מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בעיה|אייפוד טאץ' בריקוברי מוד ואי אפשר להוציא אותו מזה!(דחוף-אייפוד של חבר)

amitmatalon
13/03/08, 15:59
כותרת!

כל פעם שעושים גירסא אחרת, שהאייפוד בריקוברי מוד, זה עושה שגיאה במחשב.. (1)...

מה לעשות? זה ממש דחוף זה אייפוד של חבר שלי

tomer4321765
13/03/08, 16:09
תיכנס למצב dfu.
מדריכים בפורום מדריכים ל-ipod touch.

amitmatalon
13/03/08, 16:10
תיכנס למצב dfu.
מדריכים בפורום מדריכים ל-ipod touch.

אני כבר ברקוברי מוד וזה לא יוצא ממנו!!

tomer4321765
13/03/08, 16:12
אם יש לך את התוכנה ziphone אז שם תיכנס למצב רגיל ואז תיכנס למצב dfu.
he.ziphone.org

yuv95
תקשיב עם אתה רוצה לשתיהיה לו גירסא נמוכה יותר אז תחבר תאייפוד למחשב ותחמץ על כפתור הבית ועל כפתור הכבוי ביחד
ברגע שהאייפוד נכבה תעזוב את כפתור הכבוי אבל תמשיך ללחוץ על כפתור הבית עד שהמחשב יודיעה שנמצאה חומרה חדשה , אז האייטונס יודיע שנמצא אייפוד במצב ריקברי בלה בלה ועכשיו הורדת הגירסא אמורה לעבוד

amitmatalon
אם יש לך את התוכנה ziphone אז שם תיכנס למצב רגיל ואז תיכנס למצב dfu.
he.ziphone.org

אבל אני עם אייפוד 16GB

amitmatalon
13/03/08, 16:15
תקשיב עם אתה רוצה לשתיהיה לו גירסא נמוכה יותר אז תחבר תאייפוד למחשב ותחמץ על כפתור הבית ועל כפתור הכבוי ביחד
ברגע שהאייפוד נכבה תעזוב את כפתור הכבוי אבל תמשיך ללחוץ על כפתור הבית עד שהמחשב יודיעה שנמצאה חומרה חדשה , אז האייטונס יודיע שנמצא אייפוד במצב ריקברי בלה בלה ועכשיו הורדת הגירסא אמורה לעבוד

ניסיתי את זה ועכשיו האייפוד תקוע על רקוברי מוד והוא לא מקבל את הגירסא ובמחשב כתוב שגיאה ואז כמה משפטים ואז (1) אם זה עוזר.

tomer4321765
13/03/08, 17:53
אבל אני עם אייפוד 16GB

קודם כל ה-ziphone עובד על 16 בשיטה מיוחדת.
שנית כל זה לא קשור לפריצה אז זה לא יעשה כלום למכשיר.
רק תעשה מה שאמרתי.

Remo
13/03/08, 18:33
ZIPHONE יכול להכניס כל אייפוד ל-DFU, תשתמש בזה.
אחרי זה כבר לא בעיה להתקין כל גרסא.

שים לב להבדל בין Recovery ל-DFU: מכשיר שנמצא ב-Recovery עדיין מותקנת לו קושחה כלשהי, והמצב Recovery מאפשר להריץ כל מיני דיאגנוסטיקות ללא מחיקת המכשיר. מצב DFU מוחק לגמרי את המכשיר, כאילו עכשיו הוא ירד מפס הייצור ומחכה שתתקין לו קושחה מכל גרסא.