מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : סרגל גלילה בעיברית !!!!

alonsal
15/03/08, 15:30
BobSfog - שני דברים, א. אי אפשר סלבה יותר חכם ממך, יש תהליך אקטיבציה ב. אחי, 75 ש"ח!!! לא מגיע למישהו את זה? לאמיר תרמתי יותר מזה. כפי שאמרתי - זה לא פתרון לישראלי ממוצע שאוהב לגנוב כל תוכנה ולא מוכן לשלם על עבודה של תכנת.

רכישת התוכנה בדרך הקלה ביותר היא ע"י הוספת הסורס שלו: http://repository.ripdev.com (http://repository.ripdev.com/) והתקנת תוכנה בשם: Русский Проект, לאחר מכן... האמת שאני לא יכול ממש לעזור, זה היה קצת משחק הימורים על מה ללחוץ ולי זה הצליח בפעם הראשונה.
אולי אחד מהגולשים בפורום שמבין רוסית יוכל להכין "מדריך" לזה?!

התוצאה היא מושלמת (לדעתי), כפי שאפשר לראות:

http://www.right.co.il/iphone/snap_132916.jpg

שימו לב לחלוקה של האותיות, הסרגל בצד מראה רק את האותיות שיש לכם בספר הטלפון, אצלי למשל אין אנגלית ואין את האות כ כי אין לי איש קשר שמתחיל באות כ, אז האות אינה מופיעה.

לדעתי זה אחלה פתרון.

מישהו שמבין רוסית יכול להרים את הכפפה ?

hanand
15/03/08, 15:45
בשביל מה יש את

ALTAVISTA
Russian project 1.0.7 Russian Project 1.0.7 left. What new? * the support of piercing by 1.1.4. Now Russian project is established and functions with 1.1.4. * search on the names in the addressees with the creation by the new SMS now works. Renovation free of charge for all registered users and is already accessible in http://repository.ripdev.com/.Spasibo! Consideration in the separate theme on forum iPhones.ru: http://www.iphones.ru/forum/index.php?.showtopic=12327

shaul_eini123
15/03/08, 16:26
אתה מתכוון astalavista.
ונכון מאוד, אתה צודק.

zach123
15/03/08, 16:29
אתה מתכוון astalavista.
ונכון מאוד, אתה צודק.

לא הבנתי איך זה עובד עדיין..

SRotem
15/03/08, 17:12
אם אני רוכש ועושה ריסטור? אז מה על כל התקנה הוא לוקח לי כסף?
התוכנה שהורדתי כולה ברוסית איך אני יכול להבין מה עושים בה? Xd

IlanF
15/03/08, 18:03
^^ זה עובד עם מספר סידורי...
חבל לי לבזבז 75 שקל על תוכנה שאני לא ישתמש בה עד הסוף, אז אני רק אגיד לכם מה כל כפתור עושה.
כשאתם נכנסים לתוכנה יש לכם מקום לרשום את המספר הסידורי, מתחת יש 2 כפתורים הימיני זה כפתור הפעלה אם כבר קיבלתם מספר סידורי, והשמאלי זה כפתור קנייה.
אם אתם לוחצים על הקנייה, זה כבר מסביר את עצמו. לבחור שיטת תשלום ואז מספר רשיונות.
לפי גוגל:
רובל אחד שווה ל- 0.14520531 שקלים, אז תעשו את החישוב של המחיר לבד...

GalBrill
15/03/08, 18:04
הכוונה שלי בתרגום לא הייתה להסבר מה יש בתוכנה, אלא לממשק עצמו. למרות זאת הצלחתי להתקין הכל בלי להבין או להיות מסוגל לקרוא חצי מילה ברוסית.
לגבי התקנה אחרי ריסטור, מקבלים מפתח התקנה שאפשר להכניס אותו אחרי התקנה מחדש בלי לקנות שוב.

