מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מה דעתכם על IPAD 2 64 Gb 3G

firebird
20/01/12, 12:00
יש לי הזדמנות לקנות מקרוב משפחה שקונה כל גאדגט שחדש את האייפד 2 שבכותרת.

הוא חובב גאדגטים מושבע שקונה את הכי טוב שאפשר ולאחר זמן קצר עובר לגאדגט הבא וזורק את ה"ישן" במגירה.

הוא נתן לי לנסיון IPAD 2 64 GB 3G - אני איש של אנדרואיד ואין לי הרבה מושג אבל משיטוט באתר של איידיגיטל הבנתי שזה הדגם הכי יקר שייש.

בדקתי באתר של APPLE לפי מספר סידורי ויש למכשיר אחריות עדיין עד מאי 2012 המכשיר חדש לגמרי ללא שריטה ואפילו לא הותקנו תוכנות מהמרקט. - נקנה מאיי דיגיטל

הוא מבקש על המכשיר 2000 שקל שזה נשמע לי מחיר מעולה, מה דעתכם?

natanzon
20/01/12, 12:17
יש לי הזדמנות לקנות מקרוב משפחה שקונה כל גאדגט שחדש את האייפד 2 שבכותרת.

הוא חובב גאדגטים מושבע שקונה את הכי טוב שאפשר ולאחר זמן קצר עובר לגאדגט הבא וזורק את ה"ישן" במגירה.

הוא נתן לי לנסיון IPAD 2 64 GB 3G - אני איש של אנדרואיד ואין לי הרבה מושג אבל משיטוט באתר של איידיגיטל הבנתי שזה הדגם הכי יקר שייש.

בדקתי באתר של APPLE לפי מספר סידורי ויש למכשיר אחריות עדיין עד מאי 2012 המכשיר חדש לגמרי ללא שריטה ואפילו לא הותקנו תוכנות מהמרקט. - נקנה מאיי דיגיטל

הוא מבקש על המכשיר 2000 שקל שזה נשמע לי מחיר מעולה, מה דעתכם?

אם יש לך את הכסף ואת הצורך במכשיר והוא במצב טוב ועוד יש אחריות זה המחיר הכי זול שתמצא לדגם הזה בעולם נראה לי..במידה ולא תצטרך אותו תמיד תוכל לקנות אותו למטרת רווח (למכור ביותר כי השווי שלו הרבה יותר גבוה)

yakirmanz
20/01/12, 12:24
קח בחשבון שיש שמועות על אייפד חדש בעוד כחודש.

firebird
20/01/12, 15:14
המכשיר ירכש לטובת אבי, מבחינתו זה לא היה ממש משנה לו אם זה היה IPAD 1.

תודה על ההמלצות נרכוש את המכשיר

Deantweety
20/01/12, 15:45
לפי דעתי קנה את הגרסה בלי ה3G מניסיון אישי יש הרבה מקומות עם wifi בארץ וכמעט שלא יוצא להשתמש בו ויש גם את ההוצאות הנלוות,ולגבי אם כדאי עכשיו אז דעתי היא שכן מכיוון שמאז הצונאמי ביפן כל ההשקות נדחו ובגלל זה ה4S הגיע באיחור של חצי שנה.

natanzon
20/01/12, 20:11
במידה ולא יהיה לך מה לעשות והאייפד באמת במצב טוב אננ מוכן לקנות ב-2000 במיידי :)