מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : macbook pro

d-fencer
14/03/08, 22:37
אני יכול להביא את המחשב מארה"ב, האם אוכל להתקין לו פה מערכת הפעלה בעברית ומקשים בעברית? האם זה בתוספת תשלום? תודה...

benh1984
14/03/08, 22:41
תוכל לגייר אותו ... אבל נראה לך שיש משהו בחינם???

aviranak
14/03/08, 22:43
אני יכול להביא את המחשב מארה"ב, האם אוכל להתקין לו פה מערכת הפעלה בעברית ומקשים בעברית? האם זה בתוספת תשלום? תודה...

להתקין מערכת הפעלה והכל אין בעיה...אבל לגבי העברית יש מדבקות למקשים וניתן גם לבדוק לגבי חריטה אולי idigital נותנים שירות כזה. (או שלא מכיוון שזה דיי הפסד אבל בטוח שיש חברות שעושות את זה)

אודי
14/03/08, 23:36
יש בראשלצ חברה שמתמחה בזה וחורטת כך שהמקשים מוארים גם בעברית- זה עולה 150 שח.. תעשה חיפוש בגוגל כי שכחתי את השם שלהם (משהו עם גרף אולי פיסיגראף)
מערכת הפעלה בעברית אין אבל יש תמיכה בעברית והקלדה בעברית בצורה מצויינת (בקיצור הכל חוץ ממשק)

d-fencer
16/03/08, 10:28
והמחשבים שidigital מוכרים, ואלו שנמכרים בנתב"ג, באים ללא מערכת הפעלה בעברית?
למרות שלא קריטי שהתפריטים יהיו באנגלית.
כשהייתי בניו-יורק הם הראו לי שיש עברית מובנית במערכת ההפעלה של אפל אבל אני לא יודע אם זה כולל הקלדה בעברית...

aviranak
16/03/08, 10:41
והמחשבים שidigital מוכרים, ואלו שנמכרים בנתב"ג, באים ללא מערכת הפעלה בעברית?
למרות שלא קריטי שהתפריטים יהיו באנגלית.
כשהייתי בניו-יורק הם הראו לי שיש עברית מובנית במערכת ההפעלה של אפל אבל אני לא יודע אם זה כולל הקלדה בעברית...

הקלדה בעברית כן אבל לגבי הממשק אני חושב שעדיין אין למרות שאני יודע שעובדים על זה (Idigital כמובן)

noamphil
16/03/08, 19:42
אין למקינטוש תמיכה בשפת מערכת בשפה העיברית בכלל!!! עד שאיידיגיטל יעשו את זה זה יקח לפחות עוד כמה חודשים או יותר בנוסף אני כמעט בטוח שהם יקחו על זה לא מעט כסף!!!ולשנות שפת במקינטוש זה לא סיפור כמו שזה נראה:
system prefences-international
הדבר היחידי שהוא בעייתי,כמו שנאמר כאן כבר,זה המקלדת אבל יש הרבה חברות שעושות צריבה של המקלדת והוספה של אותיות עיבריות...
מה שאני מציע לך זה לקנות מחו"ל ובנוסף לקנות את ה apple care שזה נותן לך גם מעיין אחריות בארץ