מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : ארכיטקטורת X86 לאייפון - עכשיו זה רשמי

danielrl
13/03/08, 11:14
חברת אפל החליטה לאשר באופן רשמי את חרושת השמועות ובתערוכת Cebit שהתקיימה החודש, חשפה את תוכניותיה לשלב את המעבד העתידי של חברת אינטל שייקרא Moorestown, במכשירי האייפון שישווקו בעוד כשנתיים.

כפי שניתן לראות בתמונה המצורפת, הדור הבא של מכשירי האייפון יעשה שימוש במעבדי Moorestown אשר יפותחו בטכנולוגיה של 45nm וישלבו בקר גרפיקה וזיכרון על המעבד.

האם כדאי להמתין ולרכוש אייפון רק בעוד כשנתיים? זאת השאלה שאלה מכם שעוד לא רכשו את מכשיר הפלא של אפל יצטרכו לשאול את עצמם בשבועות ובחודשים הקרובים.

מקור: http://www.****************

godmoney
13/03/08, 11:20
נו באמת
אף אחד לא צריך לשאול את עצמו שאלה כזו...
שנתיים זה המון זמן

kukurikoo
13/03/08, 11:28
חברת אפל החליטה לאשר באופן רשמי את חרושת השמועות ובתערוכת Cebit שהתקיימה החודש, חשפה את תוכניותיה לשלב את המעבד העתידי של חברת אינטל שייקרא Moorestown, במכשירי האייפון שישווקו בעוד כשנתיים.

כפי שניתן לראות בתמונה המצורפת, הדור הבא של מכשירי האייפון יעשה שימוש במעבדי Moorestown אשר יפותחו בטכנולוגיה של 45nm וישלבו בקר גרפיקה וזיכרון על המעבד.

האם כדאי להמתין ולרכוש אייפון רק בעוד כשנתיים? זאת השאלה שאלה מכם שעוד לא רכשו את מכשיר הפלא של אפל יצטרכו לשאול את עצמם בשבועות ובחודשים הקרובים.

מקור: http://www.****************

שנתיים ??? אנשים גם ככה מחליפים טלפון כל שנה בערך , אולי נחכה כבר עשר שנים עד שהאייפון יהיה בצורת שבב תת עורי .

natish
13/03/08, 11:56
שנתיים ??? אנשים גם ככה מחליפים טלפון כל שנה בערך , אולי נחכה כבר עשר שנים עד שהאייפון יהיה בצורת שבב תת עורי .

איך תעשה ZOOM IN עם PINCH כשהאייפון יהיה מתחת לעור? זה יעשה גירויים וישאיר את העור שלך אדמומי ויבש :)

מאור בר
13/03/08, 12:02
אולי נחכה כבר עשר שנים עד שהאייפון יהיה בצורת שבב תת עורי .

:D גדול...

לי אישית היה ברור שהאייפון רחוק מלהיות מושלם כשקניתי אותו ושהגרסאות הבאות יהיו טובות פי כמה.
שתי סיבות הטו את הכף לבסוף, חווית המשתמש השלמה שהיתה חסרה לי בנוקיה ו...סמל סטטוס, בתחומים מסויימים זה משחק תפקיד בין אם נרצה להודות בכך או לא.

planB
13/03/08, 14:12
עד אז יהיה גם את הatom של אינטל
לא חוכמה לדבר על עוד שנתיים

jackbauer
13/03/08, 15:00
איך תעשה ZOOM IN עם PINCH כשהאייפון יהיה מתחת לעור? זה יעשה גירויים וישאיר את העור שלך אדמומי ויבש :)

מצמוץ אחד יהיה לחיצה, שני מצמוצים - דאבל קליק!

scarlet
13/03/08, 15:02
אני דווקא הייתי מעדיף להמתין שנתיים ,
רק מה אני אעשה עם האייפון שכבר יש לי?

מאור בר
13/03/08, 15:02
כנס לפורום מסחר...

יצחק
13/03/08, 15:22
אם ירצה השם עוד שנתיים נחליף מה הבעיה:(

natish
13/03/08, 15:48
מצמוץ אחד יהיה לחיצה, שני מצמוצים - דאבל קליק!
אני מקווה שקבלת SPAM לא תגרום לטחורים ;)

dbr126
13/03/08, 17:27
כשיצא חדש נקנה.בינתיים יש עוד המון פוטנציאל באייפון הנוכחי.

zivv
13/03/08, 18:04
מישהו יוכל להסביר מה כל כך טוב במעבד החדש הזה ?

yoeli5
13/03/08, 23:59
בע"ה עוד שנתיים אלוהים גדול היום הרוב הגדול מחזיק בסלולרי בן חצי שנה לשנה וחצי גג בגלל זה קיצרו גם את משך ההתחיבות ל18 חודשים, עד אז הרבה מים יעברו בנהר...