אז אם מישהו מוכן :rolleyes::

http://www.right.co.il/iphone/snap_170822.jpg

IlanF
15/03/08, 18:34
הרוסית שלי לא משהו, אז אני אתרגם חלק...
לוקליזציה של המערכת (נראה לי התקנת ממשק רוסי)
מקלדת רוסית
חיפוש אנשי קשר
? לוגוטיפים של אופרטורים (אין לי מושג..)
פונט
פונט
תיקון לweather ו-maps
חלוקה לאזורים
? תיקון אופרטורים (אין לי מושג מה זה אומר..)
? תיקון פורמט (אולי כמו הforma tweak רק למספרי טלפון ברוסיה)

yoeli5
15/03/08, 18:34
לא הבנתי מה זה תוכנה בתשלום ? ומה קשור הרוסית פה?

SRotem
15/03/08, 19:04
אילן מצאת קוד חופשי? אולי תפרסם אותו בבקשה...

Doenyas
15/03/08, 19:11
You can install all or any of the components included in the package:

Localization (1.1.1 to 1.1.4 firmwares only) — Russian translation of all applications and menus of the iPhone.
Contacts Search — quick jump index list for your contacts list, showing only the letters you have in your contacts, both in English and Russian.
Cyrillic Keyboard — allows of entering of SMS, Mail messages and more in Russian!
Operator Logos — logotype changing for most major operators.
MarkerFelt Font — «right» cyrillic font for Notes.app.
DejaVu — an alternative system font for the iPhone. Many localization aspects look better with this font.
Region Definitions — finds the city and county of people who called you and who were not in the address book (with a database for Russia and Kazakhstan).
Weather.app Fix — corrects the behavior of the Weather.app with Russian number formats enabled.
Operators Fix — removes the call forwarding box and fixes EDGE settings for three major Russian operators

IlanF
15/03/08, 19:34
אילן מצאת קוד חופשי? אולי תפרסם אותו בבקשה...
לא אמרתי שמצאתי...

Doenyas
15/03/08, 19:35
ועכשיו גם באנגלית : http://www.planetnana.co.il/guy_guy_doenyas/RiPInstall.app.rar

תורידו ותתקינו בעזרת winscp ותוך תקיית Applications

זאת רק לאחר ההתקנה הרגילה !

[תודיעו לי אם זה עובד]

winston
15/03/08, 19:40
יש מישהו בפורום שיש לו זמן לקחת על עצמו "זכיון" שכזה?
אני בטוח שהמפתח ישמח להתרחב לשווקים נוספים כמו ישראל תמורת תשלום
ואני יודע שאני אהיה מוכן לשלם על חבילה אחת נוחה ומושלמת יותר מ75 ש"ח

Doenyas
15/03/08, 19:49
יש מישהו בפורום שיש לו זמן לקחת על עצמו "זכיון" שכזה?
אני בטוח שהמפתח ישמח להתרחב לשווקים נוספים כמו ישראל תמורת תשלום
ואני יודע שאני אהיה מוכן לשלם על חבילה אחת נוחה ומושלמת יותר מ75 ש"ח

צודק...

GalBrill
15/03/08, 20:37
החלפתי איתו מיילים בנושא,
הוא כרגע עובד על פרוייקט מלא של ערבית (שוק גדול יותר מבחינתו), הוא מתכנן גם ממשק Rtl - מימין לשמאל. עד היום לא קיבלתי ממנו תשובה מלאה אם וכאשר זה יקרה, אלא רק אמירה כללית שאם זה אפשרי הוא יהיה מוכן לעשות משהו מלא לעברית.
אם יהיה משהו חדש אעדכן.

The_Ben
15/03/08, 20:42
אגב, לכל אלו שחושבים שאפשר אולי איכשהו לקנות קוד אחד ולהשתמש בו הרבה פעמים - אי אפשר...

נסו להכניס את הקוד הבא בתוכנה ותיראו שהוא כותב שכבר השתמשו בו..ולכן ברגע שקוד בשימוש במכשיר אחד אי אפשר להישתמש בו במכשיר אחר:

12345678

DiMenToR
15/03/08, 20:56
ועכשיו גם באנגלית : http://www.planetnana.co.il/guy_guy_doenyas/RiPInstall.app.rar

תורידו ותתקינו בעזרת winscp ותוך תקיית Applications

זאת רק לאחר ההתקנה הרגילה !

