מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : כיצד לתקן בעיות בהפעלת Facetime/iMessage (עודכן)

RAiNZ
14/01/12, 21:31
המדריך המלא להפעלת שירותי הודעות הדחיפה, iMessage ו-Facetime על מכשירי אייפון 4 ו-3Gs פרוצים (לבעלי טורבו סים ולמשתמשי אולטרהסנואו בלבד) ואשר מריצים את מערכת ההפעלה iOS 5 ומעלה.

הקדמה:
iOS 5 הביאה עמה שפע של תכונות חדשות, כולל iMessage הידוע שמרשה למשתמשים לתקשר עם כל מכשיר אחר שפועל 5 iOS דרך חיבור נתונים WiFi / סלולרי בחינם, ובכך מבטל את העלות של תוכניות הסמסים. אמנם פיצ'ר מוערך מאוד ושימושי, iMessage נותר פיצ'ר אשר משתמשים פרוצים יכלו רק לקנא בו, במיוחד אלו על ספקים לא רשמיים, מכיוון ש-iMessage דורש הפעלה עם iTunes לפני שניתן יהיה להשתמש בו. מכשיר iOS שעבר האקטיבציה (אקטיבציה לא חוקית באמצעות תוכנות הפריצה) נתקל כאן בקיר, כי בזמן שאתם יכולים להשתמש במכשיר האייפון 4 או 3GS שלכם - תכונות כמו iMessage, או FaceTime והודעות הדחיפה (פוש) אינן מתפקדות, אלא אם אתם מוכנים לשלם עבור פתרונות כמו PushFix ו MiTime.

כל זה השתנה עם SAM, אשר מאפשר לכם לבצע אקטיבציה חוקית לאייפון שלכם ​​באמצעות תעודות לגיטימיות שנוצרו באמצעות iTunes. היתרון? אתם מקבלים שימוש מלא בהודעות הדחיפה (פוש) , FaceTime ו - iMessage, ללא צורך לבזבז כסף. המשיכו לקרוא כדי לברר כיצד.

לפני שנתחיל, הרשו לי להסביר קצת איך זה עובד. iTunes מפעיל את האייפון החדש שלכם באמצעות כתובת ה- IMSI של הפעילה הסלולרית שלכם, שנלקח מכרטיס ה-SIM. כאשר אתם עושים האקטיבציה למכשיר שלכם באמצעות אחת מתוכנות הפריצה, המכשיר הופך לזמין לשימוש עם ספק לא רשמי. תהליך האקטיבציה הרשמי במקרים כאלו נעקף ידי הפעלת תוכנת רקע שפעילה כל הזמן, וגורמת ל- iTunes להאמין כי המכשיר כבר הופעל. אמנם קיימות שיטות רבות וכלים זמינים לביצוע האקטיבציה, SAM הוא תוכנה חינמית בסידיה אשר מזייפת את כתובות ה- IMSI, מה שגורם ל- iTunes להאמין כי המכשיר פועל על ה-SIM של המפעילה הרשמית, ובכך מנפיקה תעודות ההפעלה לגיטימיות. בזמן שזה מתקן את בעיית הודעות הדחיפה (פוש), על iOS 5, זה גם פותר את הבעיות עם FaceTime ו iMessage. אתם גם תהנו מחיי הסוללה טובים יותר באופן משמעותי, הודות לכך ששיטה זו מבטלת את תוכנת ההפעלה שרתה כל הזמן פועלת ברקע (אפילו טוב יותר עבור אנלוקרים שמשתמשים ב- ultrasn0w).

התהליך המתואר כאן נבדק על אייפון 4 (נפרץ באמצעות 2.8b8 sn0wbreeze, ומריץ iOS 5.0). האזהרה הרגילה חלה כאן: אפילו שהשיטה נבדקה באופן מלא - אתר אייפונס אינו אחראי לכל נזק אשר עלול להיגרם למכשירכם עקב שימוש במדריך זה.

דרישות מקדימות:

מכשיר אייפון 4 או 3Gs אשר עבר האקטיבציה
על המכשיר להיות פעיל
על המכשיר להריץ את סידיה
על המכשיר להיות מעודכן לגרסת iOS 5 ומעלה

מתחילים:

עדכון:

בעלי הטורבו סים צריכים להתחיל בכך שהם מוציאים את הטורבו סים מן המכשיר, לפני שהם מתחילים את התהליך. הטורבו סים הינו עוקף סים בהגדרתו, ולפיכך יבלבל את SAM ויגרום לכך שכל הפעולות שתעשו לא יעבדו.

ראשית, השיקו את סידיה, בחרו את אופציית Manage, ותוסיפו את המקור (סורס) הבא:

http://cloud.addictivetips.com/wp-content/uploads/2011/10/IMG_0002.jpg

לאחר שהמקור התווסף למאגר שלכם, עשו חיפוש עבור SAM, או מצאו את החבילה במאגר באופן ידני, ותתקינו אותה.

http://cloud.addictivetips.com/wp-content/uploads/2011/10/IMG_0004.jpg

לאחר שהתקנתם את SAM, תמצאו אייקון של SAMPrefs על האייפון שלכם. השיקו את SAMPrefs ונווטו לתפריט Utilities.

http://cloud.addictivetips.com/wp-content/uploads/2011/10/IMG_0005.jpg

תחת Utilities, לחצו על האפשרות "Revert Lockdown to Stock". זה יבטל את ההאקטיבציה שלכם, אבל אל דאגה - האייפון שלכם ​​יישאר פונקציונלי.

http://cloud.addictivetips.com/wp-content/uploads/2011/10/IMG_0006.jpg

הודעה תצוץ תחת הכותרת Stockification Sucess. לחצו על אישור.

http://cloud.addictivetips.com/wp-content/uploads/2011/10/IMG_0007.jpg

בשלב הבא, על אותו המסך, לחצו על (De-Activate iPhone (clear push. הודעה נוספת תצוץ, המאשרת כי הטלפון נוטרל.

http://cloud.addictivetips.com/wp-content/uploads/2011/10/IMG_0008.jpg

עכשיו, אם האייפון שלכם ​​כבר היה מחובר למחשב שלכם, נתקו את כבל ה-USB וחברו אותו מחדש. אחרת, פשוט חברו אותו עם iTunes ותנו לו לעבוד (סנכרון אחד הוא כל מה שנדרש עם חבילת SAM מותקנת). כמו כן, בשלב זה, אם האפליקציה iPusher כבר הותקנה על האייפון שלכם, מחקו אותה.

