מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עזרה | כמה שאלות בנוגע ל-iPod Touch

taltal15
12/03/08, 16:26
אני חדשה פה אז סליחה אם כבר ענו לשאלות שלי.. אין לי מושג איך מחפשים
אז ככה:

-אם אני פורצת את האייפוד טאץ' שלי לא תהיה לי אחריות יותר, נכון?
-איזה אפליקציות אפשר להוסיף לאייפוד טאץ'?

-יש אפליקציות שאפשר להוסיף לו או סתם לשדרג את המכשיר בלי פריצה?

-אלבום התמונות: כשנכנסים לתמונות הוא כותב אלבומים: ואז יש לי רק את האלבום הכללי שיש בכל אייפוד.. איך עושים שיהיו כמה אלבומים? דרך אותה התיקיה שאני מגדירה ובה להוסיף עוד תיקיות או יש דרך נוספת? (אולי דרך הכונן עצמו של האייפוד לא באייטונס)

-יש לי בעיה קטנה עם הלוח שנה, החודשים לא מופיעים לי באנגלית (משום מה כנראה הם הוגדרו לעברית ואין באייפוד שלי עברית אז זה כותב בריבועים ולא רואים איזה חודש....)

-אם אני מורידה משחקים מהאינסטולר כמו שכתבתם אז גם לא תהיה לי יותר אחריות????

:)תודה

DJBH
12/03/08, 16:51
1.בעיקרון לא תיהייה יותר אחריות, אך אם יש בעייה במכשיר, תמיד אפשר לעשות ריסטור דרך האייטונס וזה בעצם מבצע פירמוט למכשיר ומוחק כל כל ההיסטוריה שלו, ככה בחיים לא יודעים פרצת אותו וכך בעצם חוזרת האחריות.
2.איזה אפליקציות? - משחקים, תוכנות, אפליקציות של האייפון למכשיר הטאצ' ועוד..
3.יש אפשרות להוריד משחקים למכשיר דרך האיטונס בתשלום, את גם יכולה לשלם 20$ לאפל עבור קבלת אפליקציות האייפון למכשיר הטאצ' (אפשר גם להוסיף את האפליקציות האלו בחינם לאחר הפריצה), סביר להניח שבעתיד תיהייה שיטה להוריד תוכנות ומשחקים בחינם לאחר יציאת ה-SDK שאפל הוציאה, תוכנה המיועדת למפתחי תוכנות, על-מנת שיפתחו תוכנות ומשחקים באופן חוקי ולפרסמם להורדה.
4.אין דרך לסדר את האלבומים דרך המכשיר עצמו, לא את האלבומים ולא את השירים והסרטים, את כל הסידורים עושים מהמחשב עצמו ואז מבצעים סנכרון למכשיר עם האייטונס.
5.לגבי לוח השנה, התקיני את העברית של אמיר (hebrew4iphone.com), עקבי אחרי ההוראות במדוייק ולאחר ההתקנה בצעי ריסט למכשיר פעמיים, מידע נוסף תוכלי למצוא בפורום עברית.
אם ברשותך אייפוד 16GB/32GB, פרצי את המכשיר בעזרת המדריך שפירסמתי בתת-פורום שלנו, מדריכים ל-iPod Touch ורק אחרי המדריך שלי, התקיני את העברית של אמיר.
6.האינסטולר הוא בעצם הפריצה, כאשר את פורצת את המכשיר את מקבלת אייקון של אינסטולר שדרכו ניתן להוסיף משחקים, זאת אומרת שאם את פורצת, מקבלת אינסטולר ומתקינה דברים, האחריות פגה, אך שוב - ישנו תמיד הפתרון שאפשר לבצע בכל מצב ריסטור למכשיר דרך האייטונס וככה להחזיר את האחריות.

ודרך-אגב, כתבת שאת לא יודעת לחפש, יש בשורה הכחולה למעלה כפתור הנקרא חיפוש, כשאת לוחצת עליו את יכולה לכתוב בשורה כל דבר שתרצי לחפש בכל הפורומים הקיימים כאן.. , להבא שתדעי.

אני נועל את הנושא, להבא בבקשה קראי חוקים. (אני עורך את הכותרת).
אם יש בעייה כלשהי, שלחי לי הודעה בפרטי.
נעול.