[תודיעו לי אם זה עובד]

הקובץ פגום אחי..

The_Ben
15/03/08, 21:07
הקובץ פגום אחי..

אני הורדתי ועובד מצויין הקובץ שהורד..תוריד שוב

hanand
15/03/08, 21:13
אתה מתכוון astalavista.
ונכון מאוד, אתה צודק.

אני מתכוון altavista

http://babelfish.altavista.com/

GalBrill
15/03/08, 22:11
עדכון חשוב שגיליתי לאחר הפירסום: לפי "מקורות יודעי דבר" , יש סימנים טובים שעד סוף החודש יהיה פתרון מלא לעברית שכולל את הסרגל וממשק מותאם, מומלץ לחכות למשהו שלם.

winston
15/03/08, 22:14
חדשות טובות :)

The_Ben
15/03/08, 23:14
עדכון חשוב שגיליתי לאחר הפירסום: לפי "מקורות יודעי דבר" , יש סימנים טובים שעד סוף החודש יהיה פתרון מלא לעברית שכולל את הסרגל וממשק מותאם, מומלץ לחכות למשהו שלם.

מקווה שזה נכון :)
האם נאמר לך דבר כלשהו לגבי RTL? ;) נראה לי הכי מעניין כרגע..

hanand
16/03/08, 04:10
1. local system
2. מקלדת רוסית
3.אנשי קשר (זה מה שחשוב לנו)
4.לוגו מפעילים
5.פונט של שוקי מסחר
6. פונט של דז'ה וו
7. שינוי מפות ומזג אויר
8.הגדרות REGION
9. שינוי מפעיל OPRATOR
10. שינוי פורמטים

אחרי ההורדה חייבים לקנות את התכנה
אני קניתי דרך המכשיר
אחר כך מקבלים קוד בן 8 ספרות במייל

Кодове за активация (1 бр.)

Xxxx Xxxx

עושים איתו Activate
ואז התכנה מופעלת ונותנת את כל האפשרויות להתקנה
תבחרו רק את האפשרות ה 3
אחר כך יש לבצע שוב את ההתקנות של העברית

עידכון - אחרי ריסטור הוא לא מקבל את הקוד יותר ... ממש דפוק , אני מחכה למייל תשובה מהמפתח

בהצלחה[/QUOTE]

yoeli5
16/03/08, 04:42
נשמעת לי הזויה קצת התוכנה ניסיתי להוריד ומאז יש לי המון בעיות...

volari
17/03/08, 14:45
אני לא מצליח להבין פה משהו?? אנחנו כולם פה מחכים לאיזה מפתח רוסית שיפתח לנו סרגל גלילה בעברית?!?! הרי פרצנו את האייפון, גיירנו אותו, פיתחנו אותו למקומות שאנחנו רוצים..אז איפה כל המפתחים הישראלים?? מכל התוכניות שראיתי פה זה נראה כמשהו הכי פשוט (תקנו אותי אם אני טועה)..אז מה כל הסיפור? מה כל המרדף אחרי איזה מפתח רוסי?? ולמה לעזאזל אתם משלמים על תוכנה שהקיי לא עובד לאחר ריסטור??

GalBrill
17/03/08, 18:44
שלחתי מייל שאלה וחברה והתשובה הייתה חד משמעית - אחרי ריסטור המפתח הראשוני מתאים לאותו מכשיר.

לגבי הפיתוח, לאחר שדיברתי עם כמה מהחבר'ה שעושים את העבודה הנפלאה של הפיתוח והגיור, דווקא אותו חלק "קטן" של הסרגל הוא משהו בסיסי של מערכת ההפעלה ודורש השקעה רצינית, כאשר אתה לוקח בחשבון שכל הדברים שנעשו עד עכשיו נעשו בהתנדבות או במקרים אחרים מול תרומה (שכנראה לא ממש נעשתה על ידי רבים) - זה יכול להיות ההסבר מדוע עד היום לא השקיעו את הנדרש לפיתוח הזה.