בשלב זה, האקטיבציה תושלם, ותוכלו לוודא זאת על ידי ניווט ל- Settings>Sam>More information. אם רשום לכם WildcardActivated כמו בתמונה, אתם בדרך הנכונה.

http://cloud.addictivetips.com/wp-content/uploads/2011/10/IMG_0013.jpg

לאחר האייפון שלכם עבר ​​את האקטיבציה, השיקו את SAMPrefs שוב, ולחצו על Utilities. אתם תוכלו להבחין כי התפריט המוצג שונה מהפעם האחרונה. לחצו על Backup Activation, ואחריו לחצו על Restore Activation. הודעה קופצת אמורה ליידע אתכם על הצלחתכם.

http://cloud.addictivetips.com/wp-content/uploads/2011/10/IMG_0009.jpg

מכאן ואילך מתחיל החלק שדורש סבלנות (הטריד אותי, לפחות). אתחלו את האייפון שלכם ​​(לחיצה על כפתור הבית+כפתור הפעלה עד שנכבה המסך, ואז לשחרר) ולאחר מכן חברו אותו למחשב ותנו לו להסתנכרן עם iTunes. ברגע שזה נעשה, תתקינו את האפליקציה iPusher חינם מהאפסטור (http://itunes.apple.com/us/app/ipusher/id348540958?mt=8).

http://cloud.addictivetips.com/wp-content/uploads/2011/10/IMG_0011.jpg

אתחלו את האייפו שלכם ​​שוב בגמר הסנכרון (כן, דרוש אתחול שני לפני שאתם באמת תוכלו להשתמש במכשיר) וסנכרנו שוב עם iTunes. כמו כן, עליכם להבטיח כי יש לכם חיבור לרשת WiFi עם גישה לאינטרנט פעיל. ואז, השיקו את iPusher, הרשו לו לשלוח לכם הודעות דחיפה, והקישו על הכפתור Test Push Notifications. אתם אמורים לראות על המסך שלכם הודעה זהה לתמונת המסך למטה, ולנשום לרווחה, כי הכל עובד.

http://cloud.addictivetips.com/wp-content/uploads/2011/10/IMG_0012.jpg

זה צריך בעצם לתקן את הכל, אבל כדי להיות בטוחים, עדיף לכם לכבות את iMessage ואת FaceTime, ולהפעיל אותם מחדש. כדי לעשות זאת, לכו ל - Settings וכבו את FaceTime, וכנ"ל עבור iMessage. עכשיו, אתחלו מחדש את האייפון שלכם ​​שוב, והדליקו את שתי התכונות הללו. הן אמורות לעבוד.

ראוי לציין להזכיר כי בהגדרות, הן iMessage ו FaceTime עדיין יראו כי האקטיבציה נכשלה ("Activation unsucessful".) - לא לדאוג, הם יפעלו בכל זאת.

עכשיו אתם יכולים להשתמש באייפון 4/ 3GS שלכם שעבר האקטיבציה, ולנצל את מלוא הפוטנציאל שלהם. שימו לב ששיטה זו פועלת על מכשירי אייפון 4 ו-3GS בלבד, המריצים את iOS 5 על ספק לא רשמי. כמו כן, אין לכם צורך בהגדרות אלו אם אתם משתמשים במכשיר סיפ-פרי יצרן, שכן הם לא צריכים לעבור האקטיבציה בכל מקרה.

Aarón
14/01/12, 21:51
כל הכבוד על המדריך המושקע.
תודה רבה רון.
;)

Shai Mizrachi
14/01/12, 22:10
מאסטר ריייייייייייייייייייייייי ייייייייייייייייינז!!!!!!

:)

Tefer
15/01/12, 00:21
קודם כל תודה רבה...
ניסיתי את המדריך על האייפון שלי: אייפון 4 של AT&T גירסא 5.0.1
אכן, אחרי שהתקנתי את ה-Ipusher הוא אומר לי שהודעות הפוש שלי עובדות..
אבל גם כששלחתי לעצמי מייל, וגם שביקשתי ממישהו שישלח לי הודעה ב-What's app, המכשיר עדיין לא הראה לי את הודעות הפוש.
בנוסף, בזמן ההתקנה ה-ITUNES שלח לי הודעת שגיאה כזו:
Itunes could not cheack for an update to the carrier settings for you iphone. an unknown error occurred (1651)
האם זה אומר לך משהו ?
ושוב תודה על המדריך
עריכה: בנוסף, לאחר כמה דקות שהמכשיר דולק, כאשר אני נכנס שוב ל-Ipusher, הוא כבר לא שולח לי את ההודעה...

yogevhenig
15/01/12, 01:11
O

RAiNZ
15/01/12, 02:29
קודם כל תודה רבה...
ניסיתי את המדריך על האייפון שלי: אייפון 4 של AT&T גירסא 5.0.1
אכן, אחרי שהתקנתי את ה-Ipusher הוא אומר לי שהודעות הפוש שלי עובדות..
אבל גם כששלחתי לעצמי מייל, וגם שביקשתי ממישהו שישלח לי הודעה ב-What's app, המכשיר עדיין לא הראה לי את הודעות הפוש.
בנוסף, בזמן ההתקנה ה-ITUNES שלח לי הודעת שגיאה כזו:
Itunes could not cheack for an update to the carrier settings for you iphone. an unknown error occurred (1651)
האם זה אומר לך משהו ?
ושוב תודה על המדריך
עריכה: בנוסף, לאחר כמה דקות שהמכשיר דולק, כאשר אני נכנס שוב ל-Ipusher, הוא כבר לא שולח לי את ההודעה...

תתקין את המקור של פושפיקס: http://repo.pushfix.info
ותתקין את התוסף carrier reset fix
שלוף את הסים מן המכשיר, ותחזיר אותו
פתח את אפליקציית ההגדרות, וודא שקטגוריית המפעיל התעדכנה
מכאן, בהנחה והסעיף הקודם מראה מפעיל, הכל אמור להיות תקין

שלום,
יש לי אייפון 4 שאוקטב באופן רגיל עם הכרטיס של at&t עד היום הכל עבד רגיל..
האייפון כרגע ללא סים בתוך המכשיר( נמצא בחול) והיום פתאום הפסיקו לעבוד הפייסטיים וה imssegase..
מה יכולה יות הבעיה? הפתרון בכתבה יעזור?
תודה

הבעיה היא שללא כרטיס סים בתוך המכשיר, facetime ו- imessage
לא יעבדו.

avihilhip
15/01/12, 14:02
יש לי 3gs ואקטבתי אותו דרך הסים המקורי של at t גם אניצריך לבצע את המדריך
?

