מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הפרדה בין הפורומים התורמים ל"מדברים על הכל".

zeevik
13/03/08, 21:58
ושוב, הכותרת לא הכי מוצלחת. סורי.
ולעצם הענין. אם יורשה לי להציע שהודעות בפורום "מדברים על הכל" שהפך באחרונה לסוג של צ'אט לא יופיעו בחיפוש "הודעות חדשות".
אני מאמין שהרבה בוגרים נכנסים להתעדכן מידי פעם, והדרך הנוחה ביותר היא בחירה בהודעות חדשות או הודעות מהיום, ולטעמי זה מוריד קצת מהרמה של הפורום המכובד הזה כשבסמוך להודעות המכובדות והמקצועיות מופיעות הודעות שזאת חולה, להוא יש יומולדת ואלו מתכתבים בפרטי וכו'.
נכון, ניתן בקלות להעביר את העינים לשורה הבאה, אבל אף על פי כן.

0ren
13/03/08, 22:34
מצטרף לבקשה.

iPhoner(?)
14/03/08, 02:34
גם אני...

liraz
14/03/08, 14:24
אני נגד ... אני גם נגד הורדת ספירת ההודעות בפורום מדברים על הכל ....
פורום זה פורום הוא כולו חתיכה אחת ויש אנשים שמוצאים את זה לנכון גם לדבר בשביל הכיף ולא רק את השיחות המקצועיות ... למה שלא ייספרו להם הודעות על זה ? הרי בסופו של דבר מספר ההודעות אומרות רק דבר אחד ... מי פעיל בפורום ומי לא ממש וזה לא ממש משנה איפה ... ואם כבר מורידים את ההודעות כדי שאנשים לא יהיהו "שועלי-על" אז למה לא להוריד את זה שהתגי משתמש לא ייקבעו לפי מספר ההודעות אלא לפי בחירה אישית של המנהלים למשל ... דבר זה יכול לקדם הן מבחינה מקצועית והן מבחינה של קירוב אנשים בתוך הקהילה ....

ותחשבו על זה ... :)

יצחק
14/03/08, 15:08
פורום זה פורום הוא כולו חתיכה אחת ויש אנשים שמוצאים את זה לנכון גם לדבר בשביל הכיף ולא רק את השיחות המקצועיות ... למה שלא ייספרו להם הודעות על זה ? הרי בסופו של דבר מספר ההודעות אומרות רק דבר אחד ... מי פעיל בפורום ומי לא ממש וזה לא ממש משנה איפה ... ואם כבר מורידים את ההודעות כדי שאנשים לא יהיהו "שועלי-על" אז למה לא להוריד את זה שהתגי משתמש לא ייקבעו לפי מספר ההודעות אלא לפי בחירה אישית של המנהלים למשל ... דבר זה יכול לקדם הן מבחינה מקצועית והן מבחינה של קירוב אנשים בתוך הקהילה ....

מסכים איתך בכל מילה:)

IlanF
14/03/08, 15:25

ראיתי בפורום אחד שיש לאנשים ניקוד על כמה שהם עוזרים אחד לשני.
כל אחד יכול להביא לכל אחד נקודה, אבל רק נקודה אחת לכל אדם בכל פעם (בשביל להביא נקודה למישהו אחר צריך לקחת את הנקודה שכבר הבאת למישהו).
הנקודות לאט לאט מצטברות אצל כל אחד וככה אפשר להפריד בין אנשים שבאמת עוזרים לאלה שסתם מדברים.
אפשר לעשות משהו דומה גם כאן.