אני הייתי הראשון לשלם עבור הסרגל ואני מוכן אהיה לשלם שוב לגרסה עברית טהורה - השאלה היא כמה יהיו מוכנים לשלם על מנת שירים את הכפפה מישהו ישראלי...

JustD
17/03/08, 18:50
החלפתי איתו מיילים בנושא,
הוא כרגע עובד על פרוייקט מלא של ערבית (שוק גדול יותר מבחינתו), הוא מתכנן גם ממשק Rtl - מימין לשמאל. עד היום לא קיבלתי ממנו תשובה מלאה אם וכאשר זה יקרה, אלא רק אמירה כללית שאם זה אפשרי הוא יהיה מוכן לעשות משהו מלא לעברית.
אם יהיה משהו חדש אעדכן.
זה דווקא יכול להיות טוב כי זה כבר RTL אז חצי עבודה נעשתה לא?

hanand
17/03/08, 20:35
שלחתי מייל שאלה וחברה והתשובה הייתה חד משמעית - אחרי ריסטור המפתח הראשוני מתאים לאותו מכשיר.

לגבי הפיתוח, לאחר שדיברתי עם כמה מהחבר'ה שעושים את העבודה הנפלאה של הפיתוח והגיור, דווקא אותו חלק "קטן" של הסרגל הוא משהו בסיסי של מערכת ההפעלה ודורש השקעה רצינית, כאשר אתה לוקח בחשבון שכל הדברים שנעשו עד עכשיו נעשו בהתנדבות או במקרים אחרים מול תרומה (שכנראה לא ממש נעשתה על ידי רבים) - זה יכול להיות ההסבר מדוע עד היום לא השקיעו את הנדרש לפיתוח הזה.

אני הייתי הראשון לשלם עבור הסרגל ואני מוכן אהיה לשלם שוב לגרסה עברית טהורה - השאלה היא כמה יהיו מוכנים לשלם על מנת שירים את הכפפה מישהו ישראלי...

גל היקר בהמלצתך קניתי את התכנה

עשיתי RESTORE
זה לא עובד זה לא נכון . אתה מומלץ לבדוק אישית .
ולגבי תמיכה קיבלתי מהם מייל אחרי 3 ימים שאני לא צריך לעשות RESTORE אלא איך לתקן בעיות באייפון (נהיו לי תמיכת אייפון)
במקום לענות לי על שאלה ברורה למה הרישיון לא עובד

אז שלחתי שוב מייל מעניין אותי לדעת מה יקרה

לא מומלץ לקנות - אני בכל אופן הסתדרתי תודות לפיתרונות לא חוקיים

חבל שזה ככה

GalBrill
17/03/08, 21:08
hanand - צר לי אם הדבר נכון, כמוך כמוני. אני מוכן להעביר לך את המייל שקיבלתי.
אם הדבר נכון, אפילו שאני ממש האחרון שימליץ על פתרונות לא חוקיים - הפתרון שלקחת הוא ליגיטימי לחלוטין!

sagico
17/03/08, 21:18
גל תאמין לי שאם היה יוצא פרוייקט עברי מושקע ומטמיע שפה בצורה משולמת (כמו שפה מקורית באייפון) לא כזאת שדורסת משהו או מבוססת על משהו וכ' אז היו מספיק אנשים שהיו מוכנים לשלם על פתרון כזה.

גם כשיצאו פריצות חינמיות למכשיר היו הרבה שקנו זאת בכסף כי איכות שירות ותמיכה חשובות לפעמים יותר...

לא שאני מזלזל בפתרונות שיש היום שהם מדהימים וכל הכבוד לכל העוסקים בדבר..

uzi
18/03/08, 21:37
היי אנשים טובים
יש פתרון ללא תשלום לסרגל ?

mb512
23/03/08, 12:41
יש בחינם קוראים לו contacts-il