Tefer
15/01/12, 19:07
תתקין את המקור של פושפיקס: http://repo.pushfix.info
ותתקין את התוסף carrier reset fix
שלוף את הסים מן המכשיר, ותחזיר אותו
פתח את אפליקציית ההגדרות, וודא שקטגוריית המפעיל התעדכנה
מכאן, בהנחה והסעיף הקודם מראה מפעיל, הכל אמור להיות תקין

הבעיה היא שללא כרטיס סים בתוך המכשיר, facetime ו- imessage
לא יעבדו.

הכתובת של הסורס לא נכונה...

RAiNZ
15/01/12, 19:08
הכתובת של הסורס לא נכונה...

cydia.pushfix.info

מצטער. לפעמים מרוב סורסים נהיה סלט בראש ;)

Tefer
15/01/12, 19:19
cydia.pushfix.info

מצטער. לפעמים מרוב סורסים נהיה סלט בראש ;)

חחח זה בסדר...
התקנתי את הסורס, אבל עדיין הודעות הפוש לא עובדות..
האם הודעות הפוש מתקיימות אך ורק כשיש סים שפועל ?
כרגע המכשיר שלי עם סים של סלקום אבל הוא מראה "אין כרטיס SIM" מכיוון שגירסת המודם שלי היא 04.11.08

RAiNZ
15/01/12, 19:26
חחח זה בסדר...
התקנתי את הסורס, אבל עדיין הודעות הפוש לא עובדות..
האם הודעות הפוש מתקיימות אך ורק כשיש סים שפועל ?
כרגע המכשיר שלי עם סים של סלקום אבל הוא מראה "אין כרטיס SIM" מכיוון שגירסת המודם שלי היא 04.11.08

כן, דרוש סים פעיל על מנת שהודעות הדחיפה יפעלו, לפי מיטב ידיעתי.

Tefer
15/01/12, 19:43
כן, דרוש סים פעיל על מנת שהודעות הדחיפה יפעלו, לפי מיטב ידיעתי.

אחלה... נחכה לאנלוק :)
תודה על הכל

dudon4444
16/01/12, 02:45
כשהתקנתי את SAM אז האייפון פתאום נכבה ואז נדלק והמסך נכבה שוב ולא נדלק יותר...מה לעשות?

עשיתי just boot וזה הסתדר תודה!!

SHAHAR SHOKO
16/01/12, 03:12
אחלה השקעה על המדריך!
אבל בגלל זה קונים סים פרי וזהו
אחרי כל עדכון גירסה בנוסף לכל הסורסים והכאב ראש המקוסטם צריך להתקין גם את זה
כמו שאמרו חכמינו "סיםפרי-ותהיה לי בריא"...

diymantion
16/01/12, 18:24
רגע רגע יש לי סימפרי ועשיתי את כל התהליך וזה עובד...
סתם עשיתי את כל הבאלגן הזה :)
לא משנה העיקר עובד

oz_atiya
17/01/12, 12:15
היי
יש לי איפון 4 של AT&T הבעיה היא שהפייס טיים והודעות הMMS לא עובדים לי בגירסה 5.01
לאחר פריצה של redsnow
הורדתי את הכל ועבדתי לפי המדריך כאן אך עדיין זה לא עובד לי
זה גם רשם לי שהטלפון מאוקטב WILFCARDACTIAVED
מה אפשר לעשות??
גם הכנסתי את הגדרות הAPN
ורכשתי את הMITIME
הפוש עובד לי

Dvirw
17/01/12, 16:03
תודה על המדריך אבל 2 שאלות לפני שאני מתחיל את התהליך

פרצתי דרך רדסנו את המכשיר והוא ביצע לי גם את ההאקטיבציה, זה משנה?
ורציתי לדעת אם צריך להוציא את כרטיס הסים במהלך הפריצה הזאת? יחד עם הטורבו סים כמובן או להמשיך בתהליך כאשר שניהם בפנים?

תודה.

noammk5
17/01/12, 18:55
שלום לכולם
יש לי אייפון 4 שנקנה מדרום אמריקה מפרו מריץ גירסא 5.0.1 עם טורבו סים מפעיל ברשת אורנג
הכל טוב ויפה המכשיר עובד אבל ההודעות פוש נוטיפיקשיין לא עובדות
המדריך הזה יכול לסדר לי את זה?
ניסתי שלב אחרי שלב במדריך אבל האקטיביישן סטייט לא משתנה לי לוואילד קארד אקטיבית ניסיתי כמה פעמים לא עובד אולי אני לא עושה את זה כמו שצריך או אולי בגלל שאני עושה את זה עם טורבו סים אז אי אפשר אני אשמח אם מישהו יסביר לי איך עושים את זה כמו שצריך אפשר בפייס או שאני אתקשר אליו אין לי בעיה תודה רבה.
ניסיתי להתקין את הפוש דוקטור
את הפוש פיקס כלום לא עובד יש דרך אחרת

eli631
20/01/12, 20:11
אהלן.
יש לי אייפון 4 מארה"ב (לא סים פרי) עדכנתי שלשום את לגרסה 5.0.1 מבלי לשדרג את המודם (01.59.00)
לאחר מכן פרצתי ועשיתי אקטיבציה באמצעות הסים המקורי של AT&T
נראה לי שהודעות הפוש בסדר - כי כששולחים לי ווטסאפ אני רואה
אבל מתחת ל imessage ולפייסטיים רשום ממתין להפעלה...
האם אני צריך להשתמש במדריך?

בכל מקרה התקנתי את ה SAM וכשאני מפעיל אותה בתוך utilities
ישר עולה לי התפריט כמו בתמונה השנייה (התפריט בתמונה הראשונה כלל לא מופיע)
התפריט שעולה לי מצורף...

