מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : TidyTilt| פיתרון חכם לאייפון שלכם

natish
06/01/12, 12:46
TidyTilt הוא פיתרון חכם המשמש כקייס לאוזניות של האייפון שמאפשר שימושים רבים. העיצוב הוא ללא ספק בהשראת Smart Cover.

https://img.skitch.com/20120106-xt3p23f9wueyhdydch8jcth469.jpg

אחד השימושים העקריים שלי באייפון הוא לשמיעת מוזיקה כשאני נוסע, בין אם בתחבורה ציבורית, טיסות או נסיעות ארוכות בהן אני לא נוהג, האייפון הוא ללא ספק נגן המוזיקה הטוב ביותר שאי פעם יוצר ששולב במכשיר סלולרי. מה שכן אחת הבעיות העקריות היא מה לעשות עם האוזניות ברגע שמגיעים ליעד, במיוחד אם מדובר באוזניות earbuds או inear קטנות שלרוב לא מגיעות עם קייס, או במקרים בהם הקייס נשכח. אני לא יכול לזכור מתי בפעם האחרונה השתמשתי בקייס אותו קיבלתי עם אוזניות ה- in ear של אפל, ואולי זאת אחת הסיבות שהאוזניות נשחקו תוך מספר חודשים.

פרויקט סטארטאפ קטן של 2 סטודנטים לעיצוב בשם TidyTilt (שמונף על ידי קרן הפיתוח Kickstarter) מציג את הפיתרון שלו לנושא עם מוצר תחת אותו השם. המוצר שעיצובו הושפע באופן ברור מכיסויי ה- Smart Cover של אפל עבור מכשירי האייפד, מתלבש על האייפון ומאפשר לקפל אותו סביב האוזניות בקלות ובנוחות. למרות שההשפעה שלו הגיעה מכיסוי מסך האייפד אותו אפל מייצרת, המוצר הוא לא כיסוי עבור האייפון (למרות שאחרי הצגת הקונספט הזה היה מעניין לראות Smart Cover לאייפון) אלא הוא משמש למספר דברים:

קיפול נוח וקל של האוזניות ושימוש כקייס עבורן.
מגן אחורי לפאנל הזכוכית של האייפון 4/4s.
שימוש כמעמד עבור האייפון.
מאפשר להניח את האייפון על כל משטח מתכתי.
ועוד.

https://img.skitch.com/20120106-83xhphat8xm9w8qwwfaeuq1xxu.jpg

מאחר על הפאנל האחורי של האייפון 4/4s אין מגנטים, כדי להשתמש ב- TidyTilt יש להצמיד אליו מסגרת מתכתית, שלפי המעצבים של המוצר ניתן להסיר את המסגרת די בקלות. החיסרון היחיד לאותה מסגרת מגנטית היא ההשפעה שלה על המצפן המובנה במכשיר, אולם המעצבים טוענים כי הם ערכו בדיקות קפדניות וגילו כי זהו החיסרון היחיד. המסגרת המגנטית לא משפיעה על זיכרון המכשיר (מאחר והוא פלאש), או על הקליטה שלו בשום צורה שהיא (אם כי בסרטון מדברים רק על הקליטה הסלולרית ולא על Wifi או בלוטות'). מה שכן היתרון של אותה מסגרת מגנטית הוא שניתן להצמיד את האייפון לכל משטח מתכתי בין אם זה המקרר, לוחות לבנים ועוד.

הפרויקט שכאמור הוא פרויקט סטארטאפ של 2 סטודנטים הוקם עם מטרה להגיע לסכום של כ- 10,000$ שיכסו את הייצור הראשוני של ה- TidyTilt. על פי הנראה המוצר נראה כה מבטיח עד כי 2 הסטארטאפיסטים עברו את סכום המטרה שלהם בפי-6.5. המוצר צריך להתחיל להמכר באופן נרחב יותר החל מסוף חודש ינואר. לפרטים נוספים ניתן להכנס לאתר של החברה: http://www.tidytilt.com/

u1Lt7jeydEA

Yuvalofir1998
06/01/12, 14:24
באמת תמיד רציתי שיהיה איזה קוספה לאוזניות במקום שייזרקו בתיק אחרי שימוש באייפון, ולפני חודשיים חיפשתי משהו שנראה דומה לסמארט קאבר לאייפד, וזה פתרון מעולה.

תודה רבה.

ronnu
06/01/12, 17:44
שאלה המגנט לא הורס את האייפון?

SASY
06/01/12, 17:59
מעניין!
נראה ונשמע איכותי ..

בעיית המצפן עם הקייס לא הולך בדיוק להטריד משתמשים רבים ..

yariv999
06/01/12, 18:33
הם לא יכולים לקבל תביעה מאפל שזה נראה בדיוק כמו ה-smart cover לאייפד?

stas1999
06/01/12, 19:55
נראה אחלה דבר אבל לא עדיף כבר לקנות איפד בשביל כל השימושים בסירטון

ipxp
07/01/12, 01:51
חייב אחד כזה!
לא הולך לפתוח חשבון מאמזון, אבל מקווה מאוד שזה ייצא לפועל ואני אוכל לקנות אחד כזה. עוד מ2008, נהרס לי זוג אחד של אוזניות כל שנה.

הבעיה היחידה היא באמת שזה דומה קצת יותר מדי לסמארט-קובר. והם לא סמסונג, אז הם לא יכולים להרשות לעצמם להעתיק חופשי.

Amit.S
07/01/12, 09:19
אני הולך לקנות את זה :)
גם ככה יש לי חשבון אמזון.

יונתן123
07/01/12, 11:19
אני מת לקנות את זה כבר!

xORUSHx
09/01/12, 17:34
וואי איזה אדיר! כמה זה עולה ואיך אפשר לקנות את זה?

wrsr
10/01/12, 14:35
נראה יפה ופרקטי אבל אני הייתי מחכה לראות ביקורות בנושא הקליטה.
מנסיון, שימוש בcover מתכתי משפיע לרעה על הקליטה ובפרט על קליטת הGPS.

raphaelz
15/01/12, 13:03
אתם שוכחים שהמצפן קשור גם למציאות רבודה ולמפות (שאפשר להצפין את המפה).

לבטל מצפן זה חסרון.

באופן כללי, כל פתרון שיוצר איזו בעיה אחרת הוא לא משהו בעיני...

ipxp
27/01/12, 01:00
קיבלתי מייל, הכמות ההתחלתית שאנשים הזמינו הייתה גבוהה ב1600% מהמסה הקריטית שהם היו צריכים. תוך חודש-חודשיים הקייס יגיע אליי :)

בנוסף, הם ציינו שהמזמינים ההתחלתיים קיבלו את זה מחיר של 19$, ואילו לעומתם לקוחות בעתיד יוכלו לקנות את זה בכ25$.

Yuvalofir1998
27/01/12, 15:23
קיבלתי מייל, הכמות ההתחלתית שאנשים הזמינו הייתה גבוהה ב1600% מהמסה הקריטית שהם היו צריכים. תוך חודש-חודשיים הקייס יגיע אליי :)

בנוסף, הם ציינו שהמזמינים ההתחלתיים קיבלו את זה מחיר של 19$, ואילו לעומתם לקוחות בעתיד יוכלו לקנות את זה בכ25$.

וואו :D

אני אשמח אם לאחר שזה יגיע אלייך תוכל לספר איך זה, אני שוקלת לקנות, ואם זה באמת שווה את ה25$ האלו...