייפון מספיקות לי ליום שלם ללא צורך בטעינה. האייפון מעט מגושם וכבד בתוך הקייס ועל כן לדעתי זהו אינו פתרון ליום יום אולם פתרון מעולה למרבים לצאת לחו"ל אשר רוצים להשתמש באייפון במהלך טיסות ארוכות ויימים בהם הגישה למטען מוגבלת. חשוב לציין כי הקייס קודם כל מרוקן את הסוללה של עצמו ורק לאחר מכן מעביר את הצריכה לסוללה הפנימית של האייפון, דבר המאפשר להסיר את הקייס המכביד לאחר ריקון הסוללה שלו והמשך שימוש באייפון עם הסוללה הפנימית.