מה לעשות?

ofirosh
23/01/12, 17:23
תודה רבה על ההשקעה הענקית :)

יש לי בעיה:התקנתי את הSAM והמכשיר עשה מן אתחול ולאחר מכן עלה מסך אפור שכותב מפעיל את האייפון...ואז הוא נותן לי לא ניתן להפעיל את האייפון מאחר ששרת ההפעלה אינו זמין באופן זמני.... מה אני עושה עכשיו ?

basha
23/01/12, 21:54
מצטרף לשאלה שמעלי!
תודה מראש :)

dEEPo
23/01/12, 22:58
תודה רבה!!! אחלה מדריך זה גם פתר לי את הבעיה שלא יכולתי לשחזר גיבוי לאחר שעידכנתי לגירסה 5.0.1 מ 4.33 ועכשיו יכולתי לעשות שחזור. והפוש גם עזר לעבוד. אבל נראה שה iMessage לא עובד /: שלחתי למישו באותה גירסה כמו שלי והצבע של ההודעה בצבע ירוק ולא כחול... למה זה?

Noam
24/01/12, 00:42
תודה רבה!!! אחלה מדריך זה גם פתר לי את הבעיה שלא יכולתי לשחזר גיבוי לאחר שעידכנתי לגירסה 5.0.1 מ 4.33 ועכשיו יכולתי לעשות שחזור. והפוש גם עזר לעבוד. אבל נראה שה iMessage לא עובד /: שלחתי למישו באותה גירסה כמו שלי והצבע של ההודעה בצבע ירוק ולא כחול... למה זה?

שניכם מחוברים לWIFI\3G בעת שליחת ההודעה?
האם אופציית iMessage פעילה אצל שניכם דרך הגדרות-הודעות?

malex-line
24/01/12, 08:47
מצטרף לשאלה
יש לי בעיה: התקנתי את הSAM והמכשיר עשה מן אתחול ולאחר מכן עלה מסך אפור שכותב מפעיל את האייפון...ואז הוא נותן לי לא ניתן להפעיל את האייפון מאחר ששרת ההפעלה אינו זמין באופן זמני.... מה אני עושה עכשיו ?
המכשיר פתוח באמצעות טורבו סים!!
בבקשה קצת דחוף..
תודה.

basha
24/01/12, 09:54
כן האייפון לא מתפקד, יש פיתרון?
תודה מראש..

אלירן בוקרה
24/01/12, 18:06
יש לי שאלה שלא כל כך קשורה לנושא ..
אני פרצתי את האיפון שלי שהוא בגרסה 5.01 עכשיו הכול עובד כמו שצריך
עכשיו שאני פתחתי את הסידייה הוא שאל אותי מי אני ??
בחרתי בבחירה בראשונה מימין עכשיו אני בחרתי את זה בטעות מה אני יכול לעשות בשביל לתקן זאת ולבחור בראשון משמאל ?

Noam
24/01/12, 22:36
יש לי שאלה שלא כל כך קשורה לנושא ..
אני פרצתי את האיפון שלי שהוא בגרסה 5.01 עכשיו הכול עובד כמו שצריך
עכשיו שאני פתחתי את הסידייה הוא שאל אותי מי אני ??
בחרתי בבחירה בראשונה מימין עכשיו אני בחרתי את זה בטעות מה אני יכול לעשות בשביל לתקן זאת ולבחור בראשון משמאל ?

תפעיל את סידיה
למטה Manage
למעלה משמאל Settings
תבחר ב User
למעלה Done
תבלה

eli631
25/01/12, 00:53
אהלן.
יש לי אייפון 4 מארה"ב (לא סים פרי) עדכנתי שלשום את לגרסה 5.0.1 מבלי לשדרג את המודם (01.59.00)
לאחר מכן פרצתי ועשיתי אקטיבציה באמצעות הסים המקורי של AT&T
נראה לי שהודעות הפוש בסדר - כי כששולחים לי ווטסאפ אני רואה
אבל מתחת ל imessage ולפייסטיים רשום ממתין להפעלה...
האם אני צריך להשתמש במדריך?

בכל מקרה התקנתי את ה SAM וכשאני מפעיל אותה בתוך utilities
ישר עולה לי התפריט כמו בתמונה השנייה (התפריט בתמונה הראשונה כלל לא מופיע)
התפריט שעולה לי מצורף...

מה לעשות?

Rainz? , Noam?, muli? מישהו?

RAiNZ
25/01/12, 01:06
Rainz? , Noam?, muli? מישהו?

Backup Activation

אלירן בוקרה
25/01/12, 09:48
תודה רבה על העזרה אבל נכנסתי לאן שרשמתה ואני לא מוצא Settings
בכול מקרה אני גם לא מוצא את האינסטולוס דרך הסידיה יש דרך אחרת להתקין אותו ?

dEEPo
26/01/12, 04:29
שניכם מחוברים לWIFI\3G בעת שליחת ההודעה?
האם אופציית iMessage פעילה אצל שניכם דרך הגדרות-הודעות?

כן...

dEEPo
27/01/12, 00:54
ואי איזה סרט בטעות עדכנתי מהסידיה לגירסא החדשה של SAM
ועכשיו האיפון לא קורא את הסים (תקלת סים) מה לעשות?!!

fridalon
28/01/12, 11:02
שלום,
יש לי אייפון 3GS שעשיתי לו אנלוק לSIM והוא עובד, ועדיין, לאחר שאני לוחץ על שני הדברים ב SAM ואז מחבר לאייטונס, האייטונס לא עושה Activation וכותב שאין תמיכה בכרטיס סים שבאייפון.
מה לעשות? וקשה תעזור !!! תודה

snoams
03/02/12, 11:34
ביצעתי בדיוק כפי שרשום במדריך.
לצערי הרב עדיין ה-iMessage לא עובד, זה רושם Waiting for activation.

האם יש משהו נוסף שניתן לבצע?

תודה רבה,
נועם.

snoams
03/02/12, 12:18
ביצעתי בדיוק כפי שרשום במדריך.
לצערי הרב עדיין ה-iMessage לא עובד, זה רושם Waiting for activation.

האם יש משהו נוסף שניתן לבצע?

תודה רבה,
נועם.

כעת הכל עובד תקין, זה פשוט לקח זמן משום מה.
תודה רבה על המדריך האדיר!!

basha
06/02/12, 18:07
מצטרף לשאלה
יש לי בעיה: התקנתי את הSAM והמכשיר עשה מן אתחול ולאחר מכן עלה מסך אפור שכותב מפעיל את האייפון...ואז הוא נותן לי לא ניתן להפעיל את האייפון מאחר ששרת ההפעלה אינו זמין באופן זמני.... מה אני עושה עכשיו ?
המכשיר פתוח באמצעות טורבו סים!!
בבקשה קצת דחוף..
תודה.

