מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עזרה | לא מצליח לפרוץ Ipod Touch 8gb

ipd
12/03/08, 19:33
כבר 3 ימים אני עובד על זה התחלתי מגירסה 1.1.3, הורדתי ל 1.1.1 שידרגתי ל 1.1.2 ואז עם הinstaller ל 1.1.3 ומה שקרה שזה שקיבלתי 1.1.3 פרוץ ועובד אבל המקלדת הייתה נתקעת לי אחרי כמה הקלדות ולא משנה מה ניסיתי.......
את כל זה עשיתי דרך האייטונס כי כל פעם שניסיתי לעשות Jb עם Ziphone הוא נתקע לי באמצע על שורה : Bsd Root: Md0, Major2, Minor 0

חברה אני מיואש בטרוף בבקשה אם יש מישהו שיכול לעזור לי

אני לא יודע איך בודקים איזה גירסת Bl יש לי, קראתי כל מדריך אפשרי באתר ועדיין לא מצליח לי!
כל מי שמתכוון לתת תגובה של "תעשה חיפוש" או "תקרא מדריך" בבקשה שיחסוך ממני, אם יש מישהו שיש לו 10 דקות לשבת איתי במסנג'ר או באייסי אני אודה לו מאוד

המסנג'ר שלי d_li9ht@hotmail.com
האייסי: 263896748

DJBH
12/03/08, 23:01
כבר 3 ימים אני עובד על זה התחלתי מגירסה 1.1.3, הורדתי ל 1.1.1 שידרגתי ל 1.1.2 ואז עם הinstaller ל 1.1.3 ומה שקרה שזה שקיבלתי 1.1.3 פרוץ ועובד אבל המקלדת הייתה נתקעת לי אחרי כמה הקלדות ולא משנה מה ניסיתי.......
את כל זה עשיתי דרך האייטונס כי כל פעם שניסיתי לעשות Jb עם Ziphone הוא נתקע לי באמצע על שורה : Bsd Root: Md0, Major2, Minor 0

חברה אני מיואש בטרוף בבקשה אם יש מישהו שיכול לעזור לי

אני לא יודע איך בודקים איזה גירסת Bl יש לי, קראתי כל מדריך אפשרי באתר ועדיין לא מצליח לי!
כל מי שמתכוון לתת תגובה של "תעשה חיפוש" או "תקרא מדריך" בבקשה שיחסוך ממני, אם יש מישהו שיש לו 10 דקות לשבת איתי במסנג'ר או באייסי אני אודה לו מאוד

המסנג'ר שלי d_li9ht@hotmail.com
האייסי: 263896748

עבוד לפי המדריך הזה על-מנת להכניס את המכשיר לריסטור מוד ואז לעשות לו ריסטור ל-1.1.1 :
http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=15681
כדי לעבוד נכון עם ZiPhone ל-8GB בצע את השלבים הבאים :
בצע ריסטור לגירסא 1.1.1 נקייה, לאחר מכן לחץ על שיפט + ריסטור לגירסא 1.1.3 ואז לחץ על JAILBREAK ב-ZiPhone.

לגבי Bl, תבין שאין באייפוד טאצ' Bl , לכן אתה לא מצליח לקרוא את גירסת ה-Bl שלך..

ואתה כן יכלת קצת להתאמץ ולעשות חיפוש יותר מקיף.

הנושא נעול, להבא קרא חוקים ובצע סעיף מס' 4 (אני עורך את הכותרת).
נעול.