מצטרף..יש פיתרון?
תודה רבה מראש! :)

אור חנוכייב
06/02/12, 19:44
מישו הצליח עם המדריך הזה כי ראיתי הרבה שכותבים שלא הצליחו ונתקע להם אחרי שהתקינו SAM

wesamer
27/02/12, 16:16
רון שלום ,

עפ"י התיאור שמופיע בסידיה, SAM יכול לתקן את בעית האקטיביציה הלא חוקית גם באייפונים פרוצים בגירסאות קושחה 4 ומעלה ,לצורך תיקון בעיית הצריכה המוגברת של הסוללה .
האם זה יכול להיות ?

RAiNZ
27/02/12, 17:22
רון שלום ,

עפ"י התיאור שמופיע בסידיה, SAM יכול לתקן את בעית האקטיביציה הלא חוקית גם באייפונים פרוצים בגירסאות קושחה 4 ומעלה ,לצורך תיקון בעיית הצריכה המוגברת של הסוללה .
האם זה יכול להיות ?

בהחלט כן. האקטיבציה מריצה daemon ברקע כל הזמן שזולל סוללה.
סאם מתקן את הבעיה הזו על ידי כך שהוא גורם למערכת להאמין שהתבצעה אקטיבציה חוקית.

wesamer
01/03/12, 19:36
בהחלט כן. האקטיבציה מריצה daemon ברקע כל הזמן שזולל סוללה.
סאם מתקן את הבעיה הזו על ידי כך שהוא גורם למערכת להאמין שהתבצעה אקטיבציה חוקית.

האם לצורך השימוש ב-Sam על אייפון בגירסה 4.3.3 צריך לבצע את כל השלבים שציינת במדריך שלך כמו בגירסה 5?

RAiNZ
02/03/12, 05:33
האם לצורך השימוש ב-Sam על אייפון בגירסה 4.3.3 צריך לבצע את כל השלבים שציינת במדריך שלך כמו בגירסה 5?

בהחלט - המדריך הוא אוניברסלי לכל הגרסאות.

ofirosh
05/03/12, 15:52
ישנה דרך אחרת לתקן את הבעיה בהפעלת Facetime/iMessage?
מפני שמדריך זה לא עובד לי ונועל לי את המכשיר

HAUSHES
07/03/12, 01:50
אני גם מצטרף לשאלה מעלי,
יש לי אייפון 4 לא סימפרי מצרפת עם מודם גירסה 04.11.08 גירסה 5.0.1, עבדתי לפי המדריך, היה נראה מבטיח שהכל עבד לפי המדריך ואז בסוף התהליך, האייפון נכנס להתקף אפילפטי ונדלק ואז עושה ריספרינג לעצמו כל שניה וכך חוזר על עצמו, מתסכל מאוד!
עשיתי ריסטור מחדש למכשיר ופרצתי אותו.
האם יש לי מה לעשות עם האייפון במצב הנ"ל?
תודה מראש למבין שיגיב.
חג פורים שמח!

niviman
07/03/12, 15:00
יש לי אייפון 3gs 5.0.1 06.15.00 וניסיתי לעשות את האקטיבציה הזאת. לחצתי על revert lockdownd to stock ואז De-active iphone ואז חיברתי את האייפון למחשב וניסיתי לעשות לו סינכרון ואז האייטונס אומר לי שהסים הוא לא המקורי מה אני עושה? ועשיתי לו ההאקטיבציה מחדש ועוד הפעם ניסיתי את אותו הדבר ואני נתקע באותו מקום...ניסיתי את זה אולי 4 5 פעמים...תודה מראש

RAiNZ
07/03/12, 15:50
יש לי אייפון 3gs 5.0.1 06.15.00 וניסיתי לעשות את האקטיבציה הזאת. לחצתי על revert lockdownd to stock ואז De-active iphone ואז חיברתי את האייפון למחשב וניסיתי לעשות לו סינכרון ואז האייטונס אומר לי שהסים הוא לא המקורי מה אני עושה? ועשיתי לו ההאקטיבציה מחדש ועוד הפעם ניסיתי את אותו הדבר ואני נתקע באותו מקום...ניסיתי את זה אולי 4 5 פעמים...תודה מראש

אני לא יודע אם SAM עובד על המודם של האייפד, אך יש לי הרגשה שלא.

אני גם מצטרף לשאלה מעלי,
יש לי אייפון 4 לא סימפרי מצרפת עם מודם גירסה 04.11.08 גירסה 5.0.1, עבדתי לפי המדריך, היה נראה מבטיח שהכל עבד לפי המדריך ואז בסוף התהליך, האייפון נכנס להתקף אפילפטי ונדלק ואז עושה ריספרינג לעצמו כל שניה וכך חוזר על עצמו, מתסכל מאוד!
עשיתי ריסטור מחדש למכשיר ופרצתי אותו.
האם יש לי מה לעשות עם האייפון במצב הנ"ל?
תודה מראש למבין שיגיב.
חג פורים שמח!

סאם אמור לספק לך אקטיבציה חוקית שתאפשר לך להשתמש בשירותים האלו. עוד לא נתקלתי במה שאתה מתאר. האם יכול להיות שהתקנת משהו אחר מסידיה שגרם לקריסות?

ronnu
10/03/12, 13:24
יש לי אייפון 4 ATT גירסה 5.0.1
התקנתי את UTILITIES ואין לי את האפשרות לבחור Revert Lockdown to Stock
מה לעשות?
האייפון עבר אקטיבציה חוקית

RAiNZ
10/03/12, 14:05
יש לי אייפון 4 ATT גירסה 5.0.1
התקנתי את UTILITIES ואין לי את האפשרות לבחור Revert Lockdown to Stock
מה לעשות?
האייפון עבר אקטיבציה חוקית

מה האפשרויות שהוא נותן לך?

ronnu
10/03/12, 16:17
מה האפשרויות שהוא נותן לך?

backup activation
de activate iphone
restore activation
regenerate sim

RAiNZ
10/03/12, 16:40
backup activation
de activate iphone
restore activation
regenerate sim

זו רשימה של צעדים:

backup activation

de activate iphone

restore activation

regenerate sim

ronnu
10/03/12, 17:41
זו רשימה של צעדים:

backup activation

de activate iphone

restore activation

regenerate sim

זה מה שמופיע לי איך שאני נכנס samprets

RAiNZ
10/03/12, 21:26
זה מה שמופיע לי איך שאני נכנס samprets

בצע את האופציות לפי הסדר.

ronnu
11/03/12, 16:40
ריינס ביצעתי לפי המדריך שלך 3 פעמים ולא עובד לי
מה יכול להיות הבעיה כי אני לא מאמין שפיספסתי סעיף במדריך?
שאני שולח הודעה זה לא בצבע כחול זה ירוק

RAiNZ
11/03/12, 16:45
ריינס ביצעתי לפי המדריך שלך 3 פעמים ולא עובד לי
מה יכול להיות הבעיה כי אני לא מאמין שפיספסתי סעיף במדריך?
שאני שולח הודעה זה לא בצבע כחול זה ירוק

כשאתה נכנס לאפליקציית ההודעות בהגדרות, מה רשום?

ronnu
11/03/12, 16:52
ריינס עשיתי ריסט והבעיה היסתדרה
המון תודות על העזרה והתמיכה ישר כוח גבר :)

ng148
13/03/12, 12:17
יש לי איפון 3GS מודם 6.15 גרסה 5.0.1 הכל עבד חלק עד שלה האיקטוב בתוכנה IPUSHER ששם אני לא מקבל הודעת אישור
האם זה יעבוד בכלל בגרסת מודם שלי?
ולא אני לא מצליח לקבל הודעה על אישור הפוש מהתוכנה

ng148
13/03/12, 12:56
יש לי איפון 3GS מודם 6.15 גרסה 5.0.1 הכל עבד חלק עד שלה האיקטוב בתוכנה IPUSHER ששם אני לא מקבל הודעת אישור
האם זה יעבוד בכלל בגרסת מודם שלי?
ולא אני לא מצליח לקבל הודעה על אישור הפוש מהתוכנה

חברס לא רק שהודעות פוש עובדות לי אלא גם השירותי מיקום עובדים לי שזה ממש נס
יש לי את האיפון יותר מחצי שנה שלא עבד ועכשיו הכל עובד למרות שזה מודם של אייפד
תנסו ותהנו רק תעבדו לפי המדריך המעולה הזה

isarns
13/03/12, 16:41
תודהההההההההההההה יואו אני לא מאמין אתמול כמעט מכרתי תאייפון שלי ואז היום פתאום ראיתי את המדריך הזה והוא פעל :)))))))) תודה תודה תודה תודה !

RAiNZ
13/03/12, 16:49
תודהההההההההההההה יואו אני לא מאמין אתמול כמעט מכרתי תאייפון שלי ואז היום פתאום ראיתי את המדריך הזה והוא פעל :)))))))) תודה תודה תודה תודה !

בשביל סיפורים כאלו אני משקיע במדריכים :)

idantt
14/03/12, 03:01
ניתקלתי במיספר בעיות בדרך.. חשוב לציין קודם כל שניתקלתי במדריך הזה בעבר ליפני כ3 חודשים והתחלתי את התהליך פשוט באמצע כבר לא הבנתי מה עושים אז פשוט עצרתי לא זוכר איך המשכתי אבל הצלחתי לעשות אקטיבציה ולעבוד עם האיטונס ובכך המשכתי להיות עם גירסה 5.0.1 ללא פוש וimesege
עוד כמה תקלות שניתקלתי בהם כרגע...
1.הSAM שהורדתי הוא גירסה מיתקדמת יותר 1.14-1 ולא 1.11-1 כמו שמופיע בתמונה
2.כאשר פתחתי את SAM וניכנסתי ל Utilities, הופיע לי התפריט השני כמו בשלב "לאחר האייפון שלכם עבר ​​את האקטיבציה, השיקו את SAMPrefs שוב, ולחצו על Utilities. אתם תוכלו להבחין כי התפריט המוצג שונה מהפעם האחרונה. לחצו על Backup Activation, ואחריו לחצו על Restore Activation. הודעה קופצת אמורה ליידע אתכם על הצלחתכם." כניראה ביגלל שהתחלתי את התהליך בעבר חשבתי להמשיך מאותה נקודה בעזרת המדריך הזה אבל ללא הצלחה!
אז לחצתי שמה על איזה כפתור לא זוכר מה שמו...שפשוט החזיר לי את התפריט הראשון כמו בשלב הראשון ואז עברתי שלב שלב בדיוק כמו במדריך עד שהגעתי לשלב שלחצתי על (De-Activate iPhone (clear push. קפצה ההודעה שמאשרת...פשוט שחיברתי את המכשיר למחשב האיטונס לא המליח להיסתנכרון איתו ורשם לי the sim card inserted in this iphone dose not appear to be supported
מה אני אמור לעשות ??
אם זה רלוונטי אני מישתמש באיפון 4 מצרפת גירסה 5.0.1 בעזרת טורבו סים מקורי דור ראשון (ליפני כשנה) מודם 3.10.1

עזרה בבקשה מה אני יכול לעשות כדי להנות מעולם הimesege והפוש שהכי רלוונטי לי כרגע...ניסתי גם את pushdoctor אבל אין הקצאות להורדה ...כבר למעלה מחודש......אז בבקשה עם מישהו יכול לעזור לי ליפתור את הבעיה או לפחות להחזיר לי את האקטיבציה עם האיטונס..

תודה מראש עידן !

*** עריכה ***
אוקיי ריינזס אני מממש ממש ממש חייב אותך.........כניראה שאני לא חכם כמו שחשבתי ניסתי לימחוק את SAM ולהתחיל מהתחלה אבל כשעשיתי ריסט לאחר המחיקה האיפון נידלק ולא ניפתח כיאילו שצריך לעשות אקטיבציה.....עכשיו מה אני עושה ********** מה שמוזר שמופיע לי למעלה בצד שמאל פלפאון ויש קליטה ... אבל כשאני מחייג אלי המכשיר לא זמין
האם פריצה מחדש תימחק לי את כל האנשי קשר תמונות אפליקציות וכו?

tzlil_l
14/03/12, 11:07
קודם כל- ממש תודה!
עדכנתי מערכת הפעלה ממש כשיצא המדריך פה להתקנה עבור מכשירים עם טורבו סים ומאז אין לי פוש, faceTime, ו- iMessage.
כמובן שלא משנה מה ניסיתי- שום דבר לא עבד.
עד לקריאת מדריך זה!!!

אז הפוש חזר.. :)
אבל לא בהכל. נגיד באפליקציות כמו פייסבוק, ו- text2me עדיין לא עובד.

לא שאני גרידי או משהו, העיקר שה- whatsapp חזר, אבל עדיין, מה יכולה להיות הסיבה?

מיותר לציין שבהגדרות הכל תקין...

RAiNZ
14/03/12, 14:37
קודם כל- ממש תודה!
עדכנתי מערכת הפעלה ממש כשיצא המדריך פה להתקנה עבור מכשירים עם טורבו סים ומאז אין לי פוש, faceTime, ו- iMessage.
כמובן שלא משנה מה ניסיתי- שום דבר לא עבד.
עד לקריאת מדריך זה!!!

אז הפוש חזר.. :)
אבל לא בהכל. נגיד באפליקציות כמו פייסבוק, ו- text2me עדיין לא עובד.

לא שאני גרידי או משהו, העיקר שה- whatsapp חזר, אבל עדיין, מה יכולה להיות הסיבה?

מיותר לציין שבהגדרות הכל תקין...

כמה שאלות:

הגדרות/כללי/רשת/נתונים סלולריים - רשומים לך פרטי המפעילה שלך?

בהגדרות, זאת אומרת שיש לפייסבוק וטקסט2מי הרשאות לשלוח פוש?

tzlil_l
14/03/12, 15:03
לא רשומים פרטי המפעילה (סלקום). לא כצוב לי כלום בשדות

RAiNZ
14/03/12, 15:55
לא רשומים פרטי המפעילה (סלקום). לא כצוב לי כלום בשדות

סלקום

נתוני סלולר

internetg :APN
סיסמה:
משתמש:

הודעות מולטימדיה

mms :APN
שם משתמש: cellcom
סיסמה: HyD43f
אם.אם.אס.סי: http://mms.cellcom.co.il
פרוקסי: 172.31.29.38:8080

tzlil_l
14/03/12, 16:19
סלקום

נתוני סלולר

סיסמה:
משתמש:

הודעות מולטימדיה

תודה רבה!!!!!! :)

tzlil_l
14/03/12, 16:31
סלקום

נתוני סלולר

סיסמה:
משתמש:

הודעות מולטימדיה

ברגע שהכנסתי את ההגדרות הללו, זה הפסיק לקבל פוש מוואטס אפ! :/

לפני זה, כשלא היה רשום כלום בהגדרות הפוש בוואטס אפ היה תקין.

RAiNZ
14/03/12, 16:34
ברגע שהכנסתי את ההגדרות הללו, זה הפסיק לקבל פוש מוואטס אפ! :/

לפני זה, כשלא היה רשום כלום בהגדרות הפוש בוואטס אפ היה תקין.

תעשה אתחול מחדש.
אם לא עובד:
תוודא שוואצאפ מאושרת לשלוח לך התראות.
אם כן, ועדיין יש בעיה:

הגדרות/כללי/איפוס/אפס הגדרות רשת

ואז תזין מחדש את הפרטים של המפעילה.

tzlil_l
14/03/12, 16:49
איתחול סידר את הבעיה, תודה.

אגב, אני בחורה. :)

snaket
17/03/12, 16:00
אצלי זה עבד כבר מהתחלה...זה קשור לזה שהאייפון שלי מהארץ? וכן הוא פרוץ

edar
18/03/12, 21:55

גם לי זה קרה ומצאתי איך לפתור את זה.
בגדול עליך להגדיר ב SAM את הפרטים של המפעילה המקורית שלך.
יש לעשות חיפוש בגוגל של מספר הדגם של המכשיר שלך ולאתר את המפעילה. אח"כ לעדכן את ה BUNDLE ואת SIM ID. אחרי שתעשה את זה ה ITUNES יזהה את המכשיר ותוכל להמשיך בתהליך.
ראה לינק מצורף.

http://http://www.youtube.com/watch?v=tNEMIBmmOM4

דרך אגב, המפעילה שלי עפ"י הרשימות היתה O2_UK אבל מצאתי ברשת שדווקא ORANGE_UK יפעיל לי את הטלפון.
לי היתה גם בעיה נוספת של קריסת הטלפון בכל כמה דקות. הרצתי Redsn0w שוב וזה פתר לי את הבעיה.
מקווה שעזרתי

RAiNZ
18/03/12, 22:41
איתחול סידר את הבעיה, תודה.

אגב, אני בחורה. :)

סורי צליל :)

eter
21/03/12, 19:16
התקנתי על 3s והצליח!!!!תודה שיפרת את איכות חיי!

ilia15951
01/04/12, 17:59
סליחה על ההקפצה אבל זה דחוף
יש לי 4S פרוץ 5.0.1 SIM FREE ואחרי שאני לוחץ בתוכנה SAM בשלב הראשון זה כותב לי שזה לא מצליח יכול להיות בגלל שזה סים פרי?

RAiNZ
01/04/12, 18:09
סליחה על ההקפצה אבל זה דחוף
יש לי 4S פרוץ 5.0.1 SIM FREE ואחרי שאני לוחץ בתוכנה SAM בשלב הראשון זה כותב לי שזה לא מצליח יכול להיות בגלל שזה סים פרי?

למה שתרצה או תצטרך להשתמש ב-SAM אם יש לך מכשיר סים פרי**********

ilia15951
01/04/12, 18:11
כי לפי המדריך עשיתי ולא עובד לי ה-IMASSEGAS וה-FACETIME זה לא מפעיל לי אותם בהגדרות

Noam
01/04/12, 18:16
כי לפי המדריך עשיתי ולא עובד לי ה-IMASSEGAS וה-FACETIME זה לא מפעיל לי אותם בהגדרות

ביצעת אקטיבציה חוקית או אקטיבציה באמצעות תוכנת פריצה?

RAiNZ
01/04/12, 18:17

אבל אתה בכלל לא צריך את המדריך הזה אם יש לך מכשיר סים-פרי. רשום לך פה באופן ברור שהוא מיועד רק לבעלי מכשירים עם טורבוסים או אנלוק. אם יש לך בעיות עם פייסטיים ו-iMessage אז הן כלל לא קשורות למדריך הזה.

ilia15951
01/04/12, 19:04
אה טוב..
אבל למישהוא יש מושג למה זה לא עובד לי?
אני מפעיל וזה היה פעם כותב לי אירעה שגיעה אנא נסה שוב (משהוא כזה)
ועכשיו זה סתם כותב לי כל הזמן ממתין להפעלה אחרי שאני מדליק

Shishos
01/04/12, 19:29
@Rainz
המון המון תודה לך!
המדריך מושקע ומצויין!
לפני כמה חודשים (לפני IOS5) הייתה לי את הבעיה הזו, שכידוע - משפיעה על הפוש ולא רק על ה IMESSAGE, ולא משנה כמה חפרתי לא הצלחתי למצוא פתרון, וגם ריסטור לא ממש עזר(!). הייתי חייב לבצע ריסטור ללריסטור לגיבוי מהאייטיונס בכדי שזה יעבוד.
היום הבעיה חזר לאחר שאתמול עשיתי ריסטור, ופשוט הצלת אותי משעות נוספות של עבודה.
שוב - המון המון תודה!

רק הערה קטנה:
במדריך רשמת שהאפשרות "Revert Lockdown to Stock" קיימת ישר בהתחלה. אני לא ראיתי את זה עד שלא לחצתי קודם על De-Activate iPhone בכדי שזה יופיע...

ItaiHay
02/04/12, 01:35
אה טוב..
אבל למישהוא יש מושג למה זה לא עובד לי?
אני מפעיל וזה היה פעם כותב לי אירעה שגיעה אנא נסה שוב (משהוא כזה)
ועכשיו זה סתם כותב לי כל הזמן ממתין להפעלה אחרי שאני מדליק

חבריקו, רון ריינז, כותב המדריך, העיר פעמיים לגבי הבעיה שלך: SAM לא תפתור לך את הבעיה כי יש לך מכשיר סימפריי. נסה למחוק אותה ולפתוח אשכול בפורום תמיכה עם כותרת עניינית (כי אם לא זה ינעל).

crunch
13/04/12, 11:17
האייפון שלי לא פרוץ, ומדי פעם יש בעיות עם ה iMessage,

יש למישהו פיתרון? אובדת עצות :(

Noam
13/04/12, 11:43
האייפון שלי לא פרוץ, ומדי פעם יש בעיות עם ה iMessage,

יש למישהו פיתרון? אובדת עצות :(

כדאי ומומלץ לפתוח פוסט מתאים בפורום "תמיכה"
תודה.

bardelas
28/05/12, 19:22
עובד לי מעולה על 3GS פשוט תודה ענקית

lbc
31/07/12, 14:49
הי
אם המכשיר שלי מ AT?&T פרוץ ultrasnow
האם אני צריך סים של AT T??

היילייט
22/08/12, 19:27
יש לאשתי איפון שלוש GS שעכשיו שוחרר על ידי אורנד' ואוקטב מסודר דרך איטונז ועודכן לגרסה 5.1.1
אבל לא מצליח להפעיל את ה אי מסג' יש למשהו רעיון בלי כל התהליך הרי המכשיר מאוקטב חוקית ולא פרוץ ?

Noam
22/08/12, 23:14
יש לאשתי איפון שלוש GS שעכשיו שוחרר על ידי אורנד' ואוקטב מסודר דרך איטונז ועודכן לגרסה 5.1.1
אבל לא מצליח להפעיל את ה אי מסג' יש למשהו רעיון בלי כל התהליך הרי המכשיר מאוקטב חוקית ולא פרוץ ?

מה הכוונה?
רשום "ממתין להפעלה"? בתוך הגדרות-הודעות.
דרך הגדרות-טלפון מוגדר המספר כמו שצריך?
ניסית להוציא ולהכניס את הסים, הארד-ריסט, איפוס הגדרות רשת (בלבד!)?

היילייט
27/08/12, 12:53
לא מופיע שום דבר מיוחד ניראה כאילו עובד רק כאשר שולחים מקבלים בסוף ארור
ניסיתי הכל לא יודע מה עוד לנסות

danny_n1
22/09/12, 01:18
שאלה חשובה לפני שאני עושה טעות:

יש לי מכשיר 3gs שנרכש במקור בזמנו בקנדה..
המכשיר עודכן לאחרונה לגרסה 5.1.1
מודם 05.13.04 (אחרי שביצעתי שנמוך).
כמו כן ביצעתי אנלוק ופריצה באמצעות redsnow.

מאז הודעות הפוש של ווצאפ,פייסבוק וכו' לא עובדות,אלא רק שאני פותח את האפליקציה.

ניסיתי להתקין כל מיני סורסים כגון push doctor (הותקן חלקית ומחק לי את הסידיה) ועוד סורסים אחרים שהומלצו פה-ללא הצלחה.

1. האם מה שמוצע כאן במדריך אמור לפתור את הבעיה בהודעות הפוש של הווצאפ והפייסבוק או רק של facetime?
2. האם כל מה ששמור על המכשיר כולל כל האפליקציות שהורדתי נשמר אם עשיתי backup באייטונס?
3.האם המכשיר ישאר פרוץ או שאצטרך לפרוץ אותו מחדש?

תודה

danny_n1
22/09/12, 21:02
עזוב לא חשוב...

כבר עשיתי את התהליך...

הכל עובד נפלא!!!!!!!!!

המון תודה ויישר כוח.

salsalon
24/09/12, 12:22
הי יש לי מכשיר של אורנג פתאום נהיה לי בעיה עם ההתחברות של ה IMESSAGE וה FACETIME לא הצלחתי להתחבר והאימות לא נעשה עשיתי לפי המדריך שלך את הכול אך מה שקרה הוא הפך את התפריט לאנגלית ועדיין אין לי אפשרות לשלוח הודעות IMESSAGE ו FACETIME
מישהו יכול לעזור?
איך גם ניתן לחזור חזרה ממה שעשיתי במדריך הזה?

abich86
25/11/12, 12:59
שלום,
שאלה לגבי אייפון 4, פתוח באמצעות SAM. איך אפשר לתקן הודעות PUSH בלי שהפתיחה תלך לאיבוד? הדאקטיבציה לא תבטל את כל התהליך שעשיתי עם SAM כדי לפתוח מלכתחילה?
אייפון על 5.0.1, 4.11.08
תודה!

שי.א
15/06/13, 10:43
גם לי יש אייפון 3GS שהביאו לי מארה"ב ופתחתי אותו פה בארץ, עם מערכת הפעלה 5.1.1 וקושחת מודם 05.13.04 שה- IMESSAGE וההודעות בוואטס אפ לא עובדות.
האם המדריך הנ"ל תקף גם לגבי ויכול לעזור? יש לי USIM של אורנג'...

תודה.